Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika brunetka

brunetka

#3662857 Napisano: 30.08.2010 05:37:25 w Inne mniejsze markety
arta napisał(a):

bethan napisał(a):

zyziak napisał(a):

Jeśli macie pewnosc ze było losowanie dzwoncie 061 665 11 00 i poproscie pana od promocji i warto opowiedziec
Po mojej opowiesci zadzwonili do sklepu i nagroda nie może zostac wydana jutro do nich jaka s komisja przyjedzie emotka emotka emotka


Dzisiaj już nie ma nikogo od tych spraw, ale jutro zadzwonię. Dzięki za namiar.



hm, ja również nakapuję emotka emotka


no to będzie inwazja,ja również zamierzam Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3662392 Napisano: 30.08.2010 03:04:59 w Paragony
Posiadam paragony Garnier:)PW Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3661371 Napisano: 30.08.2010 10:14:18 w Paragony
Przed chwila dzwonilam i trwa jeszcze obdzwanianie laureatów - może wstrzymajcie się z tymi paragonami... Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3661208 Napisano: 30.08.2010 09:36:29 w Carrefour konkursy
to
asiabuczkowska napisał(a):

dzwonią z Garniera!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam aparat emotka emotka emotka emotka emotka


i-phony już obdzwonione? Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3661100 Napisano: 30.08.2010 09:10:43 w Inne mniejsze markety
monia24 napisał(a):

brunetka napisał(a):

monia24 napisał(a):

a ja Wam powiem hit dnia
W libiążu, pomiędzy 15 a 16 zostanie wylosowane najlepsze hasło!!!


i u mnie tak bedzie emotka




ale widzisz ja nie bardzo wiem jak im sie uda wylosowac akurat najlepsze haslo, pan zglupial jak go zapytalam


no tak ślepia mi juz zawodzą,bo przeczytałam
wybrane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3661077 Napisano: 30.08.2010 09:04:08 w Inne mniejsze markety
monia24 napisał(a):

a ja Wam powiem hit dnia
W libiążu, pomiędzy 15 a 16 zostanie wylosowane najlepsze hasło!!!


i u mnie tak bedzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3661065 Napisano: 30.08.2010 09:00:24 w Inne mniejsze markety
polec napisał(a):

bluesky napisał(a):

brunetko sama piszesz że należy ułożyć hasło więc jak mam je ułożyć za pomocą rysunku? ...
wg mnie laurki nie mają nic wspólnego z ułożeniem hasła! ale zobaczymy jaki będzie finał emotka



Powiem tak byłam w 3 intermarche na śląsku i nie wiem , który/a z nas konkursowicz/ka wrzucał do urny laurki w kształcie ołówka, kolorowe z krepina i wierszyki z rymowankami na ostatnie słowo każdej zwrotki. Były we wszystkich 3 urnach i jedynie w różnych kolorach.

Nie wiem... ja wysłałam tak jak było napisane w regulaminie czyli na paragonie dokończenie zdania + dane osobowe i już!.

Bo jak Ktoś robi laurkę, bierze do domu paragon, przypina go starannie, układa wierszyk i robi to w 3 miejscach to logiczne, że to konkursowicz.

Ale każdy ma swój własny sposób !


tu mnie rozbawiłaś, nie mieszkam w tych rejonach,ale widzę że osoba wykonała tu pracę plastyczną w obawie przed losowaniem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3661047 Napisano: 30.08.2010 08:54:14 w Inne mniejsze markety
monia24 napisał(a):

ale oni nie musza wybierac publicznie, moga z zaplecza wyjsc z lista i nie udowodnisz ze nie wybierali


nie wiem czy we wszystkich marketach,ale ma się zebrać 3-osobwa komisja i wybrać najlepsze. Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3661039 Napisano: 30.08.2010 08:51:54 w Inne mniejsze markety
bluesky napisał(a):

brunetko sama piszesz że należy ułożyć hasło więc jak mam je ułożyć za pomocą rysunku? ...
wg mnie laurki nie mają nic wspólnego z ułożeniem hasła! ale zobaczymy jaki będzie finał emotka


o laurkę mi tu akurat nie chodziło,nawiązałam bardziej do doczepianych kartek,które różnie mozna nazywać
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3661035 Napisano: 30.08.2010 08:50:25 w Inne mniejsze markety
Oprócz uczciwości, jest jeszcze kwestia gustu, który patrząc na wyniki niektórych konkursów, może być bardzo specyficzny... emotka
- na to juz wpływu nie mamy
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3661029 Napisano: 30.08.2010 08:48:26 w Inne mniejsze markety
polec napisał(a):

arta napisał(a):

brunetka napisał(a):

brunetka napisał(a):

bluesky napisał(a):

wg mnie takie laurki nie powinni wogóle brać pod uwagę! przecież to nie zgodne z regulaminem a chyba ma on jakieś znaczenie???
dokończ zdanie to dokończ zdanie a nie namaluj gryzdołki
emotka
no niezupełnie, w regulaminie nie było mowy o jakiejkolwiek formie dokończonego zdania.Czytałeś/aś go w ogóle?Po prostu robisz zakupy,układasz hasło,podajesz dane i wrzucasz do urny.A laurki,tekturki,czy jakiekolwiek formy zwrócenia uwagi na dane zgłoszenie to już moim zdaniem indywidualny tok podejścia do konkursu,nie sądzisz?


Jeszcze jedno: w moim markecie osobiście pytałam kierowniczkę czy z uwagi na mała ilość miejsca na paragonie mogę dokleić swoje zgłoszenie do paragonu? Odpowiedź otrzymałam pozytywną + regulamin NA PAPIERZE do rąk własnych emotka



u mnie, na paragonie z tyłu były reklamy i po prostu NIE dało się wypisać tam hasła i danych. Co nie zmienia faktu, że nie robiłam żadnych laurek, tylko dołożyłam niewielką kartkę. Ale w uczciwość wybierania nie wierzę. emotka



o jakim mówicie konkursie , tym z laptopami ?????


yes

Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3661022 Napisano: 30.08.2010 08:45:34 w Inne mniejsze markety
arta napisał(a):

brunetka napisał(a):

brunetka napisał(a):

bluesky napisał(a):

wg mnie takie laurki nie powinni wogóle brać pod uwagę! przecież to nie zgodne z regulaminem a chyba ma on jakieś znaczenie???
dokończ zdanie to dokończ zdanie a nie namaluj gryzdołki
emotka
no niezupełnie, w regulaminie nie było mowy o jakiejkolwiek formie dokończonego zdania.Czytałeś/aś go w ogóle?Po prostu robisz zakupy,układasz hasło,podajesz dane i wrzucasz do urny.A laurki,tekturki,czy jakiekolwiek formy zwrócenia uwagi na dane zgłoszenie to już moim zdaniem indywidualny tok podejścia do konkursu,nie sądzisz?


Jeszcze jedno: w moim markecie osobiście pytałam kierowniczkę czy z uwagi na mała ilość miejsca na paragonie mogę dokleić swoje zgłoszenie do paragonu? Odpowiedź otrzymałam pozytywną + regulamin NA PAPIERZE do rąk własnych emotka



u mnie, na paragonie z tyłu były reklamy i po prostu NIE dało się wypisać tam hasła i danych. Co nie zmienia faktu, że nie robiłam żadnych laurek, tylko dołożyłam niewielką kartkę. Ale w uczciwość wybierania nie wierzę. emotka


Właśnie pozostaje kwestia TEJ UCZCIWOŚCI!

Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3661007 Napisano: 30.08.2010 08:40:55 w Inne mniejsze markety
brunetka napisał(a):

bluesky napisał(a):

wg mnie takie laurki nie powinni wogóle brać pod uwagę! przecież to nie zgodne z regulaminem a chyba ma on jakieś znaczenie???
dokończ zdanie to dokończ zdanie a nie namaluj gryzdołki
emotka
no niezupełnie, w regulaminie nie było mowy o jakiejkolwiek formie dokończonego zdania.Czytałeś/aś go w ogóle?Po prostu robisz zakupy,układasz hasło,podajesz dane i wrzucasz do urny.A laurki,tekturki,czy jakiekolwiek formy zwrócenia uwagi na dane zgłoszenie to już moim zdaniem indywidualny tok podejścia do konkursu,nie sądzisz?


Jeszcze jedno: w moim markecie osobiście pytałam kierowniczkę czy z uwagi na mała ilość miejsca na paragonie mogę dokleić swoje zgłoszenie do paragonu? Odpowiedź otrzymałam pozytywną + regulamin NA PAPIERZE do rąk własnych emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3660980 Napisano: 30.08.2010 08:32:52 w Inne mniejsze markety
bluesky napisał(a):

wg mnie takie laurki nie powinni wogóle brać pod uwagę! przecież to nie zgodne z regulaminem a chyba ma on jakieś znaczenie???
dokończ zdanie to dokończ zdanie a nie namaluj gryzdołki
emotka
no niezupełnie, w regulaminie nie było mowy o jakiejkolwiek formie dokończonego zdania.Czytałeś/aś go w ogóle?Po prostu robisz zakupy,układasz hasło,podajesz dane i wrzucasz do urny.A laurki,tekturki,czy jakiekolwiek formy zwrócenia uwagi na dane zgłoszenie to już moim zdaniem indywidualny tok podejścia do konkursu,nie sądzisz?

Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3660829 Napisano: 30.08.2010 07:36:56 w Inne mniejsze markety
monia24 napisał(a):

kurka ale nerwówka, ja pierwszy raz grałam w intermarche, ciekawe co z tego wyjdzie emotka hhehehe niby wyniki po 16ej ale piszcie jeśli coś będziecie wiedzieć emotka


oo,wyniki maja być dziś? Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3660760 Napisano: 30.08.2010 07:09:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
boniki do Makro dojechały kurierem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3660743 Napisano: 30.08.2010 07:03:04 w Inne mniejsze markety
roxana napisał(a):

kto mi prześle link do tego konksa w Intermarche bo nie mogę znaleźć? jeszcze aktualny w ogóle?


juz po konkursie Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3659131 Napisano: 29.08.2010 08:44:42 w Inne mniejsze markety
zyziak napisał(a):

Tylko kupiłem produkty z załącznika i jakieś zakupy a w gazetce jest że ze strony 9,8,10,11 co jest grane emotka to mogłem coca cole kupić?


na paragonie wystarczy jeden produkt promocyjny ze str.9-11,ale całość musi wynosić 20 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3659126 Napisano: 29.08.2010 08:42:19 w Inne mniejsze markety
moniau napisał(a):

gocha542 napisał(a):

krzyszu napisał(a):

A duzo zgłoszeń było u Was w urnach? Boje się, ze mi paragonu nie syatczy na napisanie całęgo mojego tekstu emotka

Jak ja wrzucałam swoje dwa paragony,to cały 1 leżał w urnie
emotka


najgorzej wygrac z pustą urną emotka
znam to z autopsji emotka


no to mnie zaskoczyliście ,bo w urnach w moich okolicach dość sporo tych paragonów
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3659120 Napisano: 29.08.2010 08:39:12 w Inne mniejsze markety
barcza napisał(a):

dostał ktos juz moze z intermarche boniki z vanisha emotka


czekamy Wyświetl w wątku >>
0 0