Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kate1980

kate1980

#6241346 Napisano: 16.08.2016 13:16:16 w Ambasadorinnowacji - Philips
macie już wszystkie odznaki z poprzedniego etapu? u mnie nadal brakuje "poznaję" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kate1980

#6239966 Napisano: 11.08.2016 12:57:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wakacje to totalna klapa Wyświetl w wątku >>
0 0

kate1980

#6238307 Napisano: 06.08.2016 22:00:17 w Czy informują/ informowali?
cherry1 napisał(a):


czy ktoś mógłby spróbować odnaleźć wyniki konkursu http://avanti24.pl/Avanti/0,153524.htmlhttp://www.udziew...wy-Le-Petit-Marseill bo według regulaminu miały być już dawno a ja ich znaleźć nie umiem. pozdrawiam

sprawdzałam na avanti od paru dni i nic. niestety cisza Wyświetl w wątku >>
1 bialutkaz 0

kate1980

#6238182 Napisano: 06.08.2016 13:37:38 w Ambasadorinnowacji - Philips
to już mi dziewczyny popsułyście humor. żałuję, że sie sama nie zgłosiłam do akcji. a pal licho wizerunek Wyświetl w wątku >>
0 0

kate1980

#6238127 Napisano: 06.08.2016 10:03:26 w Ambasadorinnowacji - Philips
sylwia2 napisał(a):

Moja  mama tez dostała IPL używany,  pudełko trochę poniszczone,  bez zabezpieczeń, nawet jest jakaś naklejka z datą.  Na umowie IPL nie ma informacji, że produkt jest nowy, ale na mojej umowie VisaCare tez nie jest napisane, a sprzęt jest nietknięty.
Trochę to dziwne. Ostatnio przy testach żelazek (używanych) dostałam informację, że nie mogą zostawić mi używanego sprzętu,  bo jest to niezgodne z prawem.

dziwne to wszystko... ja również dostałam taką samą informację w sprawie żelazka. chociaż między wierszami było u nich na stronie wspomniane, że może uda sie zatrzymać lub kupić taniej. dajcie znać dziewczyny jak z VisaCare czy też macie sprzęt używany. (może nie będzie mi szkoda, że nie wzięłam w tej akcji udziału emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

kate1980

#6238034 Napisano: 05.08.2016 20:04:48 w Ambasadorinnowacji - Philips
agnieszkaluk napisał(a):

nie ma zabezpieczenia na pudełku jak zwykle, szmatka do czyszczenia brudna, kabel od ładowarki nie związany drucikiem. Więc dużo na to wskazuje niestety. 

ale jaja... przecież w ten sposób psują sobie reputację. przynajmniej tak mi sie wydaje Wyświetl w wątku >>
0 0

kate1980

#6237986 Napisano: 05.08.2016 17:37:10 w Ambasadorinnowacji - Philips
monkakk napisał(a):

sylwia2 napisał(a):

Mam regulamin z :
- Visacare 20 testujacych/ 20 zwyciescow
- Visapure 20 testujacych/20 zwyciescow
- Lumea 2005/2007/2009 po 7 testujacych/ 7 zwyciescow
- oczyszczacz 5 testujacych/ 3 zwyciescow

Czyli jak wywiążę się z wszystkiego co mam zrobić to jestem zwycięzca wg regulaminu? Czy np zrobię film i resztę, a oni dojdą do wniosku, że dla nich nie jest to ciekawe i każą mi oddać sprzęt? 

wg regulaminu, który pamiętam to warunkiem zatrzymania "sprzętu" jest ciekawy i interesujący filmik, który dodatkowo musi spełnić jakieś tam warunki typu dobra dykcja, dobre oświetlenie itd. itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

kate1980

#6237906 Napisano: 05.08.2016 15:01:15 w Ambasadorinnowacji - Philips
monkakk napisał(a):

kate1980 napisał(a):

tusienka napisał(a):

kate1980 napisał(a):

zostaną pod warunkiem, że nagrasz ciekawy filmik z recenzji. emotka też się nad tym zastanawiam i w końcu z tej akcji zrezygnowałam.

 tak właśnie zrozumiałam- nie byłam pewna czy to tylko moja interpretacja. Ale dzięki temu jest dłuższy czas na recenzje. 
Filmik przecież też jest warunkiem koniecznym przy testach w Ambasadorze-  w najgorszym wypadku stracę 12 zł za przesyłkę, a w najlepszym spełnie swoje marzenie  oszczędzając nie mało flipsów na zakupie którym planowałam na aukcji emotka

w sumie tak emotka ja biorą udział w żelazku nie miałam jasno określonych warunków. dopiero potem okazało sie, że trzeba odesłać i tyle. chyba, że czegoś nie doczytałam. teraz nawet się nie zgłaszałam, bo nie mam ochoty nagrywać i udostępniać swojego wizerunku

było w regulaminie testowania,  że do zwrotu wszystkie są emotka

o widzisz musiało mi to umknąć. a może sugerowałam się stroną główną, że czasami produkty można kupić po zniżce, a często zostają. no nic emotka coś i tak muszę zrobić z flipsami emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kate1980

#6237896 Napisano: 05.08.2016 14:42:36 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

kate1980 napisał(a):

zostaną pod warunkiem, że nagrasz ciekawy filmik z recenzji. emotka też się nad tym zastanawiam i w końcu z tej akcji zrezygnowałam.

 tak właśnie zrozumiałam- nie byłam pewna czy to tylko moja interpretacja. Ale dzięki temu jest dłuższy czas na recenzje. 
Filmik przecież też jest warunkiem koniecznym przy testach w Ambasadorze-  w najgorszym wypadku stracę 12 zł za przesyłkę, a w najlepszym spełnie swoje marzenie  oszczędzając nie mało flipsów na zakupie którym planowałam na aukcji emotka

w sumie tak emotka ja biorą udział w żelazku nie miałam jasno określonych warunków. dopiero potem okazało sie, że trzeba odesłać i tyle. chyba, że czegoś nie doczytałam. teraz nawet się nie zgłaszałam, bo nie mam ochoty nagrywać i udostępniać swojego wizerunku Wyświetl w wątku >>
0 0

kate1980

#6237891 Napisano: 05.08.2016 14:32:08 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

rachel napisał(a):

monkakk napisał(a):

rachel napisał(a):

monkakk napisał(a):

Macie zapisane regulaminy testowań? Bo na panelu ja ich nie widzę albo jestem ślepa ...

z żaleazkim było tak że po zgłoszeniu regulamin wcinało na dobre

Aha no to świetnie. Ma jakaś dobra duszyczka zapisanego go na kompie i się podzieli?

jest za to na to jedna rada, regulamin dostaniesz razem ze sprzetem do podpisu w formie drukowanej. jeden egzemplarz bedzie dla ciebie. z tego co pamietam był wymóg recenzji i jak sie wykona zadanie sprzet ma szanse zostac ale nie pisali ile

Z tego co pamiętam jak się zgłaszałam- i depilatory i szczoteczki zostają u nas wszystkie- każdych zdaje się było po 20

zostaną pod warunkiem, że nagrasz ciekawy filmik z recenzji. emotka też się nad tym zastanawiam i w końcu z tej akcji zrezygnowałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

kate1980

#6237441 Napisano: 04.08.2016 14:24:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
porażka straszna Wyświetl w wątku >>
0 0

kate1980

#6236617 Napisano: 02.08.2016 21:17:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

kate1980 napisał(a):

ikropka napisał(a):

delvitto napisał(a):

dostałam, podobnie jak wielu z Was, info z rekomenduj.pl i mam testować...no właśnie, co? 
czuję się rozczarowana;( gdyby w @ informującym była informacja o jaką kartę lojalnościową chodzi, to bym nie wysyłała zgłoszenia. Mam od dawna swoją kartę Tchibo Card, mąż też. Rzadko z niej korzystam. I teraz mam założyć nową kartę dla potrzeb akcji? Co jako ambasador będę robić? Namawiać znajomych do założenia karty? Nie podoba mi się! Wolę projekty z klasycznym testowaniem jakiegoś produktu;( a może już ktoś odebrał swój zestaw ambasadora, i zdradzi, co dokładnie jest założeniem tej akcji?

odebrałam. Zestaw to lniana, granatowa torba, założenie karty i wybrana kawa za 1 PLN.  Mam namawiać znajomych do założenia karty i co gorsza mają to zrobić w sklepie w mojej obecności. Wtedy dostanę pieczątkę i jakieś zniżki. Już mi się chce ciągać znajomych do sklepu na drugim końcu miasta. Słabo.

to totalna klapa z tym konkursem. jak mam wziąć z sobą znajomych? co ciągnąć ich 200 km do sklepu? w e-mailu było info, że może ktoś pracuje w danej miejscowości czy czasami bywa, no i tak jest w moim przypadku, więc zaznaczyłam chęć udziału. mam tylko nadzieję, że mnie nie wybiorą

To nie konkurs...Pewnie wybiorą, chyba każdego wybiorą...

jeśli tak zrobią to będe musiała napisać im co myślę Wyświetl w wątku >>
0 0

kate1980

#6236599 Napisano: 02.08.2016 20:17:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

delvitto napisał(a):

dostałam, podobnie jak wielu z Was, info z rekomenduj.pl i mam testować...no właśnie, co? 
czuję się rozczarowana;( gdyby w @ informującym była informacja o jaką kartę lojalnościową chodzi, to bym nie wysyłała zgłoszenia. Mam od dawna swoją kartę Tchibo Card, mąż też. Rzadko z niej korzystam. I teraz mam założyć nową kartę dla potrzeb akcji? Co jako ambasador będę robić? Namawiać znajomych do założenia karty? Nie podoba mi się! Wolę projekty z klasycznym testowaniem jakiegoś produktu;( a może już ktoś odebrał swój zestaw ambasadora, i zdradzi, co dokładnie jest założeniem tej akcji?

odebrałam. Zestaw to lniana, granatowa torba, założenie karty i wybrana kawa za 1 PLN.  Mam namawiać znajomych do założenia karty i co gorsza mają to zrobić w sklepie w mojej obecności. Wtedy dostanę pieczątkę i jakieś zniżki. Już mi się chce ciągać znajomych do sklepu na drugim końcu miasta. Słabo.

to totalna klapa z tym konkursem. jak mam wziąć z sobą znajomych? co ciągnąć ich 200 km do sklepu? w e-mailu było info, że może ktoś pracuje w danej miejscowości czy czasami bywa, no i tak jest w moim przypadku, więc zaznaczyłam chęć udziału. mam tylko nadzieję, że mnie nie wybiorą Wyświetl w wątku >>
0 0

kate1980

#6234809 Napisano: 29.07.2016 11:15:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ale jak to? żeby tak w ogóle nic? Wyświetl w wątku >>
0 0

kate1980

#6234304 Napisano: 28.07.2016 11:54:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
i co kolejne pustki? to już przestaje być śmieszne Wyświetl w wątku >>
0 0

kate1980

#6233913 Napisano: 27.07.2016 17:21:41 w Ambasadorinnowacji - Philips
Pociong napisał(a):

defed napisał(a):

Szanowny Ambasadorze,
w związku z problemami na ostatniej majowej Aukcji wprowadziliśmy blokadę nieprawidłowych zachowań na stronie, w której zawarte jest między innymi ograniczenie ilości kliknięć w przycisk "Odbieram nagrodę" przez jednego użytkownika w ciągu sekundy. To ograniczenie pozwoliło na wyrównanie szans dla wszystkich użytkowników, którzy biorą udział w licytacji.

emotka  jakie wyrównanie szans? chyba wręcz przeciwnie...emotka
-miałam zablokowany udział w aukcjach do końca ich trwania (nie wiedziałam,że zmiana przeglądarki pomoże)
-nie ma żadnych szans z tymi, co mają lepsiejsze internety...

Najlepsze, że ja nawet RAZ nie mogłam kliknąc, bo go WCALE NIE BYŁO......

ja też Wyświetl w wątku >>
0 0

kate1980

#6233873 Napisano: 27.07.2016 16:10:06 w GFK
mariolakal napisał(a):

Reni napisał(a):

Sprzęt domowy + 100pkt  - zmywarki  emotka

Trzeba chyba zaznaczyć, że się nie posiada zmywarki, gdyż w następnym pytaniu jest: "czy planuje Pani zakup zmywarki"... Zaznaczyłam, że mam, a później, że planuję zakup i mnie wywaliło... emotka

 chyba nie koniecznie, bo zaznaczyłam wczoraj tak samo i nagle info "liczba korespondentów przekroczona" Wyświetl w wątku >>
0 0

kate1980

#6233867 Napisano: 27.07.2016 16:04:19 w Ambasadorinnowacji - Philips
defed napisał(a):

Szanowny Ambasadorze,
w związku z problemami na ostatniej majowej Aukcji wprowadziliśmy blokadę nieprawidłowych zachowań na stronie, w której zawarte jest między innymi ograniczenie ilości kliknięć w przycisk "Odbieram nagrodę" przez jednego użytkownika w ciągu sekundy. To ograniczenie pozwoliło na wyrównanie szans dla wszystkich użytkowników, którzy biorą udział w licytacji.

emotka  jakie wyrównanie szans? chyba wręcz przeciwnie...emotka

no to teraz namieszali Wyświetl w wątku >>
0 0

kate1980

#6233850 Napisano: 27.07.2016 15:31:05 w Ambasadorinnowacji - Philips
kaskaderka1 napisał(a):

Paranoja , nie dostałam tej jednej odznaki . To jakaś kpina .

tak mi przykroemotka może to słabe pocieszenie, ale ciężko było dziś cokolwiek wylicytować. jak zbierzesz dodatkowe punkty do następnej aukcji to może uda Ci się wziąć jeszcze fajniejszą nagrodę niż dziś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kate1980

#6233769 Napisano: 27.07.2016 14:16:36 w Ambasadorinnowacji - Philips
Pociong napisał(a):

kate1980 napisał(a):

Pociong napisał(a):

A JA PYTAM: DLACZEGO DO CHOLERY NIE MIAŁAM PRZYCISKU ODBIERZ NAGRODĘ?!?!?!?!?

ja miałam tak samo kilka razy

Ja najpierw czekałam, aż ich super system sam odświeży.. czekam, czekam, patrzę, że minął już czas i powinien być przycisk. Odświeżyłam stronę sama a tu, że ktoś był szybszy i tak CAŁY CZAS!! Było 5 prostownic, a ja ANI RAZU nie miałam przycisku. Nawet "szarego".

eh... jakaś porażka ta aukcja. kurczę, aby tylko pozbyć sie punktów przed końcem Wyświetl w wątku >>
0 0