Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ciasssteczko

ciasssteczko

#4142762 Napisano: 15.02.2011 11:30:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
efelinkaaa napisał(a):

mam pytanie: można wstawić jedno zdjęcie w dwóch konkursach??
W żadnym organizator nie zastrzegł, że prawa autorskie przechodzą na niego, więc chyba nadal mogę posługiwać się zdjęciem??

http://www.facebo..._t=photo_album_reply




Jeśli nie ma zapisu o przejęciu praw autorskich, a organizator konkursu który wskazałaś w linku nie wymaga, by zdjęcie nie było wcześniej publikowane to wszystko jest ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4142544 Napisano: 15.02.2011 10:26:31 w Połączenia nieodebrane
agusia222 napisał(a):

mmagd napisał(a):

Nieodebrane z nr 2263753XX

kojarzy ktoś??


z baunty dzwonią potwierdzić dane emotka



potwierdzam, bounty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4137017 Napisano: 13.02.2011 12:51:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie chcę zaśmiecać wątku 'konkursy na facebooku' więc chciałam zapytać tu, w świetle tego artykułu:

karka napisał(a):

polecam artykuł, w dużej części o konkursach na facebooku
http://marketing....2/aid=m4d3ef79ed8772




czy ktoś kiedyś widział konkurs na fejsie, który byłby zgodny z regulaminem? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4128787 Napisano: 10.02.2011 02:43:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
haz0r napisał(a):

Ciassteczko a z tym punktem?

Zwycięzcy nagród Drugiego Stopnia oraz Nagrody Głównej zostaną dodatkowo powiadomieni przez
Organizatora o wygranej telefonicznie do dnia 14.01.2011

Bo nie miałem żadnej rozmowy:/



moja rada: zadzwonić do nich i upewnić się, czy wszystko ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4128719 Napisano: 10.02.2011 02:29:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
haz0r napisał(a):

Regulamin akurat czytałem, dodatkowo miało być 30 telefonów do wygrania z reala, a nie żadna nagroda II stopnia i po drugie Zwycięzcy nagród Drugiego Stopnia oraz Nagrody Głównej zostaną dodatkowo powiadomieni przez Organizatora o wygranej telefonicznie a żadnej rozmowy nie miałem, więc czyżby to kosmetyki tak dziwnie oznaczone?:/



Nagroda drugiego stopnia to zaproszenie na finał Elite Model Look - i mogli ją zdobyć uczestnicy zarówno z Reala, jak i z ogólnpolskiego. Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4128484 Napisano: 10.02.2011 01:45:09 w Wkurza mnie...
malutka456 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

malutka456 napisał(a):

lekkoatletka napisał(a):

a mnie wkurza zbyt szybkie tracenie wagi emotka mam 167 cm wzrostu i 47 kg na liczniku... wszystko fajnie, tylko straciłam 7 kg w ciągu 1,5 miesiąca a jem tylko trochę mniej niż zazwyczaj i to z powodu braku czasu. Byłam u lekarza i powiedział, że to pewnie ze stresu (sesja)... nawet nie pobrał krwi, żeby zobaczyć czy coś jest nie tak emotka


masz ogromna niedowage emotka zrob sobie morfologie chociaz emotka

generalnie wystarczy miec dobra przemiane materii emotka ale wydaje mi sie, ze 47kg przy takim wzroscie to troszke za malo

To nie jest ogromna niedowaga - jak miałam 18 lat to też w krótkim czasie ubyło mi z 10kg, od tego czasu przy wzroście 166cm rzadko przekraczam 48kg i muszę się podtuczać tylko przez wzgląd na anemię, której nabawiłam się później. Bardzo szczupli ludzie (bez zaburzeń żywienia) też mogą być całkowicie zdrowi - u mnie miało to tylko i wyłącznie podłoże hormonalne w związku z dojrzewaniem, ale zasadniczo morfologia to podstawa, poza tym badanie czy nie ma brzydali-pasożytów. Głowa do góry! emotka


jak wazylam 45 kg przy wzroscie 158 to wszyscy straszyli mnie anemia i w ogole wieszakiem mnie nazywali emotka emotka



hehe od wieszaków też mi się obrywało, i babcie wiecznie narzekające, że ja tak marnie wyglądam emotka
trzeba tylko pamiętać, że nie zawsze spadek wagi = anemia, ja mam akurat anemię z nieprawidłowego wchłaniania żelaza, więc niezwiązana z wagą, nie chcę nikogo straszyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4128441 Napisano: 10.02.2011 01:34:11 w Wkurza mnie...
malutka456 napisał(a):

lekkoatletka napisał(a):

a mnie wkurza zbyt szybkie tracenie wagi emotka mam 167 cm wzrostu i 47 kg na liczniku... wszystko fajnie, tylko straciłam 7 kg w ciągu 1,5 miesiąca a jem tylko trochę mniej niż zazwyczaj i to z powodu braku czasu. Byłam u lekarza i powiedział, że to pewnie ze stresu (sesja)... nawet nie pobrał krwi, żeby zobaczyć czy coś jest nie tak emotka


masz ogromna niedowage emotka zrob sobie morfologie chociaz emotka



To nie jest ogromna niedowaga - jak miałam 18 lat to też w krótkim czasie ubyło mi z 10kg, od tego czasu przy wzroście 166cm rzadko przekraczam 48kg i muszę się podtuczać tylko przez wzgląd na anemię, której nabawiłam się później. Bardzo szczupli ludzie (bez zaburzeń żywienia) też mogą być całkowicie zdrowi - u mnie miało to tylko i wyłącznie podłoże hormonalne w związku z dojrzewaniem, ale zasadniczo morfologia to podstawa, poza tym badanie czy nie ma brzydali-pasożytów. Głowa do góry! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4127874 Napisano: 10.02.2011 11:27:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
79magda napisał(a):

joan napisał(a):

jeszcze mi coś takiego przyszło do głowy: czy ktoś z konkursowiczów zostawia sobie kopie regulaminów do WSZYSTKICH konków, w jakich kiedykolwiek wziął udział? Bo przyznam się, że ja nie. Zatem wykorzystywanie 2x tego samego tekstu jest ryzykowne, ponieważ mogliśmy go już komuś wcześniej przekazać na wyłączność. Może i dmucham na zimne, ale nawet wygrane hasełko z Twixa przemodelowałam na konek Duplo emotka



No więc właśnie, zaczynamy chyba popadać w paranoję emotka przecież to w końcu nasze własne myśli przelane na papier/klawiaturę telefonu bądź komputera...



Napisałam o tym, jak to wygląda z punktu widzenia ogólnych praw autorskich, a praktyka swoją drogą emotka
Np. copywriter nie sprzeda dwóm agencjom identycznego hasła, ale w przypadku konkursów - wiadomo, czasem przerabiamy jakiś pomysł na potrzeby różnych zgłoszeń - moim zdaniem jednak, tak jak napisałam, warto to wziąć pod uwagę i świadomie nie wykorzystywać nagrodzonych wcześniej prac (o ile pamiętamy, że organizator dziabnął do nich prawa), chociażby dlatego, żeby uniknąć potem przykrych komentarzy i zarzutów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4127756 Napisano: 10.02.2011 11:01:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
79magda napisał(a):

Słuchajcie, mam pytanie!!!

Na pewnym portalu zarzucono mi oszustwo, ponieważ ktoś znalazł tekst, który dodałam do konkursu, w sieci. Tyle tylko, że to mój własny tekst!!! Jedyną moją winą jest to, że nie doczytałam regulaminu, który nakazuje dodawać teksty stworzone na potrzeby konkursowe. Ok. Moja wina. Czy dodawanie używanego tekstu jest nieetyczne? Czy jeżeli coś jest dobre, to dlaczego nie? Jakie jest Wasze zdanie?

A drugie pytanie:

Do tekstu dodałam zdjęcie z internetu. Przy fotografii nie było zaznaczone, że jej właściciel sobie tego nie życzy itp. Fotografia miała być jedynie ilustracją do tekstu... Bo nie był to konk fotograficzny. I moje pytanie: jak to jest z tymi fotkami z netu? Można z nich korzystać, czy nie? A avatary? Bo przyznam, że świadomie bym czegoś takiego nie zrobiła, ale teraz czuję się głupio... A przecież jakże często wklejamy w różne miejsca fotki znalezione w Internecie: potraw, miejsc, ludzi... Czy to sprzeczne z prawem, gdy, co podkreślam - nie ma zaznaczonego nigdzie, że nie wolno tego robić?



Odnośnie wykorzystywania używanych tekstów - nie widzę przeciwwskazań, o ile w regulaminie nie jest jasno określone, że praca nie mogła być wcześniej publikowana ani nagradzana. Warto wziąć pod uwagę, czy wygrywając w innym konkursie tekstem lub zdjęciem nie przekazaliśmy tym samym praw autorskich organizatorowi - wówczas nie możemy ich wykorzystywać (tak jak jedna specjalistka z naszego forum emotka ).

Odnośnie zdjęć - jestem przeciwna wykorzystywaniu zdjęć z sieci, bo nawet, jeśli nie ma wyraźnych zastrzeżeń, zdjęcie może być chronione prawami autorskimi. Jeśli to nie konkurs fotograficzny, a jedynie ilustracja do tekstu, to można zawsze podać autora fotografii. Osobiście nie radziłabym korzystać nawet z serwisów typu 'darmowe fotki', moje zdjęcia trafiły kiedyś właśnie do darmowych tapetek na pulpit, oczywiście bez mojej zgody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4121319 Napisano: 08.02.2011 12:34:20 w Wkurza mnie...
wkurza mnie spamująca pocztakartkowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4117931 Napisano: 07.02.2011 01:01:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

yonia napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):



ja proponuję jeszcze sprawdzić w słowniku, co znaczy słowo nuworysz emotka emotka



moze to dialekt albo gwara



widzę, że samych filologów na forum mamy emotka
ja akurat z innej jestem bajki emotka



tak się składa, że jestem filologiem emotka (uff, dobrze, że nie copywriterem emotka )

w żadnej bajce nie powinno się używać mądrych słów, jeśli nie rozumie się ich znaczenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4117798 Napisano: 07.02.2011 12:30:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
asior24 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

a ja mam dziwne odczucie co do wyników w konku Zima w Intermarche


http://www.e-kupo...ma%20w%20Intermarche

Lista laureatów głównych:
1. Bartosz Hejmej (Telewizor SONY KDL-55EX710 o wartości 7900,00 zł)
2. Władysław Świątkowski (Zestaw kina domowego SONY BDV-IZ1000W o wartości 3890,00 zł)

otóż po przejrzeniu list laureatów z innych konków dostępnych na stronce e-kupon.info nigdzie nie pojawia się nazwisko Hejmej ani Świątkowski/a

to dziwne, bo zwłaszcza w konkursach, gdzie było 300 - 400 nagród zawsze gdzieś przemyka jakieś nazwisko, które potem w większym konku wygrywa nagrodę główną

a tu mają ludzi, którzy nigdzie nic nie wygrali emotka

specjalnie wybierali nuworyszy czy coś tu nie gra emotka


Proponuję leczyć się z urojeń... przecież wysyłając zgłoszenie nikt nie podawał danych, może po prostu wybrali proste mało skomplikowane hasła wysłane przez przeciętnego klienta sklepu. emotka



ja proponuję jeszcze sprawdzić w słowniku, co znaczy słowo nuworysz emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4112447 Napisano: 05.02.2011 12:11:12 w PLAGIATY
kingaa napisał(a):

A co z tym konkiem gdzie już jedna Pani przywłaszczyła wierszyk Ciasteczka



moja naśladowniczka emotka usunęła zgłoszenie, oczywiście bez słowa przeprosin, ale nie liczyłam na to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4111170 Napisano: 04.02.2011 08:05:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
lavenda7 napisał(a):

Jak tak czytam ten temat to mi się nasuwa myśl, że niektóre osoby powinny przestać grać w konkursy:P Naprawdę chyba niektórych to kosztuje za dużo zdrowia i nerwów:P Tylko mnie nie zjedzcie:P



dziab, dziab emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4111116 Napisano: 04.02.2011 07:45:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
leona napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

doczekałam się plagiatu mojej pracy emotka będą wciry emotka


coś więcej?
My tu namiętnie tępimy plagiaty emotka



chodzi o walentynkowy konkurs na fanpage'u Triumpha, laska zerżnęła moje życzenia z innego serwisu. napisałam jej na pw i w komentarzach, zobaczymy emotka




Swoją drogę podobno trudno o większy komplement niż naśladownictwo emotka



myślę, że nikt nie czułby się zaszczycony, bo złodziejowi bardzo spodobał się jego portfel emotka z plagiatami jest podobnie, niestety Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4111089 Napisano: 04.02.2011 07:37:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
efelinkaaa napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

doczekałam się plagiatu mojej pracy emotka będą wciry emotka


coś więcej?
My tu namiętnie tępimy plagiaty emotka



chodzi o walentynkowy konkurs na fanpage'u Triumpha, laska zerżnęła moje życzenia z innego serwisu. napisałam jej na pw i w komentarzach, zobaczymy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4110828 Napisano: 04.02.2011 05:58:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
doczekałam się plagiatu mojej pracy emotka będą wciry emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4109508 Napisano: 04.02.2011 12:08:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
Chcę tylko zaznaczyć, że wypowiedź ooo, wygrała X aut, jest be nie równa się wypowiedzi np. o plagiacie, naruszeniu regulaminu odnośnie formy pracy, fałszowaniu tożsamości czy wykorzystywaniu zdjęć, do których nie posiada się praw autorskich.

Ale na argument inni tak robią, więc czemu nie chyba nie ma rozsądnej odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4106245 Napisano: 03.02.2011 01:19:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

kasiunia23 napisał(a):

mówię to oczywiście z lekką nutką zazdrości
nieźle się tej pani powodzi, drugie autko w ciągu miesiąca
http://www.bhv.pl/n/nagrody-rozdane/43/
też bym tak chciała



już widzę jak po powyższej wymianie zdań posypią się na dyskutantów gromy, że P. Monika ma trudne życie, masę kłopotów i jest taka biedna, że szkoda gadać emotka emotka emotka emotka emotka



Raz się z Tobą zgodzę... Koleżeństwo nie zawsze powinno oznaczać przyzwolenie na postępowanie wbrew regułom. Nie mam nic personalnie do Moniki, gramy, wygrywamy swoje. Wrzucanie prac plastycznych na konkurs hasełkowy wydaje mi się trochę nie w porządku, ale wiadomo - ryzyk-fizyk, może nagrodzą, tu pretensje można mieć do organizatorów, że nie dają równej szansy uczestnikom, bo nie wywiązują się z własnego regulaminu. Mam przynajmniej nadzieję, że tym razem wygrana nie była okupiona domniemanym plagiatem, mnożeniem tożsamości ani wykorzystywaniem zdjęć, do których prawa zostały przekazane innym podmiotom po wygranej w innym konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4106065 Napisano: 03.02.2011 12:38:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
kasiunia23 napisał(a):

mówię to oczywiście z lekką nutką zazdrości
nieźle się tej pani powodzi, drugie autko w ciągu miesiąca
http://www.bhv.pl/n/nagrody-rozdane/43/
też bym tak chciała



hmmm, dziwne, że aż tyle jej się zmieściło na tym małym kuponiku konkursowym, jaki należało wrzucić do urny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0