Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aggie

aggie

#2683106 Napisano: 23.09.2009 09:59:43 w Wkurza mnie...
agusia32 napisał(a):

Nie jest to wcale śmieszne, myślę, że wiele jest takich przypadków wśród ludzi tutaj... Dla mnie konkursy to ostatnia rzecz, którą się stresuję, wygram to ok, nie wygram - fajnie, że udało się komuś innemu emotka Nie gnam na drugi koniec miasta do Tesco po promocyjne produkty, szkoda mi na to czasu, nie żałuję, że zapomniałam o jakimś konkursie - życie ma tyle fajnych stron emotka Konkursy to tylko jedną z nich i trzeba się tego trzymać, bo każde uzależnienie jest niebezpieczne emotka



Święta racja. Ja ostatnio zauważyłam, że za bardzo się w te konki angazuje. A kiedyś sobie wysłałam coś bez większego myślenia. Nie pamiętałam kiedy maja być wyniki, ani tez na nie nie czekałam. A jak cos wpadło to miałam taaaaaką niespodziankę i radochę ogromną.
A teraz chodzę z telefonami przy tyłku, wkurzam się jak nie uda mi sie wygrać, a jeśli wygram to ciesze sie trochę i biegne do sklepu po następne produkty do konkursów. Chore to troche sie robi...
Powinnam sobie odwyk zafudowac. Ale jak, skoro tyle fajnych konkursów...
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2680497 Napisano: 22.09.2009 10:11:09 w Rossmann
A ja znów (tradycyjnie) nie wygrałam w Rossnecie Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2679776 Napisano: 22.09.2009 06:35:25 w TESCO konkursy
Ale jestem zła. Zagrałam w konkursie Tesco: kasa dla spryciarzy. Wypełniłam wszystko i mi podało komunikat ze nieprawidłowo wypełnione pola. A było wszystko prawidłowo Zrobiłam raz jeszcze i wyświetla, że e-mail powinien być unikalny. I nie wiem co teraz zrobić. Nie mam potwierdzenia na maila. I nie wiem czy moja odpowiedź sie wysłała czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2663608 Napisano: 16.09.2009 11:57:59 w Carrefour konkursy
Ale czy ktoś dostał smsa z informacja o odesłaniu paragonu? bo przecież nie wszyscy siedzią na e-konkursach i to czytają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2663278 Napisano: 16.09.2009 10:27:46 w Rossmann
Gratuluje wygranych kosmetyków Manhattan. Ja tradycyjnie nie wygrałam. Jeśli kiedyś mi się uda to będzie koniec świata... Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2648027 Napisano: 10.09.2009 10:06:44 w Carrefour konkursy
ewachem napisał(a):

ja juz tez jakby z deczka podlamana, caly dzien w pracy odswiezam ten post, czekam moze wskocza zabiegi thalgo, cos z pampersa a moze pierscionek a tu cisza wielka....zaczynam powatpiewac ech



A zabiegi Thalgo z l'oreala to chyba jednak juz po ptakach. i moich pięknych odpowiedzi nikt nie docenił emotka

Ale mam za to bileciki na Janosika emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2632569 Napisano: 04.09.2009 09:45:10 w Wkurza mnie...
yaro2004 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

Reni napisał(a):

jkkp napisał(a):

Wkurza mnie to, że jak coś wygram, to nie potrafię sprzedać, tylko rozdaję po rodzinie i wszyscy zrobili się jak sępy, które czekają, że jak przyjadę to im kolejne nagrody przywiozę emotka


Ja robię to samo emotka Tylko z tym, ze ja sie z tego ciesze, że jak wygram to mam komu dać i wiem, że te osoby są mi za to bardzo wdzięczne (wielodzietna rodzina, gdzie tak na prawde wszystko jest potrzebne) emotka


też mam manię rozdawania emotka ale sepów na szczęście nie ma


a ja sie szybko oduczylam z mani rozdawania jak byly batony mowilam dajcie kody powygrywam wam a wszyscy e tam a pozniej daj kilka kartonikow emotka a spadac emotka dostaja tylko ci zasluzeni emotka




U mnie podobnie, i naprawde mnie to wkurza, człowiek sie napracuje nad konkursem. Czasem nie mało zainwestuje (czy sie nakombinuje), wygra coś. W dobrej wierze da komuś, a tu nawet dziękuje sie nie usłyszy. Teściowa dostała ode mnie ostatnio mikser i 2 zestawy kosmetykó + torebkę damską. To teraz jak przyjeżdza kurier albo listowy to czycha jak pasożyt żeby jej coś dać, a jak nie dasz to od razu jesteś ten najgorszy. Ja powiedziałem KONIEC z dawaniem. Teraz wiekszość wole sprzedać, bo pieniądz jest zawsze potrzebny.



A ja postanowiłam, że teraz to będę język za zębami bardziej trzymać. Bo jak coś wygram to słyszę tylko teksty w stylu Ty to masz naprawdę szczęście w tych konkursach. Nikt nie rozumie że to nie do końca szczęście. To naprawdę kuuupa pracy. Latanie po sklepach, szukanie: szamponów, margaryn, proszków...w tesco,netto, carrefourze. A później wymyślenie haseł, wierszyków mądrych i głupich, na śmiesznie i na poważnie. Spisywanie, wysyłanie. Zresztą sami wiecie przecież najlepiej. A inni myślą, że te nagrody to same do mnie przychodzą.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2629485 Napisano: 03.09.2009 07:34:07 w Carrefour konkursy
elaga napisał(a):

A czy dzwonili już z główną nagrodą z Życie ułatwia? :


elaga napisał(a):

A czy dzwonili już z główną nagrodą z Życie ułatwia? :



też jestem ciekawa ...
Ale by było pięknie wygrać emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2626525 Napisano: 02.09.2009 07:20:47 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że wygrałam bilet na wczorajsze kino na obcasach a maila dostałam wczoraj o 16.15. Ja nie zaglądałam do skrzynki mailowej po poludniu i seans przepadł. Dlaczego nie poinformowali o tym dzien wczesniej a nie 4 h przed seansem! Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2608706 Napisano: 27.08.2009 08:34:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
A ja tak czekałam na wyniki Garniera - tam gdzie były bony spa, oraz na L'oreal 100 lat piękna. No i pusto i głucho. Chyba nie lubią moich odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2608586 Napisano: 27.08.2009 07:52:10 w Rossmann
mandaxa napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

mam pytanie odnosnie L'Oreala - w waszych rossmanach jest duzo produktow promocyjnych? bylam wczoraj w moim najblizszym i NIC nie jest w promocji, nawet rzeczy z gazetki emotka


troche jest, zwróciłam uwagę na tusze- były dwa w promocji po 47 zł i 43- i na kremy - w promocji były takie fioletowe z kolagenem dla skóry po 30ce; pozostałe produkty nie rzuciły mi się w oczy



A czy ktoś wie jak to ma być z odpowiedzią na pytanie konkursowe. Tylko jedno zdanie? Czy może być więcej zdań, byle nie więcej niż 200 słów. Bo ja nic nie rozumiem, bzdurnie i nie po polsku to w regulaminie napisali emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2599294 Napisano: 24.08.2009 01:27:59 w Carrefour konkursy
Ja tez mam 100 zł za życie ułatwia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2598214 Napisano: 24.08.2009 09:19:35 w Carrefour konkursy
Agnes napisał(a):

aggie napisał(a):

Agnes napisał(a):

iwek napisał(a):

toka napisał(a):

moniau napisał(a):

emotka najsmeiszniejsze ejst to, ze nie gralam tam, nie wyslalam smsa a ciagle zerkam na telefon:) ha ha emotka


podaj numer to my zadzwonimy emotka emotka


Ja już kiedyś zadzwoniłam... emotka
A teraz prosze mi n-ru nie blokować bo czekam na ważny telefon. emotka
Pewnie się nie doczekam ale liczy się to napięcie. emotka


spoko napewno do Ciebie zadzwonią emotka
czuję to w nerkach
szkoda ze do mnie nie zadzwonią bo się zagabiłam i w konku nie brałam udziału




A czy można wiedzieć jaki konkurs chodzi?
Bo ja czekam na wyniku Życie ułatwia.. ale to chyba nie o tym piszecie.


piszą o jakimś Powrocie do szkoły emotka




Eeeeee. Ja juz do żadnej szkoły nie wracam. Wystarczy mi już.

Ja teraz to chcę sobie tylko życie ułatwiać w carrefourze emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2598196 Napisano: 24.08.2009 09:15:01 w Carrefour konkursy
Agnes napisał(a):

iwek napisał(a):

toka napisał(a):

moniau napisał(a):

emotka najsmeiszniejsze ejst to, ze nie gralam tam, nie wyslalam smsa a ciagle zerkam na telefon:) ha ha emotka


podaj numer to my zadzwonimy emotka emotka


Ja już kiedyś zadzwoniłam... emotka
A teraz prosze mi n-ru nie blokować bo czekam na ważny telefon. emotka
Pewnie się nie doczekam ale liczy się to napięcie. emotka


spoko napewno do Ciebie zadzwonią emotka
czuję to w nerkach
szkoda ze do mnie nie zadzwonią bo się zagabiłam i w konku nie brałam udziału




A czy można wiedzieć jaki konkurs chodzi?
Bo ja czekam na wyniku Życie ułatwia.. ale to chyba nie o tym piszecie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2589071 Napisano: 20.08.2009 11:13:11 w Rossmann
kajus18 napisał(a):

wowczek napisał(a):

A ja mam pytania do Laureatek Garniera: czy wysłałyście dane na ten mail, na który trzeba było wysłać odpowiedź konkursową? I jakie dane wysłałyście? Imię, nazwisko i adres? Czy jeszcze coś. Bo ja się w tym gubię emotka


ja zrobiłam po prostu odpowiedz nadawcy. Wysłałam imię, nazwisko adres i telefon



A czy Was w tym mailu prosili już o odesłanie paragonu? Czy tylko o uzupełnienie danych?
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2586519 Napisano: 19.08.2009 11:36:08 w Rossmann
Czyli jesli w mojej skrzynce nie ma takiego maila to znaczy, że już po ptakach? emotka A tak na to liczyłam, odpowiedziałam naprawdę wyjątkowo ładnie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2576056 Napisano: 14.08.2009 08:57:36 w Rossmann
1,5 tyg???
Strasznie długo chcą nas trzymać w niepewności emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2494994 Napisano: 14.07.2009 11:08:49 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza rodzina mojego męża! Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2485952 Napisano: 09.07.2009 06:38:01 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza niesłowność, to że są osoby na których kompletnie nie można polegać bo rzucają słowa na wiatr i nie mają zamiaru ich dotrzymać emotka

Kurcze, jak ja coś obiecam to robię wszystko żeby słowa dotrzymać. Nie wszyscy tak mają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2481059 Napisano: 07.07.2009 08:49:04 w Wkurza mnie...
olus15 napisał(a):

79magda napisał(a):

A mnie dziś wkurza, że do fryzjera nie pójdę, a tak chciałam wygrać z Looks emotka



JA TEŻ emotka




Ja też nie emotka
Juz nie wiem ile mam tych kosmetyków kupować. Mam dobry zapas wszystkiego na kilka miesięcy.
Wyświetl w wątku >>
0 0