Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika katmich

katmich

#4434722 Napisano: 10.06.2011 01:29:21 w Wkurza mnie...
emotka jestem w szoku czytając to co napisała karolkas ! Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4433555 Napisano: 10.06.2011 08:00:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kawa tchibo (6 szt) z konkursu na interii - poczta polska Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4423681 Napisano: 07.06.2011 09:55:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
rexona polecony pp do mnie i do mamuśki Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4385559 Napisano: 23.05.2011 12:51:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
musztarda napisał(a):

aga67 napisał(a):

aka napisał(a):

Polsat

2. Jaki jest Twój ulubiony program na TLC i dlaczego?

http://www.cyfrow...ski-slub-29042011.cp

emotka


...mają wyjątkowo pojemny mail ! emotka


nooo zaczepiscie emotka
rosnie nam pokolenie moniau emotka




emotka ja nie mogę... ale jaja.. to już jest jakas plaga! Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4371444 Napisano: 17.05.2011 10:25:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta 100 zł z rmf (wygrana w dniu 15.04.11)- poczta polska

i pendrive ballantine's (kurier) Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4358009 Napisano: 12.05.2011 08:51:51 w Wkurza mnie...
malinowaona napisał(a):

wera napisał(a):

katmich napisał(a):

wkurza mnie mój kocur który zaczął mi nagle sikać w domu emotka jest wykastrowany emotka nalał mi do łóżka, zsikał się na ręcznik i na dywanik i na panele emotka

Co robić? Ktoś ma jakieś doświadczenie w takich sprawach? emotka



Wiosna jest, powinno mu przejść niedługo emotka

Ja mam kotke która mnie dobija normalnie też mi tak sika !dziś mi nasikała w przedpokoju i misiaa emotka Ja juz próbowałam wszystkiego nawet octu samego i nic!smierdzi jak nie wiem ,
emotka




no śmierdzi.. kurcze, nie wiem co robić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4357970 Napisano: 12.05.2011 08:39:01 w Wkurza mnie...
wkurza mnie mój kocur który zaczął mi nagle sikać w domu emotka jest wykastrowany emotka nalał mi do łóżka, zsikał się na ręcznik i na dywanik i na panele emotka

Co robić? Ktoś ma jakieś doświadczenie w takich sprawach? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4286272 Napisano: 13.04.2011 11:44:11 w Pomocy!!!!
katmich napisał(a):

Kochani, bardzo Was proszę o opinię w sprawie, którą opiszę w kilku słowach:


Wygrałam jakiś czas temu voucher na pobyt w eleganckim hotelu (na FB). Konkurs nie miał regulaminu a jedynie wątek dyskusyjny, w którym organizator napisał, że nagrodą jest 2- dniowy pobyt dla 2 osób z wyżywieniem. Po otrzymaniu vouchera (z dużymi problemami) dokonałam rezerwacji w hotelu i okazało się, że obejmuje ona tylko nocleg ze śniadaniem. Przyznam Wam szczerze, że poczułam się troszkę oszukana, i zwróciłam się do organizatora konkursu o wyjaśnienie (organizowała to firma zewnętrzna, która zajmuje się PR tego hotelu). Sam dojazd do hotelu (300 km) to duży koszt a teraz okazuje się że mam sobie jeszcze pokryć wyżywienie. Organizator mnie olał i twierdzi, że robię wielkie halo i nawet mi zagroził, że będę musiała podatek od tej nagrody zapłacić. Ja generalnie już też olałam prawie ten weekend ale z drugiej strony jestem tak zła i rozczarowana, że aż mi się chce ryczeć i mam ochotę utrzeć nosa tej Wielkiej Pani Organizatorce. Myślicie, że warto, że powinnam pisać do hotelu reklamację? Nie chodzi mi o to żeby mi zapewnili ten obiad bo to dla mnie żenujące i rezygnuję z tego wyjazdu ale chodzi mi o zasadę! Będę wdzięczna za opinię i pomoc albo jakieś sugestie.



chciałam podziękować wszystkim, którzy pomogli mi w tej sprawie i zachęcili do złożenia reklamacji ( w szczególności ziółko emotka ) - dzisiaj wysłałam pismo do Hotelu i od razu zadzwonił do mnie Dyrektor Hotelu Hilton Garden w Krakowie. Voucher został przedłużony do końca wakacji a Dyrektor zaprosił mnie i męża na kolację oraz zapewnił, że osobiście dopilnuje by nasz pobyt był niezapomniany! emotka i teraz już wiem, że WARTO WALCZYÆ O SWOJE! pozdrawiam wszystkich i raz jeszcze dziękuję za pomoc! Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4272522 Napisano: 07.04.2011 09:55:57 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

katmich napisał(a):

dziękuję Wam wszystkim wahałam się czy aby dobrze rozumiem wszystko i czy warto, ale warto choćby po to by inni nie poczuli się oszukani - napisze reklamację do hotelu!


Hihi, aż nabrałam energii, żeby napisać do organizatora konka, który nie przyznał prawie 90 nagród, bo prace nie spełniły wymagań komisji; kto chiał wiedzieć więcej w tym temacie, miał skrobnąć mejla. Więc od razu postanowiłam do nich napisać z pytaniem o te wymagania emotka I jeszcze do tego nie doszłam; dziś jest czas emotka



emotka dzisiaj jest czas apokalipsy dla krętaczy i kombinatorków! emotka do dzieła! Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4272509 Napisano: 07.04.2011 09:51:10 w Pomocy!!!!
katmich napisał(a):

dziękuję Wam wszystkim wahałam się czy aby dobrze rozumiem wszystko i czy warto, ale warto choćby po to by inni w przyszłości nie poczuli się oszukani - napisze reklamację do hotelu!




a i ten obiad czy kolację to niech sobie w d**ę wsadzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4272502 Napisano: 07.04.2011 09:49:46 w Pomocy!!!!
dziękuję Wam wszystkim wahałam się czy aby dobrze rozumiem wszystko i czy warto, ale warto choćby po to by inni w przyszłości nie poczuli się oszukani - napisze reklamację do hotelu! Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4272463 Napisano: 07.04.2011 09:33:29 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

katmich - to bardzo nieładnie z ich strony emotka W mojej opinii, jeżeli uprzednio nie zastrzeżono inaczej: osobie zameldowanej w hotelu przysługują wszystkie posiłki, które standardowo zostaną w tym okresie czasu przygotowane dla gości hotelowych. Taka osoba nie musi niczego zjeść, ale powinna mieć możliwość to zrobić.

W okresie 2 noclegów przysługuje więc co najmniej:

Dzień A: obiadokolacja
Dzień B: śniadanie, obiadokolacja
Dzień C: śniadanie

Ja bym się jednak biła, skoro pobyt obejmuje 3 dni. Choć sama byłam z konków za granicą i dawali mi tylko B&B, ale o tym wiedziałam jeszcze zanim wzięłam udział w konkursie.



joan też tak uważam! świetnie to ujęłaś! chyba napiszę reklamację ! ale mnie wkurzyli! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4272430 Napisano: 07.04.2011 09:18:43 w Pomocy!!!!
joan, zapis był taki na wątku:

„Voucher obejmuje pobyt dla dwóch osób (2 noclegi z wyżywieniem) oraz masaż dla kobiety. Voucher nie obejmuje kosztów przejazdu”

Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4272406 Napisano: 07.04.2011 09:12:33 w Pomocy!!!!
ziolko napisał(a):

masz może zrzuty ekranu, że faktycznie zapewniali wyżywienie?? bo jeśli nie to może być ciężko, żeby uwierzyli Ci na słowo



mam wszystko skopiowane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4272384 Napisano: 07.04.2011 09:04:49 w Pomocy!!!!
Kochani, bardzo Was proszę o opinię w sprawie, którą opiszę w kilku słowach:


Wygrałam jakiś czas temu voucher na pobyt w eleganckim hotelu (na FB). Konkurs nie miał regulaminu a jedynie wątek dyskusyjny, w którym organizator napisał, że nagrodą jest 2- dniowy pobyt dla 2 osób z wyżywieniem. Po otrzymaniu vouchera (z dużymi problemami) dokonałam rezerwacji w hotelu i okazało się, że obejmuje ona tylko nocleg ze śniadaniem. Przyznam Wam szczerze, że poczułam się troszkę oszukana, i zwróciłam się do organizatora konkursu o wyjaśnienie (organizowała to firma zewnętrzna, która zajmuje się PR tego hotelu). Sam dojazd do hotelu (300 km) to duży koszt a teraz okazuje się że mam sobie jeszcze pokryć wyżywienie. Organizator mnie olał i twierdzi, że robię wielkie halo i nawet mi zagroził, że będę musiała podatek od tej nagrody zapłacić. Ja generalnie już też olałam prawie ten weekend ale z drugiej strony jestem tak zła i rozczarowana, że aż mi się chce ryczeć i mam ochotę utrzeć nosa tej Wielkiej Pani Organizatorce. Myślicie, że warto, że powinnam pisać do hotelu reklamację? Nie chodzi mi o to żeby mi zapewnili ten obiad bo to dla mnie żenujące i rezygnuję z tego wyjazdu ale chodzi mi o zasadę! Będę wdzięczna za opinię i pomoc albo jakieś sugestie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4183747 Napisano: 01.03.2011 10:35:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
pola731 napisał(a):

katmich napisał(a):

http://kontakt24....9f1f57e4009dc3b4b187 widzieliście emotka emotka


nie pałam miłością do braci Kaczyńskich ,ale to jest wstrętne
wszystko ,co się dzieje wokół tej katastrofy jest wstrętne - obie strony przeginają i zapominają ,że tam po prostu zginęli ludzie - nie politycy ,nie elita - ludzie - zwyczajni ojcowie ,bracia ,czyjeś matki , czyjeś wnuki




no właśnie! mam podobne odczucia i jak zobaczyłam to opakowanie to emotka autor powinien pójść po rozum do głowy! Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

katmich

#4180443 Napisano: 28.02.2011 11:42:43 w Wkurza mnie...
dagmara napisał(a):

Dzisiaj jestem zmęczona chorobą swoją, meża i trójki młodszych dzieci. Całą noc nie spałam, więc miałam czas, aby się nad sobą użalać.Rozważylam całe życie (z którego zwykle jestem zadowolona) i doszłam do wniosku,że mam ciężko. Siódemka dzieci (w tym najmłodszemu właśnie odroczono obowiązek szkolny ze względu na nidowidzenie-jedno oko widzi 10%, a drugie 30%), moja mama mieszkająca u mnie od początku choroby nowotworowej (najpierw jelita, poźniej wątroba, terz pluca i węzły), a w czwartek teściowie (na których zawsze moglam liczyć)mięli wypadek i obydwoje w szpitalu (ma szczęście tylko połamane mostki, ale samochod do kasacji). A mogłabym jeździć wygranym w Radio Zet samochodem, kupować ubrania w markowych sklepach od Martni Asti i spędzać czas na wycieczkach od Posti - tymczasem prawie wszystkie nagrody sprzedaję, bo muszę. Ale tak jak mowi moj mąż nie jest sukcesem to co sie w życiu zdobyło, ale to co się rozdało i chyba ma rację. Sorry,że się tak wyżaliłam, ale coś dzisiaj zły dzień i nocy nie spodziewam się lepszej, bo grypa w domu szaleje.




trzymaj się Kochana! Mam nadzieję, że Twoje smutki i rozterki miną. Trzymam kciuki za Ciebie i pozdrawiam serdecznie. Mam nadzieję, że zły los się odwróci i szczęście a przede wszystkim zdrowie zagości w Twoim domu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4170994 Napisano: 24.02.2011 03:15:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

katmich napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Czy ktoś wygrał w tym konkursie?

http://pieknieje....iata-we-fryzjerstwie



grałam w nim i cisza emotka zero wyników


U mnie tak samo, u znajomych też. Zastanawiam się, czy już poinformowali zwycięzców, czy jeszcze nie emotka




trochę dziwne.. nikt się nie chwalił wygraną na forum.. konkurs widmo chyba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4170755 Napisano: 24.02.2011 01:53:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

Czy ktoś wygrał w tym konkursie?

http://pieknieje....iata-we-fryzjerstwie



grałam w nim i cisza emotka zero wyników
Wyświetl w wątku >>
0 0