Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika katmich

katmich

#3668501 Napisano: 01.09.2010 02:41:55 w Popraw sobie humor...
slavek napisał(a):

Przeszukuję sobie maile sprzed lat i oto co znalazłem:


Czasem, kiedy jesteś smutny, nikt nie widzi twojego strapienia....
Czasem, kiedy płaczesz, nikt nie widzi twoich łez...
Czasem, kiedy jesteś szczęśliwy, nikt nie widzi twojego uśmiechu...
Czasem, kiedy się śmiejesz, nikt nie widzi twojej radości...
Ale weź tylko pierdnij...

emotka


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3668368 Napisano: 01.09.2010 01:52:50 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

wkurzyłam się ani biedronka się nie odezwała ani porządki a wydawało mi się,że świetne hasełka napisałam STORCK dał mi po prostu ''kosza'' zamiast słodyczy emotka i w dodatku ohydnie leje........



u mnie real tez wielka porażka, az dziwne ze tyle esków i ani jednego bonu emotka


ja tez bez bonów!
a wkurza mnie że to kolejna porażka!
chyba zrobię sobie przerwe, widocznie głupoty jakieś piszę i się nie podoba emotka




u mnie też porażka, która w połączeniu z pogodą oraz lekkim kacem wprawiła mnie w dół konkursowy i w utratę wiary w swoje zdolności i szczęście w konkursach emotka

chyba tez zrobię przerwę w konkursach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3662231 Napisano: 30.08.2010 02:17:45 w TESCO konkursy
jopi napisał(a):

katmich napisał(a):

czy konkurs z tesco „Poczuj rozkoszną delikatność” gdzie trzeba było kupić velvet jest rozwiązany? Ktoś coś wie?



1 stronę wcześniej clearka pisała:

clearka napisał(a):

...Czy wiecie że... konkurs VELVET TESCO Poczuj rozkoszną delikatność nadal nie został rozstrzygnięty emotka emotka
Otóż teoretycznie zwycięzcy zostali już wyłonieni, ale... NIKT NIE ZOSTAŁ JESZCZE POINFORMOWANY emotka Także dla Tych którzy próbowali swojego szczęścia z Velvetem nadal pozostaje nadzieja emotka Tylko pytanie do kiedy będzie jeszcze trzeba czekać na finał tego konkursu i poinformowanie Szczęśliwców? Konkurs zakończył się przecież w połowie lipca. Tymczasem już tuż tuż będzie wrzesień. emotka







oj dzięki, przegapiłam, może trzeba by ich trochę pogonić e-mailami i telefonami? Macie jakiś kontakt do agencji? Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3662216 Napisano: 30.08.2010 02:13:00 w TESCO konkursy
czy konkurs z tesco „Poczuj rozkoszną delikatność” gdzie trzeba było kupić velvet jest rozwiązany? Ktoś coś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3661961 Napisano: 30.08.2010 01:03:06 w Paragony
mam paragon garnier 18.08.2010

PW Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3661951 Napisano: 30.08.2010 01:01:07 w Carrefour konkursy
alaalex40 napisał(a):

iwonkam napisał(a):

sa już nawet wyniki
http://www.dc-gra....pl/wyniki_konkursu/

emotka


dolaczam sie emotka



i ja też
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3661224 Napisano: 30.08.2010 09:40:14 w Carrefour konkursy
kacieryna82 napisał(a):

arta napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

dzwonią z Garniera!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam aparat emotka emotka emotka emotka emotka


gratuluje! swietna wygrana emotka


gratulacje Aniu emotka



wow! gratuluję! też czekam na telefon emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3654907 Napisano: 27.08.2010 09:39:55 w Wkurza mnie...
krasiujr napisał(a):

iva napisał(a):

tato999 napisał(a):

iva napisał(a):

sayen napisał(a):

Mnie dziś wkurzyła babka z fb Tatiana N....
Donosi organizatorom konkursów gdzie kto prosi o głosy dzięki czemu mnie już zablokowali i nie odblokują do końca konkursu ;/
Sami spójrzcie http://tiny.pl/h761t ci co grają teraz akurat na tym konkursie niech uważają emotka




Właśnie mnie tez zbanowali ;///
ciekawe na kogo doniosła




luszie są zawistni emotka



Mało powiedziane.. jest bezczelana
poza tym na tym forum w temacie klikajcie: czy wymiana lajków takie posty nie są spamem tylko wyrażeniem swojej prośby o głos a to chyba nic złego gdy ktoś prosi i ktoś ta prośbę spełnia emotka

żal.. a sama w konkursie udziału nie bierze emotka
Zastanawiam się czy jej jakiegoś listy gratulacyjnego nie napisać



Pod jej info odpisałem broniącego was posta, ale nie wiem czy to coś da.



ja też napisałam, chociaż nie biorę udziału w konkursie, to uważam że skarżypyta powinna wylecieć a nie Wy! Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3646455 Napisano: 24.08.2010 09:50:56 w Oddam za darmo
katmich napisał(a):

oodam na dzisiaj podwójną wejściówkę na Kayah & Royal Quartet w Teatrze 6 piętro w Warszawie

PW proszę



oddane
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3646007 Napisano: 24.08.2010 07:43:24 w Oddam za darmo
oodam na dzisiaj podwójną wejściówkę na Kayah & Royal Quartet w Teatrze 6 piętro w Warszawie

PW proszę Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3644450 Napisano: 23.08.2010 12:56:57 w Wkurza mnie...
finessa napisał(a):

katmich napisał(a):

wkurzam się sama na siebie.. rano zaspałam i ubierałam się półprzytomna.. złożyłam spodnie których nie nosiłam od wielu wielu miesięcy.. do pracy jechałam autobusem.. naprzeciw mnie usiadł stary chłop.. gapił się na mnie całą drogę.. raz na twarz raz między moje nogi i tak w kółko.. obleśnym jęzorem mielił po warach i lubieżnie się uśmiechał.. myślę sobie co za zboczeniec.. jadę w spodniach a on się tak ślini.. Jezusie.. jak przyszłam do pracy i poszłam do WC to zrozumiałam.. w kroku mam dziurę wielkości arbuza z której po prostu wyłażą moje majtasy.. i siedziałam naprzeciw niego taka rozkraczona jak ta łania.. Boże.. kiedy ja wreszcie dorosnę.. 30 letnia baba z dziurą w kroku.. emotka emotka emotka co ten gościu sobie o mnie pomyśli.. a ja miałam zamiar go już zwyzywać od zboczeńców.. emotka emotka



emotka ty się ciesz, że się ślinił! To znaczy, że atrakcyjna jesteś emotka

Ja odwaliłam lepszy numer, wyszłam w samych majtochach i staniku do listonosza, pech chciał, że to był polecony i zapomniałam się i wyszłam zza drzwi, a listonosz uśmiechał się do mnie jakoś dziwnie emotka potem się dopiero skapowałam, że ja do niego pół naga wyszłam emotka Aż strach pomyśleć, co ten biedny, przystojny listonosz sobie o mnie pomyślał emotka




emotka emotka już mi lepiej.. czyli nie tylko ja jestem taka popierdółka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3644437 Napisano: 23.08.2010 12:52:45 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

katmich napisał(a):

Boże.. kiedy ja wreszcie dorosnę.. 30 letnia baba z dziurą w kroku....


Nie przejmuj się.
Młodsze i starsze od Ciebie baby w większości przypadków emotka mają dziurę w kroku... To raczej normalne dla tej płci
emotka emotka


emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3644414 Napisano: 23.08.2010 12:46:56 w Wkurza mnie...
wkurzam się sama na siebie.. rano zaspałam i ubierałam się półprzytomna.. złożyłam spodnie których nie nosiłam od wielu wielu miesięcy.. do pracy jechałam autobusem.. naprzeciw mnie usiadł stary chłop.. gapił się na mnie całą drogę.. raz na twarz raz między moje nogi i tak w kółko.. obleśnym jęzorem mielił po warach i lubieżnie się uśmiechał.. myślę sobie co za zboczeniec.. jadę w spodniach a on się tak ślini.. Jezusie.. jak przyszłam do pracy i poszłam do WC to zrozumiałam.. w kroku mam dziurę wielkości arbuza z której po prostu wyłażą moje majtasy.. i siedziałam naprzeciw niego taka rozkraczona jak ta łania.. Boże.. kiedy ja wreszcie dorosnę.. 30 letnia baba z dziurą w kroku.. emotka emotka emotka co ten gościu sobie o mnie pomyśli.. a ja miałam zamiar go już zwyzywać od zboczeńców.. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3639087 Napisano: 20.08.2010 01:34:56 w Wkurza mnie...
kadjas123 napisał(a):

Wkurza mnie kot sąsiada,żarłok jeden,dopieszczają go karmą dla kotów a ta cho...zjadła mi rybe,którą dziś miałam podać na obiad.Specjalnie pięknie przyrządzona na urodziny męża emotka
Dobrze,że nie uszkodził talerzy strącając pokrywę z potrawy-ciekawe czym teraz zaskoczę męża... emotka
Ech,jak ja nie cierpie kotów emotka
Wkurzam się też ,że eurocash i inne firmy mają w d... klientów i nie odbierają telefonów




emotka rozbawiłaś mnie tą rybą!! nie martw się Kochana na pewno coś wymyślisz na te urodziny! Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3638959 Napisano: 20.08.2010 12:37:28 w Oddam za darmo
zaproszenie dla 1 osoby na niedzielę 22 sierpnia Dzień Arabski na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu! PW proszę jak ktoś chce! Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3635897 Napisano: 19.08.2010 12:40:58 w Wkurza mnie...
madzdz napisał(a):

Chyba że w tym czasie można REZERWOWAÆ na terminy także późniejsze, bede musiala sie dowiedziec.



no właśnie, a poza tym porozwieszaj ogłoszenia w Necie, ludzie jeżdżą nie tylko w sezonie letnim.. na pewno uda Ci się to sprzedać i nie stracisz
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3635867 Napisano: 19.08.2010 12:35:59 w Wkurza mnie...
madzdz napisał(a):

Jedna wielka chała- czyli jak na nagrodzie wartej 1250 zł można STRACIÆ.

Wygrałam bon Vacansoleil w konkursie Kingi Pienińskiej, podatek pokrywa laureat. Dzisiaj zapłaciłam więc za pobraniowa przesylke, patrze na ten bon... wydany 04-06-2010 i ważny ROK.

Przecież sama nie mam jak go wykorzystać skoro na przyszłe wakacje będzie nieważny i raczej nikt go nie kupi, bo mało kto jeździ na wakacje w maju o_O.

Takim to sposobem za wygraną w konkursie przyszło mi jeszcze zapłacić emotka .



Madziu a ten bon to jest na jakieś campingi?
Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3631883 Napisano: 18.08.2010 11:56:35 w TESCO konkursy
agicho napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na gry z konkursu rozgrywaja nagrody?? emotka



no ja czekam.. jak do jutra nie odstanę to będę tam dzwonić..
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3627994 Napisano: 17.08.2010 08:37:05 w PODZIĘKOWANIA
dziękuję kadjas123 za dobre emotka i bezinteresowną pomoc emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3625748 Napisano: 16.08.2010 10:01:33 w Paragony
katmich napisał(a):

kupię paragon lipton real za doładowanie PW proszę




smsa wysłałam 26.07. g. 14:41 Wyświetl w wątku >>
0 0