Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs Kup, schrup i leć. Lorenz Aldi

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika katmich

katmich

#3776681 Napisano: 13.10.2010 12:25:06 w Połączenia nieodebrane
kadjas123 napisał(a):

ismena napisał(a):

Od wczoraj całe dnie Play wydzwania z zastrzeżonego z reklamą emotka


potwierdzam,dziś też molestują z Playa tą reklamą z nr zastrzezonego emotka




i u mnie przed chwila na konkursowy Play Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3776465 Napisano: 13.10.2010 11:16:09 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

radosna napisał(a):

Czy to był taki robal? Bo do mnie właśnie przypełzł emotka
http://www.google...&ved=0CCEQ9QEwAQ


radosna napisał(a):

Czy to był taki robal? Bo do mnie właśnie przypełzł emotka
http://www.google...&ved=0CCEQ9QEwAQ



Tego to nawet na obiad można ugotować emotka




ło jezusicku... taki tylko miniaturka.. fuuuuuuuuuj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3776345 Napisano: 13.10.2010 10:43:46 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

katmich napisał(a):

wyrzuciłam już.. nie znajdę teraz tego robala emotka


Idź na spacer i znajdź innego emotka Chyba nie każą Ci go odesłać celem sporządzenia ekspertyzy emotka




hahaha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3776327 Napisano: 13.10.2010 10:40:06 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

jomico napisał(a):

kiro napisał(a):

azych2 napisał(a):

katmich napisał(a):

emotka wkurzam się bo kupiłam ciasteczka na konkurs lu go i zeżarłam 3 i w ostatnim znalazłam białego chrupiącego robala.. rzygać mi się chce emotka



Fuu, to już wiadomo po co zorganizowano konkurs.


zeby pozbyc sie zapasow to zrobili konkurs emotka




zrób zdjęcie i wyslij do nich, oczekuj na rekompensate


myślę że to całkiem sensowne,
sami niech zrą swoje robale




wyrzuciłam już.. nie znajdę teraz tego robala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3776129 Napisano: 13.10.2010 09:47:17 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

katmich napisał(a):

emotka wkurzam się bo kupiłam ciasteczka na konkurs lu go i zeżarłam 3 i w ostatnim znalazłam białego chrupiącego robala.. rzygać mi się chce emotka


Skąd wiesz, że był chrupiący? emotka




bo ja przełamałam ciasteczko do spadł z niego na biurko i wydał taki chrupiący dźwięk jak te ich pier..one chrupiące ciateczka emotka mam nadzieję, że ten robal to na szczęście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3776103 Napisano: 13.10.2010 09:40:14 w Wkurza mnie...
emotka wkurzam się bo kupiłam ciasteczka na konkurs lu go i zeżarłam 3 i w ostatnim znalazłam białego chrupiącego robala.. rzygać mi się chce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3763852 Napisano: 08.10.2010 09:44:07 w Pomocy!!!!
do mnie do domu kilka dni temu przyszedł list z NIEMIEC (pisany w j. polskim) , adres poprawny, nazwisko też, tyle że zaadresowany na Tadeusza (a ja Kasia jestem ) . W liście tym pisano, że dziękują za zamówienie, za kilka dni przyślą paczkę. Dzisiaj na poczcie poszłam odebrać awizo (pakiet) i to była ta paczka na Tadeusza z firmy ATLAS. Odmówiłam przyjęcia i poprosiłam o zwrot do nadawcy. Pan w okienku na poczcie namawiał mnie do przyjęcia bo ponoć pakiety nie są rejestrowanymi przesyłkami więc nie będzie śladu, że to odebrałam. Postanowiłam jednak nie odbierać.. Teraz czytam to co piszecie i się martwię, że będą mi rachunki na tego Tadeusza przychodzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3761452 Napisano: 07.10.2010 11:28:29 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

tedance napisał(a):

mia napisał(a):

Wkurza mnie, że chyba jestem kompletnym matołem, jak chodzi o hasła... emotka
Nic w Always, nic w Tchibo Real, nic w Jesieni Air Wick emotka
Co prwda wysyłałam po 2, 3 smsy, ale w końcu liczy się chyba jakość nie ilość... a widocznie jakość była do duszy... emotka


Daj spokój, jak się prowadzi loterie pod przykrywką wybierania najlepszych odpowiedzi, to Twoich kilka esów po prostu gubi się w czeluści dziesiątek zgłoszeń innych emotka


Wiesz, z jednej strony to pociecha.... emotka
Ale z drugiej strony... jak nagród nie było tak i nie ma emotka




u mnie też totalna porażka na każdym froncie.. kosmetyki, odplamiacze, kawy wyłażą mi z szafek, w portfelu pustka, mąż się piekli, że tylko na konkursy wydaję, a ja już ma tego wszystkiego powyżej dziurek w nosie i mnie to wkur..a na maxa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3755969 Napisano: 05.10.2010 01:42:28 w Wkurza mnie...
kala405 napisał(a):

annaszura napisał(a):

utropek napisał(a):

a tak na serio wkurza mnie moja sytuacja finansowa emotka emotka emotka


a kogo nie w...?


dołączam się do tych wku.... emotka



i ja też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3755548 Napisano: 05.10.2010 11:42:30 w Paragony
katmich napisał(a):

always Warszawa Powstańców śląskich sprzedam - konkretne propozycje na PW


Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3755518 Napisano: 05.10.2010 11:34:57 w Paragony
always Warszawa Powstańców śląskich sprzedam - konkretne propozycje na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3745742 Napisano: 01.10.2010 01:58:04 w Carrefour konkursy
ziolko napisał(a):

katmich napisał(a):


powiedziałam że chcę rozmawiać z Panią Kowalską Małgorzatą, ona powiedziała chwileczkę i słyszałam jak kogoś obok pytała i za chwilkę mi odpowiedziała to co wyżej emotka może jak dostaną kilka takich telefonów to sie opamiętają emotka




hmm... to spytaj się o osobę, która zajmuje się konkursem Always. Niby to ona, ale może bez nazwiska emotka ciekawe kto odbierze. Bo przez ostatnie 2 tyg rozmawiałam z panią, która niby zajmowała się tym konkursem, a później okazało się, że to nie ona, a właściwa dopiero dziś była w pracy emotka




powiedziałam że chodzi o podpachy.. bo zapytała w jakiej sprawie z tą babą chcę gadać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3745724 Napisano: 01.10.2010 01:50:55 w Carrefour konkursy
ziolko napisał(a):

katmich napisał(a):

ziolko napisał(a):

utropek napisał(a):

malenka89 napisał(a):

utropek napisał(a):

malenka89 napisał(a):

a ja bym tam zadzwoniła, powiedziała, że jestem przedstawicielką rzecznika praw konsumenta itd, że rozmowa jest nagrywana i zapytałabym o konkurs, bo klienci się skarżą emotka



wlasnie sprawdzam moje startery, zapewne nic na nich nie bedzie i dzownie do tej agencji!


dzwoniłaś?




podajcie mi numer to zadzwonie:)




61 83 000 95 - bodajże pani Małgorzata Kowalska - imię na pewno, nazwiska nie jestem pewna:/




dzwoniłam, spławiła mnie jakaś laska na recepcji, powiedziała, że część laureatów jest już poinformowana a reszta będzie do końca następnego tygodnia emotka




no właśnie.. w skrócie to samo co ja się dowiedziałam.
Przedstawiła się??




powiedziałam że chcę rozmawiać z Panią Kowalską Małgorzatą, ona powiedziała chwileczkę i słyszałam jak kogoś obok pytała i za chwilkę mi odpowiedziała to co wyżej emotka może jak dostaną kilka takich telefonów to sie opamiętają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3745695 Napisano: 01.10.2010 01:41:50 w Carrefour konkursy
ziolko napisał(a):

utropek napisał(a):

malenka89 napisał(a):

utropek napisał(a):

malenka89 napisał(a):

a ja bym tam zadzwoniła, powiedziała, że jestem przedstawicielką rzecznika praw konsumenta itd, że rozmowa jest nagrywana i zapytałabym o konkurs, bo klienci się skarżą emotka



wlasnie sprawdzam moje startery, zapewne nic na nich nie bedzie i dzownie do tej agencji!


dzwoniłaś?




podajcie mi numer to zadzwonie:)




61 83 000 95 - bodajże pani Małgorzata Kowalska - imię na pewno, nazwiska nie jestem pewna:/




dzwoniłam, spławiła mnie jakaś laska na recepcji, powiedziała, że część laureatów jest już poinformowana a reszta będzie do końca następnego tygodnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3745224 Napisano: 01.10.2010 11:26:26 w Inne mniejsze markety
chyba nie
vizirowy i sms-owy z laptopami też nie

toka napisał(a):

katmich napisał(a):

czy leclerkowy arielowy konkurs laptopowy już rozwiązany? ktoś mnie oświeci emotka emotka


zaden-ani karlsbadu ani ariela



dzięki za info - czyli nadal żyję nadzieją.. pierwszy raz zagrałam w takim konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3745201 Napisano: 01.10.2010 11:22:56 w Inne mniejsze markety
czy leclerkowy arielowy konkurs laptopowy już rozwiązany? ktoś mnie oświeci emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3744760 Napisano: 01.10.2010 08:54:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wczoraj kosz z biedronki z rezerwy Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3741809 Napisano: 30.09.2010 12:21:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
taaga20 napisał(a):

rower z Radia Zet przyjechał emotka




i u mnie na plecach męża - cudownie! Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3737868 Napisano: 29.09.2010 11:39:33 w Wkurza mnie...
kasiap76 napisał(a):

zwierzak napisał(a):

katmich napisał(a):

moonfairy napisał(a):

judyta74 napisał(a):

olciak napisał(a):

orchidea27 napisał(a):

monia24 napisał(a):

merus napisał(a):

monisia23 napisał(a):

misia89p napisał(a):

a mniw wkurza, że przeczytałam artykuł http://wiadomosci...09206,wiadomosc.html , facet robiąc śniadanie znalazł w chlebie nieżywą mysz, a co gorsze z odkrojonym ogonem. przeczytałam to i cały dzień nic nie jem, jestem w pracy, jak tylko spojrzę na chleb to robi mi się niedobrze emotka



Koleżanka mojej kuzynki znalazła kiedyś pazura od kury w pasztecie drobiowym emotka
Nie wiemy co jemy NIESTETY


dobrze , że nie jem mięsa emotka



fujj, a ja śniadanie jem teraz, aż mną czepie


wiecie wydaje mi się że odkryłyście NOW¡ DIETÊ CUD
hihihi

p.s - no i po śniadanku thx laski hihi


to ja do tego dokladam robaki w łososiu emotka



to ja dodam szczypawke gigant w sałatce greckiej - firmy ROLNIK - omijam wszystkie ich produkty emotka


ja tez dodam szczypawicę w Kubusiu... emotka




ja dodam białe ruszające się larwy w słoneczniku na wagę w tesco.. emotka

ech nie ma jak własna chodowla
emotka



Ja wielkiego robala w dżemie malinowym
emotka




mój mąż zeżarł te białe larwy bo wyglądały jak łuskany słonecznik aż wreszcie się zorientował co je i dzwoni do mnie do pracy co robić.. ja mu mówię żeby walnął sobie setkę wódki żeby jakoś się odkazić od środka.. przychodze do domu wieczorem a on nawalony.. tak się odkażał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3737710 Napisano: 29.09.2010 10:54:34 w Wkurza mnie...
moonfairy napisał(a):

judyta74 napisał(a):

olciak napisał(a):

orchidea27 napisał(a):

monia24 napisał(a):

merus napisał(a):

monisia23 napisał(a):

misia89p napisał(a):

a mniw wkurza, że przeczytałam artykuł http://wiadomosci...09206,wiadomosc.html , facet robiąc śniadanie znalazł w chlebie nieżywą mysz, a co gorsze z odkrojonym ogonem. przeczytałam to i cały dzień nic nie jem, jestem w pracy, jak tylko spojrzę na chleb to robi mi się niedobrze emotka



Koleżanka mojej kuzynki znalazła kiedyś pazura od kury w pasztecie drobiowym emotka
Nie wiemy co jemy NIESTETY


dobrze , że nie jem mięsa emotka



fujj, a ja śniadanie jem teraz, aż mną czepie


wiecie wydaje mi się że odkryłyście NOW¡ DIETÊ CUD
hihihi

p.s - no i po śniadanku thx laski hihi


to ja do tego dokladam robaki w łososiu emotka



to ja dodam szczypawke gigant w sałatce greckiej - firmy ROLNIK - omijam wszystkie ich produkty emotka


ja tez dodam szczypawicę w Kubusiu... emotka




ja dodam białe ruszające się larwy w słoneczniku na wagę w tesco.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0