Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika avatea

avatea

#4846469 Napisano: 22.11.2011 06:02:12 w Konkursowiczki w ciąży
Tak wtrącę;):
http://www.scandi...ndicator-bukowa.html

Taką Bramka ochronna Baby Dan Designer Indicator, bukową NOW¡

wymienię - może jakaś mamusia/tatuś potrzebuje Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4827229 Napisano: 13.11.2011 08:57:35 w Czas na zmiany...
marielu napisał(a):

ja kce rózofy, i niebjeski oras zielony i zólty emotka optymistycznie i jesce pomarancofy oras cekoladofy nicym nutella ..... emotka


Ja też... niech tęcza będzie się do nas uśmiechała:) Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4802049 Napisano: 02.11.2011 10:13:52 w Wkurza mnie...
tusiek napisał(a):

sarsaparilla napisał(a):

Zgadzam się co do Halloween. Zapukano do mnie raz w zeszłym roku. Powiedziałam, że dam po czekoladzie jak mi powiedzą, skąd wzięło się to święto i jakim cudem ma związek z Polską. Ponieważ nie wiedzieli, nic nie dostali. Trafili na anglistkę, niestety.

Ponadto wkurza mnie druga angina córki i to w przeciągu miesiąca. Mąż w domu, właśnie wrócił na tydzień, młoda chora i truje, ja robię za kucharkę, sprzątaczkę, przedszkolankę. Córka ma fazę na My Little Pony, cały dzień albo oglądam 50ty raz wszystkie odcinki z Mini albo się bawię jej dosłownie 47 kucykami. I jeszcze małż z pretensjami, że mu nie kupiłam Coldrexu, bo wprawdzie temperatury nie ma, ale słabo się czuje.

Jutro do pracy to odetchnę, ale jak wrócę wszystko mnie dopadnie z podwójnym natężeniem, córka, gotowanie, prasowanie, zmywanie. Plus korepetycje od południa, wrr.



dobrze wiedziec że ktoś ma tak przerąbane jak ja.
Pozdrowionka




To samo. Ledwo PiW wyszedł z anginy - znowu leży jak kłoda...wrrrrrr a jutro mam wyjazd. Jak mam troje dzieci zostawić? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4757046 Napisano: 15.10.2011 04:07:53 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

dianek napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Wniosek z tego jest jeden- Wszystko w granicach rozsądku jest dozwolone



dokładnie emotka

ja właśnie zeżarłam łososia skandynawskiego z rtęcią, domowe frytki z ziemniaków od babci - oczywiście na dziwnym oleju emotka i do tego zdrowe, dobre brokuły ^^ bilans powinien być idealny emotka ;)

a coś mam jakiś zmartwiony dzień emotka rozkłada mnie przeziębienie, boli mnie jelito i w ogóle podbrzusze jakieś takie dziwne... a do tego pobolewa mnie coś tam w środku - głęboko... jakby szyjka macicy czy coś - nie wiem bo nigdy mnie tam tak nie bolało emotka jeszcze się brzdąc nie chce ruszać.. kopnął by gdzieś to bym się uspokoiła...



A ja właśnie jem gołąbki od teściowej, po raz pierwszy w życiu mąż od niej przywiózł coś gotowego, i jeszcze sernika dała emotka
Jak to się mówi- chyba czyjś pies zdechł emotka
A moje relacje synowa- teściowa są neutralne, tolerujemy się, i wszyscy są zadowoleni.

avatea nie strasz, ja swojemu powiem, że może zacząć świętować w granicach rozsądku, by na drugi dzień nie było promili we krwi heheh



nie straszę - tylko znam z podwórka jak to się kończy - w tym względzie większość facetów jest niereformowalna;)

Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4757034 Napisano: 15.10.2011 04:03:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
czarnygreg napisał(a):

Ksantypa emotka to już podpada pod znęcanie sie nad nieletnią emotka
w szkole nie byłoby ci łatwo....


eh...i tak byłam Okularnicą;)... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4757032 Napisano: 15.10.2011 04:02:18 w Konkursowiczki w ciąży
marielu napisał(a):

e nie pakujcie tony rzeczy, i tak każdego dnia zawita tatuś, babcia itd... i w razie co doniesie emotka


no chyba, że ze szczęścia nie będzie w stanie iść;)różnie to z tatusiami po porodzie bywa;)
Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4757022 Napisano: 15.10.2011 03:56:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
czarnygreg napisał(a):

Ernestyna jeszcze ok ale Ehreantrauda? bidna kobita emotka


mnie ojciec chciał nazwać Ksantypa...- na szczęście babcia go od tego odwiodła i wybrała imię ulubionej prezenterki z TV.... to byłby czad - w wynikach konkursu...;) Ksantypa... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4756938 Napisano: 15.10.2011 03:08:05 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

marielu napisał(a):

hehe ja tam nigdy nie mam problemów takiej natury ale ja jestem konkursowo niedorozwinięta a przez to szczęśliwsza emotka



ale za to lokalizacje masz... zabujczom emotka


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4756760 Napisano: 15.10.2011 01:34:13 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

avatea, o ile mąż nie furiat emotka


to już zainteresowana żona musi ocenić;)
Ja kiedyś dostałam kwiaty od kolegi z forum w sumie dobrze, że mieszkał kilkaset km ode mnie... emotka
Ale to spojrzenie - kwiaty od kogo??? TY DOSTAŁAŚ????? TY?

tak jak kura domowa;) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4756749 Napisano: 15.10.2011 01:29:02 w Wkurza mnie...
avatea napisał(a):

wsciekly napisał(a):

merynosek napisał(a):

Wkurza mnie zbliżający się dzień moich urodzin, który niczym nie będzie się różnił od zwykłego codziennego dnia... Zakładam, że Rodzinka nie zapomni o życzeniach... Ale mąż nie przywiązuje do tego takiej wagi jak ja emotka
I jako prezent zafundowałam sobie wizytę u dentysty... emotka



tort zębowy emotka emotka emotka emotka emotka




mnie też to zawsze wkurza jak Pan i Władca zapomina...
zrób jak moja koleżanka - zamów bukiet kwiatów - niech koniecznie zostanie dostarczony w chwili, kiedy będziesz z mężem - dołącz odpowiedni liścik Wszystkiego Naj.... i podpisz - Nadal Zakochany lub coś w tym stylu;)
Przez jakiś czas mąż będzie pamiętał o wszystkich imprezach i rocznicach. Oczywiście idź w zaparte- że nie masz pojęcia od kogo to kwiaty;)



a podejrzliwe spojrzenia męża w stronę listonosza, sąsiadów i innych takich bezcenne... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4756742 Napisano: 15.10.2011 01:25:45 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

merynosek napisał(a):

Wkurza mnie zbliżający się dzień moich urodzin, który niczym nie będzie się różnił od zwykłego codziennego dnia... Zakładam, że Rodzinka nie zapomni o życzeniach... Ale mąż nie przywiązuje do tego takiej wagi jak ja emotka
I jako prezent zafundowałam sobie wizytę u dentysty... emotka



tort zębowy emotka emotka emotka emotka emotka




mnie też to zawsze wkurza jak Pan i Władca zapomina...
zrób jak moja koleżanka - zamów bukiet kwiatów - niech koniecznie zostanie dostarczony w chwili, kiedy będziesz z mężem - dołącz odpowiedni liścik Wszystkiego Naj.... i podpisz - Nadal Zakochany lub coś w tym stylu;)
Przez jakiś czas mąż będzie pamiętał o wszystkich imprezach i rocznicach. Oczywiście idź w zaparte- że nie masz pojęcia od kogo to kwiaty;)
Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4754677 Napisano: 14.10.2011 03:11:29 w Inne mniejsze markety
ilonar2301 napisał(a):

Przestaje mi się to podobać emotka Auto z Auchan, auto z Tesco i teraz mniejsze markety. Chyba żarty sobie robią emotka



a zapytam...czy autko Reala ma właściciela? Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4749245 Napisano: 12.10.2011 01:10:12 w Inne mniejsze markety
nie pierwszy raz??? czym?

Nie no- mam zły dzień i może ofuczałam się tutaj zamiast na prawo polskie które mnie denerwuje i takie tam kłopoty....
nieważne.
yanko - PW
a inni niesłusznie obrażeni - Przepraszam
koniec - sorki

blondynki czasem się mylą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4749218 Napisano: 12.10.2011 01:03:50 w Inne mniejsze markety
kubatbg napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

avatea przegiełaś, na maxa emotka




dokladnie baardzo gruboo emotka


yanko
Gratki



żle zrozumiałam wypowiedz yanko - jego wykrzykniki- yanko PW Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4749117 Napisano: 12.10.2011 12:36:23 w Inne mniejsze markety
yanko napisał(a):

Jak znajdę paragon A ZNAJDÊ emotka emotka
to go wymienię na laptopa, tak mi powiedział pani z Karlsbadu !!! Chodzi o 14 IX




Może babcia źle zrozumiała... wiesz co yanko przez takich jak ty chwilami człowiekowi nawet się nie chce w ogóle na to forum włazić...
Osoby grające od przypadku do przypadku dobrze, że tu nie zaglądają bo złość, pazerność i fuczenie innych odbiera radość z wygranych... szkoda, że z radości zwykłej klientki Intermarche (babci) został tylko niesmak...

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4748938 Napisano: 12.10.2011 11:36:04 w Inne mniejsze markety
gocha542 napisał(a):

Ja mam 14,ale na tel ciezko sie pisze emotka tel o 11.11




Dzwoniła do mnie babcia - wysyłała 14 zgłoszenie - sama jej kazałam i poprawiałam wierszyk - mówiła, że Pani powiedziała, że ma główną nagrodę... nie wiem czy na 100% procent ale babcia ze szczęścia szaleje, że będzie miała swój komputer:) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4743152 Napisano: 10.10.2011 09:30:02 w Wkurza mnie...
Ignorowanie nie pomaga, blokować masz wszystkich?
Czy ja pojawiam się w wątku - wymiana głosami Raz w życiu wzięłam udział w lajkowy konkursie i był to raz pierwszy i ostatni.

Ledwo, chora, smarkata i pociągająca pojawiłam się na FB od razu - polub...
Ja NIE KLIKAM, NIE GŁOSUJÊ, NIE LUBIÊ! ZAPAMIÊTAJCIE WSZYSCY! nie mam na to czasu - na Facebooku jestem tylko dla przyjemności! Lubię to co lubię! i już!

Kurcze ale mnie to wkurza! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4738917 Napisano: 07.10.2011 09:41:02 w Carrefour konkursy
aurorcia napisał(a):

avatea napisał(a):

aurorcia napisał(a):

wsciekly napisał(a):

czy ktoś jeszcze czeka na bony z Animals emotka




moje oba już dziś upłynniłam emotka emotka



czeka - a to już wysyłają? Czym?



Moje dzisiaj przyjechały z kurierem Opek emotka




dzięki aurorcia Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4738802 Napisano: 07.10.2011 08:57:17 w Carrefour konkursy
aurorcia napisał(a):

wsciekly napisał(a):

czy ktoś jeszcze czeka na bony z Animals emotka




moje oba już dziś upłynniłam emotka emotka



czeka - a to już wysyłają? Czym? Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4734365 Napisano: 06.10.2011 10:15:34 w Konkursowiczki w ciąży
Sisia ma syna właśnie się wykluł! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0