Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lubiekisiel

lubiekisiel

#2442765 Napisano: 18.06.2009 06:46:27 w Wkurza mnie...
ati88 napisał(a):

wkurza mnie nowy konkurs z nivea na czas emotka


mnie też. bo to pytanie się ładuje strasznie długo i jak już się zaycznam nudzić i przerzucam po innych stronach to one się wtedy pojawia isekundy lecą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2440945 Napisano: 17.06.2009 09:20:56 w Pomocy!!!!
Może mi ktoś podpowiedzieć co zrobić, żeby mi uznało punkty za test na nivea? Bo już z 10 razy wypełniłam i punktów brak i pisze zdobądź dodatkowe punkty! coś kliknąc po wyniku? Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2440752 Napisano: 17.06.2009 08:10:16 w Wkurza mnie...
coring napisał(a):

karolkas napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

sambolera napisał(a):

karolkas napisał(a):

ale sie wkurzylam!!!!

Jakis cham i prostak w jednym konkursie w przeciagu jednej godziny nagłosowal na moja prace i trzy inne po 80 glosów. A tam wywalają. Wywalą mnie z konkursu emotka i nic nie moge zrobic emotka


w jakim konkursie?



Pewnie chodzi o Knor ja dostałem taką dawkę w II turze, wyników jeszcze nie było ale pewnie BAN



nie http://konkursy.k...kurs2/index.php?op=1



to napisz do nich jak najszybciej ze ktos zaglosowal ci tyle... moze to cos da...


No właśnie! Napisz, że mogę ci usunąć te głosy bo to ktoś specjalnie, żeby cię wyrzucili ;/ może zrozumieją! Trzymam kciuki! Ale ci ludzie to jednak masakra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2432485 Napisano: 12.06.2009 07:42:56 w Rossmann
Żadnych większych miast nie ma, ani Warszawy, ani Krakowa, Wrocławia itd... Szkoda, bo chciałam się do Wrocławia wybrać, bo w moim mieście to nawet rossmana nie ma, ale widzę że postawili na mniejsze maista emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2430031 Napisano: 10.06.2009 05:37:06 w Pomocy!!!!
dotadota napisał(a):

czy ktoś nie dostał paczki mk cafe??
gdzie tu reklamację składać?


w @ od streetcomu powinnaś mieć numer przesyłki. Sprawdź na stronie firmy kurierskiej, bo może ktoś sobie za ciebie pokwitował emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2426482 Napisano: 08.06.2009 06:47:29 w Rossmann
beataa81 napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

Ej mam pytanie bo to już kolejny konkursn rossnetu w którym nic nie wyrgałam. Nie żebym myślała że jakoś super piszę, ale czasem coś wpadnie z opisówek, a w rozznacie nigdy. Ale teraz zdałam sobie sprawę, że przy wysyłaniu danych nigdy nie mogę zaznaczyć daty urodzin i ją w końcu pomijam. Zastanawiam się czy to może być powód, że mnie nawet nie biorą pod uwagę, a może jestem aż tak mało twórcza emotka ?


ja też nie zaznaczam bo mi nie wchodzi i raz wygrałam w opisowym...nie przejmuj się ,tam dziwnie się ocenia...ten mój wygrany tekst akurat słaby był,dawałam na rossnecie o wiele wiele lepsze i te nie wygrały...ciężko trafić w gusta...


Dzięki emotka mi też właśnie nie wchodzi ta data emotka Ale trochę poczytałam tutaj o tych tekstach wygrywających i następnym razem nie będę się rozpisywać tylko krótko i na temat, a nie jak zawsze z opisywaniem itp. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2426449 Napisano: 08.06.2009 06:33:07 w Rossmann
Ej mam pytanie bo to już kolejny konkursn rossnetu w którym nic nie wyrgałam. Nie żebym myślała że jakoś super piszę, ale czasem coś wpadnie z opisówek, a w rozznacie nigdy. Ale teraz zdałam sobie sprawę, że przy wysyłaniu danych nigdy nie mogę zaznaczyć daty urodzin i ją w końcu pomijam. Zastanawiam się czy to może być powód, że mnie nawet nie biorą pod uwagę, a może jestem aż tak mało twórcza emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2426395 Napisano: 08.06.2009 06:08:35 w Wkurza mnie...
czarna2318 napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

slicznotaem napisał(a):

a mnie wkurza,że Świat Motocykli się do mnie nie odezwał emotka tak liczyłam na motor emotka


a mnie wkurzyłaś ty< bo gdybyś tego nie napisała to bym nadal żyła w błogiej nieświadomości z nadzieją w sercu, że może jeszcze nie było wyników emotka . A tak to już wiem, że nie wygrałam emotka


A gdzie są wyniki emotka


Na stronie piszą, że będą 15 albo 16, ale @ są już rozesłane i nagrody rozdane ;/ http://serwisy.ga...Roku_zakonczony.html Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2423768 Napisano: 07.06.2009 02:11:20 w Wkurza mnie...
slicznotaem napisał(a):

a mnie wkurza,że Świat Motocykli się do mnie nie odezwał emotka tak liczyłam na motor emotka


a mnie wkurzyłaś ty< bo gdybyś tego nie napisała to bym nadal żyła w błogiej nieświadomości z nadzieją w sercu, że może jeszcze nie było wyników emotka . A tak to już wiem, że nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2421588 Napisano: 06.06.2009 08:51:18 w Rossmann
mandaxa napisał(a):

sylwijka napisał(a):

magma6 napisał(a):

psitulmamki napisał(a):

siwalodz napisał(a):

psemulek napisał(a):

trikmenkonior napisał(a):

a ja dostałem przed chwilą maila że wygrałem w colagate a na stronie mnie nie ma, więc co teraz ??



ja też dostałam, takiego maila o przypomnieniu o odbiorze, a też mnie nie ma emotka


ja mam to samo emotka


i do mnie tez dotarł mail


i do mnie emotka emotka



ja równiez dzisiaj takiego maila otrzymałam, więc trzeba do nich napisać, o co tu chodzi emotka


a ja dostałam dziś emotka


Ludzie!!! Czy tak trudno jest przeczytać (lub samemu pomyśleć) co jest napisane stronę wcześniej? Skoro każdy dostał takiego @ to nie oznacza to że każdy wygrał!!! Wygrali ci co są na liście i tyle. Nie ywgraliście? To nie macie po co iśc do sklepu!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2420342 Napisano: 05.06.2009 02:04:04 w Rossmann
madzia444 napisał(a):

gusiabo81 napisał(a):

jomico napisał(a):

andzia1972 napisał(a):

martu18 napisał(a):

Szanowni Uczestnicy konkursu Colgate na portalu rossnet.pl. Przypominamy laureatom nagród w postaci zestawów Colgate, że są one już do odebrania w wybranych przez Państwa drogerii Rossmann. Jeżeli jeszcze Państwo tego nie uczynili, zapraszamy do sklepów - wystarczy przy odbiorze podać swoje imię i nazwisko.l Zestawy kosmetyków czekają na Państwa do 14 czerwca. Nagrody główne w postaci ekspresów do kawy Dolce Gusto o Ekspresy zostały wysyłane kurierem na podany w profilu adres pocztowy. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i do czytania interesujących artykułów ze świata urody, zdrowia, macierzyństwa czy domu. Rossnet.pl zaprasza!
dostał ktoś takie coś? bo ja dostałam, a nie wygrałam...

ja też dostałam a na stronie mnie nie ma i co robić




ja również dostałam i mnie nie ma..




i ja także, chociaż nie wygrałam,pewnie automatem polecieli do wszystkich biorących udział w konkursie




tzn, że mamy zgłosić sie po wygraną?


Nie. To oznacza, że przypominają TYM KTÓRZY WYGRALI żeby odebrali nagrody! Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2420098 Napisano: 05.06.2009 12:51:21 w Rossmann
A ktoś brał z Wrocławia? Bo ja go tam w ogóle nie widzę na dolnośląskiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2414500 Napisano: 03.06.2009 11:59:17 w Połączenia nieodebrane
anus napisał(a):

chyba będę częstym gościem tego topu emotka
dziś nieodebrany zastrzeżony o 13.52 na telefonie tylko do konków emotka
obstawiam maggi rezerwowa, piłki adidas rezerwowa lub emotka emotka emotka


ja dzisiaj miałam o 12.53 ale tez nie odebrałam. Brałam udział w maggi, więc może to to. Więc już nie zadzwonią powtórnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2414492 Napisano: 03.06.2009 11:52:20 w Połączenia nieodebrane
No to i ja szukam pomocy. pierwszy dzień gdy nie wzięłam ze sobą telefonu i od razu 2 połączenia ;/

zastrzeżony pare minut przed 13 (ps. nic z reala ani tesco)
691***554 - 2 razy ok. 12 i 13?
Kojarzy ktoś co mnie ominęło? Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2412275 Napisano: 02.06.2009 03:33:25 w Wkurza mnie...
Mnie dzisiaj koleś z poczty wkurzył. Nie dość że mi przenieśli pocztę na której mogę odierać paczki itp. bez żadnego powodu na taką która jest czynna tylko do 15.40. Dzisiaj biegłam przez całe maisto żeby zdążyć i byłam równiuśieńko 15.40. Już otwieram, a koleś mi przytrzymuje drzwi tak żebym nie mogła otworzyć i zamyka je na klucz. Stanęłam normalnie jak wryta. Głupi jeden! Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2407012 Napisano: 31.05.2009 01:33:02 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie pogoda, wkurza mnie, że na astorze nie ma listy najaktywniejszych, że jutro znowu poniedziałek, wkurza mnie że u mnie sklepie już nie ma promocyjnych tostów, albo jakieś stare dali, bo chyba tak szybko by nie zeszły :, i to, że mieszkam w małym mieście i nie ma tu ani tesco ani reala, a carefour i tak się nie wlicza do żadnego konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2403499 Napisano: 29.05.2009 03:37:08 w Paragony
nariam napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

Szukam paragonu z żywca smakołyka sprzed 20.05. Wyrgałam, mam paragon, ale napisane jest woda żywiec, a przemiły pan powiedział, że on mi nieczego nie będzie podpisywał, bo to nie jego sprawa emotka


ale na paragonie nie pisze zywiec smakołyk,tylko żywiec zdrój


Ehh.. właśnie szukam z wyraźnie napisanym Smakołyk - bo pani tak powiedziała, że musi być napisane. Mam taki paragon tylko o dzień późniejszy niż potrzebuję emotka Jekby ktoś chciał się wymienić (posiadam paragon z 21.05) to proszę na PW. Odpiszę wieczorem. A w razie wygranej można wysłać kopię paragonu, czyli byśmy poprostu skserowały i się wymieniły/li emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2403449 Napisano: 29.05.2009 03:09:07 w Paragony
lubiekisiel napisał(a):

Szukam paragonu z żywca smakołyka sprzed 20.05. Wyrgałam, mam paragon, ale napisane jest woda żywiec, a przemiły pan powiedział, że on mi nieczego nie będzie podpisywał, bo to nie jego sprawa emotka


W zamian oferuję doładowanie na telefon lub po prostu paragon z dnia 21.05 - jeśli komuś to nie zrobi róznicy! Bardzo proszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2403444 Napisano: 29.05.2009 03:07:09 w Paragony
Szukam paragonu z żywca smakołyka sprzed 20.05. Wyrgałam, mam paragon, ale napisane jest woda żywiec, a przemiły pan powiedział, że on mi nieczego nie będzie podpisywał, bo to nie jego sprawa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2399170 Napisano: 27.05.2009 07:04:41 w Połączenia nieodebrane
ewachem napisał(a):

miałam przed chwilką telefon z nr 228587980 czy wie ktos skad to mogloby byc. Probowalam oddzwonic, jakis modem sie wlacza


to z pasujedoobiadu! Przed chwilą pani do mnie dzwoniła z wygranymi sztućcami i zestawem talerzy z opisówki! Sprawdź w regulaminie ile razy dzwonią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0