Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ciasssteczko

ciasssteczko

#3967990 Napisano: 16.12.2010 03:50:40 w Paragony
szukam jednego paragoniku z elite z dowolnego sklepu, z dowolnego dnia (no, do 22:00 ostatniego dnia konkursu emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3964014 Napisano: 15.12.2010 12:46:02 w Połączenia nieodebrane
kwiatpaproci napisał(a):

jankowska napisał(a):

Zna ktoś numer 502...044??
Dwadzieścia minut temu, nie zdążyłam odebrać..



domówka emotka



a jeśli dzwonią po dostarczeniu domówki to spytać, czy dostawa była miła, punktualna i jak się zmieniło postrzeganie marki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3963272 Napisano: 15.12.2010 09:54:07 w Wkurza mnie...
mariolakal napisał(a):

henryczka62 napisał(a):

agamaty napisał(a):

wkurza mnie, że wygrałam herbatki z Posti a teraz nie mam jak sobie ich wymyslonych formularzy wydrukować, bo nie mam drukarki... grrr...


czytałam na ich wallu że jak się nie ma jak wydrukować to można ten formularz przepisać i taki wysłać


Kurde, a ja też nie mam drukarki i nawet nie wiedziałam, że trzeba cósik odesłać... Mogę prosić o link do tego pie***onego formularza ??/ emotka



jeśli wygrałaś herbatki i nie dostałaś formularza to mogę Ci przesłać na maila, tylko podaj adres na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3960942 Napisano: 14.12.2010 03:24:25 w Paragony
polec napisał(a):

W Loreal jest rezerwa jakaś ?? czy już po nadziei emotka



jest rezerwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3958950 Napisano: 13.12.2010 09:41:52 w Carrefour konkursy
zyziak napisał(a):

Ale Promocji w Carrefourze trzy gazetki od środy emotka



a jest jakiś link do gazetki wyprzedzeniowej? Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3957812 Napisano: 13.12.2010 05:31:51 w Inne mniejsze markety
jackk76 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

fikumiku napisał(a):


Wszyscy dostali te smsy? Bo u mnie nie ma emotka



nie wszyscy, ale nie jedna osoba emotka



powoli im to idzie, ale ślą do wszystkich emotka

a wiele osób nie chciało mi wierzyć, że jeszcze w ubiegłym tygodniu babka dzwoniła po raz drugi z info o potrzebie przesłania skanu czy ksero dowodu emotka



Bo pewnie czytają forum i żeby niebyło, że tylko wybrańcy będą weryfikowani - sprawdzą wzystkim dowody (szkoda, że zamiast mojego zdjęcia nie wkleiłem jakiegoś fraglesa) emotka emotka



jeśli mają weryfikować, to wszystkich, bo wszyscy przystępujący do konkursu zaakceptowali jego regulamin emotka
skoro pojawił się zapis o jednej nagrodzie na jedno gospodarstwo, to mnie osobiście nie dziwi, że próba weryfikacji tego zapisu spotyka się z takim oburzeniem - nawet, jeśli forumowicze się z tym nie zgodzą (sądzę, że nie jest to aż taka afera żeby interweniował rzecznik, uokik i ekipa w11 emotka ) to jedyna konsekwencja może być taka, że nie dostaną nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3957719 Napisano: 13.12.2010 05:06:02 w Inne mniejsze markety
fikumiku napisał(a):


Wszyscy dostali te smsy? Bo u mnie nie ma emotka



nie wszyscy, ale nie jedna osoba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3957226 Napisano: 13.12.2010 02:50:29 w Paragony
mam 2 paragony na pronto - zapomniałam posłać zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3947310 Napisano: 10.12.2010 12:02:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
a mnie zastanawia... tomektlen czy może tomek b.? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3942771 Napisano: 08.12.2010 09:46:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
barbara1910 napisał(a):

assal napisał(a):

Tak przekazuję, ale coś niejasno, bo nie wszyscy wyłapali.
Na superja było losowanie, i automat tak wybrał tych ostatnich emotka
Tam nieważne było, co się napisze. Byle coś napisać emotka emotka emotka


automat wybiera wszystkich pod rzad jak leci emotka



dobra dobra, żeby to jeszcze były różne, realne osoby - ale całe te profile, łącznie z komentarzami są na jedno kopyto - nie wierzę, że to normalni użytkownicy emotka
pokusiłam się o wysłanie maila, chociaż jak już mówiłam - mi też się rzuciło w oczy skąd mają takie wypasione nagrody i nie liczę, że je przyznają, ale niech posmakują złości konkursowicza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3942652 Napisano: 08.12.2010 09:23:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Budzi wątpliwość, przynajmniej moją, że regulamin w jednym punkcie został zmieniony emotka
Właściciel strony chyba nie wpadł na to, że ktoś takie rzeczy zapisuje emotka



to trzeba ich zapytać o zgodę od ministerstwa na losowanko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3941073 Napisano: 08.12.2010 02:57:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
luskaaa napisał(a):

https://www.e-kon...rticles-2-72131.html

czy ktos ma jakies info o wynikach konkursu Discover Intel Quiz? emotka link do bazy powyzej. bo konkurs dziwnie zniknal, wynikow tez nie bylo.



ktoś o to pytał jakiś tydzień temu na profilu Discovery na fb, napisali że czekają na decyzję Intela i, jak sie wyrazili, mieli nadzieję, że wyniki pojawią się lada chwila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3940847 Napisano: 08.12.2010 01:59:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
kiro napisał(a):

assal napisał(a):

Wracając do superja (którym nie odpuszczę emotka )
Dwa kolejne teksty laureatów emotka
Ulaka: Zamierzam się na to wybrać ... może to i płytkie ... ale czasami właśnie takich prostych rzeczy potrzebujemy dla odreagowania ciężkiej codzienności ...
Paszczak: Nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale przyciągamy określone typy osób. Niektórzy do końca życia będą znajdywać facetów/kobiety, które są sadystami albo wprost przeciwnie ... są idealni emotka
Te cztery komentarze (z tymi wcześniejszymi) wrzucone są w bardzo krótkim czasie - przed północą 6 grudnia emotka
Ktoś się jeszcze zastanawia, czemu nie wygrał? emotka emotka emotka
I koniec z superja tutaj. Napiszę zaraz do nich z prośbą o odpowiedzenie na kilka pytań emotka

no troche dziwne wyniki
emotka



dziwne czy nie, podejrzewam, że autorzy fajnych komentarzy nagród i tak nie ujrzą - niemniej można im trochę dokuczyć za ten konkurs - farsę, assal napiszesz na jaki adres można im się ponarzucać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3940628 Napisano: 08.12.2010 01:11:49 w Paragony
odkupię paragon na whisky lub wymienię na coś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3940174 Napisano: 08.12.2010 11:11:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Ja przyglądam się wynikom na superja.pl
Nagrody świetne, jakby rozpłynęły się w powietrzu emotka
Co mnie zastanawia, to lista użytkowników. Strona 74: http://www.superja.pl/users?page=73
To właśnie te osoby wygrały
emotka
Z drobnymi wyjątkami emotka
Teraz się zarejestrowałam, i jestem na końcu. Czyli, oficjalnie, użytkownicy są ustawieni według czasu rejestracji.
Dlaczego laureaci są koło siebie? Dwa komentarze znalazłam tych osób, i naprawdę na tle innych zero poziomu.
Napiszę do superja jeszcze... szukam jednak osób stąd, co wygrały emotka



a to ci dopiero... najlepsi komentatorzy widać rzucili się w jednym czasie na portal, a jeszcze nicki jakieś takie trochę podobne emotka
prawdę mówiąc od początku wydawało mi się, że coś za dużo wartościowych nagród na tak mało popularny serwis - ale to pewnie jak zwykle wszyscy są uczciwi, tylko my zawistniki snujemy teorie emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3933941 Napisano: 06.12.2010 04:13:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
http://www.zipade...l/Zwyciezcy_iPod.pdf

nie chce mi się dyskutować o treści samych haseł, ale niesamowicie wpienia mnie, że wygrywają zgłoszenia, których autorzy nie potrafią nawet poprawnie napisać nazwy marki, którą tak zachwalają emotka
Soyos, Dave, kurde, czy to tak trudno spojrzeć na opakowanie? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3927378 Napisano: 03.12.2010 11:32:30 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):


emotka emotka emotka emotka
a Regina - kupy się trzymaemotka



u mnie masz nagrodę główną emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3927333 Napisano: 03.12.2010 11:08:28 w Wkurza mnie...
niech będą błędy, niech będzie urwany, a wymowny sms, niech będzie, że o gustach się nie dyskutuje. ale czy naprawdę dacie sobie uciąć głowę, że przeczytano wszystkie zgłoszenia? pomiędzy twierdzeniem, że na pewno nie losują, bo wygrałem a na pewno losują, bo nie wygrałem leży prosta prawda, że co się dzieje w Las Agencjas zostaje w Las Agencjas, sama tego nie zweryfikuję i nie jestem prokuratorem, aby rzucać dowodami - jednak nie tylko własne obserwacje, ale chociażby podniesiony wątek 'nie mogą wszystkiego czytać, bo mają dużo pracy', świadczy o tym, że wolno nam mieć pewne przypuszczenia. ale może nie wolno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3927286 Napisano: 03.12.2010 10:52:39 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):



tak więc takie wpisy ze słyszenia trzeba zawsze brać pi razy oko emotka



ze słyszenia - być może racja, może wyraziłam się nie dość precyzyjnie, a być może słyszałam to od zaufanej osoby? emotka
a może faktycznie mój własny, wymowny, może nie pusty, bo zawierający aż dwie litery hasła, nagrodzony w konkursie sms był aż tak powalający emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3927097 Napisano: 03.12.2010 10:14:57 w Wkurza mnie...
slonko365 naturalnie, masz rację odnośnie celu, w jakim organizowane są konkursy, i każdy, kto choć trochę w tym siedzi ma tego świadomość. Wracając jednak do porównania dokonanego przez monię myślę, że pan kładący kafelki również nie robi tego, aby sam mieć piękną łazienkę, tylko dla kasy - ale jako klient mamy chyba prawo oczekiwać solidnej pracy. Podobnie, jako konsumenci, oczekujemy solidnej pracy od agencji reklamowych emotka . Podobnie jak Ty, jestem z obozu hasełkowiczów i wiem, że wiele agencji poświęca swój czas na czytanie haseł i chwała tym, którzy robią to, jak powiedziałaś z sensem i szybko. Nie pochwalam obrażania nikogo, ale jeśli słyszymy, że w konkursie na najlepsze hasło wygrał pusty sms, lub urwane hasło wysłane zbyt wcześnie przez pomyłkę, to jako druga strona, tak samo związana regulaminem jak organizator, mamy prawo troszkę się wkurzyć. Niekoniecznie z wytykanej tu zawiści czy chęci odebrania komuś nagrody, tylko właśnie dlatego, że jeśli organizator czy też występująca w jego imieniu agencja chce sobie zrobić losowanko - niech buli kasę ministerstwu, tak jak my bulimy za zakupy, smsy, kartki pocztowe, makiety, etc. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0