Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dzasmina

dzasmina

#6321355 Napisano: 12.02.2017 21:38:32 w Kaufland konkursy
magalan83 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

Piszecie hasła krótkie, czy dajecie się ponieść?

Moje hasło ma około 200 znaków ALE z moim szczęściem to i tak nie ma znaczenia  emotka


hm, no ja się niespecjalnie ograniczałam, bo zapamiętałam, że mam pisać o kaufie i walentynkach, dopiero przy wysyłaniu zauważyłam, że to ma być hasło reklamoweemotka no ale poszło, bo czas nagli, a ja jednym okiem patrzę na monitor, a drugim na łóżko. następne będzie krótkie emotka
a może akurat tym razem się uda? powodzeniaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6321349 Napisano: 12.02.2017 21:12:37 w Kaufland konkursy
Piszecie hasła krótkie, czy dajecie się ponieść? Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6321224 Napisano: 11.02.2017 22:28:15 w SZUKAM....
fragles napisał(a):

Czy ktoś może mi powiedzieć co robi Olaf z konkursu Duracel ? Czy coś mówi, śpiewa (jeśli tak to czy po polsku ?) itp. Chcę go podarować w prezencie i głupio byłoby go włączać, a dziecko jest małe i chore.

Olaf diabolicznie się śmieje i jeździ rzeczywiście kawałek, to tyle. mnie trochę rozczarował, bo za krótko te "atrakcje" trwają, ale mojemu dzieciu przez kilka dni sprawiał radochę. ja bym dała emotka a jeśli dziecko będzie się bało tego chichotu, to wyciągnij baterię i też będzie fajny. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6319354 Napisano: 06.02.2017 18:52:56 w SZUKAM....
aguagu napisał(a):

Czy karty z konkursu Elseve trzeba gdzieś rejestrować?

ja nie rejestrowałam i bez problemu wykorzystałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6315972 Napisano: 30.01.2017 16:04:49 w SZUKAM....
elucha25 napisał(a):

Witam,

czy ktoś z Państwa ma zapisany na kompie regulamin Loterii  Kamis Smaki 25lecia?  potrzebuję złożyć reklamację i .... nie jest dostępny w necie :-D


Help ...

http://kamis.vas....RegulaminLoteria.pdf
no jest emotka Wyświetl w wątku >>
1 dawidelk 0

dzasmina

#6315276 Napisano: 27.01.2017 23:22:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

joasia20 napisał(a):

Czy ktoś dostał juz świeżaka z zapisów?

nie, podobno dostane smsa, więc czekam, dodam, ze o odbiorze kalendarza powiadomili smsem:)

ja się zapisywałam na świeżaka telefonicznie i odebrałam go jakoś przed świętami (dostałam sms) o kalendarzu też przysłali info, ale zanim dojechałam, to brakło. Wyświetl w wątku >>
1 joasia20 0

dzasmina

#6314594 Napisano: 25.01.2017 22:56:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

Jak jest konkurs w C4 bez wyszczególnionych sklepów, to udział biorą też te ekspresy i inne cuda?

jeśli nie ma wyszczególnionych, to robię zakupy w ekspresie i o ile udawało się wygrać, to nagrody zawsze przychodziły. Wyświetl w wątku >>

dzasmina

#6313005 Napisano: 20.01.2017 18:50:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
spursman napisał(a):

Czy w "pociąg do nagród" można zgłosić nazwę tyle razy ile było doładowań?
Czy wystarczy doladowac 1 raz i mogę wiele razy?  emotka

emotka to by była świetna sprawa - kup raz i graj ile chcesz, no ale niestety

do jednego doładowania może zostać przypisane tylko jedno Hasło Reklamowe.

reg par3 pkt4 Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6313004 Napisano: 20.01.2017 18:44:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia77 napisał(a):

Czy w kauflandzie " troszczymy się o najmłodszych" jest ograniczenie w znakach, bo ja się nie doczytałam? 

zawsze jest do 160 znaków. reg pkt 6.b. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6306122 Napisano: 30.12.2016 21:37:09 w SZUKAM....
chasia napisał(a):

Szukam linku do konkursu Shell, chyba Mikołajkowy. Kolejnyraz widzę wzmiankę o nim na forum a w bazie nie potrafię go znaleźć...

może to ten
https://www.e-kon...ok.html#.WGbFTbmSyCk Wyświetl w wątku >>
1 madzia1-s 0

dzasmina

#6306113 Napisano: 30.12.2016 21:26:10 w SZUKAM....
magalan83 napisał(a):

Znalazłam w portfelu kartę z coca-coli biedronka chyba zasilone były kwotą 100 zł. Nie jestem pewna czy wykorzystałam ją w całości ... wie ktoś w jaki sposób mogę sprawdzić jej środki dostępne? Zna ktoś stronę odpowiednią?
Na karcie widnieje napis Grupa C Polska, MasterCard, groUPe...

sprawdziłaś? to będzie chyba to:
sms na nr 2424 o treści RRRRRRRRRRKKKK S
gdzie R to ostatnie 10 cyfr numeru rachunku, a K to ostatnie 4 cyfry numeru karty, S to saldo. Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

dzasmina

#6306103 Napisano: 30.12.2016 20:52:33 w Nasze wygrane w minionym roku
Rok 2016 rozpoczynałam z ogromną nadzieją na coś wielkiego, z takim przekonaniem, że jeśli nie teraz, to już chyba nigdy.
I szału nie było.
God, Bless Lidia, bo podarowała mi fanty, które przyniosły najwięcej radości. Ukłony również w stronę Smolara.
2017 zaczynam niepewnie, no bo jeśli to wszystko na co mogę liczyć?
Światełkiem w tunelu jest stopka  mia - zna się kobieta na liczbach,
więc może nie będzie tak źle.
Wszystkim Wam życzę wymarzonych wygranych i oby samochodów starczyło dla każdego. Wyświetl w wątku >>

dzasmina

#6301409 Napisano: 16.12.2016 14:45:35 w Biedronka
ilosto3995 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

hm chyba wysyłają te smsy wg dni i do mojego jeszcze po prostu nie doszli emotka

Wg dni ale od końca może, bo ja akurat czekam na 5  emotka

ja na 11, więc na pewno szli od początkuemotka
a tak serio to "następnym razem się uda"emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6301399 Napisano: 16.12.2016 14:40:46 w Biedronka
hm chyba wysyłają te smsy wg dni i do mojego jeszcze po prostu nie doszliemotka Wyświetl w wątku >>

dzasmina

#6300171 Napisano: 14.12.2016 12:20:26 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Wyciągnąłem z szafy zimowe rzeczy z zeszłego roku. Okazało się, że mieszczę się tylko w szalik. Wkurza mnie to emotka

to raczej dlatego, że przed włożeniem do szafy pewnie je uprałeś, a wiadomo, że ciuchy po praniu się skurczają. denerwować może jedynie to, że być może nastawiłeś zbyt wysoką temperaturę i nie można ich "naciągnąć" do poprzednich rozmiarów, ale to już wina pralki. emotka no przecież
ciepło przytulam, bo jednak w samym szaliku może być chłodnoemotka Wyświetl w wątku >>

dzasmina

#6299050 Napisano: 11.12.2016 20:31:01 w Biedronka
bethan napisał(a):

awi napisał(a):

Przyznać się, czyj mąż kupił dzisiaj 6 produktów Gerarda na 1 paragon?

Założę się, że z tyłu był inny producent emotka  Mugol, mugol, 100%.

e tam mugol. teoretycznie to mógłby być mój mąż, doświadczony w zakupach konkursowych i zawsze z dokładną instrukcją.
a później przyjdzie i powie, że zanim zdążył rozdzielić, to już było po ptakach i nie chciał robić zamieszania emotka Wyświetl w wątku >>

dzasmina

#6294020 Napisano: 01.12.2016 11:35:13 w Kaufland konkursy
moje gdybanie wzięło się stąd, że na liście jest/są? osoby, które wykazują ponadprzeciętną kreatywność w konkursach hasłowych, gdzie nagrody są zacne (nie dokumentuję, ale na pewno kilka przykładów by się znalazło). to tyle albo aż tyle.
ja bym nie chciała, żeby prace pokazali. po co? nic to nie zmieni. wolę i ja wierzyć, że moje zgłoszenia przegrały z lepszymi, a organizator nagrodził, tak jak to chyba komuś odpisał, tylko tekst.
myślę, że na forum wpadło więcej aut, ale słusznie nikt się nie chwali. gratuluję wszystkim.

poza tym mój nowy stary opel jeszcze mi się nie przejeździł, więc wielkiego rozgoryczenia nie ma. Wyświetl w wątku >>
1 mahuska 0

dzasmina

#6293409 Napisano: 30.11.2016 15:48:23 w Kaufland konkursy
koniczynka123 napisał(a):

Gratuluje naszym 2 forumowiczkom auta emotka , reszty zwycięzców nie kojarzę  emotka
Ale jednak mam obiekcje czy wygrały TYLKO hasła

i to była moja pierwsza myśl po rzuceniu okiem na listę. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6293176 Napisano: 30.11.2016 12:35:10 w Kaufland konkursy
marzenier napisał(a):

dzasmina napisał(a):

ja gdybym wygrała to audi, to od razu sprzedaję i kupię se opla emotka chociaż pewnie nic z tego nie będzie, bo już zdążyliśmy się z mężem posprzeczać w tej sprawie, bo stwierdził, że skoro tak, to on zostaje przy obecnym, bo lubi nisko i szeroko i zarzekał się, że to nie była złośliwość emotka

Za każdym razem jak jest kumulacja w lotto to z mężem mamy ciche dni bo ja chcę kupić mieszkanie w Hiszpanii a on jakis tam warsztat otwiera czy co...Nie wiem,przestaje go słuchać w chwili gdy  on krytykuje moje plany mieszkaniowe.
I takie ciche dni trwają do losowania,kiedy to okazuje się,ze ani warsztatu ani Hiszpanii nima emotka

emotka to mój od jakiegoś czasu już nie gra w lotto, mimo dobrej passy (2 trafione trójkiemotka ), bo zapowiedziałam, że jak wygramy, to wyprowadzamy się do Australii. Hmm może Hiszpanię szybciej by przełknął... Wyświetl w wątku >>

dzasmina

#6293160 Napisano: 30.11.2016 12:23:57 w Kaufland konkursy
ja gdybym wygrała to audi, to od razu sprzedaję i kupię se oplaemotka chociaż pewnie nic z tego nie będzie, bo już zdążyliśmy się z mężem posprzeczać w tej sprawie, bo stwierdził, że skoro tak, to on zostaje przy obecnym, bo lubi nisko i szeroko i zarzekał się, że to nie była złośliwośćemotka Wyświetl w wątku >>