Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aggie

aggie

#2786241 Napisano: 26.10.2009 12:01:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
samantha22 napisał(a):

toudikot napisał(a):

samantha22 napisał(a):

aggie napisał(a):

Widzieliście to???
Znów dodaj do ulubionych!!!!!!!


http://www.travel...-rozstrzygniety.html


porażka emotka


mnie podoba sie to Travelplanet. Marzenia od zaraz. Reszta na raty. a reszta bez komentarza


tez mi się podoba,to tez nie jest złe
Raty na miesiące, WSPOMNIENIA NA LATA!

ale ileż można dodawać do ulubionych emotka




Ja tam teraz będę wszystko dodawała do ulubionych emotka A co!!! Też mogę! Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2786199 Napisano: 26.10.2009 11:51:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
samantha22 napisał(a):

aggie napisał(a):

Widzieliście to???
Znów dodaj do ulubionych!!!!!!!


http://www.travel...-rozstrzygniety.html


porażka emotka



A może zrobimy tak, ze w każdym konkursie w którym trzeba będzie coś ułożyć, każdy z nas prześle miedzy innymi właśnie to wybitne i zarazem jakże oryginalne hasło. Może wtedy ktoś się zorientuje, ze to juz sie wszystkim dawno przejadło...
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2786171 Napisano: 26.10.2009 11:47:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
Widzieliście to???
Znów dodaj do ulubionych!!!!!!!


http://www.travel...-rozstrzygniety.html Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2779027 Napisano: 23.10.2009 12:52:35 w Rossmann
martu18 napisał(a):

aggie napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

aggie napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

martu18 napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

wygrałam Bielendę, to o Paryżu mogę zapomnieć...

czy Was też tak dzisiejsze ciśnienie męczy?


a co ma Paryż do Bielendy?




Zasada równowagi w przyrodzie- jak wygrałam w jedym konkursie, to w drugim nie mam szans emotka



A ja mam taka teorię, że nagroda przyciąga inne nagrody. U mnie się to sprawdza. Albo jest susza kompletna i nawet 2 zł nie chcą wpaść, a później przychodzi deszcz nagród - jedna po drugiej...





Podoba mi się ta teoria... emotka



Tylko, ze susze są czasem długie i uciążliwe. Czytam sobie wtedy o Waszych wygranych i się zastanawiam kiedy przyjdzie deszcz...


emotka emotka emotka emotka emotka mnie też by się przydał deszcz...
nagród oczywiście emotka emotka emotka emotka emotka emotka



Dokładnie. To jedyny deszcz jak lubię emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2778928 Napisano: 23.10.2009 12:25:03 w Rossmann
ludzka_istota napisał(a):

aggie napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

martu18 napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

wygrałam Bielendę, to o Paryżu mogę zapomnieć...

czy Was też tak dzisiejsze ciśnienie męczy?


a co ma Paryż do Bielendy?




Zasada równowagi w przyrodzie- jak wygrałam w jedym konkursie, to w drugim nie mam szans emotka



A ja mam taka teorię, że nagroda przyciąga inne nagrody. U mnie się to sprawdza. Albo jest susza kompletna i nawet 2 zł nie chcą wpaść, a później przychodzi deszcz nagród - jedna po drugiej...





Podoba mi się ta teoria... emotka



Tylko, ze susze są czasem długie i uciążliwe. Czytam sobie wtedy o Waszych wygranych i się zastanawiam kiedy przyjdzie deszcz...
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2778872 Napisano: 23.10.2009 12:11:46 w Rossmann
ludzka_istota napisał(a):

martu18 napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

wygrałam Bielendę, to o Paryżu mogę zapomnieć...

czy Was też tak dzisiejsze ciśnienie męczy?


a co ma Paryż do Bielendy?




Zasada równowagi w przyrodzie- jak wygrałam w jedym konkursie, to w drugim nie mam szans emotka



A ja mam taka teorię, że nagroda przyciąga inne nagrody. U mnie się to sprawdza. Albo jest susza kompletna i nawet 2 zł nie chcą wpaść, a później przychodzi deszcz nagród - jedna po drugiej...


Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2775279 Napisano: 22.10.2009 12:22:18 w Rossmann
kingaa napisał(a):

moniau napisał(a):

tesa napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

tesa napisał(a):

Właśnie dostałam maila:

Witam,

Z wielką przyjemnością pragnę poinformować, iż znalazł/a się Pan/i na liście Laureatów nagrody głównej w konkursie â��Odkryj Świat Piękna z Lâ��Oréal Paris w drogeriach Rossmannâ��.

Zgodnie z §12 niniejszego regulaminu proszę o uzupełnienie wszystkich niezbędnych informacji, tj. imię, nazwisko, pełen adres, numer telefonu.

Szybka odpowiedź na maila pozwoli nam przekazać nagrodę bez zbędnej zwłoki.

i prośba o przesłanie paragonu emotka emotka


gratulacje!!!!!!!!!



dzięki emotka
kurcze, ucieszyłam się, bo myślałam, że to bony, nie chciałam Paryża emotka



ja Ci dam bony a Paryz przygarne emotka
GRATULACJE!




I tak właśnie jest... jak komuś nie zależy to wygrywa, bo dla niego to wycieczka jak każda inna... byleby pojechać....

A że Paryż to moje marzenie, to go nigdy nie wygram, no cóż nie pozostaje nic innego jak zacząć odkładać pieniądze na spełnienie marzeń emotka



O rany. az nie moge uwierzyc ze ktos woli bony zamiast wycieczki do wspaniałego miasta. Jak mozna nie chciec Paryża???
Co ja bym dała za taką wygraną
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2771660 Napisano: 21.10.2009 10:22:39 w Rossmann
ludzka_istota napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

magdus8 napisał(a):

wowczek napisał(a):

eh, już drugi dzień czekam jak głupia na telefon i Sylwestra w Paryżu emotka Ktoś też tak ma, czy tylko ja oszalałam? emotka



Ja już kreację sobie kupiłam emotka


a tu straszna cisza emotka




no to nie czekam sama emotka



Wg regulaminu to osoby, które wygrały sylwestra w Paryżu powinny do wczoraj zostać powiadomione. Czy ktoś wie może czy juz sprawa jest rozwiązana czy mogę jeszcze sobie marzyć o Paryżu?
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2752236 Napisano: 15.10.2009 10:58:03 w Rossmann
inka113 napisał(a):

to RedAge organizuje, oni terminy mają w .... no!



Okaże się czy mają w nosie, czy jednak dotrzymają terminu. Doczytałam dokładnie regulamin i do 3 listopada mają powiadomić wszystkich o wynikach.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2752202 Napisano: 15.10.2009 10:44:34 w Carrefour konkursy
Dobrze napisane - tylko jedna nieładna literówka (najleprzy popraw proszę na najlepszy) Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2752136 Napisano: 15.10.2009 10:22:47 w Rossmann
aggie napisał(a):

A do dziś powinni rozwiązać konkurs gdzie do wygrania był sylwester w paryzu i bony do rossmanna. W moim kajeciku mam zapisaną datę 15 października.
Bo chyba nie przegapiłam wyników...



Ojć, cofam co napisałam. Maja czas jeszcze...Nagrody główne do 20.10 a pozostałe do 3.11
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2752128 Napisano: 15.10.2009 10:20:26 w Rossmann
A do dziś powinni rozwiązać konkurs gdzie do wygrania był sylwester w paryzu i bony do rossmanna. W moim kajeciku mam zapisaną datę 15 października.
Bo chyba nie przegapiłam wyników... Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2749309 Napisano: 14.10.2009 11:50:35 w Carrefour konkursy
olciak napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

a może na prawde puścili teraz te smsy z 7135 nie wiem połowe np, a tamtych jeszcze nie wysyłali i wyśla w najbliższym czasie

a wy już po sądach po rzecznikach emotka


ale podczas rozmowy tel pan wyraznie powiedzial ze smsy wyslane na nr 7141 nie braly udzialu



Ja tez napisałam maila z reklamacją. Ale teraz sie jeszcze zastanawiam, ze niedawno były wyniki z tesco: posiłek to okazja, tam sie słało na 7141 i to tez był knorr i ta sama agencja.
Czy jestesmy pewni ze to nie jest lista rezerwowa z tego konkursu? i ciekawe czy w ogóle bedzie, a jeśli tak to jak to rozróżnić czy tesco czy carrefour...
Ale bałaganu narobili. Wrrrrrrrrrr
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2749162 Napisano: 14.10.2009 11:28:31 w Carrefour konkursy
tedance napisał(a):

mysha napisał(a):

Skoro rozdali całą pulę nagrod na 7135 powinni teraz ufundowac taką samą na nr 7141 i rozdać tym, ktorzy slali na ten numer....
Myslę, że powinnismy dazyc by tak to zostalo rozwiązane.


Popieram! już nasmarowałam im @ emotka



A popdpowiedzcie co piszecie w mailu do nich? Tylko zapytanie co zrobili z odpowiedziami wysłanymi na 7141? Podajecie swoje numery telefonów?
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2728739 Napisano: 08.10.2009 07:44:09 w Carrefour konkursy
olciak napisał(a):

gobo007 napisał(a):

Mailuja juz w Herbala z Reala!


mam @ emotka a co smsami?ktos dostał?




Czy ktoś wygrał różowe zegarek smsem? Przejrzałam różne wątki i w sumie chyba większość wygrała z maila. A może smsów jeszcze po prostu nie było... Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2725041 Napisano: 07.10.2009 11:08:27 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

becia1973 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

becia1973 napisał(a):

krzyszu napisał(a):

Powiedzcie mi moi mili czy teraz w tym konkursie herbala w rosmanie to mozna kupić dwa obojętnie jakie produkty marek: Herbal Essensess, Blend a med, Gillette, Head & Shoulders,
Pantene ?



tak emotka


a nie czasmi herball szampon i odżywkę




w regulaminie jest zapis, że 2 produkty Herbal Essensess, Blend a med, Gillette, Head & Shoulders,Pantene


dzięki za info ja kupilam szmapon i odżywke




A czy myslicie, że mogą być to dwa takie same produkty czy różne?
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2710091 Napisano: 02.10.2009 11:13:31 w TESCO konkursy
renatak0 napisał(a):

Tesco mnie nie lubi...z wzajemnościa emotka



Mam takie same odczucia. Tylko ze ja moją niechęć do tego marketu jakoś przełamuje i kupuje tam knorrry, herbaty itp
A Tesco się do mnie jakoś przekonać nie może emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2690478 Napisano: 25.09.2009 12:47:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
A ja dziś grałam sobie o bilety do kina. I nic, pudło. A na smsy wydane tyle, ze prawie na bilet by starczyło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2686442 Napisano: 24.09.2009 09:39:10 w Pomocy!!!!
niuniu napisał(a):

Hej emotka pewnie ten wątek powtarzał się tutaj nie raz... ale proszę raz jeszcz o pomoc: Gdzie na paragonie jest nr tego paragonu? Czy to 6-ciocyfrowy kod z prawej strony nad napisem paragon fiskalny czy pod spodem z AET np i 8 cyfr?

Prosze o pomoc



Nr paragonu jest zazwyczaj obok daty (na górze)
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2683644 Napisano: 23.09.2009 12:12:24 w Pomocy!!!!
aneti napisał(a):

aneti napisał(a):

taaga20 napisał(a):

aneti napisał(a):

Czy jest jakiś sposób aby sprawdzić swój nr telefonu? (plus) może jakaś formuła do wpisania... ? Mam zero na koncie więc nigdzie nie zadzwonię emotka


W notatniku na stoliku emotka


laleczko!
emotka emotka


ale się ubawiłam - zadzwoniłam do plusa z pytaniem czy jest taka opcja aby spr. swój numer (w playu wpisuje się pewien od i pojawia się numer telefonu) a pani... poprosiła o mój numer telefonu emotka no to mówię, że właśnie po to dzwonię aby to sprawdzić
i wtedy powaliła mnie na łopatki - otóż kazał mi kupić doładowanie i jak będę miała aktywne konto to mogę jej puścić sygnała i ona mi powie jaki to numer emotka emotka tylko jaki numer ja mam tym doładowaniem zasilić ja się pytam? emotka



A ja w folderze kontakty mam podfolder własne numery i tam jest mój numer wpisany emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0