Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika avatea

avatea

#3002954 Napisano: 07.01.2010 09:13:48 w Dziś cieszę się z.....
cobra176 napisał(a):

anus napisał(a):

avatea napisał(a):

Wstaje rano i jak zwykle idę do łazienki oddać szorowaniu ząbków… dziś byłam na wpół śpiąca…(ostatnio nie mogę się wyspać) nałożyłam hmmm pastę i coś czuję… jakaś dziwna… czyżby się zepsuła… szoruję dalej… zaczyna mi się niedobrze robić… jakaś mdła ta pasta… patrzę na datę ważności. .hmmm wszystko w porządku… tylko to nie pasta…. Maseczka do buzi z algami i kolagenem… emotka

Cieszę się że nie był to np….. krem do depilacji okolic bikini! emotka


to mi się przypomina, jak kiedyś, dawno temu, nocowałam u koleżanki po imprezie i rano poszłam do łazienki się umyć, a ona tam miała wszystko takie amerykańskie, nie wiedziałam, które to pasta do zębów, więc wzięłam tubkę co leżała z brzegu wanny i umyłam zęby, jak się potem okazało, żelem do włosów emotka



emotka no się uśmiałam emotka


to nie tylko ja mam przygody:)

Cudaczek - na razie mam wszystkie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3002556 Napisano: 07.01.2010 06:45:01 w Popraw sobie humor...
Rozmawia dwóch rolników:
- Alem się urobił...
- Czemu?
- To przez tę Unię. Musiałem zakolczykować cały inwentarz!
- Tak? A ja nie miałem z tym problemu. Koń, dwie krowy i pare świń... cóż to za robota?
- Ale ja mam pszczoły... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3002284 Napisano: 07.01.2010 05:14:57 w skojarzenia
indianin - wigwam Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3002264 Napisano: 07.01.2010 05:07:42 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie tutejszy Carrefour... ulotkę z rodzynki dostaje... napalam się na stolik a tu zonk... jest za mały sklep i nie maja wszystkich prezentów... ch.... emotka niepoważni są! Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3002238 Napisano: 07.01.2010 04:58:05 w skojarzenia
tytoń - fajka pokoju.... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3002222 Napisano: 07.01.2010 04:50:46 w Pomocy!!!!
SZUKAM POMOCNEJ DOBREJ DUSZYCZKI….
W Carrefourze mają ponoć być dostępne stoliki za punkty rodzynka – 990pkt. Takie jak stołeczki.
W moim Carrefourze oczywiście ich nie ma bo jest za mały. Zdążyłam już Niuni skompletować stołeczki i strasznie się ucieszyłam, jak dostałam ulotkę z Rodzynki i tam ten stolik. A tu zonk… nie ma…
Czy znalazł by się ktoś z odpowiednia ilością punktów Rodzynki by mi wybrać taki stolik i przesłać?
Za swoje punkty wybrałabym cos innego dla tej osoby… oczywiście przesyłki ja pokrywam! Ewentualnie jeśli komuś nie zależy na prezencie z Rodzynki to może doładowanie na telefon albo….
Na pewno się dogadamy.

STRASZNIE zależy mi na tym stoliku dla Niuni…. Niech się znajdzie dobra duszyczka… Proszę….
Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3002198 Napisano: 07.01.2010 04:36:11 w skojarzenia
0 0

avatea

#3000349 Napisano: 07.01.2010 07:07:52 w skojarzenia
detektyw - Kojak Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3000343 Napisano: 07.01.2010 07:05:38 w Dziś cieszę się z.....
Wstaje rano i jak zwykle idę do łazienki oddać szorowaniu ząbków… dziś byłam na wpół śpiąca…(ostatnio nie mogę się wyspać) nałożyłam hmmm pastę i coś czuję… jakaś dziwna… czyżby się zepsuła… szoruję dalej… zaczyna mi się niedobrze robić… jakaś mdła ta pasta… patrzę na datę ważności. .hmmm wszystko w porządku… tylko to nie pasta…. Maseczka do buzi z algami i kolagenem… emotka

Cieszę się że nie był to np….. krem do depilacji okolic bikini! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2999856 Napisano: 06.01.2010 08:55:30 w skojarzenia
kochany Pazura - Kapral Wiaderny Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2999834 Napisano: 06.01.2010 08:47:53 w skojarzenia
bierność wyborcza - obywatel Piszczyk Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2999344 Napisano: 06.01.2010 06:07:24 w Popraw sobie humor...
bruce napisał(a):

Avateo Kochana! - jesteś lekiem na całe zło!
emotka emotka emotka


Mój Pan i Władca twierdzi, że jestem złem koniecznym emotka ale to facet.... więc mu wybaczam te słowa;)


Dziewczyna wraca późno do domu. Ojciec przygląda się jej bacznie i mówi:
- W prawej pończosze puściło ci oczko.
- To często się zdarza.
- Tak, ale gdy wychodziłaś, miałaś je na lewej pończosze... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2999087 Napisano: 06.01.2010 04:43:49 w Popraw sobie humor...
Idzie facet do spowiedzi. W pewnym momencie mówi:
- Proszę księdza, mam taką papugę co ciągle przeklina...
-Synu, nie martw się, ja mam papugę co ciągle się modli, może je wsadzimy do jednej klatki, to się dogadają.
Wsadzili papugi do jednej klatki, w końcu papuga, która przeklinała, zapytała drugą:
- Hej, mała, zrobimy barabara?
- Dzięki Bogu, cały czas się o to modliłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2999080 Napisano: 06.01.2010 04:41:07 w Popraw sobie humor...
js28 napisał(a):

avatea napisał(a):

Pewien rolnik miał duży problem, gdyż jego świnie nie chciały jeść. Udał się do weterynarza, a ten poradził mu aby je wszystkie przeleciał. Rolnik, niewiele myślac, wrócił do domu, nocą zapakował świnie na Żuka i do lasu... Tam zrobił co mu weterynarz zalecił i wrócił do domu. Na drugi dzień patrzy, a świnie dalej nic nie żrą. No to pojechał do weterynarza - ten mu na to:
- Przeleciał pan je w dzień czy nocą?
- W nocy - odpowiedział rolnik.
- To nie powiedziałem że trzeba to zrobić w dzień?
Rolnik wrócił do domu, ponownie zapakował świnie do Żuka i do lasu.... Zmęczony wrócił do domu i położył się spać. Nocą budzi go żona:
- Mietek!
- Co?
- Świnie...
- Żrą? - ucieszył się rolnik.
- Nie! Siedzą w Żuku i trąbią.


hahahahahha! od razu mi lepiej emotka


ależ proszę... a oplułam monitor jak to przeczytałam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2998942 Napisano: 06.01.2010 04:08:20 w Popraw sobie humor...
Pewien rolnik miał duży problem, gdyż jego świnie nie chciały jeść. Udał się do weterynarza, a ten poradził mu aby je wszystkie przeleciał. Rolnik, niewiele myślac, wrócił do domu, nocą zapakował świnie na Żuka i do lasu... Tam zrobił co mu weterynarz zalecił i wrócił do domu. Na drugi dzień patrzy, a świnie dalej nic nie żrą. No to pojechał do weterynarza - ten mu na to:
- Przeleciał pan je w dzień czy nocą?
- W nocy - odpowiedział rolnik.
- To nie powiedziałem że trzeba to zrobić w dzień?
Rolnik wrócił do domu, ponownie zapakował świnie do Żuka i do lasu.... Zmęczony wrócił do domu i położył się spać. Nocą budzi go żona:
- Mietek!
- Co?
- Świnie...
- Żrą? - ucieszył się rolnik.
- Nie! Siedzą w Żuku i trąbią. Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2998181 Napisano: 06.01.2010 12:30:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
marielu napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

cudaczek napisał(a):

tedance napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

tedance napisał(a):

cudaczek napisał(a):

Ja tylko nie rozumiem,
nom jedno wielkie pierdu pierdu , weśta sie kufa do roboty a nie tylko wiercicie dziury w brzuchu, bo złapje , wepchne w dzioby skarpety smierdzonce i dopcham gazetom , pieronie że tes moje cenzura oczy muszom to czytać emotka



Marielu rozbrajasz mnie... emotka
emotka ten tekst powinien być umieszczony w popraw sobie humor emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2996217 Napisano: 05.01.2010 08:58:43 w Popraw sobie humor...
Jak zająć blondynkę na kilka godzin?
Zamknąć ją w okrągłym pokoju i kazać usiąść w kącie... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2995451 Napisano: 05.01.2010 05:48:14 w Paragony
posiadam paragon na Winiary z efaktu... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2989512 Napisano: 04.01.2010 06:58:06 w Dziś cieszę się z.....
Moje dwuletnie dziecko ma długie włoski, które dzielnie zapuszczamy…w związku z czym kupiłam z tuzin kolorowych spineczek by niesforne kosmyki w oczka nie wpadały… od kilku tygodni owe spineczki nóg zaczęły dostawać… co kupię z tuzin to nie ma… zaczęłam liczyć ile jest jak wychodzi do żłobka a ile jak wraca – liczba się zgadzała. Znaczy się nie tam giną! Zaczęłam podejrzewać Pana I Władce o niecny czyn odkładania nie na miejsce( specjalna Niuni kosmetyczka) tylko w miejsca nie wiadomo jakie…Kilka dni temu zrobiłam gruntowne przemeblowanie spineczek nie było nigdzie…
W końcu wczoraj…
skończyła się woda w nawilżaczu… Nawilżacz(elektryczny) ma taką jakby biała nakładkę. Po ściągnięciu wyżej wspomnianej celem nalania wody oczom moim ukazały się spineczki w liczbie prawie trzech tuzinów… Moje zdolne dziecko znalazło sobie schowek… a ja już byłam gotowa rozwód wziąć z Panem i Władcą za chroniczne nie utrzymywanie porządku…
Cieszę się, że znalazłam te spineczki bo niemałe oszczędności uczynię…
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2988424 Napisano: 03.01.2010 06:36:47 w skojarzenia
bykowe - krówki Wyświetl w wątku >>
0 0