Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zaczytana-pola

zaczytana-pola

#6468636 Napisano: 01.03.2018 15:06:39 w Biedronka
pioge7 napisał(a):

joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

A na stornie http://www.biedronka.pl/pl/sklepy informacja jest zaktualizowana czy dalej godziny które były wcześniej? 
Moja mama jutro by pojechała bo ma na nockę a nie chce jej wysyłać niepotrzebnie a w miejsce będzie po 21 i niewiem czy o już zmieniają czy jeszcze nie . 


Jeśli chodzi o moje Biedronki, to jest stare info, czyli że do 21.

A są do 21 dalej czy do 22? 

U mnie bez zmian. Do 21 Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

zaczytana-pola

#6468359 Napisano: 28.02.2018 21:01:29 w Wkurza mnie...
la_kiya napisał(a):

wysylam sobie smsa na konkurs SURF z biedronki do Smolara a tu zwrotka 'Przepraszamy ale becnie ten numer nie jest przez nas obslugiwany' ostatni dzien oczywiscie, jakas kpina po prostu  emotka

Na pewno dobry numer wpisałaś? U mnie normalnie SMS poszedł. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6466888 Napisano: 23.02.2018 18:46:29 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

Rozumiem Cię doskonale, bo ja też mam do agencji wielkie żale!
W większości konkursów są marne nagrody albo jest ich znikoma ilość.
Nasza grupa - do której należysz - lubi konkursy twórcze. Brak takich
naprawdę ciekawych z wieloma cennymi nagrodami niszczy psychicznie.
Bo ja lubię pisać i chciałabym pogonić swoją wenę twórczą. A tu loterie ...

Pamiętam te lata 2010- 2013 gdzie kończyło się codziennie kilka konkursów promocyjnych, człowiek nie wiedział za co się zabierać. W dodatku grało się wtedy na 1- 2 paragony, na 1- 2 numery, a nie tak jak teraz kilkanaście albo i więcej. Kurierzy przyjeżdżali kilka razy w tygodniu. Można było ich już kumplami nazywać. I co z tego, że główne nagrody były poza zasięgiem początkującego konkursowicza( nie ten poziom, nie ten styl), ale była frajda i marzenia, że może i mi kiedyś się uda. I na forum gwarno było jak w ulu. Czasem łezka się kręci w oku na wspomnienie tamtych lat emotka Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6466738 Napisano: 23.02.2018 12:47:41 w Wkurza mnie...
Pogłębiająca się tendencja spadkowa w konkursach. Wszędzie bony 50 zł. Gdzie te stare czasy, gdy było o co grać? emotka Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6466351 Napisano: 22.02.2018 13:51:43 w Wkurza mnie...
delvitto napisał(a):

Kaufland mnie wkurzył emotka  pierwszy budżet w nowo otwartym sklepie, 5 paragonów i wielkie nic  emotka  no jak to tak? Bardziej mi się opłacało specjalnie jeździć do 2 sklepów w promieniu 70 km, i wtedy miałam po kilka budżetów. Siąść i płakać...

A jak mnie wkurzył! Zapomniałam wysłać zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6464775 Napisano: 17.02.2018 19:26:51 w Biedronka
maa napisał(a):

maryam napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

W jakiej cenie jest Surf?

19.99 zł.

u mnie 21,99

u mnie też 21.99

To może podrożał, bo w czwartek i piątek kupowałam po 19.99 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6464368 Napisano: 16.02.2018 11:43:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
wrrrryyy napisał(a):

Jest tez "Ojczysty - dodaj do ulubionych" i pewnie wiele, wiele innych. Wybitnie kreatywne to hasło  emotka

I ciekawostka z przed 10 lat: http://forum.gaze...e_do_Ulubionych.html

Tak, wybitnie emotka
http://www.um.war...ulturalne-uniesienie Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6464115 Napisano: 15.02.2018 18:10:50 w Biedronka
@gnieszk@ napisał(a):

W jakiej cenie jest Surf?

19.99 zł. Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6463924 Napisano: 15.02.2018 10:59:24 w Czy informują/ informowali?
helcia85 napisał(a):

Ruszaj z rodziną w nowy rok, Toyota już rozdana?

Mogła już odjechać. Dzisiaj ostatni dzień na info. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

zaczytana-pola

#6463628 Napisano: 14.02.2018 14:23:58 w Wkurza mnie...
Ostatnio jakoś tak wszystko mnie wkurza. emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

zaczytana-pola

#6463578 Napisano: 14.02.2018 13:05:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shineoff napisał(a):

cb656 napisał(a):

shineoff napisał(a):

Dziwne to by było żeby już wszystkich poinformowali i tak mało wygranych u nas. Wiem, że nie wszyscy się chwalą, ale jednak statystyka przeczy temu, żeby na 100 nagród na forum trafiło się chyba z 5 (niektórzy wygrali po 2 nagrody). 

Statystykę można zafałszować przez ilość danych użytych do analizy. Logika podpowiada, że skoro coraz mniej osób ma chęć publicznie się przyznać do wygranej emotka to nie ma co bazować na takich parametrach, jak ilość wpisów na forum emotka

Pewnie na ten konkurs ludzie powysyłali srylion zgłoszeń, bo pastę do zębów kupuje się jednak częściej niż akcesoria do zmywarek (szczególnie, że nie każdy zmywarkę ma, a zęby ma każdy emotka  )

Polemizowałabym emotka Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6463567 Napisano: 14.02.2018 12:53:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shineoff napisał(a):

Może jestem naiwna, ale czekam dalej. Z Somatu duuuuużo więcej osób się chwaliło wygranymi, a tutaj raptem 3 osoby? Dziwne to by było żeby już wszystkich poinformowali i tak mało wygranych u nas. Wiem, że nie wszyscy się chwalą (przecież nie ma takiego obowiązku), ale jednak statystyka przeczy temu, żeby na 100 nagród na forum trafiło się chyba z 5 (niektórzy wygrali po 2 nagrody). 

Raczej nie nastawiałabym się, że jeszcze będą informować. W Somacie nagród było 320, tu tylko 111. Wg mnie z Somatu i tak za mało zestawów na forum w porównaniu do liczby zmywarek. Na forum nie każdy się chwali. Poza tym ludzie wygrywają więcej, niż po 1 nagrodzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6463485 Napisano: 14.02.2018 10:52:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
GLS Pudliszki NAV Tesco. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6463446 Napisano: 14.02.2018 10:12:47 w Informują
kkomandoss napisał(a):

lowmacp napisał(a):

joasiunia napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Colgate biedronka SMS

Czy oni wysyłają wszystko za jednym zamachem, czy seriami? emotka

Może z tymi lepszymi nagrodami? A jest info jaka nagroda?

U mnie info z nagrodą III stopnia.

Dzisiaj ślą na raty. Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6463439 Napisano: 14.02.2018 09:59:28 w Informują

zaczytana-pola

#6462866 Napisano: 13.02.2018 09:26:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gienek1 napisał(a):

Nivea Tesco sanki- o co chodzi z tym podpisaniem paragonu?

Z tyłu Twoje dane, jakby się zawieruszył, wypadł itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6462457 Napisano: 12.02.2018 12:49:13 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

mietowa napisał(a):

ziolko napisał(a):

mietowa napisał(a):

...że stracę stówę z konkursu, bo nie mam zamiaru przesyłać kopii dowodu osobistego. No, chyba, że zgodzą się na moją propozycję, czytaj: oświadczenie o pełnoletności w formie pisemnej. W co w sumie wątpię. 

co to za konkurs??? Nie mają prawa żądać kopii dowodu, jeśli nagroda nie przekracza wartości 760 zł!! 

Monster Munch. Chcą pierwszej strony dla potwierdzenia pełnoletności.

Monster Munch za każdym razem bierze potw pełnoletności. czy to teraz czy we wcześniejszych konkursach. Oświadczenia kiedyś nie uznawali,... przynajmniej w konkrusie straszna mina

To mnie nie przekonuje. Nie chodzi o to, że podejrzewam agencję o straszne, nomen omen, występki (choć ja raczej ogólnie z tych nieufnych, wszystko może się zdarzyć). Chodzi o to, że już niejeden raz zdarzały się afery z wyciekiem danych nawet z poważnych instytucji, agencje reklamowe to przy tym pikuś. Nie wysyłam zdjęć dokumentów i już. 

Regulamin( par. 9) wyraźnie wskazuje, że Organizator ma takie oczekiwania. Skoro jest taki zapis, nie należy spodziewać się, że nie będzie wykorzystany emotka
Też jestem przeciwniczką wysyłania skanów dokumentów, tym bardziej na mało wartościowe nagrody. Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

zaczytana-pola

#6462439 Napisano: 12.02.2018 12:37:52 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Nie chodzi mi o wiedzę teoretyczną, ale o konkrety

Najprostszym rozwiązaniem wydaje mi się zadanie pytania wprost osobom, które chwalą się dzisiejszą wygraną.

Że też o tym nie pomyślałam. emotka
Łatwiej przecież odpisać na 10 PW, niż na jeden wpis na forum, który każdy może przeczytać emotka Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6462433 Napisano: 12.02.2018 12:34:43 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy dzisiaj z baterii GP były SMS-y z ostatniego etapu, czy jakaś rezerwa? emotka

Teoretycznie z ostatniego etapu powinni powiadamiać dopiero jutro, ale...
Mam wrażenie, że w jednym z poprzednich etapów też się o jeden dzień pospieszyli. emotka

Nie chodzi mi o wiedzę teoretyczną, bo taką mam z regulaminu, ale o konkrety emotka
W jednym z etapów informowali na dwie tury, w innym z rezerwy, a później z właściwego etapu, w kolejnych wtedy, kiedy był termin rozwiązania np. etapu VI, oni informowali z VII.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6462419 Napisano: 12.02.2018 12:24:56 w SZUKAM....
Czy dzisiaj z baterii GP były SMS-y z ostatniego etapu, czy jakaś rezerwa? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0