Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika katmich

katmich

#3625671 Napisano: 16.08.2010 09:41:52 w Paragony
kupię paragon lipton real za doładowanie PW proszę Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3593096 Napisano: 03.08.2010 03:19:44 w Paragony
sprzedam wygrany numer z twix osobie która posiada paragon - za doładowanie propozycje na PW proszę Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3583594 Napisano: 30.07.2010 12:57:29 w Pomocy!!!!
aguska7 napisał(a):

aguska7 napisał(a):

help! emotka szukam kogoś dobrego, kto mógłby zarezerwować dla mnie develey do końca etapu emotka oczywiscie odwdzieczę się jak tylko będę mogła (głosy, rejestracja, kody coca-coli)

proszę!



18 głosik mój - powodzenia!
Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3583395 Napisano: 30.07.2010 11:42:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
kadjas123 napisał(a):

kiro napisał(a):

agicho napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

widze,ze coś robią z protokołem bo zniknęły 2 strony na chwile-zobaczymy efekty,szkoda,że nie zapisałam rano tego protokołu emotka



Ja zdąrzyłam zapisać emotka

zdazylam
emotka
emotka ale wam gule skakaja
kadjas123 napisał(a):

widze,ze coś robią z protokołem bo zniknęły 2 strony na chwile-zobaczymy efekty,szkoda,że nie zapisałam rano tego protokołu emotka

a szczegolnie tobie w kazdym konkursie tak jakbys sie jeszcze nie nachapala w konkursach
emotka emotka


droga Kiro-muszę chapaćjak to mówisz bo mam na utrzymaniu 5 osób,a moja choroba nie pozwala mi pracować na etacie-jak będziesz spała tak jak ja po 5-6 godz na dobę to też się tak nachapiesz....
Reklamacja w Delitissue rozpatrzona pozytywnie,bardzo miły pan dzwonił dziś z przeprosinami.Zgłoszeń na konkurs Regina w Tesco wpłynęło ponad 5 tys.Pan ,który zerżnął moje hasło twierdzi,że wcześniej niż ja wymyślił to hasło tylko,że nigdzie ono nie wygrało-dobre emotka ,pewnie z jego snów je zerżnęłam....Szkoda że dzwoniącego obowiązywała ochrona danych osobowych bo wiedziałabym kto się tak poci ściągając z neta hasła emotka




brawo Ala! emotka oszust dostanie nauczkę na przyszłość emotka no i gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3577051 Napisano: 28.07.2010 02:42:33 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

muzulmanka napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

missy7 napisał(a):

finessa napisał(a):

Wkurza mnie ta marna pogoda emotka tylko 16 stopni i zimno jak cholera, człowiek się do ciepła przyzwyczaił, a tu takie numery emotka


mnie tez to wkurza.. tym bardziej że jadę nad morze w Poniedziałek emotka Mam nadzieję że pogoda się poprawi


O, a jak mnie to wkur***, jadę nad morze w sobotę emotka sierpień zawsze był ciepły i słoneczny, a teraz dup* blada emotka



hmmm ja też jadę nad morze w sobotę i ta pogoda mnie rozwala emotka


A gdzie jedziesz? emotka




ja jadę w pierwszy tydzień na działeczkę pod Warkę (jak będzie padać to przynajmniej blisko do browaru emotka ) a drugi jeziora i morze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3576970 Napisano: 28.07.2010 02:18:52 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

missy7 napisał(a):

finessa napisał(a):

Wkurza mnie ta marna pogoda emotka tylko 16 stopni i zimno jak cholera, człowiek się do ciepła przyzwyczaił, a tu takie numery emotka


mnie tez to wkurza.. tym bardziej że jadę nad morze w Poniedziałek emotka Mam nadzieję że pogoda się poprawi


O, a jak mnie to wkur***, jadę nad morze w sobotę emotka sierpień zawsze był ciepły i słoneczny, a teraz dup* blada emotka




to ja ja się powku..m z Wami.. tez mam urlop od soboty i h.j mnie strzela jak patrzę za okno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3573221 Napisano: 27.07.2010 08:40:04 w Carrefour konkursy
rafal100 napisał(a):

tez tak myslalam, ale tak dzwinie jest sfromułowane

przesłanie z telefonu komórkowego wiadomości SMS, w której treści należy wpisać „Auto” oraz dokończone zdanie „Kiedy podróżuję to …” (dalej: „Zgłoszenie”). Wiadomość SMS powinna być wysłana w okresie wskazanym w punkcie 2.3. Regulaminu, jednak nie wcześniej niż w dniu zakupu Produktu w Punkcie Sprzedaży;



ja wczoraj wysyłałam wpisałam AUTO jako prefiks a potem Kiedy podróżuję... i przyszło potwierdzenie więc chyba ok
Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3564093 Napisano: 22.07.2010 08:51:47 w Pomocy!!!!
katmich napisał(a):

ziolko napisał(a):

katmich napisał(a):

czy ktoś może mnie oświecić emotka dostałam e-mailem kod na doładowanie telefonu z GfK .. i co ja mam z tym kodem zrobić? emotka będę wdzięczna za pomoc emotka


po prostu doładuj telefon emotka

zależy w jakiej sieci masz...

zamawiałaś?? czy chciałaś coś innego?



no zamawiałam, ale ten kod to gdzie mam wpisać? zawsze doładowuję telefon przez internet i nie mam takiego kodu
emotka




ale jestem osiołek emotka już wiem!! Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3564062 Napisano: 22.07.2010 08:48:23 w Pomocy!!!!
ziolko napisał(a):

katmich napisał(a):

czy ktoś może mnie oświecić emotka dostałam e-mailem kod na doładowanie telefonu z GfK .. i co ja mam z tym kodem zrobić? emotka będę wdzięczna za pomoc emotka


po prostu doładuj telefon emotka

zależy w jakiej sieci masz...

zamawiałaś?? czy chciałaś coś innego?



no zamawiałam, ale ten kod to gdzie mam wpisać? zawsze doładowuję telefon przez internet i nie mam takiego kodu
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3564004 Napisano: 22.07.2010 08:42:41 w Pomocy!!!!
czy ktoś może mnie oświecić emotka dostałam e-mailem kod na doładowanie telefonu z GfK .. i co ja mam z tym kodem zrobić? emotka będę wdzięczna za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3562110 Napisano: 21.07.2010 12:18:12 w Oddam za darmo
katmich napisał(a):

oddam za darmo podwójne zaproszenie na jutrzejszy koncert Kasi Nosowskiej w Łazienkach Królewskich Teatr na Wyspie. Chętne osoby na PW zapraszam.




nikt nie chce? koncert jest o 21 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3561935 Napisano: 21.07.2010 11:14:40 w Oddam za darmo
oddam za darmo podwójne zaproszenie na jutrzejszy koncert Kasi Nosowskiej w Łazienkach Królewskich Teatr na Wyspie. Chętne osoby na PW zapraszam. Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3561669 Napisano: 21.07.2010 09:36:15 w Wkurza mnie...
kadjas123 napisał(a):

katmich napisał(a):

joan napisał(a):

katmich napisał(a):

a mnie wkurza, że mi się moja du*a i bebzon wymknęły spod kontroli a ja zupełnie nie mogę się zmobilizować do odchudzania emotka


Ja wczoraj odebrałam od fotografa zdjęcia na prawko i omal się na miejscu nie rozpłakałam! emotka Toż ja tak wcale nie wyglądam! emotka Ale zamówiłam sobie kostium kąpielowy w necie i mam zamiar się w niego wpasować no matter what emotka
PS: Jutro jadę do WORDa ze zdjęciem dowodowym sprzed 3 lat - może przejdzie emotka




emotka ja chyba zacznę kurzyć fajki.. bo jak kiedyś kurzyłam to nie miałam takiego apetytu.. a teraz żrę jak świnia emotka


Kasia,Ty chudzielcu,z czego Ty chcesz się odchudzić emotka ,przeciez Ty nawet nie ważysz tyle co worek cementu emotka




Ala.. przytyłam od weekendu Dove !! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3561476 Napisano: 21.07.2010 08:20:55 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

katmich napisał(a):

a mnie wkurza, że mi się moja du*a i bebzon wymknęły spod kontroli a ja zupełnie nie mogę się zmobilizować do odchudzania emotka


Ja wczoraj odebrałam od fotografa zdjęcia na prawko i omal się na miejscu nie rozpłakałam! emotka Toż ja tak wcale nie wyglądam! emotka Ale zamówiłam sobie kostium kąpielowy w necie i mam zamiar się w niego wpasować no matter what emotka
PS: Jutro jadę do WORDa ze zdjęciem dowodowym sprzed 3 lat - może przejdzie emotka




emotka ja chyba zacznę kurzyć fajki.. bo jak kiedyś kurzyłam to nie miałam takiego apetytu.. a teraz żrę jak świnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3559681 Napisano: 20.07.2010 01:56:56 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza, że mi się moja du*a i bebzon wymknęły spod kontroli a ja zupełnie nie mogę się zmobilizować do odchudzania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3559613 Napisano: 20.07.2010 01:33:22 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

próbowałam wysłać hasło z konka kubus, za każdym razem wyskakiwał mi komunikat: dokończ zdanie, a przecież hasło było wpisane!!!!
w końcu się zdrzaźniłam i wpisałam: to g... niewarte picia! i...przyjęło mi!
i nic w tym dziwnego, doczytałam ze konk prowadzi Czart-gówniana agencja, gówniane hasło!
przepraszam za słownictwo ale się tak wkurzyłam...




emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3558528 Napisano: 20.07.2010 07:25:34 w TESCO konkursy
Agnes napisał(a):

agicho napisał(a):

katmich napisał(a):

czy z rozgrywaj nagrody ktoś dostał już gry?


nadal cisza emotka


będą wysyłac w sierpniu tak mi babka mówiła jak dzwoniła z info o wygranej




aaaa no to dobrze, to czekam cierpliwie w takim razie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3556299 Napisano: 19.07.2010 09:22:59 w Wkurza mnie...
finessa napisał(a):

jokan napisał(a):

dorota19791 napisał(a):

emotka
wkurza mnie ze jak zwykle wciagnelam sie w konkurs klikany
jestem tak uzalezniona od nich ze nie moge sie uwolnicemotka
ale to nic...
klikam pol miesiaca (z pomoca kochanych kolezanek) i co?
spadam tak ze juz wypadlam z rankingu emotka
i jeszcze wkurza mnie to ze zaczelam grac w promocyjne i nicemotka moze jak mi sie uda w promocyjnym to nie bede sie angazowala w klikane ....
emotka




ja chyba tez jestem uzalezniona emotka

gdzie udac sie na odwyk emotka emotka emotka

help emotka emotka



Chciałabym mieć taki problem, na prawdę, a mam o wiele gorszy emotka
Nie powinnam bardzo narzekać, bo nie mam wielkich wysypów na twarzy (poza czołem, bo tam cała inwazja :rozpacz) ale zasłaniam to grzywką, którą oczywiście po powrocie do domu od razu zaczesuję, żeby nie dusić tego cholerstwa. Najgorszy problem pojawia się gdy wieje wiatr i mam straszne lęki, że ktoś to zobaczy i oczywiście lakier w ruch emotka
Byłam u kilkunastu dermatologów (tak to prawda) i żaden mi nie pomógł. Jedynie spaprał sprawę emotka wydałam tysiące na różne maści, kremy, tabletki, żadnego efektu. W dodatku mam cholerny nałóg! WYCISKANIE!!! wiem, że to paskudne, ale jak widzę to badziewie to krew mnie zalewa, chwila słabości i sprawa załatwiona, potem płacz, bo wszystko się rozsiewa i pozostają blizny emotka Nie umiem za żadne skarby z tym skończyć. Jednak muszę się pochwalić założyłam zeszyt, w którym zapisuję postępy, a potem się za to wynagrodzę. Wytrzymałam już 1 dzień, dzisiaj na razie również. Staram się nie patrzeć w lustro, a jak je wycieram, albo mam jakąkolwiek styczność ze swoim odbiciem zakrywam czoło chustką emotka Wiem, że nie wyciskanie tego badziewia nie pomoże, ale może chociaż odrobinę załagodzi sprawę. Prowadzę zdrowy tryb życia, unikam soli i innych konserwantów. Jestem bezsilna, już nie wiem, co mam robić emotka
Ten stan doprowadza mnie do dna rozpaczy, po prostu sobie nie radzę! emotka




emotka trzymaj się dzielnie Kochana bardzo mi przykro, że tak cierpisz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3556236 Napisano: 19.07.2010 09:03:41 w TESCO konkursy
czy z rozgrywaj nagrody ktoś dostał już gry? Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3548899 Napisano: 15.07.2010 01:24:01 w TESCO konkursy
czarnygreg napisał(a):

miriam napisał(a):

mala1984 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

krynia napisał(a):

kret74 napisał(a):

Kto bierze udział w konku - 6 tys w 6 m-cy ?? oni mieli powiadamiać od razu zwycięzców dziennych laptopów??
Chwalił się już ktoś może?? Nie widze na forum emotka



nikt się nie chwalił, więc wyniki będą pewnie już po wszystkim


Też tak myślałem. Patrząc na inny konkurs Smolara. Przestałem grać bojąc się, że wpadnie więcej niż 1 laptop. Ale dzwonią następnego dnia. emotka




Taaa i nikt na forum jeszcze nie pochwalił się wygraną - czyżby koleja afera z łódźką agencją emotka



Naprawdę nikt nie wygrał???dziwne to baaardzo

emotka


ale czy to zdanie:dzwonią następnego dnia i przy nim
emotka nie oznacza wygranej?




no chyba to oznacza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0