Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika weronika112

weronika112

#2976659 Napisano: 29.12.2009 09:19:53 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że niektórym tak łatwo przychodzi wywlekanie spraw prywatnych na wierzch, w dodatku przez internecie emotka . Wy się w ogóle nie znacie!

Wkurza mnie też, że niektórym tak łatwo przychodzi ocenianie innych, a tak naprawdę g.ó.w.n.o (przepraszam)o sobie wiecie. Jak można kpić, wyśmiewać czyjeś postępowanie po 1 (zaznaczam) zdaniu. Ograniczenie, to chyba dobre słowo. emotka

Nie lubię takich forumowych mędrców.

Miałam napisać, że wkurza mnie pogoda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

weronika112

#2919576 Napisano: 07.12.2009 03:21:12 w Wkurza mnie...
olciak napisał(a):

jasnoska napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

wowczek napisał(a):

taleksander napisał(a):

wkurzaja mnie te wyskakujące reklamy, ukryte na stronie. Był spokój przez pewnien czas, a teraz znowu się pojawiają.




Właśnie - tak było spokojnie, a teraz gdzie nie kliknę tam orange albo jakiś inny syf emotka




matko kochana mam to samo emotka emotka emotka emotka emotka emotka



niestety tez tak mam emotka emotka emotka


przyłączam sie emotka wyjątkowo wkurzające te reklamy emotka



O ile wcześniej jakoś tolerowałam te pare reklam, to teraz jest ich za dużo, a cierpliwa raczej jestem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

weronika112

#2653770 Napisano: 12.09.2009 11:00:01 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie brak czasu na konkursy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

weronika112

#2621342 Napisano: 31.08.2009 11:46:31 w Wkurza mnie...
I tu mamy przykład do czego może doprowadzić wkurzenie. Człowiek się taki bezradny czuje. To dobrze, że Rlip ulżył sobie wkurzeniu, bo to wstrętne uczucie jest emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

weronika112

#2568094 Napisano: 11.08.2009 07:21:00 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie wszyscy filozofowie, poloniści, profesorzy tego forum, jednym słowem specjaliści od nicości z dużą dozą fantazji.
Poprawiać to wy możecie swoje dzieci, o ile je macie, bądź będziecie mieć. Wykształcenie, edukacja, czy nawet sposób wypowiadania się to sprawa prywatna każdego człowieka. Osoby, które poprawiają, szczególnie na forach!, mają zdecydowanie za duże ego, uważają się za nieomylnych. Gdy próbowałam wejść w dyskusję z pewnym takim przypadkiem, nie miałam szans, choć wiedzę na dany temat miałam sporą, a moja racja potwierdzona była naukowo emotka .
Skoro poprawiacie innych, to ja zwracam wam uwagę, zawartą w netykiecie :

nie poprawiaj publicznie błędów ortograficznych innych użytkowników; jeśli chcesz to zrobić odpowiedz piszącemu na skrzynkę pocztową

Ale i tak pewnie się mylę, drodzy specjaliści? Wyświetl w wątku >>
0 0

weronika112

#2557827 Napisano: 08.08.2009 06:23:39 w Żegnamy zmarłych
(*) wyrazy współczucia... Wyświetl w wątku >>
[*] 0

weronika112

#2544094 Napisano: 03.08.2009 02:32:54 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

anemie82 napisał(a):

wkurza mnie uzytkownik nutelka1 po setnej wiadomosci z prosbą o klik napisalam do niej zeby przestała pisac bo nie klikam w linki, w zamian dostalam odpowiedz mam nadzieję że tobie jak będziesz potrzebowac też nikt nie pomoże ! i tego ci bardzo życzę emotka


Nie uajwniamy wiadomosci PW emotka
Pozatym zawsze mozesz ja zablokowac i nie dostaniesz wiecej zadnego info od niej



Też mnie wkurzyła ta wiadomość, dostałam taką samą !:P. Gorzej jak ta osoba zablokuje ciebie, bo nie dostała głosu emotka .
A co. Przecież jak nie drzwiami, to oknem.
Poza tym, czemu ludzie rozsyłający takie wiadomości nie wejdą w wątek kliknijcie ? Dużo tu takich potrzebujących, którzy innym potrzebującym już nie pomogą. Wyświetl w wątku >>
0 0

weronika112

#2541517 Napisano: 02.08.2009 07:17:35 w Wkurza mnie...
aneczkar10 napisał(a):

kajeczka napisał(a):

mnie zaczyna wkurzać ten wątek...poniżej wszelkiej godności emotka


juz czytać sie tego nie da emotka



Ciągle te same osoby w tym teatrze główne role odgrywają emotka . Może zrobimy coś w stylu Konkursowe Złote Maliny, czyli najbardziej prymitywny i dziecinny wpis wygrywa ? emotka

Wkurza mnie, że [btosiaa zajada się waflami, a u mnie ciemności egipskie w lodówce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

weronika112

#2538152 Napisano: 31.07.2009 10:02:33 w Wkurza mnie...
potworkaa napisał(a):

a mnie właśnie brak męża wkurza emotka
a poważnie to samotność i to strasznie emotka i to, że zawsze trafiam na jakichś bogatych d.... emotka nie ma normalnych facetów w wawie? emotka



Samotność a osamotnienie to 2 różne kwestie emotka .
Samotność to stan pożądany, czas na poznanie 'własnego ja'. Samotności szukamy, a osamotnienie to przymus, który nas frustruje i niszczy. Dużo osób myli te dwa pojęcia emotka . Poza tym z mężem jest jak z nagrodą gwarantowaną : rozstrojone i poszarpane nerwy.

A mnie wkurza muszka, która najpierw chodziła sobie żywa w monitorze, a teraz mam nieboszczyka w matrycy. Jak ona w ogóle tam wlazła? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

weronika112

#2524787 Napisano: 27.07.2009 01:43:05 w Wkurza mnie...
a ja nie odpowiedzialam wcale i też nie wygrałam... emotka

A ja odpowiedziałam 'nie' i też nie wygrałam. A może Obama to prezydent, którego tak naprawdę nie ma? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

weronika112

#2524145 Napisano: 27.07.2009 10:34:57 w www.onet.pl
9 czerwca dostałam wiadomość o wygranej w konkursie 'gry dla najmłodszych', odesłałam dane, a paczka nie przychodzi.. Napisałam 2 dni temu maila do Redakcji, napisali, że zgubili dane i prosili, by napisać je jeszcze raz. Pewnie gdybym się nie dopominała o 'swoje', paczka by nigdy nie doszła. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

weronika112

#2505326 Napisano: 19.07.2009 10:30:24 w Wkurza mnie...
Oj, a mnie wkurzają małe czarne muszki, zwane przecinkami, a naukowo wciornastkami. Nie dosyć, że łażą po całym ciele, to wlazły mi do monitora emotka . Wy zakładacie małe stadko owieczek, a ja chyba zrobię takie samo, tylko, że stadko przecinków emotka . A może zrobię im klatkę w paincie? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

weronika112

#2489549 Napisano: 10.07.2009 03:29:00 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

swibek napisał(a):

agusia222 napisał(a):

wkurza mnie burza... emotka


gdzie?? emotka u mnie narazie słoneczko.. emotka


http://www.gdziejestburza.pl/
:) Tu masz gdzie jest burza:D



Z tego wynika, że burza jest nieopodal mnie emotka . Ja mam tylko nadzieje, że prądu nie wyłączą, bo za pare minut mecz na Polsacie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

weronika112

#2489344 Napisano: 10.07.2009 01:11:03 w Wkurza mnie...
Hahaha emotka
Znów czuję przypływ mądrości emotka

Wkurzają mnie osoby na gg, które wypisują (jakby to kogoś obchodziło), gdzie w danym momencie są i po co. Czemu ludzie nie cenią swojej prywatności? (patrz - nasza-klasa).
Wkurza mnie to. Konto na nk skasowałam dawno, a teraz chyba zrobię to samo z gg i pozostanie telefon.
Wkurza mnie też, że mecz nam odwołali.

...ale ogólnie jestem zadowolona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

weronika112

#2486602 Napisano: 09.07.2009 10:15:19 w Wkurza mnie...
Spięciami tutaj budujecie moje ego emotka . Pomimo tego, że jestem młodsza, czuję się szalenie mądrzejsza emotka .

Wkurza mnie, że dopiero jutro mecz i paczki, które powinny przyjść daawno... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

weronika112

#2485539 Napisano: 08.07.2009 08:29:16 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie ten wątek. To tylko forum, to tylko internet, to tylko komputer. Spokojnie.

Wyświetl w wątku >>
0 0

weronika112

#2484124 Napisano: 08.07.2009 11:35:30 w Żegnamy zmarłych
Oglądając dokument na tvn24 Michael Jackson z bliska można było wysłuchać jak mówił, że w sercu jest Piotrusiem Panem.. Patrząc na niego, nie mogłam uwierzyć, że to dorosły człowiek. Jego nieśmiałość, idealizm, marzenia i i ta rozczulająca dziecinność jest taka niecodzienna.. Opuściła świat osoba nietuzinkowa, którą za życia oskarżano. I tu właśnie ukazuje się obłudny świat - po śmierci pewnie, na pewno, wszyscy będą gloryfikować jego osobę. Michael Jackson poświęcał dzieciom czas i zainteresowanie. Był gwiazdą uwielbianą przez miliony ludzi, ale zamiast siedzieć na jachcie w otoczeniu pięknych kobiet, siedział na podłodze i grał w chińczyka z przedszkolakami ubrudzonymi czekoladą. Do tego był tym tak zaabsorbowany jakby sam miał 5 lat. Dzieciaki czuły się przy nim swobodnie, bo miał wrażliwość i duszę dziecka.
... w dziwnym świecie żyjemy - dobrego człowieka zaszczuli źli ludzie... a niby średniowiecze już minęło. Mamy doskonalsze sposoby niszczenia ludzi niż płonące stosy. Gdy ktoś otwiera swoje serce na dłoni, inni traktują je jako poduszkę do wbijania szpilek.. i tak się stało z Michaelem.

(*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

weronika112

#2482482 Napisano: 07.07.2009 08:15:44 w Żegnamy zmarłych
Bardzo wzruszające pożegnanie... (*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

weronika112

#2458837 Napisano: 26.06.2009 05:39:18 w Żegnamy zmarłych

weronika112

#2430902 Napisano: 11.06.2009 03:04:00 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie wkurzanie i to, że niektórzy wygrywają świetne nagrody, które mnie omijają szerokim łukiem. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0