Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika avatea

avatea

#5826010 Napisano: 18.02.2014 17:16:40 w PODZIĘKOWANIA
Bardzo, bardzo chciałam podziękować wszystkim osóbkom, które wsparły mnie głosem w konkursie Blog Roku. Do następnego etapu nie przeszłam, lifestyle czy moda to jest to co teraz się ceni emotka . Niemniej ślę uściski, cukiereczki i ciasteczka! Modna nie będę i z pisania nie zrezygnuje emotka
emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5824934 Napisano: 17.02.2014 09:53:40 w Wkurza mnie...
ivanotta napisał(a):

xooxooxoo napisał(a):

Wkurzam się, że od 3 dni jak wchodzę na e-konki to chce mi się ściągnąć jakieś dziadostwo! emotka emotka


mam to samo, zarówno na telefonie i na kompie emotka



I u mnie to samo! Aż mi się nie chce tu wchodzić... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5821835 Napisano: 11.02.2014 09:25:03 w Dziś cieszę się z.....
bruce napisał(a):

Cieszy mnie niewiarygodne piękno świata i całego życia. emotka emotka


I mnie zwłaszcza, że przyjaciółka, która miała podejrzenie białaczki ma tylko zakażenie krwi jakąś bakterią i anemie a to da się wyleczyć emotka Ufff... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5818012 Napisano: 04.02.2014 22:34:50 w Dziś cieszę się z.....
cudaczek121 napisał(a):

avatea napisał(a):

Dziś cieszę się że jestem na dwudziestym trzecim miejscu emotka emotka emotka emotka emotka emotka Ktokolwiek wysłał smska - DZIĘKUJĘ! emotka emotka emotka emotka
Byle tak dotrwać do czwartku.



Wysłałam z 5 smsów,ale nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa emotka [/quote
Dziękuję emotka emotka emotka dziś znajomi ze służby zdrowia tez wysylali i inni - jestem na 18 miejscu. Nie piszę o modzie, lifestylu, designu czinnych takich. Zwyczjne życie w drugiej dziesiątce! Szok emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5816788 Napisano: 03.02.2014 08:31:41 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się że jestem na dwudziestym trzecim miejscu emotka emotka emotka emotka emotka emotka Ktokolwiek wysłał smska - DZIĘKUJĘ! emotka emotka emotka emotka
Byle tak dotrwać do czwartku. Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5816642 Napisano: 02.02.2014 21:01:04 w Wkurza mnie...
bachacz napisał(a):

Wkurza mnie, że mało mogę, proszę o przeczytanie mojej ostatniej notki na blogu -stopka (Waga czyjegoś życia) , może razem będziemy mogli więcej. emotka


Udostępniłam u siebie na fb emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5815161 Napisano: 30.01.2014 15:26:56 w Informują
Mola śle @ emotka Komu autka gratulować? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5813902 Napisano: 28.01.2014 15:47:00 w Wkurza mnie...
eciepecie napisał(a):

avatea napisał(a):

.... Polska klasy B Orange mówi NIE emotka


B to be, nie cacy. Sama się określiłaś, czemu się dziwisz Orange, że robi to samo emotka


B bo BOJOWA cóż w nosie mam ORANGE bardziej mnie martwi co parę km od granicy się dzieje. Tam zamiast pomarańczowej, czerwona rewolucja się robi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5813899 Napisano: 28.01.2014 15:44:51 w Wkurza mnie...
koza.k90 napisał(a):

ale mój znajomy z okolic Szczecina a też sądził, że go olali

okazało się, że miał problem z netem i zgłoszenie nie zostało zarejestrowane



Nasze były 100% zarejestrowane. Z reszta nie tylko ten zakątek Polski nie wygrał nic : http://konkursowa...nge-sie-skonczy.html
Złamali regulamin i tyle... Wracam do kuchni bo obiecałam społeczeństwu tiramisu zrobić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5813894 Napisano: 28.01.2014 15:37:17 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

cała ta loża szyderców emotka

http://maniawygry...nkurs-to-my-wam.html

źle im, że organizator w związku z mniejszą liczbą uczestników niż nagród, przyznał niektórym graczom po kilka mniejszych nagród emotka

może powinien jak MC zostawić startery i doładowania sobie lub... do loży zanieść emotka emotka

i ta teoria z numerami emotka



Ja czytam we wpisie: " Lista wygląda tak dziwnie na koniec, ale jak im zostało tych nagród za 10 złotych, czemu ich nie rozdać? To jedyne miłe zagranie Organizatora."

i dalej: "Dlaczego jednak dublują się osoby i przy lepszych nagrodach w dwóch innych kategoriach, a dużo osób pisze do nas, że nie nie wygrało, choć coś posłało? Często więcej jak jeden tekst?"

W regulaminie było napisane, że jedna osoba może wygrać jedną nagrodę. Zostało im nagród w 3 kategorii? Fajnie, rozdali. Ale w 1 i 2 kategorii było dużo więcej chętnych niż nagród, więc nagrodzenie jednej osoby kilka razy już może się nie podobać...



Złamali regulamin. Jedna osoba=jedna nagroda. Przegięli. Tez nie wygrałam ( nie jedno zgłoszenie poszło) i teraz za złamanie regulaminu Orange już nie będę wierzyć... Nie tylko ja, ale i wiele osób, z mojej miejscowości. Tak się zastanawiam czy oni w ogóle czytali zgłoszenia, a może po prostu Kresów nie lubią i nikogo stąd nie nagrodzili emotka Polska klasy B Orange mówi NIE emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5813019 Napisano: 27.01.2014 12:11:40 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

avatea napisał(a):

edith napisał(a):

Wkurza mnie że z Facebookiem jestem jeszcze taka do tylu emotka Dopiero dzisiaj odkryłam ,że jest taka funkcja w wiadomościach jak inne i tam doszukałam się wielu informacji o wygranych w konkursach z 2011-2012 i 2013 roku emotka Oczywiście są też anonimowe komentarze od osob które mają jakieś ale do wynikow i moich wygranych ale to akurat olewam emotka Anonimy mnie zawsze śmieszą emotka



No kurcze ja też to teraz odkryłam! Tylko tam mam same zaproszenia do piramid i "poznania" się bliżej... Wkurza mnie, że znowu mam jakieś zapalenie spojówek i muszę chodzić w okularach....



oj ja kiedyś w tym katalogu odkryłam informację o wygranej wycieczce do Austrii na narty i trzy ponaglenia czy aby na pewno chcę jechać emotka oczywiście odkryłam to po paru miesiącach i było już po ptakach


O kurcze... Trzeba jednak na inne czasem zwrócić uwagę... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5813001 Napisano: 27.01.2014 11:57:45 w Wkurza mnie...
edith napisał(a):

Wkurza mnie że z Facebookiem jestem jeszcze taka do tylu emotka Dopiero dzisiaj odkryłam ,że jest taka funkcja w wiadomościach jak inne i tam doszukałam się wielu informacji o wygranych w konkursach z 2011-2012 i 2013 roku emotka Oczywiście są też anonimowe komentarze od osob które mają jakieś ale do wynikow i moich wygranych ale to akurat olewam emotka Anonimy mnie zawsze śmieszą emotka



No kurcze ja też to teraz odkryłam! Tylko tam mam same zaproszenia do piramid i "poznania" się bliżej... Wkurza mnie, że znowu mam jakieś zapalenie spojówek i muszę chodzić w okularach.... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5811167 Napisano: 23.01.2014 14:10:06 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

kurlandzki napisał(a):

Ja też nie otrzymałem, chyba stwierdzili że faceci nie piorą:)


No pięknie, teraz się będą mężczyźni wymigiwać, że "najwidoczniej pranie brudów nie jest ich przeznaczeniem" emotka

avatea - lepsze takie stłuczki, niż komunikacyjne emotka

Na kapsułki się nie wnerwiam, bo przecież jestem standardowo niezorientowana, to i konku sie jakimś cudem nie dowiedziałam.

to fakt ze takie lepsze... Jednak żal ulubionych kubeczkow emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5811114 Napisano: 23.01.2014 13:14:12 w Wkurza mnie...
gracet napisał(a):

ivanotta napisał(a):

moskala22 napisał(a):

4000 opakowań kapsułek i się nie udało.... emotka


taa.. mi też się nie udało więc jesteśmy już 2 emotka


3 emotka


4 emotka wkurza mnie, że znowu stłukłam kubek! Siódma stłuczka od 1 stycznia.... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5808633 Napisano: 18.01.2014 08:49:40 w Wkurza mnie...
http://www.empik....rod1060546,ksiazka-p
alamak napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Mysle,ze wiekszosc z nas by ta kase oddalo. A wkurza mnie doslownie wszystko. Moze macie jakies rady,doswiadczenie ,bo mam taki problem z moim 7 latkiem,ze nie chce robic kupy -mowiac brzydko. Popuszcza w majtki,a na ubikacje nie chce,zawsze byl problem ,ale teraz to juz masakra,widze,ze chce,ale ja wstrzymuje. Bylam u lekarki ona nie widzi problemu, minie mu i juz,ale mi sie to nie podoba


Tez miałam podobny problem z dzieckiem w tym wieku. Lekarka przepisała mu jakiś lek, po którym po prostu "musiał" iść do łazienki, niestety nie pamiętam co to było.
W żadnym razie nie strasz go, bo po 1. to i tak nie pomoże, a po 2. jeszcze jakiegoś urazu się nabawi i do psychologa będziesz musiała chodzić...
Aha, jeszcze mi się przypomniało. Jest taka świetna książeczka dla dzieci "O kupie", nie pamiętam w tej chwili autora, chyba jakaś Szwedka. Może poczytajcie razem, tam jest wszystko bardzo dosłownie opisane, może się odblokuje.



Tytul Mala ksizka o kupie -Stalfeld Pernilla jest super . Moze maly sie wstydzi po prostu. Poczytajcie!:) Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5806222 Napisano: 13.01.2014 19:45:54 w Wkurza mnie...
eciepecie napisał(a):

avatea napisał(a):

taka jestem bleee....



No wiesz... patrząc na avatar trudno w to uwierzyć - młoda, szczupła aż do anorektyczności lasencja z wybujałymi oczami, w których można zatopić Titanica - nie, jakie tam "bleee" emotka



eciepecie jesteś uroczy!

Wkurza mnie wiecie co... Wiele firm chce przyciągnąć niekonkursomaniaków do promocji. Jak już przyciągną to oszukują. Nie brałam udziału w tym konkursie, ale z tym tekstem to się zgadzam: http://konkursowa...nge-sie-skonczy.html Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5806086 Napisano: 13.01.2014 16:25:11 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Spam smsowy z Kropką na czele, Visa, problemy w rodzinie, własna beznadziejność... emotka emotka
Kolejność przypadkowa.



MNie to samo - znaczy spam z Biedronki! I brak weny... taka jestem bleee.... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5799357 Napisano: 01.01.2014 19:12:37 w co chcielibyście wygrać?
Dwa tygodnie temu mój pełnoletni Opel padł i w tym samym dniu padło auto Pana i Władcy służbowe. Może jak się tu wpisze to w końcu wygram... Autko... jakie bądź byle sprawne. Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5795340 Napisano: 19.12.2013 17:32:02 w Biedronka
2 kuponiki z zakupomanii znalazlam - jeśli ktoś potrzebuje PW z ofertą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea