Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lubiekisiel

lubiekisiel

#2330835 Napisano: 22.04.2009 08:12:52 w Rossmann
Mam pytanie: Czy jak wypełnialiście konkurs Kobiety Skarbu (ten o dziecku) to czy wybieraliście drogerie itp.? Bo mnie po naciśnięciu dalej przerzuciło znowu na liste konkursów, chyba za długo myślałam nad opowiedzią i mnie wywaliło ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2329487 Napisano: 21.04.2009 01:04:15 w Pomocy!!!!
mariwanna napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

A ja mam pytanie. Kurier zostawił awizo z DHL (w ogóle do drzwi nie zadzwonił ;|) i jest tam numer telefonu i godzina 9.50. I teraz nie wiem czy on jutro przyjedzie o 9.50 czy dzisiaj był o tej godzinie, czy mam dzwonić ok. 9.50? Bo chyba zaraz zadzwonie i sie umówię na jutro. Bo rubryki kiedy znowu przywiezie są puste emotka


to on był o 9:50 u Cibeie.
zadzwoń, moze nawet dziś jeszcze przywiezie


Dzięki emotka Już dzwonie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2329465 Napisano: 21.04.2009 12:57:22 w Pomocy!!!!
A ja mam pytanie. Kurier zostawił awizo z DHL (w ogóle do drzwi nie zadzwonił ;|) i jest tam numer telefonu i godzina 9.50. I teraz nie wiem czy on jutro przyjedzie o 9.50 czy dzisiaj był o tej godzinie, czy mam dzwonić ok. 9.50? Bo chyba zaraz zadzwonie i sie umówię na jutro. Bo rubryki kiedy znowu przywiezie są puste emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2328041 Napisano: 20.04.2009 09:17:22 w Wkurza mnie...
mahuska napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

jomico napisał(a):

tak koniecznie..
ja się poddaje i juz dziś nie gram



hehe jeszcze i tak pewnie migniesz kilka razy w zwyciezcach emotka sprobuje sie jutro dodzwonic do IQ i spytac co oni wyprawiaja na stronce i kiedy beda jakies ostateczne wyniki, bo tak rzeczywiscie jest zamieszanie i nie wiadomo, czy grac



już kiedyś były listy robione i o ile pamiętam to się sypneło
ja bym tam nie dowierzała do końca 15 sie wpisze a 5 bedzie kombinować

i to mnie wkurza emotka


Ehh i gdzie tu mówić o ludzkiej solidarności ;/ Każdy chce tylko dla siebie zgarnąć ;| Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2328003 Napisano: 20.04.2009 09:03:11 w Wkurza mnie...
Żeby jutro można było oceniać to dzisiaj musze dodać, tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2327990 Napisano: 20.04.2009 08:58:42 w Wkurza mnie...
jomico napisał(a):

wlasnie nie wiem, wyglada ze wygralam pierwszego dnia ale ta lista pojawiła się po poludniu.. ok więc jutro Tobie klikamy, ja bym sie zapisała na poniedziałek przyszły jeśli znow mnie na liscie nie bedzie... ale prosze przestrzegajmy tego..


A ok. czyli w poniedziałek ty emotka Bo się właśnie zastanawiałam czy już wygralaś i chcesz 2 fontannę emotka czy jakiś błąd czy coś emotka mam nadzieje że jednak wygralaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2327965 Napisano: 20.04.2009 08:51:23 w Wkurza mnie...
jomico napisał(a):

hmm to może zróbmy te listę? kto chętny na jutro?


Ato ja bym się zglosiła emotka Ej jomico a ja ciebie mam w zakladce zwycięzcy. To ty już wygrałaś czy nie? Czy to ranking dzisiejszy tylko? Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2327954 Napisano: 20.04.2009 08:45:53 w Wkurza mnie...
snupy3 napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

ehh ja już muszę spadać ;| jomico jakby ktoś robił listę to mogłabyś mnie na nią wcisnąć? emotka

a co do tematu wkurza mnie wszystko łącznie z dermatolog, ktora wzięła 70dych za powiedzienie mi ze wszystko jest dobrze emotka



Ja już odpuszczam tą fontannę,ale jak będzie lista to chętnie komuś pomogę.
A co do tej dermatolog to faktycznie sporo zdarła,ale pomyśl,ze mogło być gorzej-gdyby wzięła 70zł a nie byłoby ok i drugie tyle wydałabyś na recepty emotka


Ahhh wróciłam emotka w sumie to mnie pocieszyłaś emotka
No fontanna z moja ilością znajomych jest daleko w marzeniach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2327921 Napisano: 20.04.2009 08:22:35 w Wkurza mnie...
ehh ja już muszę spadać ;| jomico jakby ktoś robił listę to mogłabyś mnie na nią wcisnąć? emotka

a co do tematu wkurza mnie wszystko łącznie z dermatolog, ktora wzięła 70dych za powiedzienie mi ze wszystko jest dobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2327913 Napisano: 20.04.2009 08:15:02 w Wkurza mnie...
jomico napisał(a):

basiasiwek28 napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

snupy3 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

snupy3 napisał(a):

jomico napisał(a):

wkurza mnie konkurs na liptonie... próbuje i próbuję i nic emotka emotka



mnie też wkurza,nie ma szans wygrać.Zawsze się znajdą lepsi.Cóż nie dla psa kiełbasa.Nie dla snupy fontanna czekoladowa emotka emotka emotka


i dla cudaczka też nie emotka A moja 15-letnia siostra tak chciała,abym dla niej wygrała emotka




Jedynym sposobem byłoby się ugadać między sobą i każdemu dawać szansę innego dnia.Więcej osób z forum by wygrało a mniej nerwów.


No tak by było najlepiej. Bo ja nawet nie mam 50-80 znajomych chętnych do zarejestrowania się emotka a czekoladowa fontanna by się przydała


Bardzo dobry pomysł -jestem za emotka
Tylko czy wystarczy czasu dla wszystkich chętnych emotka




ja jestem za podziałem ..


Dokładnie tylko pewnie będzie duuuużo więcej chętnych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2327756 Napisano: 20.04.2009 07:17:10 w Wkurza mnie...
snupy3 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

snupy3 napisał(a):

jomico napisał(a):

wkurza mnie konkurs na liptonie... próbuje i próbuję i nic emotka emotka



mnie też wkurza,nie ma szans wygrać.Zawsze się znajdą lepsi.Cóż nie dla psa kiełbasa.Nie dla snupy fontanna czekoladowa emotka emotka emotka


i dla cudaczka też nie emotka A moja 15-letnia siostra tak chciała,abym dla niej wygrała emotka




Jedynym sposobem byłoby się ugadać między sobą i każdemu dawać szansę innego dnia.Więcej osób z forum by wygrało a mniej nerwów.


No tak by było najlepiej. Bo ja nawet nie mam 50-80 znajomych chętnych do zarejestrowania się emotka a czekoladowa fontanna by się przydała

Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2323051 Napisano: 17.04.2009 07:30:44 w PODZIĘKOWANIA
gocha26 napisał(a):

sasanka24 dzięki emotka


Przyłaczam się.
I pieknie dziękuję zeida (zeidzie?) za przywrócenie wiary w ludzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2321460 Napisano: 17.04.2009 12:08:52 w Giełda Kodów ; )
1 kod z princessy za kodzik smak na tak Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2320505 Napisano: 17.04.2009 06:35:56 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

golcia20 napisał(a):

Wysylal juz ktos moze odpowiedz na ten konkurs Tutti Frutti?
Ja po zaznaczeniu woj, miasta i drogerii wyslalam i pojawila mi sie jedynie biala plansza i nic... i teraz nie wiem czy to zaliczylo czy nie...
Dajcie prosze znac jak u Was emotka


u mnie poszlo ok


U mnie tez się wysłało. Na koniec podziękowanie za wypełnienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2320448 Napisano: 17.04.2009 06:03:14 w Oddam za darmo
Nie ma ktoś za dużo kodzików smak na tak? Jeśli tak, to chętnie przyjmę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2320152 Napisano: 16.04.2009 07:17:48 w Pomocy!!!!
Ja mam pytanie. W neostradzie jest zmienne Id tak? Czy to oznacza, ze np. w konkursie 3d white za każdym razem jak wyłącze i włączę neostradę to mi liczy jako nowy? Czy nie? Jak nie, to na jakiej podstawie oni liczą, że to jest akurat jeden komputer? Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2317272 Napisano: 15.04.2009 12:48:08 w Wkurza mnie...
jomico napisał(a):

gocha542 napisał(a):

...a mnie wkurza dzisiejsze pytanie finałowe z mjm emotka emotka emotka piszecie te ile tradycyjnie powinno byc mazurków,czy tylko odpowiadacie? emotka



ja najpierw straciłam 10 minut na szukanie a potem napisałam ze trzy z głupim wyjaśnieniem
emotka a tak mi zależało na bonie emotka


Taaa a oprócz tego jeszcze mnie wkurzylo, że akurat dziś rano mi zabrakło kasy na koncie i nie mogłam wysłać odpowiedzi na ten glupi konkurs! Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2314103 Napisano: 14.04.2009 11:31:56 w Pomocy!!!!
archidues napisał(a):

Mam pytanie do wszystkich, którzy biorą udziały w konkursach z gazet typu Twoje Imperium, Chwila dla Ciebie i innych, gdzie oprócz SMS-ami odpowiedzi można w dalszym ciągu przesyłać pocztą. Czy jest sens wysłać zgłoszenia właśnie na kartce, czy ktoś z Was wygrywa w ten sposób, czy może SMS-owcy już zgarniają wszystko i nie warto na znaczki wydawać ?


Ja zawsze sms wysylam. Ale np. w angorze zawsze jest podana ilość zgłoszeń, to sms jest zawsze mniej niż kartek, a zawsze myślalam że mało kto wysyła pocztą. Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2308443 Napisano: 10.04.2009 12:50:33 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

agusia200189 napisał(a):

a mnie wkurzają kolejki w sklepach i stare babki co się pchają do autobusu nie patrząc na nic tyle byle dopaść do wolnego miejsca a reszte można taranem wziąść emotka




a ja w takich sytuacjach zawsze mówię głośno

od młodych to się kultury wymaga a samemu zachowuje się gorzej niż niejeden nastolatek emotka



Dokładnie emotka jak się wczoraj przede mnie w sklepie starsza pani wepchnęła to też coś powiedziałam emotka normalnie bym ją przepuściła, bo miała 2 rzeczy tylko, ale jak się sama wepchnęła to trzeba dopowiedzieć emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#2303796 Napisano: 08.04.2009 05:02:23 w Wkurza mnie...
bosmanka napisał(a):

wkurza mnie ze nie moge nic wygrac emotka nawet batonów emotka


ja to samo. Ale u mnie jest szczególnie batoników!!!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0