Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika brunetka

brunetka

#3352963 Napisano: 05.05.2010 11:06:12 w Inne mniejsze markety
są juz laureaci konka z Kauflandu z 14 bonami na 1000zł? Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3349049 Napisano: 04.05.2010 10:04:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
tynka9863 napisał(a):

mam nadzieje ze dojada do mnie cale 2


to daj znać,bo jestem ciekawa
Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3349029 Napisano: 04.05.2010 09:58:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
monia24 napisał(a):

brunetka napisał(a):

boniki do kauflandu:)...tyle,że rozsyłane na raty - bo kaufland nie wszystkie przekazał TQ GROUP,ale zapewniają że dojdą.ZATEM PILNUJCIE!



Co to znaczy że na raty??? Jedni dostana dziś a inni za tydzień, czy dziś np. połowę kwoty a za kilka dni/tygodni połowe



Wygrywasz 3 a dochodza 2 emotka No to cap za fonik i gadasz,czy potrafią liczyć? Na to dostajesz odp.,że maja za mało i będą dosyłać...)
Nie kumam tej polityki! Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3348986 Napisano: 04.05.2010 09:47:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
boniki do kauflandu:)...tyle,że rozsyłane na raty - bo kaufland nie wszystkie przekazał TQ GROUP,ale zapewniają że dojdą.ZATEM PILNUJCIE! Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3335895 Napisano: 28.04.2010 07:04:24 w Paragony
Pantene Carrefour Kalisz posiadam Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3334384 Napisano: 28.04.2010 12:03:17 w Carrefour konkursy
kalisto1986 napisał(a):

brunetka napisał(a):

Cóż,zastanawiam się czy agencja SWIFT rozumie dwa pojęcia: regulamin i lojalność???!!!
A może etat dostali za masło...i nie ogarniają teraz tego wszystkiego....,co im pozostało? CHAMSTWO I KŁAMSTWO!


agencja swift bardzo kojarzy mi się z moją ukochana agencja aha i nawet babka ma takie same teksty emotka
jak będą ściemniac to ruszy się p&g i szybko będą wyniki emotka


obawiam się ,że p&g nie ma pojęcia z kim przyszło im współpracować...chyba złożę do p&g list kondolencyjny....
Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3334347 Napisano: 28.04.2010 11:53:58 w Carrefour konkursy
Cóż,zastanawiam się czy agencja SWIFT rozumie dwa pojęcia: regulamin i lojalność???!!!
A może etat dostali za masło...i nie ogarniają teraz tego wszystkiego....,co im pozostało? CHAMSTWO I KŁAMSTWO! Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3333072 Napisano: 28.04.2010 08:04:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kurier TNT rozwozi vouchery do Złotych Tarasów na zakupki:)))Swoją drogą sporo ten stylista kosztuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3325894 Napisano: 26.04.2010 08:25:52 w Połączenia nieodebrane
maribog napisał(a):

Dziś znowu nawiedzają z maszynkami emotka Szybko Pana spławiłem emotka



ja też ,tyle,że panią
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3325874 Napisano: 26.04.2010 08:22:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
Dostał już ktoś vouchery od Unilever na zakupy ze stylistą??? Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3318990 Napisano: 23.04.2010 11:21:15 w Paragony
Również posiadam paragony z Sekretów.PW Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3310796 Napisano: 21.04.2010 08:40:57 w Inne mniejsze markety
nineczka17 napisał(a):

brunetka napisał(a):

brunetka napisał(a):

monia24 napisał(a):

maa napisał(a):

ziolko napisał(a):

osmiornica napisał(a):

monia24 napisał(a):

toka napisał(a):

maa napisał(a):

toka napisał(a):

maa napisał(a):

toka napisał(a):

znalazłam w regulaminie:
10. Jeżeli laureat akcji nie będzie mógł, z przyczyn od organizatora niezależnych, odebrać nagrody w terminie określonym w pkt. 9 regulaminu - traci on prawo do odbioru nagrody. W sytuacji takiej zostanie wybrany kolejny laureat, według reguł określonych w niniejszym regulaminie.
czyli teoretycznie powinna byc w Kauflandzie jakas lista rezerwowa-dali około 200 nagród mniej niz powinni




a mi powiedziano ze nie przwiduja listy rezerwowej !!!
emotka emotka emotka emotka


to ciekawe bo w podbnym konku w delikatesach centrum gdzie orgaznizowała ta sama agencja i dla tych samych produktów była lista rezerwowa..A tu prawie połowy nagród nie dali i nie ma??? emotka emotka




dokladnie dziwna sprawa ze nie ma. trzeba tam alarmowac to moze zmieniac nastawienie.


a może kolejna agencja która nie zna dobrze regulaminu-no chyba ze można inaczej zinterpretować to zdanie emotka



wg mnie sprawa jest jasna, powinna być lista rezerwowa, ale zaraz przeczytam cały regulamin


a mi się wydaje, że w wielu kauflandach nikt nie grał, więc nagrody przepadają



e tam... ja grałam i nie wygrałam, więc wątpię, żeby w moim mieście nie było chętnych, z tego co się orientuję to wielu konkursowiczów tu mieszka



no chyba ze rzecyzwiscie tka bylo ze jak na dany sksklep nie bylo wystarczajacej ilosci zgloszen to nagrody przepadaly?



możemy tak pomyśleć, ale żeby 200 nagród przepadło??? Każdy z nas czasem gra w kilku sklepach, nie wierzę że aż tyle było wolnych nagród.


Ma ktos numer telefonu do tej agencji???


dzwonił już może ktoś w tej sprawie?



TQ Group Sp. z o.o. ul. Chłodna 3/2, 60-224 Poznań, tel/fax 061 830 00 95, biuro@tqg.pl


dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3310712 Napisano: 21.04.2010 08:25:12 w Inne mniejsze markety
brunetka napisał(a):

monia24 napisał(a):

maa napisał(a):

ziolko napisał(a):

osmiornica napisał(a):

monia24 napisał(a):

toka napisał(a):

maa napisał(a):

toka napisał(a):

maa napisał(a):

toka napisał(a):

znalazłam w regulaminie:
10. Jeżeli laureat akcji nie będzie mógł, z przyczyn od organizatora niezależnych, odebrać nagrody w terminie określonym w pkt. 9 regulaminu - traci on prawo do odbioru nagrody. W sytuacji takiej zostanie wybrany kolejny laureat, według reguł określonych w niniejszym regulaminie.
czyli teoretycznie powinna byc w Kauflandzie jakas lista rezerwowa-dali około 200 nagród mniej niz powinni




a mi powiedziano ze nie przwiduja listy rezerwowej !!!
emotka emotka emotka emotka


to ciekawe bo w podbnym konku w delikatesach centrum gdzie orgaznizowała ta sama agencja i dla tych samych produktów była lista rezerwowa..A tu prawie połowy nagród nie dali i nie ma??? emotka emotka




dokladnie dziwna sprawa ze nie ma. trzeba tam alarmowac to moze zmieniac nastawienie.


a może kolejna agencja która nie zna dobrze regulaminu-no chyba ze można inaczej zinterpretować to zdanie emotka



wg mnie sprawa jest jasna, powinna być lista rezerwowa, ale zaraz przeczytam cały regulamin


a mi się wydaje, że w wielu kauflandach nikt nie grał, więc nagrody przepadają



e tam... ja grałam i nie wygrałam, więc wątpię, żeby w moim mieście nie było chętnych, z tego co się orientuję to wielu konkursowiczów tu mieszka



no chyba ze rzecyzwiscie tka bylo ze jak na dany sksklep nie bylo wystarczajacej ilosci zgloszen to nagrody przepadaly?



możemy tak pomyśleć, ale żeby 200 nagród przepadło??? Każdy z nas czasem gra w kilku sklepach, nie wierzę że aż tyle było wolnych nagród.


Ma ktos numer telefonu do tej agencji???


dzwonił już może ktoś w tej sprawie? Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3310701 Napisano: 21.04.2010 08:23:12 w Inne mniejsze markety
monia24 napisał(a):

maa napisał(a):

ziolko napisał(a):

osmiornica napisał(a):

monia24 napisał(a):

toka napisał(a):

maa napisał(a):

toka napisał(a):

maa napisał(a):

toka napisał(a):

znalazłam w regulaminie:
10. Jeżeli laureat akcji nie będzie mógł, z przyczyn od organizatora niezależnych, odebrać nagrody w terminie określonym w pkt. 9 regulaminu - traci on prawo do odbioru nagrody. W sytuacji takiej zostanie wybrany kolejny laureat, według reguł określonych w niniejszym regulaminie.
czyli teoretycznie powinna byc w Kauflandzie jakas lista rezerwowa-dali około 200 nagród mniej niz powinni




a mi powiedziano ze nie przwiduja listy rezerwowej !!!
emotka emotka emotka emotka


to ciekawe bo w podbnym konku w delikatesach centrum gdzie orgaznizowała ta sama agencja i dla tych samych produktów była lista rezerwowa..A tu prawie połowy nagród nie dali i nie ma??? emotka emotka




dokladnie dziwna sprawa ze nie ma. trzeba tam alarmowac to moze zmieniac nastawienie.


a może kolejna agencja która nie zna dobrze regulaminu-no chyba ze można inaczej zinterpretować to zdanie emotka



wg mnie sprawa jest jasna, powinna być lista rezerwowa, ale zaraz przeczytam cały regulamin


a mi się wydaje, że w wielu kauflandach nikt nie grał, więc nagrody przepadają



e tam... ja grałam i nie wygrałam, więc wątpię, żeby w moim mieście nie było chętnych, z tego co się orientuję to wielu konkursowiczów tu mieszka



no chyba ze rzecyzwiscie tka bylo ze jak na dany sksklep nie bylo wystarczajacej ilosci zgloszen to nagrody przepadaly?



możemy tak pomyśleć, ale żeby 200 nagród przepadło??? Każdy z nas czasem gra w kilku sklepach, nie wierzę że aż tyle było wolnych nagród.


Ma ktos numer telefonu do tej agencji??? Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3308488 Napisano: 20.04.2010 11:50:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
enia2007 napisał(a):

karta z L'oreal na 500 zł nareszcie emotka opkiem



i u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3297075 Napisano: 15.04.2010 08:35:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
kubatbg napisał(a):

http://www.goracz...ciezcy_II_edycja.pdf niezle poszedl im ten konkursik emotka


bez komentarza
Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3297043 Napisano: 15.04.2010 08:23:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
agusiac87 napisał(a):

były już wyniki z reala Oszczędzam , bo emotka


wyniki do 20 kwiatnia Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3281006 Napisano: 08.04.2010 05:31:43 w Paragony
finish carregour posiadam PW Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3278887 Napisano: 08.04.2010 08:58:05 w Paragony
brunetka napisał(a):

posiadam paragon finish carrefour z pierwszych dni promocji -PW


Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3278791 Napisano: 08.04.2010 08:32:37 w Paragony
posiadam paragon finish carrefour z pierwszych dni promocji -PW Wyświetl w wątku >>
0 0