Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aga17

aga17

#5081646 Napisano: 18.03.2012 12:58:10 w Pomocy!!!!
Nie mogę wysłać kodu ze smakowitej mam 4 zera albo litere o wysłałam juź 3 smsy i ciągle błędna treść.Miał tak ktoś?POMOCYYY Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#5074488 Napisano: 14.03.2012 06:15:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ja od dłuższego czasu nic Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#5072857 Napisano: 14.03.2012 08:44:28 w GFK
a ja millenium i też poszło Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#4592186 Napisano: 06.08.2011 11:46:23 w Pomocy!!!!
wsciekly napisał(a):

aga17 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

aga17 napisał(a):

ok.3 ,4 miesiące temu rozdawali startery z play.Dostałam 2.Na pierwszym po doładowaniu 10 zł mogłam rozmawiać przez miesiąc za darmo w sieci play.Teraz uruchomiłam 2 starter i niestety zjada mi kasę.Czy ktoś tak miał ?Nie wiem dlaczego.



może numer, na który dzwonisz, już nie jest w Play


jest w play




więc pewnie jak się nie aktywuje starterów w ciągu 3 - 4 miesięcy, traci się te przywileje

zamów nowy starter na inny adres


może i tak.dzięki
Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#4592170 Napisano: 06.08.2011 11:36:41 w Pomocy!!!!
wsciekly napisał(a):

aga17 napisał(a):

ok.3 ,4 miesiące temu rozdawali startery z play.Dostałam 2.Na pierwszym po doładowaniu 10 zł mogłam rozmawiać przez miesiąc za darmo w sieci play.Teraz uruchomiłam 2 starter i niestety zjada mi kasę.Czy ktoś tak miał ?Nie wiem dlaczego.



może numer, na który dzwonisz, już nie jest w Play


jest w play
Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#4592064 Napisano: 06.08.2011 10:44:40 w Pomocy!!!!
ok.3 ,4 miesiące temu rozdawali startery z play.Dostałam 2.Na pierwszym po doładowaniu 10 zł mogłam rozmawiać przez miesiąc za darmo w sieci play.Teraz uruchomiłam 2 starter i niestety zjada mi kasę.Czy ktoś tak miał ?Nie wiem dlaczego. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#4548904 Napisano: 21.07.2011 11:19:05 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

wkurza mnie upał emotka

w pracy duszno że nie idzie wytrzymać a od wiatraka dostane zaraz zapalenia ucha emotka

wkurza mnie niesprawiedliwość że w całej firmie jest klimatyzacja tylko nie w moim pokoju emotka oszczędności? tylko czemu moim kosztem

A mnie wkurza że na dworze tak zimno 15 stopni i pada deszcz
Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#4546416 Napisano: 20.07.2011 12:11:25 w Wkurza mnie...
klisza napisał(a):

ziolko napisał(a):

dzwoniłam..
info o wyczerpaniu puli nagród było wczoraj po południu


na stronce pojawiło się dziś.
Ja zgłoszenie wysłałam 11 czerwca i się nie załapałam emotka

ale jestem zła


ziolko napisał(a):

klisza napisał(a):

ziolko napisał(a):

dzwoniłam..
info o wyczerpaniu puli nagród było wczoraj po południu


na stronce pojawiło się dziś.
Ja zgłoszenie wysłałam 11 czerwca i się nie załapałam emotka

ale jestem zła



hmm.. może i dziś się pojawiło, babka mówiła, że oni dostali info wczoraj po południu i niby od razu zamieścili

już sama nie wiem.. to najdroższy konkurs promo, w jakim brałam udział
emotka

wiem, że inni więcej wydają, ale na moje warunki to było sporo i jestem po prostu zła

szczególnie, że informacje były, że można wysyłać zgłoszenia, bo jest szansa na kasę


Ja wysłałam 14.06 ale juz nie liczyłam na wygraną gdy doczytałam w mdw. że jeden konkursowicz wygrał 10 tyś. a wysłał 1.06 .Wystarczyło kilku takich konkursowiczów i już było po wygranych.Wkurzam się że tak pózno dowiedziałam się o konkursie.Nagrody rozeszły się w kilka dni Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#4518171 Napisano: 08.07.2011 10:14:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

wygrana praca http://www.facebo...illa/187706397948314


No i do kogo macie pretensję? Prezentacja moim zdaniem jest świetna, a zlinczować trzeba by nie rodzinę U., ale komisję konkursową, jeśli było zastrzeżenie, że nie ma być linków! emotka


a gdz
mia napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

wygrana praca http://www.facebo...illa/187706397948314


No i do kogo macie pretensję? Prezentacja moim zdaniem jest świetna, a zlinczować trzeba by nie rodzinę U., ale komisję konkursową, jeśli było zastrzeżenie, że nie ma być linków! emotka


ie ta prezentacja bo ja jej nie widzę? Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#4515187 Napisano: 07.07.2011 01:25:33 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

milenkakonk napisał(a):

wkurza mnie konk odkręcaj nagrody żywiec zdrój. robią nam wodę z mózgu, raz podają ok. 40 pozytywnie zweryfikowanych zgłoszeń, a dzisiaj emotka - Tylko 2 emotka
no i oczywiście nie ma mnie, a wysyłałam gdzieś w czerwcu, z nadzieją, że może się uda... teraz widzę, że wszystko przebiega niezgodnie z regulaminem, a tam (czyli: u organizatora i na infolinii żywca) nikt nic sobie z tego nie robi...
no więc pytam - po co w ogóle cały ten regulamin?
- lista zwycięzców nie uzupełniana na bieżąco, gdy wpływają zgłoszenia, ale raz na kilka dni wpisywane są pojedyncze dane, i zdejmowane ze strony są wcześniejsze...
- a 300 zgłoszenie jeszcze do nich nie wpłynęło??? ciekawe...
czy ktoś próbował dowiedzieć się coś więcej w tej kwestii?




a na jakiej podstawie uważasz, że wpisują nowe dane a wcześniejsze usuwają bo ja raczej widzę, że widnieją te same osoby


Na początku była wpisana 1 osobaz miejscowości Otrębusy czy jakoś tak a teraz wcale jej nie ma.Myślę że nagrody rozeszły się już w pierwszych dniach promocji a teraz to już tylko przeciągają. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#4484720 Napisano: 27.06.2011 01:33:11 w Popraw sobie humor...
Do pustego żołądka wpada ogórek i kładzie się w kącie. Po chwili dołącza do niego sałatka jarzynowa i kładzie się obok. Za sałatką wpada śledź, widzi, jaki wokół panuje spokój i zasypia. Nagle wpada do żołądka wódka i woła:
- No co wy! Tu tak nudno, a tam na górze jest impreza! Wracamy! Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#4357962 Napisano: 12.05.2011 08:35:46 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

malinowaona napisał(a):

karo108 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

wkurza mnie to, że mój Synek jest coraz gorszy... Wiem, że to taki trudny wiek, ale WSZYSTKO robi na przekór, na złośc. Ja tak - On nie, ja nie - On tak. Wyjście z Nim to udręka, rzuca się, wścieka o byle co (głównie jak nie kupię zabawki lub nie chcę iść w tą stronę Co On, czyli zawsze przeciwną)..
Ma 2,5 roku.. kiedy to minie emotka
W domu jest aniołkiem, ale na dworzu następuje jakaś straszna przemiana emotka


mam to samo, plus fakt, ze moj syn nie jest aniolkiem nawet w domu emotka

Moj synek również ma 2,5 roczku i jest to samo.Mi ręce opadaja.W sklepie jak nie chcem czegos mu kupic kładzie sie wrzeszczy i krzyczy na mnie .Malo tego mowi mama cip... na cały sklep!to jest dopiero kicha:(nie wiem skad zna takie słowo ale mysle ze wkoncu mu przejdzie takie zachowanie:(


mój ma 4 lata i już mu prawie przeszło emotka tzn. generalnie jest ok, czasem tylko coś mu jeszcze odpali, ale nie ma tragedii.
jedyna recepta to żelazna konsekwencja - jak dzieciak zobaczy, że wrzaski i tarzanie się po ziemi coś dają, to kaplica. no i ważna jest umiejetność przewidywania - na ile to tylko możliwe, trzeba unikać sytuacji w których się takie ataki histerii zdarzają, no i trzeba się samemu kontrolować, żeby nie stawiać spraw na ostrzu noża, bo jak już się np. czegoś zabroni, to nie wolno zmienić zdania - więc czasem lepiej nie wypowiadać kategorycznych stwierdzeń, żeby się samemu nie zapędzić w kozi róg emotka
w każdym razie życzęc Wam cierpliwości i wytrwałosci w trzymaniu własnych nerwów na wodzy, chociaż wiem, że to cholernie trudne! emotka


zobaczycie jak wejdą w okres dojrzewania wtedy dopiero się zacznie Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#4356717 Napisano: 11.05.2011 06:11:33 w Wkurza mnie...
karkocka napisał(a):

picola napisał(a):

anava napisał(a):

Mój pech ostatni. Tam gdzie mam paragony - nie wygrywam emotka
Myślę sobie, pobawię sie w konkurs klikany
http://pokolenie2...pl/index.php/galeria
2 kremy dziennie, dam rade

ale NIE, musi jakaś pani poziomka z naprawdę wystrzałową fotą mi te kremy zwinąć sprzed nosa

dawno tak źle nie miałam emotka


masz 35 klik, niech poziomka się chowa


39 emotka


40 Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#4243863 Napisano: 25.03.2011 08:18:14 w GFK
ivisia napisał(a):

urocza napisał(a):

sabikus napisał(a):

moda + 10 chyba za mało zarabiam emotka



to tak jak ja emotka


na tym pytanku przeszłam, ale przy il. osób w gosp. domowym - 5 - podziękowali emotka WTF?!


ja też przy ilości osób w gosp. czyli 5 wyleciałam.Nie wiem czy za dużo czy za mało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#4241473 Napisano: 24.03.2011 10:03:44 w GFK
górale 60 pkt. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#4219026 Napisano: 15.03.2011 11:24:54 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że nie mogę ustrzelić kołdry z reginy.już tyle sms poszło i dalej nic a niktnie chce podpowiedzieć Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#4121590 Napisano: 08.02.2011 01:46:14 w Zostań testerem.
pola731 napisał(a):

madzia34 napisał(a):

russski napisał(a):

ksantypa napisał(a):

fryz napisał(a):

ksantypa napisał(a):

fryz napisał(a):

Ekspercie!

GRATULUJEMY!

Zakwalifikowałeś się do Drużyny Mistrzów adidas!

Wielkie mistrzostwo zaczyna się od małych pasji!

Pokaż nam swoją pasję do piłki nożnej! Wystarczy tylko wgrać zdjęcie lub film!

Już teraz możesz testować buty, w których gra sam Messi!

Jak wziąć udział?

1. Zaloguj się na www.druzynamistrzow.pl w zakładce REKRUTACJA, za pomocą adresu mailowego Streetcom
2. Wgraj film lub zdjęcie pokazujące Twoją pasję do piłki nożnej, pokaż nam swoje triki!
3. Zbieraj głosy swoich znajomych i przejdź do 2 etapu akcji, w której do przetestowania buty adidas F50 adizero.

Pamiętaj, aby każdą rozmowę dotyczącą konkursu raportować w Strefie Eksperta (raporty z rozmów adidas F50 adizero). Pamiętaj, że możesz raportować również przez Facebooka.

Powodzenia!

Emilia


Oświeci mnie ktos czy to znaczy, ze dostane te buty? Mam zakladke do raportowania ale dalej nie rozumiem... emotka


moj syn tez dostal ale to chyba nie znaczy ze bedziemy testowac te buty tylko ze zaklwalifikowalismy sie do tego konkursu w ktorym do wygrania sa buty dla calej druzyny-bo tak to by chceli adres do wydslki


to co to za kampania... reklamowa konkursu? bo tak z tego wychodzi... emotka


no ja tez tak rozumiem-myslalam ze przysla buty sportowe do testowania a to byla kampania na tzw 'zalapanie' sie do konka

hehe tez brat się załapał, ale chyba szkoda zachodu,,,


mój syn tez sie na to załapał ale czy to znaczy ze dostanie buty to watpie
emotka


mój syn też się załapał - dobrze ,ze nie namawialiśmy jego kolegów...nie wiem ,czy bedzie chciał głosy zbierać


mój syn też się załapał na klikanie.masssakra,ale cygaństwo.gdzie te 700 par butów do rozdania
Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#4102331 Napisano: 02.02.2011 11:14:22 w Wkurza mnie...
a mnie ,że po długiej przerwie zaczęłam znowu grać i znów susza. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#4087128 Napisano: 28.01.2011 02:45:05 w Konkursy firm tytoniowych
pietrass napisał(a):

dobrze netbook poleciał emotka


Ty go masz?
Gratulacje mnie strona strasznie muliła Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#4037157 Napisano: 10.01.2011 08:53:57 w Winiary
efelinkaaa napisał(a):

lavenda7 napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

aga17 napisał(a):

czy dzisiaj powiadamiali z winiary,ktoś wygrał?


nadal tylko jedna osoba się pochwaliła, w dodatku z pierwszych dni konkursu.. emotka


dziwne...znow niemal konkurs widmo


Żartujecie chyba?:] To są TYLKO 3 nagrody dziennie a hurtowników masa:] dzielą wszystko między siebie:]
Że ktoś wygrał na 3 zgłoszenia to naprawdę miał kosmiczne szczęście;)



ludzie z tego forum mieli po kilkadziesiąt zgłoszeń..
Zresztą, to podobno loteria jest, więc ktoś powinien się już pochwalić emotka


W poprzednich konkursach kochanie przez gotowanie było to samo.Tylko teraz nie ma listy zwycięzców żeby się ludzie nie denerwowali że ciągle jedni i ci sami wygrywają. Wyświetl w wątku >>
0 0