Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zaczytana-pola

zaczytana-pola

#6472546 Napisano: 13.03.2018 12:10:42 w NA CO CZEKAMY?
07.03 - BlackLFL ogólnopolski IV tura - lisuta 
19.03 - Hochland – 13dni roboczych od zakończenia konkursu
19.03 - Aktywna Zima z Orange (lista na stronie) 
19.03 - Upiecz bliskim radość na Święta - Kasia - etap I: 12.03 + 7d (sms)
21.03 - Activia Biedronka - I etap: 18.03 + 3dr
23.03 - Listerine C4- 16.03+ 7d
23.03 - Scholl, Veet C4- 22.03+ 1dr
23.03 - Podróże z meblem w tle - Forte (wyniki na stronie)
23.03 - Konkurs Walentynkowy (Durex, Carrefour)- 5.03 14dr -w trakcie informowania
26.03 - Upiecz bliskim radość na Święta - Kasia - etap II: 19.03 + 7d (sms)
28.03 - Black Shell –20 dni roboczych od zakończenia konkursu
28.03 - Activia Biedronka - II etap: 25.03 + 3dr
28.03 - Eksplozja smaku z Tchibo (ITM)
29.03 - Palmolive C4- 26.03+ 3dr
03.04 - Upiecz bliskim radość na Święta - Kasia - etap III: 26.03 + 7d (sms)
05.04 - Activia Biedronka - III etap: 01.04 + 3dr
06.04 - Podaruj jej wielkieO Durex Tesco- 19.03+14dr
09.04 - Upiecz bliskim radość na Święta - Kasia - etap IV: 12.03 + 7d (sms)
09.04 - Kaufland Columbit Jedź... 
11.04 - Activia Biedronka - IV etap: 08.04 + 3
18.04 - Dookoła świata z Crunchips (Żabka, Freshmarket) - 30dr od zakończenia konkursu
25.04 - BIC C4- 11.04+ 14d Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6472007 Napisano: 11.03.2018 21:30:21 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

Ale zobaczcie, jak się polepszą relacje międzyludzkie. Już nie będzie w niedzielę latania do lewiatana po cukier, bo się skończył. Chcesz słodką herbatę? Otwierasz drzwi, idziesz do tych z naprzeciwka, dzwonisz dzwonkiem i stojąc z pustą szklanką prosisz sąsiadeczkę kochaną o poratowanie.  emotka

A sąsiadka uprzejma pożyczy. A później zadziała osiedlowy głuchy telefon, że u Zezowatego bieda w domu, nawet na cukier nie mają, przecież to nie te czasy, że się ze szklanką chodzi i pożycza. emotka
A tak poważnie- dla mnie te wolne niedziele to takie uszczęśliwianie ludzi na siłę. Trochę mi się to z PRL-em kojarzy( czekam teraz na skierowania na wczasy albo towar na karteczki, np. alkohol, bo społeczeństwo za dużo pije emotka , biada konkursowiczom).
Poza tym są ludzie, którzy pracują w handlu i nie przeszkadzają im pracujące niedziele. Można byłoby to rozwiązać w zupełnie inny sposób, gwarantując pracownikom wolne niedziele poprzez zmiany w KP itp.
Zawitałam wczoraj późno do Biedronki( późno z przyczyn losowych, a nie z wyboru). Patrzę, na drzwiach info, że codziennie czynne od 6.30 do 23( miało być do 22 i tylko w piątki i soboty). Zagadałam do kasjerki ws. zmian. Powiedziała, że wolałaby przyjść do pracy w niedzielę, niż dwa razy w miesiącu przechodzić taki armagedon* jak wczoraj+ codziennie pracować w "nowych godzinach".
Ta zmiana odbija się też na pracownikach innych branży. Znajoma pracuje w jednej z warszawskich galerii handlowych, w lokalu gastronomicznym. Lokal oczywiście czynny. Pracownicy mają stawkę godzinową+ procent od utargu. I tak stoją całą wolną niedzielę wypatrując klientów i licząc na zysk, bo od tego zależy ich pensja. Dzisiaj będzie goła, bo do 12.00 klientów było dwóch.

*armagedon- brak pieczywa, piwa, frytek, pizzy, ciastek, serków. Brak możliwości nadążenia za "potrzebami" klientów emotka

P. S. I wkurza mnie to, że niektórzy uważają, że za 500+ powinno się stopy "wiadomo komu" całować. Ba! Za 500+ można, a wręcz powinno się zmienić swoje dotychczasowe poglądy, bo przecież kasa jest najważniejsza. emotka Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6471553 Napisano: 09.03.2018 16:56:33 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Pańcia w BOK-u ma dostęp do tego, w jaki sposób opisane są poszczególne produkty na paragonach

To ciekawe, co piszesz emotka NIGDY jeszcze nie zdarzyło mi się, by pańcia z BOKU sprawdzała mój paragon w jakimkolwiek komputerze czy innym urządzeniu. Zwykle brała go z jakąś taką ostrożnością w dwa palce, oglądała ze wszystkich stron, zerkała na produkt, na paragon i z wielkim ociąganiem, by nie powiedzieć z łaską, stawiała pieczątkę i dopisek, o który prosiłem.
Żyjemy widocznie w światach równoległych emotka

Skoro idziesz do niej z ze świeżutkim paragonem prosto z kasy wydrukowanym 15 sekund wcześniej& świeżo zakupionymi produktami, które jeszcze pachną sklepową półką, a następnie wykładasz jej grzecznie na blacie, to zapewne ma podstawy, żeby wierzyć Ci na słowo emotka . Ja, jeśli idę miesiąc po zakupie, bo jakiejś agencji zachciało się pieczątki, to Pani uprzejmie sprawdza co i jak i stawia pieczątkę. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

zaczytana-pola

#6471549 Napisano: 09.03.2018 16:42:39 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

cb656 napisał(a):

Przychodzisz z paragonem po miesiącu i prosisz o poświadczenie, że pozycja "pasta d.z." to Colgate? Bo tak chcesz?
A pańcia z BOK grzecznie i z uśmiechem stempluje, wierząc na słowo? No bo przecież zużytego opakowania nie targasz ze sobą. emotka

Oczywiście. Robiłam tak np. w przypadku Pudliszek w ITM. Pańcia z BOK-u nie robiła problemu.

Trochę się pańci dziwię, znając świat pełen kombinatorów i chachmęciarzy. Widocznie ma w nosie zasady i jest trochę jak leming idący za stadem bez wnikania w przyczyny i powody. A co, jeśli (niechby nawet i w dobrej wierze) poświadczy nieprawdę, która w ostatecznej weryfikacji wyjdzie na jaw? To i nagrodę diabli biorą, konkursowicz wściekły, pańcia ma nieprzyjemności i musi się tłumaczyć... Takie sobie to. Staram się zawsze w takiej sytuacji widzieć siebie, czego ja bym oczekiwał od Klienta, który przychodzi, by mu coś poświadczyć. Bo poświadczenie pisemne jeśli poświadcza fałsz, to już dowód w sprawie nie do wyślizgania, nie da się na gębę tłumaczyć, że ktoś źle zrozumiał.
No OK, pańcia w Twoim ITM może i tak robi. Pańcie w moich sieciówkach są niechętne poświadczaniu nawet wtedy, jak podchodzę spod kasy z paragonem i towarem w garści w czasie rzeczywistym, na gorąco. Co tylko po raz kolejny dowodzi, że są ludzie i ludziska, a nie ma jednej ogólnopolskiej zasady, której wszyscy trzymają się jednakowo. Dlatego ja jestem za załatwianiem takich spraw od reki przy zakupie, a nie później.

Pańcia w BOK-u ma dostęp do tego, w jaki sposób opisane są poszczególne produkty na paragonach emotka . I bardzo cieszy mnie to, że są ludzie, którzy wykazują się empatią, nie piętrząc przed klientem Mount Everestu problemów. emotka Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6471533 Napisano: 09.03.2018 15:46:41 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

atka79 napisał(a):

czy Wy te pieczątki załatwiacie od razu po zakupie, czy dopiero jak wygracie?

Jak sobie wyobrażasz owo "po czasie"? emotka
Przychodzisz z paragonem po miesiącu i prosisz o poświadczenie, że pozycja "pasta d.z." to Colgate? Bo tak chcesz?
A pańcia z BOK grzecznie i z uśmiechem stempluje, wierząc na słowo? No bo przecież zużytego opakowania nie targasz ze sobą. emotka

Oczywiście. Robiłam tak np. w przypadku Pudliszek w ITM. Pańcia z BOK-u nie robiła problemu. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

zaczytana-pola

#6471525 Napisano: 09.03.2018 15:32:54 w SZUKAM....
tygrysek82bu napisał(a):

Dostałam sms z firmy przewozowej Raben, o nadanej przesyłce przez Agencję Reklamową Anny Turkiewicz, waga: 83... hmm... Na nic w tym momencie nie czekam, a z konkursu Jogobelli w C4, który ta agencja obsługuje wygrałam tylko kartę w 2 etapie, która zresztą już dotarła do mnie. Nie wiem teraz co mam z tym fantem robić... Czekać czy dzwonić do agencji i wyjaśniać? 

Może źle przypisali numer do czyjejś paczki. Też tak kiedyś miałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6470975 Napisano: 08.03.2018 10:06:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kkbt napisał(a):

Ja myślę, że takie pasty za 3-4zł to mugole nam wykupują. Natomiast z proszkami może być coś na rzeczy.

Proszki też mugole. Ostatnio na lokalnym forum kilka dziewczyn pytało, w których Biedronkach są jeszcze proszki. Dziewczyny niekonkursowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6470689 Napisano: 07.03.2018 13:04:55 w Wkurza mnie...
NJU Mobile emotka . Żaden nowy numer( mniej więcej od roku) pomimo zdjętej blokady Premium nie daje możliwości wysyłania sms- ów Premium emotka . I za każdym razem trzeba się bujać z nimi dwa tygodnie, żeby to odblokować. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6470552 Napisano: 07.03.2018 07:29:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
keraz123 napisał(a):

czy z mieszka me&you juz cos było?

Nie. Do 13.03 Mają czas.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6470446 Napisano: 06.03.2018 19:02:50 w Biedronka
tereniagno napisał(a):

Biedronka robi dużo konkursów, w których nie ma towaru. Jak jest, to na lekarstwo, a przeważnie towar jest dopiero po zakończeniu konkursu emotka

Też nad tym ubolewam. Dzisiaj wygrzebałam gdzieś spomiędzy FA ostatnie mydło Palmolive w płynie. Cogate za to mnóstwo, ale zakup past zupełnie mnie nie interesuje. emotka

I pojawiła się "dobra zmiana"... sklepy od pon. do pt. czynne od 6.30, zaś w pt. i sb. do 22.00. Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6470033 Napisano: 05.03.2018 21:53:23 w SZUKAM....
Czy ktoś też ma problem z NJU Mobile? NIGDY nie mogę wysyłać SMS-ów Premium po doładowaniu nowego numeru. Przy każdym nowym numerze SMS- y są zablokowane, chociaż w systemie widnieją jako odblokowane. Odblokowanie przez BOK zajmuje około tygodnia. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6469970 Napisano: 05.03.2018 19:15:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marcin1411 napisał(a):

Witam
czy w konkursie tchibo można pisać: filizanka(zamiast,, ż" napiszę ,,z"). Czy raczej mam dobrać sobie takie słowa, w których nie ma polskich znaków?

Proponuję kubeczek emotka Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6469913 Napisano: 05.03.2018 16:47:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czytam dzisiejsze hasła z orzecha i przecieram oczy ze zdumienia. Niżej chyba nie da się upaść. emotka Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6469771 Napisano: 05.03.2018 11:35:26 w Biedronka
asantesana napisał(a):

Wiadomo już, czy w konkursie Streamline trzeba kupić jeden produkt (colgate lub palmolive)?

Jeden. Moim zdaniem to, że w jakimś punkcie ktoś użył i zamiast lub traci ważność w związku z zapisami:
dokonać zakupu przynajmniej jednego, dowolnego  Produktu  Promocyjnego  w sklepie sieci Biedronka udokumentowanego na dowodzie zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT).

Za  jeden  Produkt Promocyjny rozumie  się  zarówno opakowanie jednostkowe,  jak  również opakowanie zbiorcze, w skład którego może wchodzić kilka opakowań jednostkowych, a które stanowi niezależną jednostkę sprzedażową.   Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6469748 Napisano: 05.03.2018 10:40:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
GLS wozi bony Tesco Pur. Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6469272 Napisano: 03.03.2018 09:32:31 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

to nie na allegro, kupiłam w hurtowni i na firmę, więc raczej tylko prawnik i policja mi zostaje już nawet sensu nie ma z nimi dyskutować ...

Jeśli nic nie skutkuje to chyba tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6469268 Napisano: 03.03.2018 09:18:58 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

ja już się nie wkurzam , ja po prostu jestem wku....iona!!! Kupił mąż telefon i po prostu robią ludzi w ch..., od dwóch tygodni wysyłają codziennie paczkę, raz to już nawet zgubił ją kurier, więc wysłali niby nową, lecz nr przesyłki nie widnieje u kuriera, ku..., co za kraj i oszuści, że takie firmy mają w ogóle rację bytu, w poniedziałek idę na policje zgłosić oszustwo i wyłudzenie, no żeż ja pie...chyb, że macie inne lepsze rady emotka

Załóż dyskusję przez allegro. A jak nie poskutkuje:
https://allegro.p...mach-pok-a12l88gOwhA Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

zaczytana-pola

#6469220 Napisano: 02.03.2018 22:02:35 w SZUKAM....
Gdzie można kupić ciasto francuskie Henglein? Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6468762 Napisano: 01.03.2018 19:40:33 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

norweska20 napisał(a):

zapis w loterii Nescafe : (...) z jednego adresu może wygrać maksymalnie 1 (słownie: jedna) osoba.
Nie żebym miała seryjne szczęscie w loteriach i na zapas się bała - ale jedno 100 zł na  1 adres domowy  emotka


Oj przecież wiadomo, że gdy przychodzą dwie nagrody na jeden adres, to ludziom się w d* przewraca! Biegają nago po ulicach wykrzykując wywrotowe hasła, myją nogi szamponem na porost włosów i łykają Apap na noc, choć słońce w zenicie. Na szczęście niektórzy organizatorzy dbają o jedność rodziny oraz należny szacunek wobec miru domowego... i właśnie dlatego nie możesz wygrać np. dwóch płynów do mycia naczyń. Bo by Cię zwyczajnie po* od tego dobrobytu! emotka

Zastanawiałabym się nad tą dbałością o jedność rodziny. Gorzej, jak się chłop z babą pozabijają, bo jedno wygra, a drugie wygrać nie może. Albo co gorsze, jedno wygra, drugie wygra, regulaminu nie doczytają i nagroda przepadnie. Rozwód gwarantowany emotka Wyświetl w wątku >>