Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zaczytana-pola

zaczytana-pola

#6288233 Napisano: 22.11.2016 11:05:07 w Lay's
joan napisał(a):

Nie dosyć, że standardowo psinco-jajco-byle-co, to jeszcze ktoś mi zajumał nazwisko, no kufa emotka

Się zastanawiałam skąd Ty ludzi bierzesz, a to nie Ty emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, joan 0

zaczytana-pola

#6288218 Napisano: 22.11.2016 10:54:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niunia-k napisał(a):

No to co to jest : http://www.topmar...rs-wygraj-e-wedel/  emotka  i dlaczego tak mało osób na liście  emotka  i dlaczego nikt się nie chwalił na forum  emotka

To stara lista ze starego konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
1 czeko 0

zaczytana-pola

#6287818 Napisano: 21.11.2016 15:43:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy Incubi wysyłało już bony z konkursu „Tchibo – rodzinny początek dnia"? W regulaminie jest 14 dni od rozwiązania, a to chyba już dawno minęło...

Jeszcze nie. 14 od momentu ogłoszenia wyników na stronie. Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6287598 Napisano: 21.11.2016 10:50:19 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cb656 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Jeśli chodzi o publikowanie wyników, to można to nieco ułatwić, bo skoro i tak musimy znaleźć link do konkursu opublikowanego na e-k, wkleić go w wątku wyniki razem z linkiem do wyników, to czy nie lepiej od razu na stronie z konkursem dodać taką możliwość wklejenia wyników w komentarzu lub specjalnie dedykowanym do tego miejscu, żeby automatycznie wyskakiwały w wątku Wyniki...?

Hm... mam wrażenie, że to już jest. emotka
http://www.e-konk...nikow-konkursow.html

emotka co ślepemu po oczach  emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

zaczytana-pola

#6285792 Napisano: 17.11.2016 12:43:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Super, dzięki za info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6285784 Napisano: 17.11.2016 12:37:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy udało się komuś dowiedzieć kiedy będzie posiedzenie komisji z konkursu: TQG ITM? Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6285770 Napisano: 17.11.2016 12:28:07 w SZUKAM....
cudaczek121 napisał(a):

Szukam pomysłu na prezent dla 2 i półletniej dziewczynki. Jej mama powiedziała mi, że "jeśli już koniecznie Kasiu nalegasz, aby coś kupić, to kup jej jakąś grę". Ponoć Młoda jest bardzo rozwinięta intelektualnie emotka No pewnie,że trzeba coś kupić, bo jak to tak, do dziecka z pustymi rękami jechać emotka

Teraz w Biedronce za 39,99 zł jest taka gra elektroniczna. Bardzo fajna. Są dla chłopców i dla dziewczynek.
http://www.biedro...acyjne-elektroniczne
Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6285456 Napisano: 16.11.2016 20:23:48 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

no bo laska tak przekonujaco pisala ze juz wplaca, wszelkie dane podala, telefon, a ze spieszylam sie to wyslalam jak glupia normalnie. Pierwszy raz mi się taka oszustka trafiła.

Niestety, masz nauczkę i drugi raz tak nie zrobisz. Jeśli umawiasz się na transakcję, kiedy Ty coś sprzedajesz, to albo z odbiorem osobistym albo wysyłasz po zaksięgowaniu wpłaty, ewentualnie wysyłasz za pobraniem( chociaż i tu możesz ponieść koszty, gdy kupujący paczki nie odbierze). Nigdy nie wysyłaj w ten sposób, że kupujący dokona wpłaty na konto po odebraniu przesyłki. Wyświetl w wątku >>
2 dang21, ziolko 0

zaczytana-pola

#6285454 Napisano: 16.11.2016 20:17:23 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

a mnie wkurza ze jestem naiwna i ufam ludziom emotka
Sprzedałam przez olx 2 rzeczy, laska miała zapłacić zaraz po wysyłce ale jakoś nie zapłaciła mimo iż towar odebrała.
Najgorsze że nie czyta moich wiadomości jednocześnie sprzedaje jakieś różne rzeczy i jak do niej z innego konta napisałam niby chcą coś od niej kupić to jak najbardziej uczciwa, odpisuje i takie tam. Czy z taką osobą można coś zrobić? Bo 25 zł które mi wisi to głupio na policje zgłaszać.
Ech głupia ja emotka

A dlaczego nie wysłałaś za pobraniem? emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

zaczytana-pola

#6285253 Napisano: 16.11.2016 14:37:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

nie wie Pani , ona nie prowadzi tej sprawy plus chyba jest na urlopie emotka juz sama zadzwonilam emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6285182 Napisano: 16.11.2016 13:15:45 w Biedronka
monia24 napisał(a):

Jeśli ktoś chce wymienić naklejki na świeżaka to w moim mieście (więc pewnie wszędzie) są zapisy na świeżaki. Dowiedzcie się u siebie.

Dobrze, że nie trzeba stać w kolejce przez kilka dni emotka . U mnie dzisiaj rzucili kilka truskawek i gruszek, ale nadal brak formularzy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6284804 Napisano: 15.11.2016 20:08:57 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie kiepskie samopoczucie od wczoraj( to chyba ten księżyc), brak punktów z programu DOM w Leroy Merlin, czyli brak pilnych zakupów z rabatem emotka brak przesyłki z allegro, która została wysłana( podobno 11 dni temu) i dotrzeć nie może, brak ważnych dokumentów, które miały wczoraj dotrzeć kurierem. emotka Szlag może człowieka trafić.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6284598 Napisano: 15.11.2016 14:20:25 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

Zadzwoń do nich, bez sensu się denerwować emotka

DO kontaktu podany jest e-mail i formularz. Na moje pytanie odpowiedzieli tylko, że punkty są naliczane do 24 h, a na pytanie dlaczego w takim razie ich nie doliczono- cisza. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6284587 Napisano: 15.11.2016 14:14:53 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Pozakonkursowo.
Czy ktoś z Was korzysta z programu DOM w Leroy Merlin?
Chciałam skorzystać z rabatu, ale brakowało mi kilkanaście pkt. Zrobiłam zakupy w niedzielę, żeby zebrać odpowiednią liczbę punktów i do dzisiaj tych punktów mi nie doliczyli, chociaż w Regulaminie i na paragonie jest info, że doliczają następnego dnia. A jak w praktyce teraz to wygląda? Do tej pory zawsze naliczali punkty następnego dnia emotka

Powinny być naliczone w nocy po zakupie.

Powinny być, ale nie są. Zależało mi na tym, żeby zrobić( wczoraj) duże zakupy korzystając z rabatu i nijak nie mogę się tych punktów doprosić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6284583 Napisano: 15.11.2016 14:13:30 w Informują
defed napisał(a):

Dostałam SMS od Pudliszek z nr 7157, mam noże Fiskars, więc pewnie ktoś już odjechał Kaktusem. Wolałabym się ciąć Kaktusem niż nożami... emotka  (SMS zgłoszeniowy był z nr paragonu) 

Konkurs się nie zakończył. Zakończył się etap. Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6284523 Napisano: 15.11.2016 13:08:23 w SZUKAM....
Pozakonkursowo.
Czy ktoś z Was korzysta z programu DOM w Leroy Merlin?
Chciałam skorzystać z rabatu, ale brakowało mi kilkanaście pkt. Zrobiłam zakupy w niedzielę, żeby zebrać odpowiednią liczbę punktów i do dzisiaj tych punktów mi nie doliczyli, chociaż w Regulaminie i na paragonie jest info, że doliczają następnego dnia. A jak w praktyce teraz to wygląda? Do tej pory zawsze naliczali punkty następnego dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6284517 Napisano: 15.11.2016 12:42:07 w Biedronka
picola napisał(a):

u mnie leżą stosy formularzy w kartonach na parapecie

Ja w mojej pytałam wczoraj. Usłyszałam, że nie ma, ale mają dojechać. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6284512 Napisano: 15.11.2016 12:37:57 w Biedronka
ludzka_istota napisał(a):

http://finanse.wp...369,wiadomosc.html  emotka

U mnie dzisiaj pojawiło się chyba z 5 pieczarek. Ale nie ma w ogóle formularzy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6284011 Napisano: 14.11.2016 13:24:09 w Czy informują/ informowali?
cc_investigator napisał(a):

defed napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy informowali już Tyskie Żabka z nagrodami po 500 zł ?

nie, mają jeszcze czas 

Ale to jeszcze mają czasu, bo chyba mam zaćmienie - i w regulaminie widzę 14.11 dla wszystkich nagród. Zakłądam jednak, że nieprzespana noc robi swoje i czegoś nie widzę...

W terminie do 3 (trzech) dni roboczych od dnia wyłonienia Laureata Dodatkowego lub też w terminie do 3 (trzech) dni roboczych od upływu terminu na przesłanie Formularza Weryfikacyjnego przez Laureatów Nagród I Stopnia (w przypadku gdy wszyscy Laureaci Nagród I Stopnia spełnią warunki przyznania im Nagród I Stopnia), Organizator powiadomi o wygranej Laureatów Nagród II Stopnia Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6283836 Napisano: 14.11.2016 10:18:21 w SZUKAM....
grazia1981 napisał(a):

Czy u was w Biedronkach są naklejki na świeżaki? Bo u mnie nie mna,a brakuje mi dwóch emotka

Są, ale nie ma tych formularzy do naklejek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0