Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tereniagno

tereniagno

#4405153 Napisano: 30.05.2011 08:14:42 w Winiary
Ja już tyle wysłałam i nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4393652 Napisano: 25.05.2011 10:11:45 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

monia24 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

monia24 napisał(a):

Wkurza mnie że jak już udało mi się wygrać szlafrok z fa, to się okazało że trzeba było to fa nutri kupić a ja mam inne, co oczywiście wyraźnie widać na paragonie emotka



emotka co za problem emotka

tyle tego zielska (czyt. paragonów) na forum, że tylko kupować emotka emotka emotka



dokładnie, tylko wiesz, serce boli jak trzeba kupić a się ma ;/ Co innego gdybym nie kupiła produktu, a kupiłam. Ech, idę szukać tego paragonu emotka w innym wątku emotka


Czy do odebrania balsamu też trzeba przesłać paragon?



nie


Potrzebujesz jeszcze ten paragon,co pisałam na pw? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4393619 Napisano: 25.05.2011 09:46:49 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

monia24 napisał(a):

Wkurza mnie że jak już udało mi się wygrać szlafrok z fa, to się okazało że trzeba było to fa nutri kupić a ja mam inne, co oczywiście wyraźnie widać na paragonie emotka



emotka co za problem emotka

tyle tego zielska (czyt. paragonów) na forum, że tylko kupować emotka emotka emotka



dokładnie, tylko wiesz, serce boli jak trzeba kupić a się ma ;/ Co innego gdybym nie kupiła produktu, a kupiłam. Ech, idę szukać tego paragonu emotka w innym wątku emotka


Czy do odebrania balsamu też trzeba przesłać paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4393570 Napisano: 25.05.2011 09:25:00 w Wkurza mnie...
Wkurzyłam się,bo dziś musiałam kupić nową klawiaturę do kompa.Wczoraj zalałam kawą ze śmietaną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4393566 Napisano: 25.05.2011 09:23:05 w Wkurza mnie...
kadjas123 napisał(a):

elzbieta7 napisał(a):

monia24 napisał(a):

badgirl napisał(a):

A ja nie mogę odesłać danych na nutriskin.

Wysyłam sms dokładnie tak jak chcieli w regulaminie i ciągle mam zwrotkę że błędna treść ...
:/
Niedługo koszt wysłanych sms przekroczy wartość balsamu emotka



mam to samo, super, na szlafrok zły paragon, na balsam nie mogę danych odesłąć, hahaha


A ja bez problemu odesłałam


dzisiaj pod wieczór dosłali podziękowania za dane więc mieli jakis błąd systemu


Moje dane doszły bez problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4386262 Napisano: 23.05.2011 05:54:07 w Rossmann
wsciekly napisał(a):

ren81 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

margo466 napisał(a):

ren81 napisał(a):

Do kiedy trwa konkurs Velvet? chciałam wziąć w nim udział ale zniknął ze strony.


do 31 maja - konkurs jest na drugiej stronie


https://www.e-kon...rticles-5-81683.html


Nie wyświetla mi się...



W tym regulaminie nie ma wartości nagród!!Co to ma znaczyć.Teraz to już idą na łatwiznę
spróbuj

http://www.rossne...s.aspx?contestId=879


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4386247 Napisano: 23.05.2011 05:48:11 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie komp,lata jak zwariowany,otwierają się różne strony,oszalał!!!!!!!!!!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4384947 Napisano: 23.05.2011 09:59:24 w Carrefour konkursy
Może ktoś mnie uświadomić,jak jest z kitKat na kod do ułożenia puzli.Czy tam jest wyznaczona godzina ,czy włączają o różnych porach??? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4384725 Napisano: 23.05.2011 09:04:08 w Inne mniejsze markety
ziolko napisał(a):

paragony wysyła się do agencji, oni wtedy dają znać do firmy Henkel i wtedy prawdopodobnie będzie umawianie się na odbiór tv w sklepie.

Tyle udało mi się dowiedzieć u Pana Mirka emotka

ale się cieszę emotka emotka w końcu wygrałam tv emotka


Gratki emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4383670 Napisano: 22.05.2011 01:03:17 w Carrefour konkursy
clearka napisał(a):

tereniagno napisał(a):

cudaczek napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek napisał(a):

na ulotkach w sklepie już pierwszego dnia była informacja o tych 10 zł emotka


Et tu Brute, contra me? emotka

Wybacz mi, my sweet sheep emotka
Ja jako mugol nawet nie zadałam sobie trudu szukania regulaminu, tylko kupiłam, co kazali na ulotce (znalazłam ją przypadkiem, no emotka , bo obok Smako-Łyków były wyłożone). Może reklamację złóż, co?


A czy wołali już od kogoś,aby przesłać paragony??




A jest jakiś termin, w którym trzeba wypełnić te formularze zwycięzcy na stronie emotka
Wpisuję numer tel. i paragonu, pisze, że mam wypełnić formularz laureata, ale ja dopiero dzisiaj tam weszłam, a zgłoszenie wysłałam gdzieś na początku promocji... Czy aby nie jest już za późno żeby cokolwiek wypełniać emotka Czy po prostu można zrobić to w dowolnej chwili? Ja żadnego sms-a nie dostałam i dopiero dziś odkryłam, że coś wpadło. Pewnie kubek... no i nie wiem czy już nie jest za późno na podanie danych, jak myślicie emotka


wejdź na stronę i tam możesz sprawdzić co wygrałaś emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4383120 Napisano: 21.05.2011 09:27:40 w Carrefour konkursy
cudaczek napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek napisał(a):

na ulotkach w sklepie już pierwszego dnia była informacja o tych 10 zł emotka


Et tu Brute, contra me? emotka

Wybacz mi, my sweet sheep emotka
Ja jako mugol nawet nie zadałam sobie trudu szukania regulaminu, tylko kupiłam, co kazali na ulotce (znalazłam ją przypadkiem, no emotka , bo obok Smako-Łyków były wyłożone). Może reklamację złóż, co?


A czy wołali już od kogoś,aby przesłać paragony??

Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4383060 Napisano: 21.05.2011 09:04:14 w Carrefour konkursy
joan napisał(a):

Czy ktoś ma wydrukowany/zapisany na kompie regulamin do konka Wakacje na lajcie emotka Wkurzałam się na siebie, że nie zauważyłam wzmianki o minimalnej wartości produktów promocyjnych (10 zł), a w regulaminie, który mam wydrukowany nie ma w ogóle takiego zapisu! emotka Chyba zmienili regulamin...
Czy ktoś z Was również ma taką wersję regulaminu, jak moja?

PS: Nie wygrałam wycieczki, ale co w przypadku, gdy wygram cokolwiek i każą mi odesłać wszystkie paragony? Grr emotka


Od początku promocji było napisane,że produkty Tymbarka za 10 zł,nawet na karteczkach,które są przywieszone na produktach też jest napisane,że za 10 zł.Wygrałam na początku promocji i tylko dane wpisałam przez stronę i cisza.Żadnego maila ani sms do dziś nie otrzymałam,zeby odesłać paragon. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4383038 Napisano: 21.05.2011 08:58:11 w Carrefour konkursy
marzencia2007 napisał(a):

morbias napisał(a):

stonka napisał(a):

Z naturellą cisza?


taaa... bynajmniej u mnie jak zwykle emotka emotka


też wciąz czekam na naturelle emotka


I ja czekam aż coś się ruszy.Brak szczęścia w arielu,always,to może dopisze w naturelli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4378762 Napisano: 19.05.2011 08:07:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
maja21z napisał(a):

Leon piórnik samodzielnie wygrany w ostatni dzień bez odsyłania kodów


Minie bez kodów nie przysłali piórnika emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4378728 Napisano: 19.05.2011 07:55:40 w Rossmann
ebe napisał(a):

u mnie nie da się wejść w żaden konkurs, bo pojawia się komunikat: W tym konkursie można wziąć udział tylko raz... A akurat nie brałam udziału JESZCZE emotka Beznadzieja!


Nie przejmuj się .ja mam to samo,wracam ponownie w konkursy i otwiera się bez problemu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4378480 Napisano: 19.05.2011 06:10:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarła druga torba z Kasi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4375661 Napisano: 18.05.2011 05:55:28 w TESCO konkursy
ilonar2301 napisał(a):

morbias napisał(a):

O której obstawiacie pytanie z dove jutro? emotka



O 12.00 emotka

Obdzwonili już wszystkich z Dove? emotka


Ja wysyłałam wczoraj i nikt dziś nie dzwonił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4372374 Napisano: 17.05.2011 02:50:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kosmonia napisał(a):

nareszcie dotarła kasa z pronto emotka


I u mnie dotarła karta Visa z pronto emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4372366 Napisano: 17.05.2011 02:48:17 w Carrefour konkursy
joanka napisał(a):

joanka napisał(a):

HURRA - samochód Renault Twingo !!!!!! dzwonili dzisiaj do mnie 1 z 4 emotka emotka emotka emotka emotka



NIE WIERZE NORMALNIE emotka emotka emotka emotka emotka emotka


Nic nie wygrałam,ale gratuluję bardzo i cieszę się,że to właśnie z naszego forum wygrywają emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4372355 Napisano: 17.05.2011 02:45:02 w Carrefour konkursy
abodak napisał(a):

aneczkar10 napisał(a):

szukam info , czy kazali wam odsyłać paragon z tymbarka, do mnie babka dzwoniła i tylko kazała uzupełnic dane na stronie emotka


mi kazala skan wyslac ale to chyba dlatego ze wyswietlil sie jej 4 cyfrowy numer paragonu zezarlo zera


Do mnie nikt nie dzwonił,tylko dane wpisałam przez stronę tymbarka. Wyświetl w wątku >>
0 0