Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ciasssteczko

ciasssteczko

#4098949 Napisano: 01.02.2011 11:54:17 w PODZIĘKOWANIA
iwonciaaa napisał(a):

ciasssteczko

dziękuję serdecznie za pomoc emotka emotka emotka



drobiazg emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4079157 Napisano: 26.01.2011 12:03:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
inga_iga napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

http://www.czysta...kurs.html#komentarze


poczytałam i jestem w ciężkim szoku, na co pozwalają sobie ludzie pod przykrywką anonimowości w internecie emotka
rozumiem, wynik niezgodny z regulaminem, uczestnicy w bardziej lub mniej kulturalny sposób zgłosili swoje wątpliwości. agencja reaguje, chce wybrać nowego laureata, a ludzie jak się nakręcili, to już - do uwagi, do gazet, do prawników... i jeszcze odgrażają się surowymi konsekwencjami, i że odbiorą agencji wszystkie zlecenia emotka wiem, że agencje potrafią być nieuczciwe, ale w tym przypadku nie rozumiem, do czego ma prowadzić ta nagonka?



nie wypowiadałam się w wątkach co sadzę o organizacji tego konkursu, ale jest mądre powiedzenie jeśli nie potrafisz nie pchaj się na afisz. Ta agencja powinna sobie wziąć te słowa głęboko do serca.



prawdę mówiąc miałam już kilka razy do czynienia z graspem - byli bez zarzutu. ale nie chodzi mi tu o obronę agencji, bo głową za nich ręczyć nie mogę emotka z tego co widzę - popełnili błąd, przeprosili, zaproponowali (moim zdaniem) uczciwe rozwiązanie, a tu taka burza... proporcjonalna raczej do osławionego wręczania samochodów swoim znajomym, a nie pomyłki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4079111 Napisano: 26.01.2011 11:53:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
http://www.czysta...kurs.html#komentarze


poczytałam i jestem w ciężkim szoku, na co pozwalają sobie ludzie pod przykrywką anonimowości w internecie emotka
rozumiem, wynik niezgodny z regulaminem, uczestnicy w bardziej lub mniej kulturalny sposób zgłosili swoje wątpliwości. agencja reaguje, chce wybrać nowego laureata, a ludzie jak się nakręcili, to już - do uwagi, do gazet, do prawników... i jeszcze odgrażają się surowymi konsekwencjami, i że odbiorą agencji wszystkie zlecenia emotka wiem, że agencje potrafią być nieuczciwe, ale w tym przypadku nie rozumiem, do czego ma prowadzić ta nagonka? Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4060642 Napisano: 19.01.2011 10:14:49 w Wkurza mnie...
Co do poczty... wiem, ze panie z okienek bywają opryskliwe i niekompetentne, ale nie uogólniałabym tego na całą pocztę - takie przypadki zdarzają się wszędzie. Są też ludzie, którzy pracują dobrze i sumiennie, a czasem jak słucham, jak odnoszą się do nich klienci to aż mi przykro... Pracownik poczty to też nie służący, i nie ominie odgórnych przepisów, bo jaśnie państwo sobie życzą i jeszcze wykrzykują, to cytat z wczoraj: wyp***dolę cię z tej pracy - takie sytuacje są na porządku dziennym - obawiam się, że też bym się w takiej pracy frustrowała emotka Wiadomo, wszyscy wiemy jak potrafi wyglądać praca poczty - zaginione, uszkodzone lub ograbione przesyłki, kolejki w urzędach, etc. Czasem warto jednak pomyśleć, że przesyłka mogła się uszkodzić na sortowni, a nie pani z okienka po niej skakała, a awaria systemu pocztowego czy klient, któremu nie chciało się wypełnić wcześniej druczków i blokuje kolejkę to też nie jej wina, a złość ludzi skupia się na niej. Pomijam Gienie, które faktycznie robią manicure zamiast pracować i piszą długopisami wyjętymi z naszych przesyłek - bo o takich chyba wszyscy mają jednakowe zdanie emotka

Na dowód, że jest nadzieja dla naszych poczt przytoczę moją wczorajszą przygodę - miałam wrzucić do skrzynki list, odebrałam też polecony. Do skrzynki trafił mój polecony (odebrany, podpisany), a do domu przyniosłam z powrotem list, który miałam wysłać. Zorientowałam się już po zamknięciu, zadzwoniłam do mojego urzędu, pani uspokajając mnie obiecała, że poszuka w skrzynce zanim opróżnią ją do wysyłki - znalazła, oddzwoniła, po kwadransie miałam przesyłkę w dłoni - wszystko z uśmiechem, nie chciała nawet przyjąć drobiazgu, jaki chciałam jej dać za dobrowolne poświęcanie swojego czasu po godzinach pracy na ratowanie mojej wpadki.

Podsumowując: wkurzają mnie buraki po obu stronach okienka, gdy naprawdę są burakami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4058517 Napisano: 18.01.2011 12:02:03 w dzis mam urodzinki
zuzkaa napisał(a):

anka napisał(a):

79magda napisał(a):

joan napisał(a):

kajeczka napisał(a):

sambolera
emotka emotka emotka emotka emotka
Asia,najlepszego w dniu urodzinek !!!! emotka


Dołączam swoje życzenia emotka



Asiu, wymarzonych podróży i gumowych drzew na drodze
emotka

Wszystkiego, o czym tylko marzysz emotka emotka emotka emotka


wszystkiego naj


Wszystkiego najlepszego emotka emotka



zdrówka, uśmiechu i nieprzerwanej konkursowej dobrej passy emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4057623 Napisano: 17.01.2011 11:09:49 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że na forum nie ma opcji 'ukryj posty (wybranego) użytkownika' - o ile sprawniej by się czytało, bez konieczności przedzierania się przez ten spam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4049415 Napisano: 14.01.2011 07:25:06 w Wkurza mnie...
cudaczek napisał(a):


Ehe, a świstak siedzi i zawija w te sreberka...



ciśnie się na usta emotka

mgła mnie wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4041663 Napisano: 12.01.2011 08:35:05 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

wkurza mnie chat na FB.. można go jakoś wywalić? Nie mogę spokojnie przejrzeć np. zdjęć u znajomych bo ciągle ktoś się wcina z prośbami o głosy..
ps. oczywiście ja rozumiem, że można prosić, ale jeszcze 5s nie minęło jak się pojawiłam na FB, a już 3 osoby ;|



wejdź w okienku czatu na górze w Opcje -> Przejdź do trybu offline, nie będzie dokuczać
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4041644 Napisano: 12.01.2011 08:26:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kosmetyki z H&S Natura (Opek) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4021566 Napisano: 05.01.2011 07:49:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
skoro nie było smsów to alma pewnie jeszcze jutro zadzwoni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3989964 Napisano: 23.12.2010 04:55:46 w Gratulacje! Dla wygranych!
kingaa napisał(a):

Aaaaaa Basia udało się emotka emotka
Gratuluję iPada !! emotka emotka emotka




a ja, sierota, nie zdążyłam się dopisać, za co przepraszam emotka

i gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3984834 Napisano: 21.12.2010 07:58:25 w Oddam za darmo
YQ6GW6 ostatnia szansa, ostatni kodzik - może ktoś użyje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3984470 Napisano: 21.12.2010 06:03:59 w Oddam za darmo
ciasssteczko napisał(a):

oddam 4 kodziki lecha (po jednym) dla 4 pierwszych osób na pw emotka



koniec kodzików Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3984409 Napisano: 21.12.2010 05:44:28 w Oddam za darmo
oddam 4 kodziki lecha (po jednym) dla 4 pierwszych osób na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3983588 Napisano: 21.12.2010 01:10:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
inka113 napisał(a):

suszarki z Alwaysa- normalnie nie wierze! emotka



wow emotka emotka

napiszesz, kto wozi? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3981311 Napisano: 20.12.2010 05:54:47 w Inne mniejsze markety
martusiamj napisał(a):

sam napisał(a):

Szukam skanu paragonu Head@Shoulders (sprzed 19.11.) z Drogerii Natura. Oferuję doładowanie lub przelew.
Dodam, że dzisiaj dostałem smsa od organizatorów konkursu informującego, że jutro zamykają listę i czekają na przesłanie skanu paragonu do jutra (czyli wtorku) do godziny 10. Weryfikację już kończą, nagrody mają być wysłane do 24.12, więc pewnie już kolejnych osób z rezerwy informować nie będą. Tym bardziej uśmiecham się o paragon. Po co ma stać się bezwartościowym papierkiem emotka
Regulamin:
http://dn.headand..._Drogeria_Natura.pdf


Do mnie dziś dzwonili z tego konkursu i mam 5 dni na odesłanie paragonu, więc weryfikacja jeszcze te 5 dni potrwa.



przez telefon pani mówiła też o wysyłce do 31.12, chyba, że postanowili się jednak spiąć Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3974798 Napisano: 18.12.2010 06:24:08 w Udane wymiany - polecane nicki:)
is77, yuliya25, urocza, wowczek, kozuszka38, mala4, aendrius1

pat4 emotka emotka

poza tym jest wiele osób, z którymi bez obaw ubijałabym interesy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3973514 Napisano: 18.12.2010 11:05:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
radosna napisał(a):

Kurierzy zaczynają rozwozić quady Honda.
Jeśli ktoś dostał, to proszę o informacje dotyczące koloru.



do mnie salon hondy dostarczył już wczoraj - kolor czerwony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3970770 Napisano: 17.12.2010 11:57:56 w Inne mniejsze markety
Magda, obawiam się, że Twoje nerwy i tak nic nie pomogą, bo kto lubi podręczyć agencje, to i tak dręczyć je będzie. Pozostaje mieć nadzieję, że organizatorzy nie postrzegają tych osób jako reprezentatywnych dla całej społeczności mniej lub bardziej cierpliwych i podejrzliwych konkursowiczów.

A teraz strzelmy sobie kawkę, donosik i miłego dnia emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#3969476 Napisano: 16.12.2010 09:39:45 w Paragony
ciasssteczko napisał(a):

szukam jednego paragoniku z elite z dowolnego sklepu, z dowolnego dnia (no, do 22:00 ostatniego dnia konkursu emotka )



dziękuję za pw, jednak nie szukam, myślałam że wysłałam na inny konkurs ale się znalazł emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0