Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zaczytana-pola

zaczytana-pola

#6261675 Napisano: 29.09.2016 15:44:53 w Informują
katrin1 napisał(a):

Dzwoni pani z agencji x-5 z konkursu Avengers w Tesco żeby jej swoje imię i nazwisko i imię i nazwisko dziecka przesłać sms-em emotka . Co za pokręcona agencja.

Z nr 669-200-06* Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6261657 Napisano: 29.09.2016 14:45:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziomal102 napisał(a):

Na ich stronie? Tzn ?

https://www.faceb...sts/1166913676707709 Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6261612 Napisano: 29.09.2016 13:13:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magalan83 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Czy orientuje się czy została podana lista zwycięzców Lidl Soraya? Wczoraj mieli opublikować listę  na fb a na telefonie nie mogę tego sprawdzić emotka  

Na którym fanpage?

Lidl Polska

Nic nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6261606 Napisano: 29.09.2016 13:07:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magalan83 napisał(a):

Czy orientuje się czy została podana lista zwycięzców Lidl Soraya? Wczoraj mieli opublikować listę  na fb a na telefonie nie mogę tego sprawdzić emotka  

Na którym fanpage? Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6261278 Napisano: 28.09.2016 20:59:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szindy napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

mczarna napisał(a):

szindy napisał(a):

Dostałam dziś sms z konkursu Almette że mam przesłać wieczko z kodem wraz z paragonem na adres organizatora bo inaczej nie będzie brało udziału w loterii. Czy to znaczy, że ktoś przede mną zgłosił ten sam numer kodu?

Przecież kody się powtarzają i była o tym już tu mowa... Ale informowali o wygranej dzwoniąc?

To nie są sms-y z informacją o wygranej.


To akurat wiem. Zastanawiam się tylko czy to jakaś forma weryfikacji?

Pisałam do mczarna emotka . Prawdopodobnie to rodzaj weryfikacji. Agencja sama przyznała się do tego, że kody się powtarzają, więc nie powinni w ten sposób weryfikować zgłoszeń. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6261257 Napisano: 28.09.2016 20:23:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

szindy napisał(a):

Dostałam dziś sms z konkursu Almette że mam przesłać wieczko z kodem wraz z paragonem na adres organizatora bo inaczej nie będzie brało udziału w loterii. Czy to znaczy, że ktoś przede mną zgłosił ten sam numer kodu?

Przecież kody się powtarzają i była o tym już tu mowa... Ale informowali o wygranej dzwoniąc?

To nie są sms-y z informacją o wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

zaczytana-pola

#6260796 Napisano: 27.09.2016 21:34:18 w Wkurza mnie...
giulietta, to nie są moje słowa. To są Twoje słowa. Te wszystkie słowa dotyczące wytykania błędów i całej reszty przytoczyłam z Twoich wypowiedzi na tym forum. Nie znamy się. I dobrze. Nie czułabym się swobodnie w Twoim towarzystwie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6260781 Napisano: 27.09.2016 21:08:48 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

tu szkoła nie ma nic do tego, bo wiedza, ze studiów to minimum, ale taki wpis to jawne szydzenie z przepisów i drugiego uczestnika forum, który chce pomóc, bo dużo osób, co widać nie radzi sobie w codziennych sytuacjach, chyba lepiej poczytać ustawę i wiedzieć, co i jak i nie będzie potem nerwów i niejasnych sytuacji, a swoją wiedzę przekazać dalej i zmieniać świat na lepszy  emotka  chociaż są i tacy, że jak coś wie to specjalnie drugiemu nie powie... ale takich lepiej unikać  emotka  im więcej przydatnych informacji tym lepiej, bo to oszczędność czasu i właśnie mniej kłótni czy wściekłości u niektórych na ulicy... 

p.s. wiesz ja to napawam się swoją skromnością i kto mnie zna to wie, że tak jest  emotka

Tej empatii to jednak życzę Ci więcej. Czytam Twoje wpisy i mam wrażenie, że masz nastawienie wielkościowe, potrzebujesz być podziwiania i nie potrafisz w ogóle spojrzeć na świat z perspektywy innych osób. Widzisz tylko to, co chcesz widzieć. Ciągle wytykasz innym błędy, brak wiedzy, brak kultury, fałsz, brak taktu, plotkarstwo, brak znajomości przepisów. Człowiek czuje się jak niedouczony półgłówek przy Tobie. Serio! Do takiego poziomu jest sprowadzony. O sobie zaś piszesz, że mogłabyś napisać doktorat, masz ogromną wiedzę, empatię na niewyobrażalnym poziomie, ludzi przyciągasz jak magnes( gdzie?). I Ty twierdzisz, że skromność to jedna z Twoich największych cech? Dla mnie to narcyzm. Weź rodzinę, wyjdź na spacer, pooddychaj świeżym powietrzem- polecam, dopóki jesień piękna emotka Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6260759 Napisano: 27.09.2016 20:39:24 w Wkurza mnie...
giulietta, zupełnie Cię nie rozumiem. Może nie jestem tak mądra, inteligentna, emaptyczna jak Ty i nie napawam się swoją zaje**stością tak jak Ty, bo w końcu prawa na UwB nie skończyłam. Marny ze mnie inżynierzyna, a nawet w tym kierunku nie idę. Zawsze mi się jednak wydawało, że wspomniany akt w miejscu publicznym podlega pod art. 140 kw. Nawet to wygooglowałam, tak jak radziłaś. Co znów źle? Co nie tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6260719 Napisano: 27.09.2016 19:52:16 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

pionas RATUNKU!!!!!!! Ja chcę mieć możliwość ukrywania/blokowania wpisów, bo zaraz stanie się coś, co zaowocuje punktem karnym, a na co to komu?! Wrrrrrrrrrrr........ zabierzcie to-to sprzed moich oczu, bo rzygnę zaraz emotka

Ciiiii, bo wymiotowanie w miejscu publicznym podlega pod art. 140 kw. emotka Wyświetl w wątku >>
1 dolly 0

zaczytana-pola

#6260712 Napisano: 27.09.2016 19:48:57 w Czy informują/ informowali?
mixik napisał(a):

mixik napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy informowali już z konkursu Barbie i Hot Wheels w Netto?
http://www.e-konk...ls.html#.V-Te262D7B4

Mieli informować w tym tygodniu. Zobaczymy czy dziś się do kogos odezwa


i co? ktoś coś? czy poślizg?


Nadal nic?

2  dni temu ktoś chwalił się w MDW taką nagrodą, więc podejrzewam, że to z tego konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6260493 Napisano: 27.09.2016 14:09:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przyłączam się i ja. Staram się, nie staram się, piszę długie, krótkie i w sam raz. U Jeta nie trafiam. Drugi Columbit jak dla mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6260158 Napisano: 26.09.2016 20:19:51 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

Wkurza mnie to, że Happen House to nic innego jak Columbit w owczej skórze. Nakupowałam paragonów...gdybym wcześniej wiedziała że to oni "pod przykrywką" nie traciłabym kasy  emotka emotka

emotka emotka To samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6259880 Napisano: 26.09.2016 12:54:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Walizka Puccini Pocztą Polską. Szkoda, że uszkodzona emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6259848 Napisano: 26.09.2016 11:44:35 w Popraw sobie humor...

zaczytana-pola

#6259814 Napisano: 26.09.2016 11:01:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziomal102 napisał(a):

Czy  ktoś może dostał już jakieś info odnośnie nagrów w konkursie "Soraya najlepsza pod słońcem w Lidl" ? 

Cisza. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6259813 Napisano: 26.09.2016 11:00:55 w Kaufland konkursy
bluegirl napisał(a):

Wysłałam dziś rano zapytanie czy wczorajsza wiadomość doszła, ale tak samo wróciły dwie zwrotki. O problemie po stronie serwera odbiorcy i ich zwrotka o sprawdzeniu w obecności kuriera.

Nadal nie wiem czy to do nich dociera mimo wszystko

Dociera. Za każdym razem na wp mam tak samo. Jeśli jest pod spodem prawidłowa zwrotka, to OK. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6259175 Napisano: 23.09.2016 16:29:40 w TESCO konkursy
kalisto1986 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

assal napisał(a):

Uznawali pojedyncze - nagrody na takie paragony wpadały emotka

No to teraz mam zal do agencji, bo mam niewykorzystany paragon emotka  pojedyncze braly udzial ale jakies kilogramowe. Kodu z czteropakow nie bylo w regulaminie. A jesli wygraly takie paragony, to brak mi slow emotka

Wpisz te kody z regulaminu, a zobaczysz, że wyskoczą pojedyncze. Byś może nie było go na pudełku,  bo jest albo stary, albo nie wiem, ale na bank to były pojedyncze. Ja nawet nie miałam wątpliwości.  Tak samo jeśli chodzi o czteropaki. 

22573 PD SINGLE PACK- pojedyncza 130g
22114 PD CLASSIC COLORS THEME AST- 4-pak Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6259123 Napisano: 23.09.2016 14:34:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infatne napisał(a):

Hasbro
Jak odsyłacie dane ? Przez funkcję odpowiedz przyszły mi 2 zwrotni nie można dostarczyć wiadomości. Za równo z gmaila jak i z wp......
Miał ktoś taki problem ?

Może mają skrzynkę zapchaną. Wyświetl w wątku >>
0 0