Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ciasssteczko

ciasssteczko

#4493192 Napisano: 30.06.2011 12:32:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Po dłuuuugim oczekiwaniu dotarł kurierem Delta voucher na wycieczkę Itaki z Gellwe - wiem, że kilka osób też niecierpliwie czeka, więc możecie spodziewać się przesyłki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4488121 Napisano: 28.06.2011 02:26:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
czarnygreg napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

zabawną przywarą wielu naszych rodaków jest też przechwalanie się, gdzie to nie byli - może się policytujemy? emotka emotka emotka


oj,chciałabym policytować!
ale odpadam niestety, wcale się nie dziwie ze Polacy się lubią przechwalać wyjazdami, raz, ze taka możliwość mamy od niedawna, dwa, ze finansowo stały się wycieczki bardziej dostępne, jak ktoś w temacie zorientowany to wie ze Niemcy, Anglicy, zarabiający przecież znacznie więcej za wyjazdy zagraniczne płacą mniej, szczególnie za kierunki egzotyczne-i to mnie wkurza jak nie wiem co!



naturalnie, nikomu, łącznie ze sobą, nie odbierałabym radości z wyjazdu (zwłaszcza osobom ze starszych pokoleń, które napotykały finansowe i polityczne przeszkody) - dziwią mnie jedynie przypadki, gdy podróże przekładają się na poczucie wyższości wobec innych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4488069 Napisano: 28.06.2011 02:10:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
zabawną przywarą wielu naszych rodaków jest też przechwalanie się, gdzie to nie byli - może się policytujemy? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4476673 Napisano: 24.06.2011 01:29:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
goralecka napisał(a):

ciasssteczko wykonanie przez Uczestnika zdjęcia przedstawiającego ulubioną wakacyjną potrawę i/ lub przepisu na wakacyjną potrawę, zwanego dalej „Praca”


Przepis nie był konieczny.



O, pardon, nie zauważyłam tego 'lub'. Niemniej materiały konkursowe mówią o przepisie, i taka wymówka z ich strony byłaby kompletnie bez sensu - nagrodzili całe zgłoszenie a nie część, w związku z tym całe jest nieregulaminowe i koniec, kropka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4476609 Napisano: 24.06.2011 01:11:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
goralecka napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

goralecka napisał(a):

zgloszenie wiolifasoli w almie to teraz juz tylko zdjecie emotka


ciekawe co by zostawili gdyby zdjęcie okazało się pożyczone emotka emotka


tego nie wiem ale ne widze w regulaminie zapisu, ze komisja moze ingerowac, wycinac, zmieniac zgloszenie uczestnika. Pierwszy raz sie z tym spotkalam i jestem w szoku.



przede wszystkim teraz zgłoszenie jest nieregulaminowe - nie zawiera części z przepisem - wobec tego przecież nie może być nagrodzone
emotka
Julia, na Twoim miejscu próbowałabym kontaktować się telefonicznie z marketingiem i postraszyć ich UOKiKiem albo czymś podobnym, oczywiście po wykładzie o nieuczciwości wobec innych uczestników, którzy niczego nie ukradli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4475190 Napisano: 23.06.2011 10:18:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
cezarymordawski napisał(a):

a ja sie zastanawiam czemu wybieraja nowa prace z calej puli w almie zamiast dac komus z wyroznionych wycieczke a nowa osobe dodac do wyroznionych (skoro wczesniej nie wybrali to znaczy ze byla gorsza od wszystkich 13)



Też mnie to trochę zdziwiło i współczuję wam, to chyba praca Twojej dziewczyny jest pierwsza w wyróżnionych? Z jednej strony wyróżnienia mogły być też w przypadkowej kolejności, z drugiej domyślam się jak to jest być tak blisko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4469509 Napisano: 21.06.2011 07:01:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
Modyfikowanie przepisów to temat dyskusyjny, ale osobiście smucą mnie przypadki, gdy uczestnikowi konkursu nie chce się nawet wymyślić własnego słowa wstępu do zgłaszanej pracy konkursowej... http://www.mojego...nia_srodziemnomorska emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4467801 Napisano: 21.06.2011 11:25:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziolko napisał(a):

ale umiejętności fotografa nie zależą tylko i wyłącznie od aparatu emotka

dobry fotograf zrobi dobre zdjęcie nawet kiepskim aparatem emotka



zgadzam się, podobne efekty małej głębi ostrości można zrobić nawet kompaktową cyfrówką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4255236 Napisano: 30.03.2011 11:51:16 w Pomocy!!!!
amif napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

amif napisał(a):

tak się dzieje niezależnie od przeglądarki
w wordzie mam to samo
a jak się resetuje przeglądarkę?


może wyłączenie komputera i od nowa włączenie pomoże emotka


nie pomaga



zajrzyj do linka: http://www.porady..._ati_radeon-133.html emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4199223 Napisano: 06.03.2011 11:55:43 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

ewachem napisał(a):

agamaty napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

ewachem napisał(a):

szukam regulaminu Finish Bomi (agencja Smolar)


Co do wygramia bedzie?


ale to chyba stara sprawa, co?


tak stara sprawa, czekam na telefon od przedstawiciela i sie nie moge doczekac, dzwonilam na poczatku lutego do Smolara i mila Pani powiedziala zeby poczekac a na pewno przedstawiciel odezwie sie w sprawie przekazania nagrody a narazie cisza wiec jutro dzwonie emotka



dawno minęło 30 dni od zakończenia konkursu (23.01.2011), więc przedstawiciel zwinął się z widelcami
emotka



nie chcę Ci odbierać satysfakcji, ale już kilka razy odbierałam nagrody po trzydziestu dniach przy identycznie ułożonym regulaminie i nikt się z nimi nie zwinął emotka smolar to normalna agencja, tylko przedstawiciele zawsze się ociągają Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4199143 Napisano: 06.03.2011 10:15:12 w TESCO konkursy
karolkas napisał(a):

grusia25 napisał(a):

karolkas napisał(a):

grusia25 napisał(a):

karolkas napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

czy ktoś dostał zwrotkę po wysłaniu mmsa na żywiec?




oj własnie też szukalam na to odpowiedzi, nie dostałam zadnej odpowiedzi ani nawet potwierdzenie dostarczenia.nawet nie wiem czy doszedł mms




ja wysłałam przed chwilą i dostałam zwrotkę od razu emotka



a z jakiej sieci wysylalas?




z orange emotka



kurka ja z plusa, to może z plusem znowu jakies problemy są



ja słałam z ery i nic mi nie zwróciło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4192314 Napisano: 04.03.2011 10:24:06 w TESCO konkursy
czy ktoś dostał zwrotkę po wysłaniu mmsa na żywiec? Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4184117 Napisano: 01.03.2011 11:55:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
aparaty z Bounty przyniósł UPS emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4180414 Napisano: 28.02.2011 11:34:17 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że wyjeżdżam za granicę i widzę w sklepach polskie produkty w wersjach niedostępnych u nas - soki, alkohole, etc. Co to my, jacyś gorsi jesteśmy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4166260 Napisano: 22.02.2011 09:38:01 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):



Filologia angielska? Of course! That's good choice emotka Druga część tej nazwy w miarę mi się podoba, ale ta pierwsza... filologia... co to w ogóle znaczy emotka Z ang. mam 4 przez 3 lata więc... nie wiadomo... emotka



na filologii angielskiej sama nauka języka to może 5% programu studiów emotka poza tym historia, literatura, składnia, fonologia, fonetyka, morfologia, metodyka, psychologia, etc., etc. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4166181 Napisano: 22.02.2011 09:12:45 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Zmówiliście się na pw żeby tak nabazgrać czy co? To nie jest śmieszne! ale nikt nie wymienił finansów/bankowości/zarządania to już chyba wiem na co się wybiorę
Nikt nie wymienił, bo to oczywiste, że tam jest matmy od.... zawalenia emotka
Jedyny pewniak, gdzie tego unikniesz to filologie, prawo i (zapewne) medycyna ... emotka




filologia angielska uczy się przynajmniej logiki
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4165293 Napisano: 22.02.2011 05:07:07 w Wkurza mnie...
Nie tyle wkurza, co żenuje mnie zachowanie jednej z forumowiczek. Nie zdarza mi się krytykować nikogo personalnie, więc bez wymieniania nicków: nie wiem, czy bardziej obciachowe jest to, że ta osoba została przyłapana na wielu bezczelnych plagiatach, czy też może że dokonała rejestracji pod nowym nickiem, udaje i wmawia innym, że jest nowa na forum i lamentuje jak się tutaj gubi emotka
Wiem, że do odwagi cywilnej nikt nikogo nie zmusi, a rejestracja na forum jest otwarta, jednak jako członek naszej społeczności czuję pewien niesmak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4163568 Napisano: 22.02.2011 09:38:52 w TESCO konkursy
rafi323raf napisał(a):

kosmos napisał(a):

hm a ktos podpowie gdzie i jak mozna te bony realizowac?


je chyba na wycieczki można realizować, oczywiście nie łączą się emotka



Jeśli to zwykłe TravelPass to tylko wycieczki, jeśli Plus to dodatkowo hotele i bilety lotnicze, a jeśli Premium to jeszcze SPA, przeżycia i inne cuda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4154009 Napisano: 18.02.2011 06:51:32 w Gratulacje! Dla wygranych!
gregory napisał(a):

Największa wygrana od dłuższego czasu: MOJA KSI¡ŻKA juz w ksiegarniach. i do wygrania na facebooku jeżeli ktoś zainteresowany to zapraszam do udziału http://www.facebo...-Esprit/183212276568



WIELKIE GRATULACJE! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4153435 Napisano: 18.02.2011 03:34:39 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że organizatorzy konkursów podają jako dzień wyników niedzielę, w niedzielę nie pracują i dają w poniedziałek - niby to drobiazg, ale ja jestem niecierpliwa emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0