Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika brunetka

brunetka

#3864619 Napisano: 14.11.2010 07:49:14 w Paragony
radosna napisał(a):

A dlaczego zakładacie, że poszukuje paragonu na nagrodę główną? Przecież jest jeszcze 50 aparatów?


a dlatego zakładamy,że 4 osoby szukające paragonu na Timotei są nowymi uzytkownikami tego forum a tego typu działanie nie jest przypadkowe.Co więcej jest to osoba,która doskonale zna forum i jego zasady.
Bo i po co płacić gruba kasę jak można zainscenizować i sporo zyskać...
Jak myslisz...? Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3864362 Napisano: 14.11.2010 06:44:19 w Paragony
bip napisał(a):

alomi napisał(a):

ja też potrzebuję paragon na dwa produkty Timotei!! z datą sprzed 25.10! Czy ktoś mógłby pomóc??


witamy wszystkich nowych poszukiwaczy paragonów Timoteia! emotka


wszystkich lub jedną i tą samą podszywająca się pod rozne nicki,by uśpić nasza czujnosć i nie podpaść że to nagroda główna
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3843698 Napisano: 08.11.2010 09:30:52 w Carrefour konkursy
iaziaz napisał(a):

brunetka napisał(a):

iaziaz napisał(a):

brunetka napisał(a):

Laureaci konkursu Jem smacznie i zdrowo są już podani w ośrodku SPA w Nałęczowie (mam tu na uwadze nazwiska).
Rzeczywiście wyszło jakieś nieporozumienie bądź niedopilnowanie formalności,które mają być jak najszybciej wyjaśnione i laureaci mają być powiadomieni o szczegółach.
Terminy i rezerwacje należą do nas.
Info od pana Konrada. emotka


tylko jak dzwonilam w piatek do Naleczowa to powiedzieli ze nic nie wiedza
emotka


bo to prawda,Konrad powiedział,że kontaktują sie z Nałeczowem i czekają na ich odpowiedź


tez z nim rozmawialam dzis i czekam na info od Pana zobaczymy co zalatwia


i co powiedział Ci to samo?
no mnie tez ma dac odp.
Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3843679 Napisano: 08.11.2010 09:28:50 w Carrefour konkursy
iaziaz napisał(a):

brunetka napisał(a):

Laureaci konkursu Jem smacznie i zdrowo są już podani w ośrodku SPA w Nałęczowie (mam tu na uwadze nazwiska).
Rzeczywiście wyszło jakieś nieporozumienie bądź niedopilnowanie formalności,które mają być jak najszybciej wyjaśnione i laureaci mają być powiadomieni o szczegółach.
Terminy i rezerwacje należą do nas.
Info od pana Konrada. emotka


tylko jak dzwonilam w piatek do Naleczowa to powiedzieli ze nic nie wiedza
emotka


bo to prawda,Konrad powiedział,że kontaktują sie z Nałeczowem i czekają na ich odpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3843647 Napisano: 08.11.2010 09:22:09 w Carrefour konkursy
Laureaci konkursu Jem smacznie i zdrowo są już podani w ośrodku SPA w Nałęczowie (mam tu na uwadze nazwiska).
Rzeczywiście wyszło jakieś nieporozumienie bądź niedopilnowanie formalności,które mają być jak najszybciej wyjaśnione i laureaci mają być powiadomieni o szczegółach.
Terminy i rezerwacje należą do nas.
Info od pana Konrada. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3828802 Napisano: 03.11.2010 01:26:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
moniaainom napisał(a):

brunetka napisał(a):

Orientujecie się jak informuja z Timotei o wygranych w kolejnych etapach? Na stronce jest tylko laureatka nagrody głównej,pozostałych brak.



Pytałam o to już wcześniej, ale nikt mi nie odpowiedział emotka Myślałam, że tylko mi się nie wyświetla cała lista.
Chyba mailem informują.



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3828781 Napisano: 03.11.2010 01:20:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
Orientujecie się jak informuja z Timotei o wygranych w kolejnych etapach? Na stronce jest tylko laureatka nagrody głównej,pozostałych brak.
Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3807336 Napisano: 26.10.2010 07:06:50 w Carrefour konkursy
toka napisał(a):

brunetka napisał(a):

ziolko napisał(a):

jak to? Wszystkie decyzje związane z dalszym przyznawaniem nagród zostały czasowo
wstrzymane.
Jak tylko będziemy mogli przekazać ostateczne wyniki, zostaniecie Państwo o
nich poinformowani.

????
a co z osobami co wygrały w tym nieszczęsnym konkursie? nie dostaną nagród, dopóki agencja nie upora się z reklamacjami??

chyba dostało im się nieźle od PG...


P&G jest bardzo lojalną firmą i jeśli otrzymali skargi i zażalenia od swych klientów to na pewno nie pozostali obojętni.
Pamiętacie jak w ramach przeprosin za niekompletne kosze produktów otrzymaliśmy dodatkowe,równie wartościowe ...


moze dadzą Wam po zelazku z promocji polo-bo i tak jej nie mają kiedy roztrzygnąć emotka emotka A laureatom vizira z listy rezerwowej po laptopie z konka Ariela.I wyszli by na prostą bo nie musieliby wybierac laureatów i listy rezerwowej w obu konkach emotka Chyba wyśle do nich CV bo przydałby im się ktos sensownie myślący emotka emotka


nie pogardziłabym - byleby to TQ z własnej kieszeni wyłozyło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3807331 Napisano: 26.10.2010 07:02:56 w Carrefour konkursy
toka napisał(a):

brunetka napisał(a):

toka napisał(a):

radosna napisał(a):

Ja oczywiście napisałam reklamację, bo dostałam sms, a nie jestem na liście. Z czymś takim się nie spotkałam. Sms-y zawsze wysyła się do osób, które coś wygrały. A potem do tych, które wskoczyły na listę rezerwową. Dla mnie niedopuszczalne jest wysyłanie od razu informacji do osób, które wygrały i do osób z listy rezerwowej. Ale wynika to z lenistwa agencji reklamowej, która chce zaoszczędzić czas, a nam szarpie nerwy.


wysyłanie smsów do laureatów i listy rezerwowej nie zaoszczędzi czasu agencji.Przeciez oni mają o kilkadziesiąt mejli lub faxów wiecej i muszą sie przez nie przezierać sprawdzając kto jest laureatem a kto nie.Robi się wiec wiekszy bałagan i dodatkowo tracą czas.


zatem jeśli nie ogarniają wszystkiego to po co biorą tyle na głowę ...


jak to po co?Dla kasy!Swoją drogą ma Pani jakiś znajomy nick -chyba ze z kimś Panią myle emotka


No to teraz czas ponieść konsekwencje typu rozwiązanie współpracy z wieloma firmami...- czego im osobiście życzę.
I bokiem im ta kasa wyjdzie!
E pewnie mnie Pani z kimś pomyliła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3807317 Napisano: 26.10.2010 06:57:03 w Carrefour konkursy
ziolko napisał(a):

jak to? Wszystkie decyzje związane z dalszym przyznawaniem nagród zostały czasowo
wstrzymane.
Jak tylko będziemy mogli przekazać ostateczne wyniki, zostaniecie Państwo o
nich poinformowani.

????
a co z osobami co wygrały w tym nieszczęsnym konkursie? nie dostaną nagród, dopóki agencja nie upora się z reklamacjami??

chyba dostało im się nieźle od PG...


P&G jest bardzo lojalną firmą i jeśli otrzymali skargi i zażalenia od swych klientów to na pewno nie pozostali obojętni.
Pamiętacie jak w ramach przeprosin za niekompletne kosze produktów otrzymaliśmy dodatkowe,równie wartościowe ... Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3807259 Napisano: 26.10.2010 06:26:20 w Carrefour konkursy
toka napisał(a):

radosna napisał(a):

Ja oczywiście napisałam reklamację, bo dostałam sms, a nie jestem na liście. Z czymś takim się nie spotkałam. Sms-y zawsze wysyła się do osób, które coś wygrały. A potem do tych, które wskoczyły na listę rezerwową. Dla mnie niedopuszczalne jest wysyłanie od razu informacji do osób, które wygrały i do osób z listy rezerwowej. Ale wynika to z lenistwa agencji reklamowej, która chce zaoszczędzić czas, a nam szarpie nerwy.


wysyłanie smsów do laureatów i listy rezerwowej nie zaoszczędzi czasu agencji.Przeciez oni mają o kilkadziesiąt mejli lub faxów wiecej i muszą sie przez nie przezierać sprawdzając kto jest laureatem a kto nie.Robi się wiec wiekszy bałagan i dodatkowo tracą czas.


zatem jeśli nie ogarniają wszystkiego to po co biorą tyle na głowę ... Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3782738 Napisano: 15.10.2010 09:59:17 w Carrefour konkursy
monia24 napisał(a):

brunetka napisał(a):

News z ostatniej chwili: TQ GROUP pracuja do godziny 16 i powiedziano mi ,że do tej pory lista powinna pojawić się na ich stronie.
Skoro jednak wysyłaja jeszcze @ do finalistów to jak oni zamierzają dzis podać listę?
Daja 2 godziny na odesłanie paragonu???......



w całej Twojej wypowiedzi wkurza mnie tylko 1 słowo: POWINNA
uważam że pani powinna ująć to inaczej - że do 16 lista znajdzie się na stronce


autorem słowa powinna nie byłam ja Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3782718 Napisano: 15.10.2010 09:54:19 w Carrefour konkursy
News z ostatniej chwili: TQ GROUP pracuja do godziny 16 i powiedziano mi ,że do tej pory lista powinna pojawić się na ich stronie.
Skoro jednak wysyłaja jeszcze @ do finalistów to jak oni zamierzają dzis podać listę?
Daja 2 godziny na odesłanie paragonu???...... Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3775946 Napisano: 13.10.2010 08:57:13 w Carrefour konkursy
ewusia79 napisał(a):

Czy ktos może mi podpowiedzieć jak uzyskać gwarancję na kamerkę Sony Bloggie - która była do wygrania na przelomie maj czerwiec w Carrefour w konku Winiary. może ktoś podpowie mi namiary tel. na agencję?



zazwyczaj gwarancja przebiega na podstawie protokołu przekazania nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3772785 Napisano: 12.10.2010 08:15:46 w Carrefour konkursy
monia24 napisał(a):

ciekawe czy dzisiaj będzie lista always, chociaż pewnie nie


niech spróbują się nie wywiązać to osobiście się z nimi porachuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3771105 Napisano: 11.10.2010 02:11:27 w Carrefour konkursy
mahuska napisał(a):

brunetka napisał(a):

no i wiadomo coś w sprawie alwaysa - komu co wpadło???



podobno do konca tygodnia ma być lista



a niech ich ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3771092 Napisano: 11.10.2010 02:07:36 w Carrefour konkursy
no i wiadomo coś w sprawie alwaysa - komu co wpadło??? Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3770767 Napisano: 11.10.2010 12:21:52 w Paragony
Paragon Fairy posiadam - pw Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3755769 Napisano: 05.10.2010 12:39:22 w Carrefour konkursy
monia24 napisał(a):

no ale w sumie sporo osob dostalo po 2-3 smsy z tego samego sklepu, wiec morał z tego taki że powinny być główne już postałane, bo jak inaczej emotka


i taką mam moniu nadzieję
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brunetka

#3755765 Napisano: 05.10.2010 12:37:19 w Carrefour konkursy
kosmos napisał(a):

brunetka napisał(a):

kosmos napisał(a):

kosmos napisał(a):

A ZNA KTOS DO NICH NR TEL?


pomoze ktos?
czy to ten co przyszedl nim sms?czy jak/


618300095 oto i on
i podziel się informacjami,zobaczymy czy przekazywane treści będą podobne
emotka


ja w sumie w innej sprawie:)ale ok


no to zapytaj na koniec rozmowy czy poszły tylko eski z suszarkami czy główne też...
Wyświetl w wątku >>
0 0