Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ciasssteczko

ciasssteczko

#2904385 Napisano: 02.12.2009 12:02:09 w Carrefour konkursy
marielu napisał(a):

ciastko a co tu piętnować czy chwalić - 90% ludzi tu i wszędzie ma to w zadku emotka



polityke tez 90% ludzi ma w zadku, a dyskutuja emotka
wiem marielu, i nie porywam sie tu z motyka na slonce i oszukancow, ale nie rozumiem czemu nie mozna zabrac glosu w dyskusji emotka

mirek1818 napisał(a):

a kto powiedział że grający na setki starterów nie mają tylu paragonów emotka emotka



nie twierdze, ze wszyscy i nikogo personalnie nie oskarzam, ale wystarczy poczytac forum
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2904363 Napisano: 02.12.2009 11:56:56 w Carrefour konkursy
skoro jednym nie mozna bronic grania na milion starterow to dlaczego innym broni sie wyrazania opinii? jedni krzykna: oszust, inni krzykna: zawisc emotka
osobiscie uwazam ze mam prawo byc niezadowolona, kiedy wiem, ze moja konkurencje stanowi osoba, ktora wykorzystuje jeden paragon a wysyla wiecej smsow - to sie nazywa nieuczciwosc, a czy ja pietnujecie, czy pochwalacie to juz inna sprawa. Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2904223 Napisano: 02.12.2009 11:32:31 w Carrefour konkursy
ja tez obstawialam stoleczna Arkadie, wielkie dzieki dla osoby ktora shandlowala paragony hurtownikowi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2904107 Napisano: 02.12.2009 11:08:48 w Wkurza mnie...
kotek11 napisał(a):

wkurzyłam sie, ze pIonas nas temat zamknał emotka przeciez znalezienie kombinacji było dopiero pierwszym etapem emotka a odpowiedz kazdy sam układa emotka emotka



szczerze mowiac mnie tez to wkurza - niesprawiedliwe jest, ze zamknieta zostaje inicjatywa forumowiczow, a watek 10 lat Nuta.pl! zalozony przez samego administratora, w ktorym tez podawano sobie polozenia nutek - zostal nawet przyklejony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2901184 Napisano: 01.12.2009 02:33:07 w PODZIĘKOWANIA
sambolera napisał(a):

ciasssteczko ...PODZIEKOWANIA stokrotne! emotka



to ja dziekuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2901067 Napisano: 01.12.2009 02:00:44 w Konkursy ABC
jesli komus zalegaja garnki to chetnie na cos wymienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2901055 Napisano: 01.12.2009 01:56:15 w PODZIĘKOWANIA
mama190 napisał(a):

Kochani wszystkim bardzo dziękuje za pomoc w konkursie.... emotka a w szczególności chciałabym wyróżnić basiesiwek28 ciasssteczko iaziaz 79magda bezet i emotka emotka emotka emotka ele

- tez możecie na mnie liczyć.... emotka



do uslug emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2894581 Napisano: 29.11.2009 06:57:22 w Paragony
szukam osoby, która mogłaby kupić dla mnie w Groszku produkt Delecta na konkurs Mikołajkowe niespodzianki - pokryję koszt zakupu i ewentualnej wysyłki paragonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2893921 Napisano: 29.11.2009 01:28:54 w Rossmann
edziagrabarka napisał(a):



no to wymiana emotka emotka ?




masz ode mnie glosik, rozbrajajace ciacho emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2882855 Napisano: 25.11.2009 01:09:36 w Wkurza mnie...
bethan napisał(a):

kryska31 napisał(a):

a mnie wkurza xmamuska, że stale pisze pogrubioną trzcionką
emotka


Tia, ona już mi na pw napisała, że nie zamierza tego zmieniać i tak pisać będzie. Niektórzy dłuugo dorastają, albo wcale.



na forach, gdzie przestrzegana jest netykieta za takie wrzeszczenie lub pisanie wielkimi literami dostaje sie bany - uwazam ze i tu admin moglby chociaz dac upomnienie emotka
oczywiscie mozemy wszyscy zaczac sie wydzierac i z forum zrobi sie bazar emotka

wkurza mnie tez zapalenie oskrzeli, przez ktore stracilam glos (i sobie nie powrzeszcze emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2878473 Napisano: 23.11.2009 11:34:04 w Rossmann
kadjas123 napisał(a):

§ 19.Protokół powinien być podpisany przez laureata konkursu. Prawo do nagrody nie mogą być przekazane osobie trzeciej.
w tym przypadku podając w @ dane krewnych tracimy sami szanse na główna wygraną-liczą więc pewnie,że wiele osób nie odeśle danych emotka



gdyby nagrodami byly tylko wycieczki - tak, ale przy tylu dodatkowych nagrodach watpie, zeby to zniechecilo 'prorodzinnych' graczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2878452 Napisano: 23.11.2009 11:16:59 w Rossmann
ciasssteczko napisał(a):

tak, tylko wydaje mi sie troche niesprawiedliwe, ze razem z zawodowymi graczami pomija sie osoby, ktore wysylaja po jednym zgloszeniu na kolejne konkursy emotka
jesli nie chca nagradzac ponownie tych samych osob to powinni to zaznaczyc w regulaminie.



chociaz moze troche krzywo sie wyrazilam, mialam tu na mysli hurtowych wysylaczy na wszystkich z rodziny niekoniecznie z paragonami vs. normalna osoba ktora bierze 'detaliczny' udzial w promocyjnych danej agencji Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2878443 Napisano: 23.11.2009 11:13:32 w Rossmann
tak, tylko wydaje mi sie troche niesprawiedliwe, ze razem z zawodowymi graczami pomija sie osoby, ktore wysylaja po jednym zgloszeniu na kolejne konkursy emotka
jesli nie chca nagradzac ponownie tych samych osob to powinni to zaznaczyc w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2878409 Napisano: 23.11.2009 11:02:49 w Rossmann
martu18 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

maja21z napisał(a):

maa napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

ismena napisał(a):

maa napisał(a):

ismena napisał(a):

maa napisał(a):

ismena napisał(a):

tedance napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

dostał ktos z was niedawno @ z informacją o uzupełnienie danych w konkursie rossnetu dzień zakochanych?



tak, wszyscy, ktorzy nie podali danych dostali maila z prosba o uzupelnienie


Ja dostałam podziękowanie, a na drugim @ nie uzupełniłam danych i nie dostałam nic emotka





no właśnie ja nie dostałam, a znajomy mi mówił, że dostał emotka
dzięki za odpowiedź emotka





coś jest nie tak jezeli juz kaza Wam uzupelniac dane poniewaz regulamin wyraznie stanowi, ze


W przypadku braku danych teleadresowych w zgłoszeniu, zostanie wysłany email zwrotny do osób będących na liście laureatów, z prośbą o uzupełnienie wszystkich niezbędnych informacji. Jeżeli w ciągu 3 dni laureat nie uzupełni wszystkich swoich danych, prawo do nagrody nieodwołalnie wygasa. Nagroda może zostać wówczas przyznana kolejnej osobie, która spełniła warunki Regulaminu i znalazła się na liście rezerwowej


a zatem jezeli zadaja danych to zgodnie z regulaminem powinno to oznaczac otrzymanie nagrody II stopnia



w poprzednim konkursie prosili o uzupelnienie danych dopiero w przypadku przyznania nagrody... jak widac, tym razem (wbrew regulaminu), prosza o dane od razu emotka




w poprzednim konkursie regulamin byl dokladnie tak sformulowany jak aktualnie i na jego podstawie zarowno wtedy jak i obecnie danych maga zadac dopiero w momencie przyznania nagrody a nie teraz. Podanie danych osobowych nie bylo warunkiem wziecia udzialu w konkursie wiec prosba o ich przeslanie tuz po zakonczeniu konkursu a przed werdyktem jury jest naruszeniem regulaminu konkursu.



wiem emotka
ale co mi po tym? emotka



my im powiemy, że podamy dane dopiero jak nas nagrodzą to oni odpowiedzą, że już nie chcą od nas danych emotka





no tak to racja ale wedlug mnie to jest lamanie regulaminu zadanie danych teraz od osob, ktore wziely udzial. Znam np osobki ktore nie lubia podawac danych w konkursach dopoki ine wygraja nagrody.


ja już w Loreal ostatnio wygrałam i mam obawy że jak teraz mają moje dane to nagrody już nie dostanę emotka




mam podobne obawy, szczególnie w przypadku redage emotka


a mnie się wydaje, że robią to dlatego żeby jedna osoba z 10 @ nie wysyłała na jeden paragon.




nie twierdze, ze robia to w tym celu, ale ze taki moze byc skutek uboczny :>

a tak prawde mowiac to jak ktos bedzie chcial ich oszukac to i tak to zrobi - wiele osob wysyla przeciez zgloszenia na cale rodziny i sasiedztwo, niekoniecznie majac paragon na kazdego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2878396 Napisano: 23.11.2009 10:56:39 w Rossmann
maja21z napisał(a):

maa napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

ismena napisał(a):

maa napisał(a):

ismena napisał(a):

maa napisał(a):

ismena napisał(a):

tedance napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

dostał ktos z was niedawno @ z informacją o uzupełnienie danych w konkursie rossnetu dzień zakochanych?



tak, wszyscy, ktorzy nie podali danych dostali maila z prosba o uzupelnienie


Ja dostałam podziękowanie, a na drugim @ nie uzupełniłam danych i nie dostałam nic emotka





no właśnie ja nie dostałam, a znajomy mi mówił, że dostał emotka
dzięki za odpowiedź emotka





coś jest nie tak jezeli juz kaza Wam uzupelniac dane poniewaz regulamin wyraznie stanowi, ze


W przypadku braku danych teleadresowych w zgłoszeniu, zostanie wysłany email zwrotny do osób będących na liście laureatów, z prośbą o uzupełnienie wszystkich niezbędnych informacji. Jeżeli w ciągu 3 dni laureat nie uzupełni wszystkich swoich danych, prawo do nagrody nieodwołalnie wygasa. Nagroda może zostać wówczas przyznana kolejnej osobie, która spełniła warunki Regulaminu i znalazła się na liście rezerwowej


a zatem jezeli zadaja danych to zgodnie z regulaminem powinno to oznaczac otrzymanie nagrody II stopnia



w poprzednim konkursie prosili o uzupelnienie danych dopiero w przypadku przyznania nagrody... jak widac, tym razem (wbrew regulaminu), prosza o dane od razu emotka




w poprzednim konkursie regulamin byl dokladnie tak sformulowany jak aktualnie i na jego podstawie zarowno wtedy jak i obecnie danych maga zadac dopiero w momencie przyznania nagrody a nie teraz. Podanie danych osobowych nie bylo warunkiem wziecia udzialu w konkursie wiec prosba o ich przeslanie tuz po zakonczeniu konkursu a przed werdyktem jury jest naruszeniem regulaminu konkursu.



wiem emotka
ale co mi po tym? emotka



my im powiemy, że podamy dane dopiero jak nas nagrodzą to oni odpowiedzą, że już nie chcą od nas danych emotka





no tak to racja ale wedlug mnie to jest lamanie regulaminu zadanie danych teraz od osob, ktore wziely udzial. Znam np osobki ktore nie lubia podawac danych w konkursach dopoki ine wygraja nagrody.


ja już w Loreal ostatnio wygrałam i mam obawy że jak teraz mają moje dane to nagrody już nie dostanę emotka




mam podobne obawy, szczególnie w przypadku redage emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2878353 Napisano: 23.11.2009 10:44:00 w Rossmann
ismena napisał(a):

maa napisał(a):

ismena napisał(a):

maa napisał(a):

ismena napisał(a):

tedance napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

dostał ktos z was niedawno @ z informacją o uzupełnienie danych w konkursie rossnetu dzień zakochanych?



tak, wszyscy, ktorzy nie podali danych dostali maila z prosba o uzupelnienie


Ja dostałam podziękowanie, a na drugim @ nie uzupełniłam danych i nie dostałam nic emotka





no właśnie ja nie dostałam, a znajomy mi mówił, że dostał emotka
dzięki za odpowiedź emotka





coś jest nie tak jezeli juz kaza Wam uzupelniac dane poniewaz regulamin wyraznie stanowi, ze


W przypadku braku danych teleadresowych w zgłoszeniu, zostanie wysłany email zwrotny do osób będących na liście laureatów, z prośbą o uzupełnienie wszystkich niezbędnych informacji. Jeżeli w ciągu 3 dni laureat nie uzupełni wszystkich swoich danych, prawo do nagrody nieodwołalnie wygasa. Nagroda może zostać wówczas przyznana kolejnej osobie, która spełniła warunki Regulaminu i znalazła się na liście rezerwowej


a zatem jezeli zadaja danych to zgodnie z regulaminem powinno to oznaczac otrzymanie nagrody II stopnia



w poprzednim konkursie prosili o uzupelnienie danych dopiero w przypadku przyznania nagrody... jak widac, tym razem (wbrew regulaminu), prosza o dane od razu emotka




w poprzednim konkursie regulamin byl dokladnie tak sformulowany jak aktualnie i na jego podstawie zarowno wtedy jak i obecnie danych maga zadac dopiero w momencie przyznania nagrody a nie teraz. Podanie danych osobowych nie bylo warunkiem wziecia udzialu w konkursie wiec prosba o ich przeslanie tuz po zakonczeniu konkursu a przed werdyktem jury jest naruszeniem regulaminu konkursu.



wiem emotka
ale co mi po tym? emotka



my im powiemy, że podamy dane dopiero jak nas nagrodzą to oni odpowiedzą, że już nie chcą od nas danych emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2878276 Napisano: 23.11.2009 10:21:15 w Rossmann
kadjas123 napisał(a):

dostał ktos z was niedawno @ z informacją o uzupełnienie danych w konkursie rossnetu dzień zakochanych?



tak, wszyscy, ktorzy nie podali danych dostali maila z prosba o uzupelnienie Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2878232 Napisano: 23.11.2009 10:05:33 w Paragony
brunetka napisał(a):

tedance napisał(a):

brunetka napisał(a):

LUDZIE!!!Opanujcie się!Chwała Bogu,że jesteście tutaj on-line,..........!!!!!!!!!1Az się boję pomyśleć co by było gdyby .......


A może niech się lepiej spotkają? Dadzą sobie po razie i będzie spokój emotka



Jeżeli to ma zapobiec tym wszystkim kłótniom to podzielam Twoje zdanie




i zamiast walki w kisielu to golasy okładające się w... paragonach? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2876620 Napisano: 23.11.2009 03:20:20 w PODZIĘKOWANIA
iwonciaaa - dziękuję za podanie wyników maxichilloutu, bo jakbym nie spojrzała na laureatów to mój boski men by nawet nie przeczytał smsa o wygranej emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#2874685 Napisano: 22.11.2009 11:09:31 w dzis mam urodzinki
abodak napisał(a):

wszystkim jubilatom składam życzenia i sobie dzisiaj też emotka



a ja tak późno zobaczyłam emotka emotka

składam spóźnione, ale najserdeczniejsze życzenia, i za karę wypiję za Twoje zdrowie nie jedną, ale dwie flaszki emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0