Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aniutka

aniutka

#2467412 Napisano: 30.06.2009 09:59:22 w Rossmann
Jak zwykle nie wygrałam emotka Mam paragon, jak ktoś chętny to prosze na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniutka

#2459392 Napisano: 26.06.2009 09:36:41 w Żegnamy zmarłych

aniutka

#2454401 Napisano: 24.06.2009 12:12:51 w Rossmann
Ponownie nic emotka Już nie wiem jak pisać, w innych konkursach opisowych od czasu do czasu wygrywam, a tutj ani razu emotka Chyba sobie odpuszcze konkursy opisowae, bo i tak szkoda mojego pisania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniutka

#2450478 Napisano: 23.06.2009 12:11:57 w Wkurza mnie...
lala82 napisał(a):

scamp napisał(a):

muzulmanka napisał(a):

Astor mnie kurzył właśnie strasznie- przecież za aktywność nie trzeba było mieć paragonów zakupu a w mailu, który własnie dostałam piszą, żeby im odesłać emotka emotka emotka emotka


i mnie też wkurzył Astor emotka emotka



a mnie jak wqrzył!!! emotka emotka emotka



Też mnie wkurzył, jeden wygrałam dla teściowej, a teraz się okazuje że może go nie dostać bo nie mam paragonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniutka

#2444305 Napisano: 19.06.2009 01:22:57 w Wkurza mnie...
marla221 napisał(a):

znowu lipa ze streetcomu emotka



U mnie również lipa emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aniutka

#2440252 Napisano: 17.06.2009 04:26:58 w TESCO konkursy
Dlatego ja trzymam paragony bo różnie bywa, niech wygrają osoby które uczciwie grają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniutka

#2439669 Napisano: 17.06.2009 12:04:04 w Wkurza mnie...
nineczka17 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

a ktoś wogóle jest na tej liście? emotka emotka emotka


ja nawet nie dzwonie emotka



Też nie dzwonie bo pewnie i tak nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniutka

#2437481 Napisano: 16.06.2009 12:32:50 w Rossmann
czarna2318 napisał(a):

Reni napisał(a):

Posprawdzajcie maile bo tak jak pisalam mdw Rossnet rozsyła info o dodatkowych wygranych ze Skarbu, coś pomieszali we wczesniejszej liscie laureatów emotka


U mnie niestety żaden mail nie przyszedł.Jak mnie nie było na liście tak nie ma emotka



Do mnie też niestety nic nie dotarło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniutka

#2436257 Napisano: 15.06.2009 06:00:34 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie bo jestem przeziębiona, wczoraj mnie dopadło i czuje się obrzydliwie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniutka

#2436090 Napisano: 15.06.2009 04:22:11 w Rossmann
sasanka24 napisał(a):

jkkp napisał(a):

gusiabo81 napisał(a):

madzia444 napisał(a):

są wyniki z krzyżówki z poprzedniego numeru, niestety u mnie jak zwykle nic emotka


u mnie też porażka


u mnie też nie ma emotka [/quote
Też brak mnie na liście szczęśliwców emotka


Mnie również brak emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

aniutka

#2433425 Napisano: 13.06.2009 04:14:30 w TESCO konkursy
olus15 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

czy grał już ktoś w tesco cappy i czy udaje się tam wygrać?


zapomnij, tam grają zawodowcy, nie dla nas walka o bony emotka



w Orange potwierdzenie przychodzi po 1-3minut
z orange zdecydowanie NIE warto grać bo jesteś stracona na samym starcie



W poprzedniej edycji cappy udało mi się wygrać, teraz wysłałam 3 razy i za każdym razem pudło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniutka

#2431257 Napisano: 11.06.2009 09:04:03 w Wkurza mnie...
magdalenka26 napisał(a):

aniutka napisał(a):

magdalenka26 napisał(a):

misiek napisał(a):

nataaa napisał(a):

wkur...za mnie POCZTA............... GRRRRR..... I AA wysłąąłm im 3 zgłoszenia a oni twerdza ze zadne mniedostarlo w terminie, i chce siue na poczcie dowiedzec a oni mi na to ze mam za taka informacje zapłącić w zaleznosci od tego czy chce to listrem wtedy niecale 4 zł czy telegramem wtedy prwawie 8
poprostu POWARIOIWALI!!!!!!!!!!!





odezwij sie na gg lub priw bo nie kumam o co chodzi z tymi płatnosciami moze cos pomogę




ja również dzwoniłam wczoraj do AA ponieważ wygrałam na początku maja jeden zestaw...a babka mi powiedziała ze mój paragon nie doszedł na czas... i nie dostane nagrody...paragon wysłałam 5-tego maja a doszedł do nich PODOBNO 15-tego emotka a najlepsze jeszcze w tym wszytskim to ze w przed ostatnim tygodniu konkursu wygrałam 3 zestawyy i babka powiedziała ze nie muszę nic wysyłac ponieważ mają moje dane...
i tym sposobem zostałam zdyskwalifikowana podwójnie... bo termin wysłania zgłoszenia z przed ostatniego tygodnia już minął emotka emotka

mam potwierdzenie wysłania z 5 maja ... oni też to maja bo sama ona mi to powiedziała...więc jakim cudem list szedł do nich 10 dni??????????

emotka emotka emotka emotka



Ja również miałam przeboje z AA, w 3 i 4 etapie wygrałam kosmetyki, wysłałam paragony, ale na liście zwycięzców mnie nie było. Oczywiście dodzwonić do nich się nie mogłam, maile również przychodziły zwrotne. W końcu się dodzwoniłam to babka powiedziła mi żebym napisała do nich maila i wszystko w nim wyjaśniła. Po 2 dniach dostałam odpowiedz, że nie znajduję się na liście zwycięzców, ponieważ ona w swojej bazie nie ma tych kodów i przekazała je do sprawdzenia. W zwrotym mailu wysłałam zdjęcie tych kremów żeby sie przekonali że to są kosmetyki AA. Te kosmetyki są dostępne tylko w drogeriach Rossman. Trzy tygodnie czekałam na odpowiedż, w między czasie wysyłają maile, aż w końcu po wysłaniu ostatniego maila odpisali mi,że zostałam zweryfikowana pozytywnie i nagrody zostaną do mnie wysłane na początku przyszłego tygodnia emotka Powiedziałam sobie,że nie odpuszcze im tego bo spełniłam wszystkie warunki i nagroda mi się należy emotka




ja zadzwonie jutro do nich i bede wyjaśniała...zobaczymy...ja też spełniłam wszystkie warunki i tez nie podaruję!!!



Popieram emotka
Może chcą jak najmniej nagród wydać i kombinują tak jak Develey emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniutka

#2431248 Napisano: 11.06.2009 08:44:18 w Wkurza mnie...
magdalenka26 napisał(a):

misiek napisał(a):

nataaa napisał(a):

wkur...za mnie POCZTA............... GRRRRR..... I AA wysłąąłm im 3 zgłoszenia a oni twerdza ze zadne mniedostarlo w terminie, i chce siue na poczcie dowiedzec a oni mi na to ze mam za taka informacje zapłącić w zaleznosci od tego czy chce to listrem wtedy niecale 4 zł czy telegramem wtedy prwawie 8
poprostu POWARIOIWALI!!!!!!!!!!!





odezwij sie na gg lub priw bo nie kumam o co chodzi z tymi płatnosciami moze cos pomogę




ja również dzwoniłam wczoraj do AA ponieważ wygrałam na początku maja jeden zestaw...a babka mi powiedziała ze mój paragon nie doszedł na czas... i nie dostane nagrody...paragon wysłałam 5-tego maja a doszedł do nich PODOBNO 15-tego emotka a najlepsze jeszcze w tym wszytskim to ze w przed ostatnim tygodniu konkursu wygrałam 3 zestawyy i babka powiedziała ze nie muszę nic wysyłac ponieważ mają moje dane...
i tym sposobem zostałam zdyskwalifikowana podwójnie... bo termin wysłania zgłoszenia z przed ostatniego tygodnia już minął emotka emotka

mam potwierdzenie wysłania z 5 maja ... oni też to maja bo sama ona mi to powiedziała...więc jakim cudem list szedł do nich 10 dni??????????

emotka emotka emotka emotka



Ja również miałam przeboje z AA, w 3 i 4 etapie wygrałam kosmetyki, wysłałam paragony, ale na liście zwycięzców mnie nie było. Oczywiście dodzwonić do nich się nie mogłam, maile również przychodziły zwrotne. W końcu się dodzwoniłam to babka powiedziła mi żebym napisała do nich maila i wszystko w nim wyjaśniła. Po 2 dniach dostałam odpowiedz, że nie znajduję się na liście zwycięzców, ponieważ ona w swojej bazie nie ma tych kodów i przekazała je do sprawdzenia. W zwrotym mailu wysłałam zdjęcie tych kremów żeby sie przekonali że to są kosmetyki AA. Te kosmetyki są dostępne tylko w drogeriach Rossman. Trzy tygodnie czekałam na odpowiedż, w między czasie wysyłają maile, aż w końcu po wysłaniu ostatniego maila odpisali mi,że zostałam zweryfikowana pozytywnie i nagrody zostaną do mnie wysłane na początku przyszłego tygodnia emotka Powiedziałam sobie,że nie odpuszcze im tego bo spełniłam wszystkie warunki i nagroda mi się należy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniutka

#2430176 Napisano: 10.06.2009 07:13:36 w Rossmann
koza18 napisał(a):

na stronie rosmana pojawila sie informacja w jakich miastach będzie odbywał sie Festiwal Skarby Urody Niestety Krakowa nie ma na liście emotka A szkoda bo w tamtym roku bylo bardzo fajnie



A w moim mieście jest , super zapisze się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniutka

#2429805 Napisano: 10.06.2009 03:37:13 w www.onet.pl
Ja na onecie jeszcze nic nie wygrałam, chociaż gram systematycznie to nagrody jakoś mnie omijają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniutka

#2427246 Napisano: 09.06.2009 09:26:10 w Rossmann
olus15 napisał(a):

Ja już próbowałam żartem, z serca, elaborat, krótko i zwięźle i nic w żadnym konkursie
i już się więcej nie będę wczuwać bo szkoda mi czasu



To tak jak ja, na różne sposoby próbowałam i nic się nie udaje emotka Już wole konkursy na czas bo tam co jakiś czas coś wygrywam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniutka

#2427093 Napisano: 09.06.2009 08:36:10 w Rossmann
Ponownie nic nie wygrałam emotka W innych konkursach opisowych od czasu do czasu udaje mi się wygrywać, a w Rossmanie nie mogę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniutka

#2426734 Napisano: 09.06.2009 12:23:16 w Rossmann
aniutka napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

katanaka napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

czy ktos moze napisac co jest w urodzinowym zestawie?

kolezanka dzis odebrala:
szampon glis kur
krem pod oczy garnier
olejek do skorek rimmel
tusz do rzes maybelline
mleczko z tonikiem loreal
fluid efektima
balsam do ciala garenier
jakis czerwony szal safira
i dyfuzer esencja zapachu jasminowa rosa


Ja dostałam identyczny zestaw emotka




dzieki, to moze i jest wart 170 zl
moze takie wrazenie mialam ze mniej bo moj byl w pudle a ten w reklamowce emotka



Identyczny zestaw dostałam, mój był zapakowany w kartonie emotka Ale coś mi się wydaje że nie jest wart 170 zł emotka



Jednak się myliłam, zestaw jest wart 170 zł emotka A mój dyfuzer esencja zapachu to Różany ogród emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniutka

#2426725 Napisano: 08.06.2009 11:36:37 w Rossmann
jaanonimka napisał(a):

katanaka napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

czy ktos moze napisac co jest w urodzinowym zestawie?

kolezanka dzis odebrala:
szampon glis kur
krem pod oczy garnier
olejek do skorek rimmel
tusz do rzes maybelline
mleczko z tonikiem loreal
fluid efektima
balsam do ciala garenier
jakis czerwony szal safira
i dyfuzer esencja zapachu jasminowa rosa


Ja dostałam identyczny zestaw emotka




dzieki, to moze i jest wart 170 zl
moze takie wrazenie mialam ze mniej bo moj byl w pudle a ten w reklamowce emotka



Identyczny zestaw dostałam, mój był zapakowany w kartonie emotka Ale coś mi się wydaje że nie jest wart 170 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniutka

#2426688 Napisano: 08.06.2009 10:27:04 w Rossmann
melisa napisał(a):

Na Kaliskiej we Włocławku jak zwykle: jeden zestaw na jedną osobę, miałam dwa kupony, za mną stała jakaś kobieta. Kasjerka do mnie, nie mogę, przepisy itp. ta babka mówi do mnie to ja Pani wezmę. Ok. Podałam obydwa kupony przy kasie. Ta kobieta podeszła do drugiej kasy. Jakaś inna sklepowa z zaplecza przyniosła dwa zestawy. Jeden kasjerka oddała mi, drugi oddała drugiej kasjerce. Ta druga kasjerka oddała tej kobiecie co stała za mną, a ta kobieta oddała mi. emotka Kupony zostały w jednej kasie. Czy to nie jest bezsens?

Za to na Pl. Wolności bez problemu wydano mi 7 zestawów, przy czym powinni mnie zatrudnić do obsługi tej promocji. Podaję kuponiki, kasjerka zaczyna wbijać, za mną kolejka. Sugeruję, że chyba znów się system zawiesił, skoro kody nie wchodzą. Kasjerka lekko mnie ignoruję. Konkretniej rzecz ujmuję: może wejdzie kod kreskowy jak go Pani zeskanuje. Kasjerka skanuje i zdziwiona: o rzeczywiście. Rzeczywiście poszło szybciej jak nie wbijała numerków ręcznie. emotka



Dobrze że na Kaliską miałam tylko 3 wydrukowane, reszta 6 na szczescie na Pl.Wolności emotka Wyświetl w wątku >>
0 0