Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs Kup, schrup i leć. Lorenz Aldi

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika iaziaz

iaziaz

#3847934 Napisano: 09.11.2010 11:51:18 w Carrefour konkursy
asior24 napisał(a):

Dla wszystkich którzy wyczekują na info w sprawie SPA rozmawiałam dzisiaj z babeczką z Nałęczowa - lista jest już u nich, a jeśli ktoś zamiast Was miałby spędzić ten weekend wystarczy wcześniej zadzwonić i nie będzie żadnego problemu z zamianą, w momencie przyjazdu osoba korzystająca z pobytu musi mieć ze sobą list informujący o wygranej który otrzymała. emotka


potwierdzam tez w Naleczowie mi powiedzieli ze nie bedzie problemow z przekazanie nagrody na inna osobe Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3844614 Napisano: 08.11.2010 01:29:00 w Paragony
mam paragony na Lecha propozycje pw Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3843852 Napisano: 08.11.2010 10:10:38 w Carrefour konkursy
agamaty napisał(a):

chasia napisał(a):

Pytał ktoś, co w przypadku gdy chce komuś przekazać pobyt emotka



o tez bym była ciekawa... chciałam rodzicom na Gwiazdkę sprezentować


mysle ze to juz z naleczowem trzeba sie bedzie dogadac
Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3843702 Napisano: 08.11.2010 09:31:56 w Carrefour konkursy
brunetka napisał(a):

iaziaz napisał(a):

brunetka napisał(a):

iaziaz napisał(a):

brunetka napisał(a):

Laureaci konkursu Jem smacznie i zdrowo są już podani w ośrodku SPA w Nałęczowie (mam tu na uwadze nazwiska).
Rzeczywiście wyszło jakieś nieporozumienie bądź niedopilnowanie formalności,które mają być jak najszybciej wyjaśnione i laureaci mają być powiadomieni o szczegółach.
Terminy i rezerwacje należą do nas.
Info od pana Konrada. emotka


tylko jak dzwonilam w piatek do Naleczowa to powiedzieli ze nic nie wiedza
emotka


bo to prawda,Konrad powiedział,że kontaktują sie z Nałeczowem i czekają na ich odpowiedź


tez z nim rozmawialam dzis i czekam na info od Pana zobaczymy co zalatwia


i co powiedział Ci to samo?
no mnie tez ma dac odp.


tak,ma kontaktowac sie z Naleczowem i ma oddzwonic Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3843687 Napisano: 08.11.2010 09:29:41 w Carrefour konkursy
brunetka napisał(a):

iaziaz napisał(a):

brunetka napisał(a):

Laureaci konkursu Jem smacznie i zdrowo są już podani w ośrodku SPA w Nałęczowie (mam tu na uwadze nazwiska).
Rzeczywiście wyszło jakieś nieporozumienie bądź niedopilnowanie formalności,które mają być jak najszybciej wyjaśnione i laureaci mają być powiadomieni o szczegółach.
Terminy i rezerwacje należą do nas.
Info od pana Konrada. emotka


tylko jak dzwonilam w piatek do Naleczowa to powiedzieli ze nic nie wiedza
emotka


bo to prawda,Konrad powiedział,że kontaktują sie z Nałeczowem i czekają na ich odpowiedź


tez z nim rozmawialam dzis i czekam na info od Pana zobaczymy co zalatwia Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3843653 Napisano: 08.11.2010 09:23:28 w Carrefour konkursy
brunetka napisał(a):

Laureaci konkursu Jem smacznie i zdrowo są już podani w ośrodku SPA w Nałęczowie (mam tu na uwadze nazwiska).
Rzeczywiście wyszło jakieś nieporozumienie bądź niedopilnowanie formalności,które mają być jak najszybciej wyjaśnione i laureaci mają być powiadomieni o szczegółach.
Terminy i rezerwacje należą do nas.
Info od pana Konrada. emotka


tylko jak dzwonilam w piatek do Naleczowa to powiedzieli ze nic nie wiedza
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3841015 Napisano: 07.11.2010 09:42:25 w Carrefour konkursy
zobaczymy co beda mowic w ponedzialek jak uda sie Pana zastac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3840961 Napisano: 07.11.2010 09:18:39 w Carrefour konkursy
kalka napisał(a):

wsciekly napisał(a):

kalka napisał(a):

wsciekly napisał(a):

standardowy voucher musi mieć nadany numer, według którego jest księgowany w ośrodku emotka

i to na voucherze są wszelkie dane (adres ośrodka, numer telefonu, mail) pozwalające dokonać rezerwacji emotka emotka

taką kartkę to ja sobie mogę skserować na domowej drukarce w setkach egzemplarzy emotka emotka emotka



Dokładnie tak! Zatem o co tu chodzi, zamierzają dosyłać nam vouchery? Dlaczego od razu,razem z listem ich nie przesłali?
A najlepsze jest to, że w tym SPA nic nikomu nie wiadomo o tym konkursie i voucherach! Porażka emotka



najwidoczniej ktoś gdzieś dał plamę - ludzką rzeczą jest błądzić emotka emotka emotka

zwłaszcza w zapracowanych agencjach reklamowych emotka

upomnimy się o swoje i doślą stosowne dokumenty emotka


Ja też myślę, że w końcu wszystko będzie ok! emotka Szkoda, że nie od razu emotka


proponuje dzwonic tam juz w poniedzialek od rana,bo ciezko zastac pana od konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3836403 Napisano: 05.11.2010 02:54:32 w Carrefour konkursy
probowalam sie dowiedziec czegos o tych voucherach do spa ale nie bylo Pana od konkursu,a wy wiecie cos moze,kiedy maja zamiar wyslac? Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3835914 Napisano: 05.11.2010 12:32:56 w Paragony
mam paragon Rybnik z tesco Blendamed 3D white z 21.10 pw Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3835865 Napisano: 05.11.2010 12:21:46 w Paragony
mam paragon z tesco Blendamed 3D white z 21.10 pw Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3835530 Napisano: 05.11.2010 10:43:46 w Carrefour konkursy
agamaty napisał(a):

anik01 napisał(a):

kacieryna82 napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

kacieryna82 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

dorcia77 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

ciekawe co z tym spa do Naleczowa,dzwonilam ale nie bylo osoby od konkursu emotka




ja własnie dostałam kurier DELTA, z tym ze jest tylko pismo informujace o wygranym SPA, bezimienne i nie załączony żaden voucher,
tez dzwoniłam do Pani, która jak tylko sie pojawi ma oddzwonic ;/


hmmm to ciekawe,daj znac jak sie czegos dowiesz



to zwykła kartka papieru na górze z obrazkiem weekend w SPA Nałęczów dla dwóch osób.
Ponieżej treśc ze miło nam poinformowac bla bla bla.
Voucher może być zrealizowany w dowolnym terminie zdodnie z Pana/Pani wyborem. Ostateczny termin realizacji voucherów to 31 marzec 2011 po dokonaniu przez Panią/Pana wcześniejszej rezerwacji w ośrodku SPA Nałeczów.
Nagroda obejmuje:
2 noclegi w pokoju 2-osobowym od piątku do niedzuieli
3 posiłki dziennie przez 2 dni
3 zabiegi dziennie
Dziękujemy za zainteresowanie konkursem Jedz Smacznie i Zdrowo....
Łączmy pozdrowienia
Nestle Polska

emotka emotka emotka

Hmmm Czy ta karta to voucher??? Dzwonic i rezerwowac na podstawie tylko tej kartki???Czy w tym ośrodku podali juz nazwiska zwycięzców i będą wiedziec co i jak. No nie kumam troche tego dziwne. emotka


ja też tylko takie coś miałam do Warszawianki,jesli gdzieś tam jest nr zaproszenia to to im wystarcza i można rezerwowac termin emotka



brak jakiegokolwiek numeru zaproszenia
czyzby lista nagrodzonych trafiła do spa?? a co jeżeli zwycięzca nie bedzie mógł skorzystac i bedzie chciał aby ktos inny pojechał za niego?? albo ktos kto sprzedał wygrana?? emotka


Nałeczów jest ok, warto tam jechać, myśle ze dane osób które wygrały zostały przesłane do spa emotka emotka



to chyba ktoś musiał się poważnie pomylić, przecież bez sensu zwykłe kartki bez żadnej wartości kurierem przesyłać. Zapomnieli dołożyć vouchery?


no dziwne,zeby tam jakies info o tym ze dosla lub cos takiego bylo to rozumiem a tak to po co mam te kartki Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3835492 Napisano: 05.11.2010 10:34:16 w Carrefour konkursy
mogli dolaczyc jakies info kiedy dosla vouchery,jak maja zamiar dosłac Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3835422 Napisano: 05.11.2010 10:10:58 w Carrefour konkursy
dzwonilam do naleczowa i Pani mowi ze musi byc tam jakis numer na tym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3835266 Napisano: 05.11.2010 09:34:04 w Carrefour konkursy
dorcia77 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

ciekawe co z tym spa do Naleczowa,dzwonilam ale nie bylo osoby od konkursu emotka




ja własnie dostałam kurier DELTA, z tym ze jest tylko pismo informujace o wygranym SPA, bezimienne i nie załączony żaden voucher,
tez dzwoniłam do Pani, która jak tylko sie pojawi ma oddzwonic ;/


hmmm to ciekawe,daj znac jak sie czegos dowiesz Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3835156 Napisano: 05.11.2010 09:03:50 w Carrefour konkursy
ciekawe co z tym spa do Naleczowa,dzwonilam ale nie bylo osoby od konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3832139 Napisano: 04.11.2010 12:17:39 w PODZIĘKOWANIA
bykus75
Dziekuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3831929 Napisano: 04.11.2010 11:22:56 w Paragony
Wedel mam tez sporo paragonow pw Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3831902 Napisano: 04.11.2010 11:17:45 w Paragony
DROSED paragony posiadam pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3831587 Napisano: 04.11.2010 10:08:31 w Carrefour konkursy
dostal ktos juz dzis moze voucher do spa z Naleczowa,bo chyba juz czas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0