Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika apoccalipsa

apoccalipsa

#7188722 Napisano: 04.07.2024 11:29:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

samdej napisał(a):

Ktoś z Was może dostał 2 maile z różnych adresów z Powiedz tak na smak?emotka

U mnie dwa, jeden 10:55 drugi o 11ej.

Tak, podwójnie wysłali emotka

ja też dostałam podwójnie Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#7184771 Napisano: 20.06.2024 14:45:02 w PODZIĘKOWANIA
piotrkowalski377
polecam - szybka i konkretna transakcja emotka dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#7181762 Napisano: 10.06.2024 11:25:17 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
SPRZEDAM kartę podarunkową do sklepu sportowego Sportano o wartości 200 zł { ubrania i buty kobieta, mężczyzna, dziecko i sprzęty sportowe } za 140 zł. Ważność do dnia 06.04.2025 roku. Płatność przelewem błyskawicznym elixir do Santander Bank. Po otrzymaniu pieniędzy prześlę nr karty i PIN emailem. Chętnych zapraszam na priv.  Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#7177967 Napisano: 24.05.2024 10:42:05 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam kartę 200 zł do sklepu sportowego Sportano ( ubrania, buty, sprzęty sportowe itp ) o wartości 200 zł za 150 zł  - blik lub przelew natychmiastowy na konto Santander. Po otrzymaniu wpłaty przekażę numer karty i PIN e-mailem 
chętnych zapraszam na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#7174389 Napisano: 09.05.2024 12:41:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
1000 zł z urodziny Wawel Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#7174366 Napisano: 09.05.2024 11:59:40 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
henius napisał(a):

Ja też nie mam...oby jutro dotarł.

już doszedł emotka  brawa dla Wawel za szybką i profesjonalną pomoc. Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#7174229 Napisano: 08.05.2024 18:01:51 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
henius napisał(a):

henius napisał(a):

martynkamaria napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

henius napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Do tych co czekają na przelewy Wawel  @henius   mietowa  Malgorzata1234 martynkamaria   
CHYBA WYWALCZYŁAM! emotka   To wiadomość od WAWEL 
,, 
Organizator, tj. Fortuna PS zobowiązała się dzisiaj zrealizować przelewy. Poprosiliśmy ich równie o pilny kontakt z informacją o wykonaniu przelewów do wszystkich zwycięzców. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dziękujemy również za zgłoszenie problemu."

Oby się udało.

jeszcze nie mam W tej sytuacji powinni dać elixir przelew natychmiastowy...

Fortuna PS napisała teraz że przelew został JUŻ wykonany... Dopiero teraz łaskawie odpisali, więc brawa dla Wawela za interwencję. O ile rzeczywiście przelali...

Do mnie przelew doszedł. Dziękuję wszystkim za wsparcie i odpowiedzi w temacie! I super, że Wawel się poczuł...

Można wiedzieć jaki bank?.

A tak poza tym DZIEWCZYNY dziękuję za Wasze zaangażowanie i wszelkie odpisywanie na moje pytania.emotka

Ja nadal nie mam... emotka  Mam nadzieję, że jutro dojdzie Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#7174210 Napisano: 08.05.2024 16:23:19 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
apoccalipsa napisał(a):

henius napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Do tych co czekają na przelewy Wawel  @henius   mietowa  Malgorzata1234 martynkamaria   
CHYBA WYWALCZYŁAM! emotka   To wiadomość od WAWEL 
,, 
Organizator, tj. Fortuna PS zobowiązała się dzisiaj zrealizować przelewy. Poprosiliśmy ich równie o pilny kontakt z informacją o wykonaniu przelewów do wszystkich zwycięzców. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dziękujemy również za zgłoszenie problemu."

Oby się udało.

jeszcze nie mam W tej sytuacji powinni dać elixir przelew natychmiastowy...

Fortuna PS napisała teraz że przelew został JUŻ wykonany... Dopiero teraz łaskawie odpisali, więc brawa dla Wawela za interwencję. O ile rzeczywiście przelali... Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#7174202 Napisano: 08.05.2024 15:53:25 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
henius napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Do tych co czekają na przelewy Wawel  @henius   mietowa  Malgorzata1234 martynkamaria   
CHYBA WYWALCZYŁAM! emotka   To wiadomość od WAWEL 
,, 
Organizator, tj. Fortuna PS zobowiązała się dzisiaj zrealizować przelewy. Poprosiliśmy ich równie o pilny kontakt z informacją o wykonaniu przelewów do wszystkich zwycięzców. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dziękujemy również za zgłoszenie problemu."

Oby się udało.

jeszcze nie mam W tej sytuacji powinni dać elixir przelew natychmiastowy... Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#7174169 Napisano: 08.05.2024 14:11:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Do tych co czekają na przelewy Wawel  @henius   mietowa  Malgorzata1234 martynkamaria   
CHYBA WYWALCZYŁAM! emotka   To wiadomość od WAWEL 
,, 
Organizator, tj. Fortuna PS zobowiązała się dzisiaj zrealizować przelewy. Poprosiliśmy ich równie o pilny kontakt z informacją o wykonaniu przelewów do wszystkich zwycięzców. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dziękujemy również za zgłoszenie problemu." Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#7174144 Napisano: 08.05.2024 12:39:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
martynkamaria napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

henius napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Malgorzata1234 napisał(a):

martynkamaria napisał(a):

henius napisał(a):

Malgorzata1234 napisał(a):

henius napisał(a):

mietowa napisał(a):

Czy przyszła już do Was kasa z Wawel, z urodzinowego konkursu? Miało być do 20 kwietnia, ale cisza.

Ja, nie.



A czy ktoś może wie skąd te opóźnienie?. Czy komuś agencja odpisała kiedy ewentualnie można się spodziewać wydania nagród?.

Ja do nich pisałam kilkukrotnie, zarówno na email konkursowy jak i biura, ale nigdy nie odpisali.



Coś wiadomo? Napisałam do Wawela na fb i na e-mail na ich stronie i poprosiłam o interwencję Może coś zdziałają

Ja też napisałam maila do Wawela
to już chyba pozostało tylko pisać reklamację Sama nie wiem Po 20 latach w konkursach pierwszy raz mam taki problem 

Najgorsze jest to, że termin na reklamację podany w regulaminie już minął... Mam nadzieję, że oni właśnie na to nie liczą, że minął termin i powiedzą, że już za późno i to nasza wina i problem...

WAWEL na fb obiecał mi dzisiaj że się z nimi skontaktuje i da mi odpowiedź. Jak dotąd cisza. Napisałam im, że mają antyreklamę bo tu o tym piszemy, a są tysiące użytkowników... Nie wiem, co jeszcze mogę zrobić, bo nigdy mnie to nie spotkało przez 20 lat konkursowania. Chyba ostatnia szansa to list z reklamacją, a potem tylko sprawa sądowa. Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#7174045 Napisano: 07.05.2024 18:51:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
henius napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Malgorzata1234 napisał(a):

martynkamaria napisał(a):

henius napisał(a):

Malgorzata1234 napisał(a):

henius napisał(a):

mietowa napisał(a):

Czy przyszła już do Was kasa z Wawel, z urodzinowego konkursu? Miało być do 20 kwietnia, ale cisza.

Ja, nie.



A czy ktoś może wie skąd te opóźnienie?. Czy komuś agencja odpisała kiedy ewentualnie można się spodziewać wydania nagród?.

Ja do nich pisałam kilkukrotnie, zarówno na email konkursowy jak i biura, ale nigdy nie odpisali.



Coś wiadomo? Napisałam do Wawela na fb i na e-mail na ich stronie i poprosiłam o interwencję Może coś zdziałają

Ja też napisałam maila do Wawela
to już chyba pozostało tylko pisać reklamację Sama nie wiem Po 20 latach w konkursach pierwszy raz mam taki problem 

Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#7174019 Napisano: 07.05.2024 16:56:19 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Malgorzata1234 napisał(a):

martynkamaria napisał(a):

henius napisał(a):

Malgorzata1234 napisał(a):

henius napisał(a):

mietowa napisał(a):

Czy przyszła już do Was kasa z Wawel, z urodzinowego konkursu? Miało być do 20 kwietnia, ale cisza.

Ja, nie.



A czy ktoś może wie skąd te opóźnienie?. Czy komuś agencja odpisała kiedy ewentualnie można się spodziewać wydania nagród?.

Ja do nich pisałam kilkukrotnie, zarówno na email konkursowy jak i biura, ale nigdy nie odpisali.



Coś wiadomo? Napisałam do Wawela na fb i na e-mail na ich stronie i poprosiłam o interwencję Może coś zdziałają Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#7173995 Napisano: 07.05.2024 15:41:05 w Informują
Informują z Konkurs "Co znaczy WW?"

Rodzaj powiadomienia: mail o 14.06
Dodatkowe informacje:
głośnik JBL 6 Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#7173815 Napisano: 06.05.2024 21:01:36 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Malgorzata1234 napisał(a):

henius napisał(a):

Malgorzata1234 napisał(a):

henius napisał(a):

mietowa napisał(a):

Czy przyszła już do Was kasa z Wawel, z urodzinowego konkursu? Miało być do 20 kwietnia, ale cisza.

Ja, nie.



A czy ktoś może wie skąd te opóźnienie?. Czy komuś agencja odpisała kiedy ewentualnie można się spodziewać wydania nagród?.





tak, agencja odpisała - 2 tygodnie temu, że przeleją najdalej za 3 dni i przepraszaja za opóźnienie... emotka  od tej pory nie odpisują a pisałam już 3 razy na email biura i konkursu. Szukalam ich na fb ale nie znalazłam Termin wydania nagród dawno minął a oni nawet nie odpisują Ktoś ma do nich numer telefonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#7173003 Napisano: 30.04.2024 16:05:52 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Malgorzata1234 napisał(a):

Malgorzata1234 napisał(a):

[quote=

martynkamaria napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

pou napisał(a):

martynkamaria napisał(a):

mimisnik napisał(a):

czy z "Urodziny level Wawel" już ktoś dostał nagrodę?

Ja nie i zaczynam się trochę niepokoić, bo termin był do piątku, 20 kwietnia.

też czekam na słodycze.

ja czekam na 1000 zł Pisałam do nich i na maila od konkursu i agencji Nie odpowiadają Ktoś już dostał przelew?

Czy otrzymałaś może przelew? Ja nie, a na mojego emaila nie odpisali...

martynkamaria]
apoccalipsa napisał(a):

pou napisał(a):

martynkamaria napisał(a):

mimisnik napisał(a):

czy z "Urodziny level Wawel" już ktoś dostał nagrodę?

Ja nie i zaczynam się trochę niepokoić, bo termin był do piątku, 20 kwietnia.

też czekam na słodycze.

ja czekam na 1000 zł Pisałam do nich i na maila od konkursu i agencji Nie odpowiadają Ktoś już dostał przelew?

Czy otrzymałaś może przelew? Ja nie, a na mojego emaila nie odpisali...

Nie dostałąm! Jestem zła bo obiecali, przeprosili i bla bla bla a przelewu nie ma Pisałam do nich wczoraj na biuro i na mail konkursowy i też nie odpisali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#7171698 Napisano: 23.04.2024 15:39:36 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
malgosia74 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

pou napisał(a):

martynkamaria napisał(a):

mimisnik napisał(a):

czy z "Urodziny level Wawel" już ktoś dostał nagrodę?

Ja nie i zaczynam się trochę niepokoić, bo termin był do piątku, 20 kwietnia.

też czekam na słodycze.

ja czekam na 1000 zł Pisałam do nich i na maila od konkursu i agencji Nie odpowiadają Ktoś już dostał przelew?

Słodycze właśnie dotarły DPD

Właśnie odpowiedzieli. ,,Szanowna Pani,Bardzo przepraszamy za opóźnienie. Nagroda będzie wydana do końca tego tygodnia. Z pozdrowieniami, Fortuna PS" emotka Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#7171696 Napisano: 23.04.2024 15:34:13 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
pou napisał(a):

martynkamaria napisał(a):

mimisnik napisał(a):

czy z "Urodziny level Wawel" już ktoś dostał nagrodę?

Ja nie i zaczynam się trochę niepokoić, bo termin był do piątku, 20 kwietnia.

też czekam na słodycze.

ja czekam na 1000 zł Pisałam do nich i na maila od konkursu i agencji Nie odpowiadają Ktoś już dostał przelew? Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#7164464 Napisano: 14.03.2024 16:01:44 w Informują
Informują z Konkurs "Predator x Heroes Orchestra"

Rodzaj powiadomienia: e-mail o 15.33 folder SPAM
Dodatkowe informacje:
zestaw Nitro Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#7162663 Napisano: 05.03.2024 13:00:42 w Informują
Informują z Konkurs "Choose Your Destination" 18+

Rodzaj powiadomienia: e-mail teraz
Dodatkowe informacje:
zrezygnowali z kopii dowodu osobistego, wystarczy oświadczenie o pełnoletności Wyświetl w wątku >>