Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika avatea

avatea

#3321950 Napisano: 24.04.2010 08:51:14 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

avatea napisał(a):

No i lekarz był - i jeszcze ze świetnym podejściem do małej... pediatra

Mamy ostrą wirusówkę...

Leżenie w domu i trochę leków w poniedziałek do kontroli.

Lekarz jeszcze mnie przeprosił, że szorstko się odezwał ale był u jakiegoś pacjenta menkojły co go zdenerwował....

eh....

no to leżymy i leczymy się emotka




a cp dziecku zapisał ?? pewnie syropki emotka



syropy, panadol, bo płuca i oskrzela czyste... podać syrop po godzinie ostukać - jeśli zwymiotuję tą flegmę to dobrze.

pierwsza seria zapodana - jej gorączka spadła do 36.8 a ja bym poszła spać... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3321871 Napisano: 24.04.2010 08:07:04 w Wkurza mnie...
No i lekarz był - i jeszcze ze świetnym podejściem do małej... pediatra

Mamy ostrą wirusówkę...

Leżenie w domu i trochę leków w poniedziałek do kontroli.

Lekarz jeszcze mnie przeprosił, że szorstko się odezwał ale był u jakiegoś pacjenta menkojły co go zdenerwował....

eh....

no to leżymy i leczymy się emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3321724 Napisano: 24.04.2010 07:18:26 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

avatea napisał(a):

cenzuraa mnie nasza służba zdrowia!
Niech mi ktoś powie - czy do chorego dziecka i kobiety w ciąży oni naprawdę mogą odmówić złożenia wizyty i powiedzieć - przyjedz na własną rękę? - może pani sobie taksówkę

zamówić...http://avatea.blo...zba-wnerw_aibij.html

Wnerwiona jestem do białości...



tak, tak, Kochana moja! potwierdzam! nasza pani pediatra odmówiła przyjazdu do mojej Córci, chyba 2-3 letniej! nie będę cytować słów, jakie potem do niej skierowałam, bo to kulturalny portal...

emotka
zagroź im opublikowaniem w mediach takiego potraktowania sprawy - to działa najlepiej...
emotka
i poszukaj innych lekarzy rodzinnych - jeśli ci tak traktują ludzi, lepiej nie mieć z nimi więcej do czynienia...
zagrożenie stanowią...
(co też mnie wkurza...)
jakby co - proszę o pw - może pomogę przy chorobie Córci?...
emotka emotka




to nie był Nasz pediatra - tylko lekarz co ma dyżur na pogotowiu- nie w szpitalu tylko w przychodni naszej...

ja to rozumiem tak - że skoro w tygodniu idziemy do swojego lekarza to w weekend mamy prawo do opieki lekarza, który dyżuruje.
I tak jak są wizyty domowe to i on w takic przypadkach powinien przyjechać... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3321606 Napisano: 24.04.2010 06:35:39 w Wkurza mnie...
cenzuraa mnie nasza służba zdrowia!
Niech mi ktoś powie - czy do chorego dziecka i kobiety w ciąży oni naprawdę mogą odmówić złożenia wizyty i powiedzieć - przyjedz na własną rękę? - może pani sobie taksówkę

zamówić...http://avatea.blo...zba-wnerw_aibij.html

Wnerwiona jestem do białości... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3313189 Napisano: 21.04.2010 07:40:51 w Popraw sobie humor...
Spotyka się dwóch przyjaciół. Jeden z nich jest od niedawna żonaty.
- Dlaczego nie chodzisz już na ryby?
- Żona mi nie pozwala.
- Spróbuj zrobić tak jak ja. W piątek przygotowuję sobie sprzęt wędkarski i chowam go w piwnicy. W sobotę rano kiedy wstaję z łóżka, odkrywam kołdrę i patrzę na cielsko mojej żony, i mówię:
- I to ma być moja żona? Taki hipopotam?
Wtedy zaczyna się awantura, ona wygania mnie z domu, a ja zabieram sprzęt z piwnicy i idę nad rzekę. Wieczorem wracam do domu z rybami, żona jest zadowolna i godzimy się do następnej soboty... Spróbuj tej metody!
Świeżo upieczony małżonek przygotował wszystko za radą przyjaciela. Wstaje rano w sobotę, odkrywa kołdrę pod którą śpi naga małżonka i mówi:
- A do diabła z rybami! Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3311235 Napisano: 21.04.2010 10:07:20 w Popraw sobie humor...
http://avatea.blo...przypadek_aiaei.html

jak komuś smutno - zapraszam do lektury:) Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3306839 Napisano: 19.04.2010 07:39:28 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

Mnie wkurza pogoda ,deszcz ,zimno jak w zimie emotka
Zapowiadali tylko 8 stopni brrrr
Ja to bym chciała 28 prędzej emotka


a u mnie przymrozek ma być -5stopni... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3305479 Napisano: 19.04.2010 12:26:57 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

kaki76 napisał(a):

olus15 napisał(a):

Dla mnie to absurd, że na urlopie wychowawczym nie dostaję nawet złamanego grosza
Nie wyobrażam sobie gdyby przedszkole odmówiło mi przyjęcia dzieci od września skoro praca już na mnie czeka
Rozumiem wasze rozczarowanie


Przecież na urlopie wychowawczym należy ci się zasiłek 400 złotych plus rodzinne na dziecko w wysokości 68n złotych


Ale z tego co wiem to dla osób z niskimi zarobkami przypadającymi na jedną osobę.



kryterium dochodowe - 504 zł na członka rodziny

wystarczy, że wychodzi 1 zł więcej nie dostaniesz Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3304132 Napisano: 19.04.2010 06:49:44 w Dziś cieszę się z.....
cieszę się, że dostałam skorpiona z Afganistanu i że Olbratowskiemu kosmici teksty piszą... emotka emotka emotka emotka
http://avatea.blo...-i-wibruj_ahicd.html Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

avatea

#3300784 Napisano: 16.04.2010 02:51:24 w Połączenia nieodebrane
połączenie nieodebrane z zastrzeżonego - poza zasięgiem byłam... ok 16,30 miał ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3297333 Napisano: 15.04.2010 10:24:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
avatea napisał(a):

edith napisał(a):

Pytanko do tych co wygrali coś z Kinder kask lub rower,wysyłaliście jedno zgłoszenie na 1 paragon czy więcej zgłoszeń ? emotka


tyle ile zgłoszeń - tyle paragonów miałam - i po wygranej tyle ile smsków paragonów wysłałam:)


czyli 2:D Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3297331 Napisano: 15.04.2010 10:24:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
edith napisał(a):

Pytanko do tych co wygrali coś z Kinder kask lub rower,wysyłaliście jedno zgłoszenie na 1 paragon czy więcej zgłoszeń ? emotka


tyle ile zgłoszeń - tyle paragonów miałam - i po wygranej tyle ile smsków paragonów wysłałam:) Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3297237 Napisano: 15.04.2010 09:48:04 w Może nowa sonda?
rafal9238 napisał(a):

alan napisał(a):

Kto powinien rządzić światem:
[ ] Yoda
[ ] Pinki i Mózg
[ ] Bakterie Glebowe
[ ] Chuck Norris


wiadomo:)ze pinki i mózg:)



marielu Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3297107 Napisano: 15.04.2010 08:49:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
brunetka napisał(a):

kubatbg napisał(a):

http://www.goracz...ciezcy_II_edycja.pdf niezle poszedl im ten konkursik emotka


bez komentarza


e no fajny konkurs - ja raz trafiłam 10zł doładowania emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3295053 Napisano: 14.04.2010 11:15:33 w Pomocy!!!!

wlasnie dostalam maila dotyczacego nagordy dodatkowej na tchibo emotka


do mnie też doszedł - tez nie proszą o paragon? tylko same dane? Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3293413 Napisano: 13.04.2010 05:49:17 w Paragony
i ja szukam paragonu z ABC sprzed 25 marca Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3288988 Napisano: 12.04.2010 06:30:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
czarnygreg napisał(a):

To ze wygrywają te same osoby jest przecież jednak denerwujące nawet dla tych, którzy wiedzą ze nie ma tu oszustwa a co dopiero dla osób które konkursami się nie zajmują i liczą po prostu na wygraną. A tu znowu:Xiński z Xksowa




Ja sama zanim trafiłam na ekonki dziwiłam się dlaczego w niektórych konkursach ciągle te same nazwiska się pojawiają...

Teraz się dziwię jak ja mogłam jednym smsem wygrywać emotka

szczęściara ze mnie! Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3288939 Napisano: 12.04.2010 06:14:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
Nieskocznie może być to osoba związana z e-konkursami. Przykład - sąsiadka - wiek ok 50- co roku - jako, że Winiary kupuje bierze udział w ich promocjach. Starym indiańskim sposobem pakuje i wysyła kody. W pracy musiała nauczyć się korzystania z komputera i internetu - więc z ciekawości od 3 lat śledzi wyniki. Pamięta nazwiska - może ma zapisane-osób, które wygrywały. Czy zwykłą prostą kobietę nie zdziwi fakt, że ciągle te same osoby wygrywają? Nie zna mechanizmów kupowania setek starterów czy innych takich. Czy typowym urzędniczym sposobem nie weźmie w dłoń słuchawkę telefonu i zadzwoni do organizatora? Lub rzecznika by sprawdzić czy tak można? Ot zwykła ciekawość szarej konsumentki....

__________________ Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#3288936 Napisano: 12.04.2010 06:12:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
visserarthur napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

spin napisał(a):

taka mala informacja dla tych co brali udzial w konkursie kochanie przez gotowanie

http://wiadomosci.../359,22456,cynk.html



ale ktos cenzura... przeciez to chyba jasne, ze skoro kupili, wyslali to i wygrali- nie trzeba do onetu pisac, wystarczy pomyslec



Nie każdy niestety( a może na szczęście) siedzi na e- konkursach i nie każdy wie o co chodzi z tego typu konkursami.



po tonie wypowiedzi wnioskuje, ze osoba ta siedzi poniekad w konkursach, bo ktos normalny nie kojarzylby, ze podobne nazwiska byly w zeszlym roku na liscie zwyciezcow. poza tym osoba nie grajaca nie przejelaby sie raczej lista zwyciezcow tylko machnela ręką na to, a tutaj widac dzialania typu: telefony do rzecznika, organizatora, onetu- typowe zachowania nas= forumowiczow emotka



Nieskocznie może być to osoba związana z e-konkursami. Przykład - sąsiadka - wiek ok 50- co roku - jako, że Winiary kupuje bierze udział w ich promocjach. Starym indiańskim sposobem pakuje i wysyła kody. W pracy musiała nauczyć się korzystania z komputera i internetu - więc z ciekawości od 3 lat śledzi wyniki. Pamięta nazwiska - może ma zapisane-osób, które wygrywały. Czy zwykłą prostą kobietę nie zdziwi fakt, że ciągle te same osoby wygrywają? Nie zna mechanizmów kupowania setek starterów czy innych takich. Czy typowym urzędniczym sposobe nie wieżmie w dłoń słuchawke telefonu Wyświetl w wątku >>
0 0