Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szarri

szarri

#5627914 Napisano: 04.04.2013 17:26:11 w Rossmann
elbowndg napisał(a):

anetka2a napisał(a):

zarania napisał(a):

elbowndg napisał(a):

Mam pytanko, chce wziac pierwszy raz udzial w konkursie Rossnet.. Powiedzcie, jakie metody najbardziej sie sprawdzaja? Rymowanki, zwykly tekst? Obszernie, krotko? Nie wiem jak sie do tego zabrac..


Na kreatywne w rossnecie nie ma metody. emotka


Podpisuję się pod powyższym obiema rękami emotka


Hmm, no to bede kombinowac, dzieki;)

Powodzenia, jakby Ci się udało dojść do tego, czego oni sobie życzą, to daj znać, bo ja już nie mam cierpliwości do nich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szarri

#5493710 Napisano: 05.12.2012 11:11:04 w Konkursy to ... ciężka praca!
Ja chyba trudno się uzależniam - gram mniej-więcej od 2009, ale spędzam na tym mało czasu emotka Ot, czasem przejrzę bazę, czasami gdy czegoś potrzebuję sprawdzam, czy nie można tego gdzieś wygrać, przy różnych okazjach promocyjne (np. gdy wybieram się na duże zakupy sprawdzam, czy w danym markecie nie ma jakiegoś konkursu i przy okazji kupuję produkty). Przeszedł mi trochę szał, aczkolwiek nadal mam czasami coś takiego, że WIEM, iż wygram - najśmieszniejsze że czasami jest tak w losowankach, np. z wedlowskimi biletami na Euro (100% trafień, czyli 1/1 emotka ). Dawno już przestałam rzucać się na byle co. Przez 4 lata wpadło mi trochę wartościowych nagród (cztery wyjazdy, świetny rower, kino domowe, jakaś biżuteria)... Ale to rzadko, bo rzadko gram emotka Jestem za mało zorganizowana, by traktować to jako sposób na życie - nie ogarnęłabym kilkudziesięciu numerów telefonu, grania na całą rodzinę, nie dla mnie inwestycje w sto czekolad itd. No i nie gram w czasówki, bo nie mam refleksu, nie żebrzę o głosy i nie cierpię gierek - średnia więc ze mnie konkurencja emotka

Mam tylko żal do siebie, że nie wygrywam tego, na czym najbardziej mi zależy - wszelka elektronika i wyjazd do SPA (przydałoby mi się emotka ) - może kiedyś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szarri

#5455495 Napisano: 16.11.2012 04:27:22 w GFK
czarnygreg napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Ankieta na temat impregnatów do drewna... Po wpisaniu: kobieta, podziękowali mi... emotka
Co to za dyskryminacja ? emotka


mnie też emotka
a moze za duzo sie kobitek zgłosiło emotka


Myślę, że właśnie tak mogło być - bo przecież chyba nie każdy dostaje wszystkie zaproszenia, a mogli sami sobie wybrać, do której części bazy wysłać maile... Wyświetl w wątku >>
0 0

szarri

#5455344 Napisano: 16.11.2012 03:24:16 w GFK
Hej, zamawiał ktoś może kubek termiczny z GFK? Przydałby mi się jakiś, ale potrzebuję szczelnego, takiego, który można wrzucić do torby bez rozlania... Ten z GFK da radę czy nadaje się raczej do trzymania ciepła kawy na biurku? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szarri

#5425092 Napisano: 29.10.2012 03:41:24 w PLAGIATY
http://win-a-holi...j-do-ulubionych.html znalazłam na temat najsłynniejszego plagiatu świata emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szarri

#5406378 Napisano: 17.10.2012 12:42:28 w co chcielibyście wygrać?
Tygodniówkę z Lay'sów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szarri

#5403123 Napisano: 15.10.2012 02:33:52 w Wkurza mnie...
Hesooo wkurza mnie czekanie na wyniki, nienawidzę tego - zawsze się nastresuję przy tym... A i tak nie wiem nigdy, co z tego wyniknie :< Kiedyś działało zaklinanie wyników, jak strasznie na coś czekałam, to zwykle wygrywałam (Wedle nie Wedle itd.), ale ostatnio przestało działać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szarri

#5401819 Napisano: 14.10.2012 04:44:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kochani, pewnie w złym miejscu piszę, ale nie mam pomysłu na lepsze: jakoś ostatnio się ogarnęłam dopiero z Laysami i mam pytanie dla tych, którzy dłużej w tym siedzą i przeglądają galerię - bo wiem, że mnóstwo wygranych jest z forum - jak często trafia się praca dot. makijażu? Głupie pytanie, ale z góry dziękuję ^^ Wyświetl w wątku >>
0 0

szarri

#5400940 Napisano: 13.10.2012 03:54:04 w Kupię...
Może ktoś ma do sprzedania zalegający słownik polsko-ukraiński? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szarri

#5400927 Napisano: 13.10.2012 03:33:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jak tym razem nie wpadną dwie stówki z Lay'sów to chyba z mostu skoczę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szarri

#5399374 Napisano: 12.10.2012 09:59:56 w Zostań testerem.
Wie ktoś coś o TetraPaku i Purinie? Miałam potwierdzenia adresu już jakiś czas temu i nic z tego nie wynikło chyba... Wyświetl w wątku >>
0 0

szarri

#5395239 Napisano: 09.10.2012 08:46:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
¬le mi, jesień i nic, a liczyłam na Lays albo chociaż Biedrę, albo na cokolwiek, chociaż 10 groszy znaleźć w tramwaju... :< Wyświetl w wątku >>
0 0

szarri

#5392461 Napisano: 08.10.2012 09:10:44 w Czas na zmiany...
assal napisał(a):

Przeglądałam sobie, jakie konkursy są, i na jedną rzecz zwróciłam uwagę - konkursy na różnych blogach.
Je należy wyrzucić z bazy pod oddzielną grupę, bo to konkursy prawie zawsze z małą ilością nagród, a często trzeba albo je obserwować (nie wiem, co co tu chodzi), albo u siebie na blogu umieścić informację (co znowu ogranicza bardzo ilość uczestników).
Oczywiście, prawie każdego trzeba polubić na facebooku emotka
Konkursów kulinarnych jest mało, tych blogowych się nagromadziło jak grzybów po deszczu.
Jak zobaczyłam niedawno, że ktoś kilka lizaczków daje, zwątpiłam już na maksa emotka emotka emotka


Bo blogerki to takie kółko wzajemnej adoracji i one się masowo konkursowią między sobą, rozdają sobie używane szminki, podwiązki i skarpetki nie do pary, a chodzi tylko o to, żeby mieć jak najwięcej obserwatorów (przez konto google się to robi) emotka

Ja bym nic szalenie nie zmieniała, tylko zostawiła tak jak jest z kosmetycznymi poprawkami... Wyświetl w wątku >>
0 0

szarri

#5392319 Napisano: 08.10.2012 07:54:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
Tak tylko zapytam - poza weekendami wyniki Lays pojawiają się następnego dnia, tj. wysłane w środę do 18 pojawiają się we czwartek? Wyświetl w wątku >>
0 0

szarri

#5392269 Napisano: 08.10.2012 07:12:34 w Giełda Kodów ; )
Mam alpen gold, wymienię na ... lays = propozycje pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szarri

#5320854 Napisano: 09.08.2012 12:28:19 w Wkurza mnie...
Ja jestem wściekła, bo okrutnie polowałam na bilety na CLMF i chyba wszyscy na świecie to wygrali, tylko nie ja :< Dodatkowo załamuje mnie fakt, że nocują u mnie znajomi, z którymi miałam się wybrać, i oni sobie pójdą na festiwal, a ja będę ryczeć w domu obłożona kotami i czekać aż wrócą i opowiedzą mi jak było świetnie :< Wyświetl w wątku >>
0 0

szarri

#5197598 Napisano: 22.05.2012 04:05:17 w Rossmann
Nie wiem, co ja mam z tym Rossnetem, nie pamiętam, kiedy ostatnio tam coś wygrałam emotka Biorę udział w sporej ilości konkursów, często coś kupuję, żeby wziąć udział i nic emotka Dzisiaj moja siostra wygrała podkład, a u mnie znowu pudło... Jakaś masakra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szarri

#5186364 Napisano: 15.05.2012 12:00:59 w Moja pierwsza wygrana!
Jako dzieeecko kilkuletnie (może 6 miałam) wysłałam rysunek do Domowego przedszkola czy tam innego porannego programu - dostałam wtedy pocztówkę z autografami Hałabały, Misia i Margolci emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

szarri

#5186184 Napisano: 15.05.2012 10:33:46 w Rossmann
Mam w nosie wszelkie konkursy Rossmanna - nie pamiętam, kiedy ostatnio wzięłam tam udział w jakimś konku i nie było przynajmniej dobowego opóźnienia wyników. Kompletnie niepoważne, a przecież do wklejenia listy nazwisk wybranych przez kogoś tam zwycięzców nie jest potrzebny żaden wydumany program, wystarczy notatnik. Wyświetl w wątku >>
0 0

szarri

#5185707 Napisano: 14.05.2012 10:20:36 w Rossmann
roxxy napisał(a):

odzywali się do kogoś z fa?


Czekam i czekam i nic, koleżanka z forum miała dać znać na PW jakby zadzwonili i od niej też cisza. Albo nie byłyśmy wystarczająco dobre, albo dopiero jutro będą dzwonić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0