Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika notta

notta

#4109342 Napisano: 04.02.2011 11:28:14 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

iva napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

a o poczcie to mi nawet nie mówcie !
moja listonoszka się pochorowała 2 miesiące temu.
I co chwila listy dostarcza ktoś nowy...
W dodatku co jeden to gorszy !
Wrzucają awiza bez dzwonienia ( bo im się nie chce nosić)
podrzucają mi listy do sąsiadów
i co chwilę słyszę teksty typu ,,znowu takie ciężkie rzeczy''

Swoją drogą to w tym tygodniu nikt z pocztą nie zawitał emotka




mam znjomego listonosza <młody chłopak> roznosi listy jak mu się podoba.. czasami jak do kogoś nie dojedzie listy lezą w aucie w schowku później tydzień po mu się przypomni to je rozniesie emotka



emotka emotka
u mnie nie raz były akcje, że miałam awizo, leciałam na pocztę, a na miejscu okazywało się, że sorry, ale awiza dla mnie nie ma emotka




są różne akcje.. poczta teraz się wzięła ale nie za jakość tylko likwiduje co mniejsze poczty niestety będzie trzeba jeździć to większych miast by nadać list.. powariowali
http://biznes.gaz...apia_je_agencje.html Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4109316 Napisano: 04.02.2011 11:24:15 w Pomocy!!!!
thimka napisał(a):

Pomocy na Kasi ciągle mi wyskakuje błąd 504 i nie mogę się zalogować , może ktoś wie jak zrobić aby udało się zalogować , wczoraj też nie mogłam się zalogować Pomocy!!!!!


może coś zmieniają na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4109305 Napisano: 04.02.2011 11:22:03 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

a o poczcie to mi nawet nie mówcie !
moja listonoszka się pochorowała 2 miesiące temu.
I co chwila listy dostarcza ktoś nowy...
W dodatku co jeden to gorszy !
Wrzucają awiza bez dzwonienia ( bo im się nie chce nosić)
podrzucają mi listy do sąsiadów
i co chwilę słyszę teksty typu ,,znowu takie ciężkie rzeczy''

Swoją drogą to w tym tygodniu nikt z pocztą nie zawitał emotka




mam znjomego listonosza <młody chłopak> roznosi listy jak mu się podoba.. czasami jak do kogoś nie dojedzie listy lezą w aucie w schowku później tydzień po mu się przypomni to je rozniesie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4109265 Napisano: 04.02.2011 11:16:15 w Wkurza mnie...
zyziak napisał(a):

wkurza mnie poczta wysłałem list polecony priorytiet w dniu wygrania ekspresu i doszedł w 12 dniu i sprace ekspres emotka emotka dzisiaj dostałem potwierdzenie odbioru emotka




o poczta
wkurza mnie na maksa emotka
Ale już nie długo bo u mnie w mieście likwidują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4109241 Napisano: 04.02.2011 11:12:59 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

iva napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

nie podejrzewałam, że sesja to takie dno ! emotka
Dawno nie byłam tak wkurzona i cięta na cały świat.


Mi się od wczoraj agresja zbiera na cały świat.. ciekawe kiedy wybuchnę..




byle nie na egzaminie !
mój materiał na jutro, bardzo wykrojony i ogolny ma tylko 162 strony emotka




a co to takiego?
ja tam jestem ninja.. mam ściągi i kujonów obok siebie emotka

Mój facet twierdzi że to normalne bo na pewno mam okres xP. Ah.. ci faceci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4109206 Napisano: 04.02.2011 11:07:50 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

nie podejrzewałam, że sesja to takie dno ! emotka
Dawno nie byłam tak wkurzona i cięta na cały świat.


Mi się od wczoraj agresja zbiera na cały świat.. ciekawe kiedy wybuchnę.. Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4109170 Napisano: 04.02.2011 11:01:06 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

iva napisał(a):

Wkurza mnie to że nie dzisiaj jest piątek a jutro juz weekend.. A ja się nie ciesze bo:
emotka mam 2 najgorsze egzaminy <statystyka, rachunkowość>
emotka dowiem się wyników egzaminu z którego pewnie mam 2
emotka nie odpocznę sobie
emotka dzisiaj się już niczego nie nauczę bo będzie picie
Wkurza mnie:
emotka fb który wariuje
emotka konkursy na lajki mnie wkurzają <standard> ledwo zaczęłam a już zrezygnowałam emotka
jak mi się przypomni coś jeszcze to się odezwę emotka




ja też mam 3 egzaminy w weekend, jeszcze te najgorsze;/
a wiedza mimo 2 tygodni uczenia mała emotka



ja miałam tylko tydzień na oba z czego tylko na statystykę miałam jakieś pojęcie wcześniej a reszta bez księgi czarów nie podchodzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4109147 Napisano: 04.02.2011 10:56:36 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie to że nie dzisiaj jest piątek a jutro juz weekend.. A ja się nie ciesze bo:
emotka mam 2 najgorsze egzaminy <statystyka, rachunkowość>
emotka dowiem się wyników egzaminu z którego pewnie mam 2
emotka nie odpocznę sobie
emotka dzisiaj się już niczego nie nauczę bo będzie picie
Wkurza mnie:
emotka fb który wariuje
emotka konkursy na lajki mnie wkurzają <standard> ledwo zaczęłam a już zrezygnowałam emotka
jak mi się przypomni coś jeszcze to się odezwę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4108877 Napisano: 04.02.2011 09:40:01 w Pomocy!!!!
Pomocy!

fb świruje mi znowu..

ktoś zna może receptę? Klikam na stronie Lubię to po odświeżeniu nadal pokazuje sie ten guzik ale pisze że jestem już podłączona a nadal nie mogę komentować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4085818 Napisano: 28.01.2011 09:17:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wczoraj CD Danny z e-nastolatka ;] Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4080062 Napisano: 26.01.2011 03:49:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
cudaczek napisał(a):

iva napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

Drodzy uczestnicy Konkursu:) Zdjęcia Pani Beaty Michalak nie ma już w Galerii Konkursowej, a Pani Beata zrzekła się swojej nagrody. To oznacza, że w przyszłym tygodniu będziemy mieli dla Was 11 nagród


http://www.facebo...#!/lorealparispolska




ludzie jednak mają sumienie emotka ?



to nie sumienie, tylko ratowanie własnego tyłka emotka - może ktoś uświadomił wreszcie, że za plagiat grozi grzywna, albo odsiadka?



Jak się człowieka postraszy to albo ucieka albo walczy tak mnie uczyli w szkole emotka . W tym przypadku lepiej jest brać nogi za pas emotka . Może teraz uda mi się wygrać w loreal z moją sympatyczną mordką <skromna>, skoro dodali jakąś nagrodę nad wyraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4080011 Napisano: 26.01.2011 03:38:00 w Wkurza mnie...
ze zmiennym ip wydaje mi się że można mieć ok 4 a nie 200 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4080001 Napisano: 26.01.2011 03:35:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
beata82roksana82 napisał(a):

Drodzy uczestnicy Konkursu:) Zdjęcia Pani Beaty Michalak nie ma już w Galerii Konkursowej, a Pani Beata zrzekła się swojej nagrody. To oznacza, że w przyszłym tygodniu będziemy mieli dla Was 11 nagród


http://www.facebo...#!/lorealparispolska




ludzie jednak mają sumienie emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4079992 Napisano: 26.01.2011 03:33:11 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie ten konkurs:

http://obsessive....nie,29,ivanotta.html

od tygodnia siedzę i klikam co dziennie by być w pierwszej 10 .. cały czas plasowałam się koło 6-7 miejsca aż do dzisiaj gdy spadłam przez 2h na 17 ;/

life is brutal emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4077134 Napisano: 25.01.2011 06:14:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ophaal napisał(a):

surykatki emotka


DVD z stopklatki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4067146 Napisano: 21.01.2011 08:00:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
koszulka z MTV fb emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4066421 Napisano: 21.01.2011 03:00:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
masza napisał(a):

evja napisał(a):

moniaainom napisał(a):

evja napisał(a):

Wkurza mnie, że zaczynają nas źle traktować na facebooku ;/
Vichy już dawno stwierdziło, że nam nie bedą dawać nagród, bo jesteśmy konkursowiczami..

A teraz - Pieknie Mieszkać - konkurs na choinkę - napisali mi, że mnie zdyskwalifikowali, ponieważ glosy pochodzą od ludzi, którzy częśto biorą udział w konkursach, czyli jest to grupa zamknięta od której głosów pod uwagę nie biorą ;/;/



A jak oni sprawdzają, że ktoś jest konkursowiczem? Nie pływam w temacie zbytnio.



Po tym, że lubi strony na ktorych ostatnio były konkursu - tak napisali.


ale przecież nie ma tego w regulaminie, ze nie mogą głosować konkursowicze..... zresztą skąd masz wiedzieć czy osoba , któera Ci zagłosowała może być określana mianem konkursowicza/ paranoja jakas emotka




co za ludzie..
już ostatnio stwierdziłam że na fb robi się coraz gorzej. Kiedyś było miło i przyjemnie no i może nie było takich wałków jak teraz są. Ludzie o głupoty są w stanie wydłubać sobie oczy..
Przez nich nie tylko organizatorzy wariują i cudują ale normalni ludzie na łeb dostają emotka

pisałam o tym wcześniej:
http://www.facebo...542343469&ref=nf
i tutaj
http://www.facebo...8264621&comments Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4066336 Napisano: 21.01.2011 02:34:10 w Wkurza mnie...
geddesia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

iva napisał(a):

Wkrzają mnie coraz większę wałki jakie odchodzą na fb..

kiedyś było miło i przyjemnie a teraz nikt tego nie traktuje jako zabawę tylko wszędzie czuć wyścig szczurów jak tak dalej pójdzie to mnie szlag trafi emotka
http://www.facebo...542343469&ref=nf




oo jaaa.. ludzie chyba przesadzili walczyć tak o buty emotka


napisałam do tej firmy co o ty mysle. nie tyle o zachowaniu ludzi co osobie prowadzacej fanpage. Widzialam w komentarzach, ze nie tylko mi to przeszkadza. Jestem zniesmaczona takim brakiem szacunku dla lubiacych UF. Bez wzgledu kto i o co by sie tam nie klocil moderaotr powinien wyciszac konflikt.


I bardzo dobrze emotka
Coraz gorzej z młodzieżą emotka
ja stara nie jestem bo dopiero 21 lat skończę ale jak coś takiego to mam ochotę wziąć swoją laskę albo parasol i po głowach poszczelać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4064929 Napisano: 20.01.2011 09:57:27 w Wkurza mnie...
Wkrzają mnie coraz większę wałki jakie odchodzą na fb..

kiedyś było miło i przyjemnie a teraz nikt tego nie traktuje jako zabawę tylko wszędzie czuć wyścig szczurów jak tak dalej pójdzie to mnie szlag trafi emotka
http://www.facebo...542343469&ref=nf Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4061517 Napisano: 19.01.2011 03:39:44 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
meeyka napisał(a):

ja też bym chciała jeszcze jedna kulke emotka


i jakby na skrzynke przychodzily powiadomienia o nowych wiadomosciach w skrzynce..... emotka emotka


co do powiadomień to by była masakra bo jak ktoś się klikaniem zajmuje to czasami z 20 wiadomości w ciągu kilku minut może być emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0