Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ciasssteczko

ciasssteczko

#4518666 Napisano: 08.07.2011 12:16:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
wrrrryyy napisał(a):

Jeśli chodzi o te wszystkie prezentacje, to czy ktoś jest zorientowany, jak wygląda sprawa praw autorskich do piosenek, użytych w takich zgłoszeniach emotka



trzeba mieć wykupioną licencję na użycie, zwłaszcza, że to cel komeryjny Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4518421 Napisano: 08.07.2011 10:59:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

trudno wygrywają lepsi ...



właśnie z tym nie zawsze można się zgodzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4518294 Napisano: 08.07.2011 10:35:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

assal napisał(a):

Jak usuną prezentację, usuną każdą pracę, która była z dodatkiem emotka


I niech tak zrobią, najlepiej w każdym konkursie, bo już niektórym uzdolnionym ludziom naprawdę na głowę padło emotka




wcale by mi to nie przeszkadzało - wyraźnie napisali, że ma nie być dodatków. mam wrażenie, że jednak jest jakaś tendencja do usprawiedliwiania właśnie tej rodziny (zapewne przez to, że wiele opinii na ich temat to faktycznie sama zazdrość), niemniej ciekawa jestem, czy jak ja czy inny konkursowicz zacznie wysyłać swoje filmiki i inne pierdółki na konkurs i wygra, to zapanuje zgoda i błoga cisza w dyskusjach, bo przecież 'trzeba być krok do przodu', a nie narzekać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4518202 Napisano: 08.07.2011 10:21:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
http://www.tratto...lla.pl/regulamin.pdf

wydaje mi się, że niezależnie od tego, czy wygrał ktoś pazerny, znany nam czy nieznany, to fakt, że napisali na wallu, że dodatków dołączać nie można, a taki właśnie nagrodzili jest nie w porządku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4515654 Napisano: 07.07.2011 03:36:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
mixik napisał(a):

aurora81 napisał(a):

joan napisał(a):

Ale i tak wyniki konka Magnefar już są na stronie. Nietypowe, że tak powiem - gdzie Ci rasowi wymiatacze? emotka Ledwo co kilka znajomych nazwisk...



Gdzie te wyniki? Ja ich nigdzie nie widzę;/;/




no właśnie... w wynikach ktoś napisał listę osób, ale wchodząc (przynajmniej teraz) na http://www.magnefar.pl/konkurs.html dalej nic się nie zmieniło... emotka emotka



kliknij na stronie ctrl+F5 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4515266 Napisano: 07.07.2011 01:43:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

Ale i tak wyniki konka Magnefar już są na stronie. Nietypowe, że tak powiem - gdzie Ci rasowi wymiatacze? emotka Ledwo co kilka znajomych nazwisk...



emotka u mnie się pokazały dopiero po głębokim odświeżeniu strony, a patrzyłam dziś już z 5 razy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4515135 Napisano: 07.07.2011 01:13:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
malenka89 napisał(a):

i co ma ktoś maila z Magnefara kto nie dostał potwierdzenia odczytu?
aż ciekawa jestem...



u mnie nic, może nie przeczytali, może za mało świecąca praca, a może po prostu byli lepsi emotka
niemniej wezmę sobie chyba magnezik na stres emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4511842 Napisano: 06.07.2011 02:53:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
frezja napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

onlyrybka myślę, że możesz się zaśmiać nad argumentami typu a gdzie matka? jak na facebooku - przyznaję, padłam emotka emotka

swoją drogą, jeśli ja jestem panną i nie mam dzieci, to chyba w ogóle nie powinnam się zbliżać do tego konkursu emotka

a grasz w konkursach gdzie sa do wygrania nagrody dla dzieci
emotka



w tym konkursie nagrodą jest wycieczka - myślę, że nie tylko dla dzieci, a poza tym zdarza mi się sporadycznie, kiedy siostrzenica coś sobie upatrzy, a zadanie może wykonać dorosły emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4511800 Napisano: 06.07.2011 02:44:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
onlyrybka myślę, że możesz się zaśmiać nad argumentami typu a gdzie matka? jak na facebooku - przyznaję, padłam emotka emotka

swoją drogą, jeśli ja jestem panną i nie mam dzieci, to chyba w ogóle nie powinnam się zbliżać do tego konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4511749 Napisano: 06.07.2011 02:31:05 w Konkurs na forum2?
dawidekk napisał(a):

Jako, że nikt nie przysłał mi z forum ani jednego kodu, to miałem nie organizować konkursu. Jednakowoż jestem po prostu bardzo sprytny i przewidujący więc sam uzbierałem 7 kodów pepsi i orgnizuję konkurs emotka Bez klikania, rejestracji i innych badziewi, wystarczy odgadnąć o kim jest mowa emotka
Jedna osoba, może zgadnąć tylko jeden kod, tak więc nie ma sensu podawać więcej odgadniętych osób niż tylko jedną, nie psujcie zabawy innym emotka

1) - ogromny udział w „Zbieramy kasę”
- ponad 5 tysięcy postów

2) - świeciedłka, szmery, bajery do komisji wysyła

3) - nową funkcję ma na forum
- lubi pozamiatać

4) - administrator/administratorka forum
- z pomocą karniaków potrafi postawić w pion

5) - dawniej urządzała konkursy na forum z pomocą sklepiku

6) - nick kojarzony z uspokajającą herbatą
- na forum od 2004

7) - najprzystojniejszy facet na forum



7) dawidekk - nie mogę się mylić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4511232 Napisano: 06.07.2011 12:48:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
smoczyca napisał(a):

malenka89 napisał(a):

ale mnie nie chodzi o to, że moje zgłoszenie było jakieś tam super itd i musiało wygrać, ale o sam fakt, że wydaje mi się, że nawet nie zostało otworzone (wysłałam ostatniego dnia przed północą)...

a czy ktokolwiek dostał potwierdzenie odczytania maila? bo jak ktoś taki się znajdzie to znaczy, że jednak je wysyłali...




ja dostałam
ale słałam jakoś na początku



to może tych ostatnich nie odczytywali (jeśli faktycznie tak było), też słałam ostatniego dnia przed północą i nie mam potwierdzeń - sądziłam, że to może dlatego, że nie zawsze automatycznie się wysyła takie potwierdzenie odczytania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4511147 Napisano: 06.07.2011 12:28:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
edith napisał(a):

malenka89 napisał(a):

nawet na maile nie odpisują, a wysyłałam we wszystkie możliwe miejsca - na konkursowy, do marketingu i na ogólny, więc to też o czymś świadczy emotka

pierwszy i ostatni raz wysyłam coś mailem jak można wysłać pocztą emotka i muszę się nauczyć robić robociki i te sprawy emotka


Ja wysyłałam w ostatni dzien konkursu meilem na Lancaster bez ozdob i zdjec sam tekst i wygralam wprawdze nie 1 miejsce ale wyróznienie więc meile nie są takie zle
emotka



Myślę, że w Lancasterze było mniej zgłoszeń - konieczny był dość drogi zakup. A droga pocztowa daje większe pole manewru, ekhm... Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4510412 Napisano: 06.07.2011 09:50:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
raia2006 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

raia2006 napisał(a):

Ciasteczko!
Mam pomysł - Twoje profilowe zdjęcie...do Lubelli! Sam smak!



dzięki za pomysł, właściwie czemu nie emotka


Jakby co...to zabierasz mnie na wycieczkę! emotka



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4510384 Napisano: 06.07.2011 09:44:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
raia2006 napisał(a):

Ciasteczko!
Mam pomysł - Twoje profilowe zdjęcie...do Lubelli! Sam smak!



dzięki za pomysł, właściwie czemu nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4510360 Napisano: 06.07.2011 09:40:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
mi się marzą konkursy bez systemu oddawania głosów, który podważa obiektywną i sumienną pracę jury emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4508102 Napisano: 05.07.2011 03:23:12 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, naprawdę głęboko wkurza, obserwowanie bezczelnych plagiatorów emotka Dziś stwierdzenie, że jak nie ma się zdjęcia do konkursu to chyba jasne, że się bierze z internetu mnie dobiło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4506763 Napisano: 05.07.2011 10:31:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
Podejście organizatorów do plagiatów naprawdę mnie przeraża. Jak plagiatujesz tak tylko troszkę i nie jest to tak istotne w ocenie komisji to jest wszystko w porządku? Nie wiem, dlaczego wychodzą z założenia, że nieuczciwe osoby w ogóle zasługują na nagrody emotka emotka emotka

http://www.facebook.com/INGBankSlaski

no, ponarzekałam sobie przynajmniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4506466 Napisano: 05.07.2011 08:49:38 w Wkurza mnie...
assal napisał(a):


Za to w końcu znajomy znalazł gdzieś chusteczki Reginy, więc wchodzę do gry o weekendowy wyjazd emotka
Choć nie wiem, czemu tam ludzie tak straszie na siebie głosują, skoro jury wybiera z setki, a prac na razie ok. dwudziestu emotka
Tak poza tym, wkurza mnie, że muszę się dużo nauczyć pod nową pracę emotka



mnie bardzo wkurza, że w tym konkursie użytkownicy rzucają się, żeby naklikać komuś jedynek, a niezbyt miła osoba z obsługi konkursu wysyła maile, żeby nie nabijać sobie głosów emotka to co, sami sobie zaniżamy ocenę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4506292 Napisano: 05.07.2011 07:57:13 w Pomocy!!!!
friq napisał(a):

postscript napisał(a):

moze ktos z Konkursowiczow mi doradzi. chcialbym zaczac nauke jezyka japonskiego. jaki dobry podrecznik byscie polecili? czy w ogole ktos tu sie takim tematem interesuje?



Nie wiem czy to Ci coś pomoże, ale kiedyś w Cejrowskim było, że japoński czy tam chiński to jedynie w czasie dzieciństwa można się uczyć, aby nie kaleczyć, bo później kształtują się struny głosowe i większość głosek nie wymówimy poprawnie i du*pa zbita emotka



Cejrowski filologiem to nie jest na pewno emotka Nic nie stoi na przeszkodzie, by w dorosłym życiu uczyć się jakiegokolwiek języka obcego, przy czym nauka będzie trudniejsza, niż akwizycja języka/jezyków ojczystych przez dziecko. W praktycznie każdym języku występują odrębne głoski (fonemy), a ich kaleczenie jest kwestią staranności w nauce lub jej braku, mamy tak samo zbudowany aparat mowy, więc nie ma żadnych fizycznych przeszkód, by poprawnie wymawiać inne dźwięki. W przypadku japońskiego (czy wspomnianego chińskiego) większym problemem jest akcent toniczny (lub tonalność), czyli fakt, że jednakowo zapisana sylaba intonowana na różne sposoby może oznaczać różne rzeczy - to wymaga spostrzegawczego 'ucha' i wielu ćwiczeń.
Odnośnie podręczników - najlepiej znaleźć studenta japonistyki i wypytać go o najlepszy sylabus do samodzielnej nauki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4504092 Napisano: 04.07.2011 12:33:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
raia2006 napisał(a):

Ja dzisiaj z kolei poczułam delikatne zniesmaczenie, gdy zobaczyłam co wypisuje partner naszej wiolifasoli.
W konkursie Alma - trochę mi jej było szkoda.
Pomyślałam - świadomie, nieświadomie cholera wie...
Ale przez sympatię za świetne zdjęcia w Cin Cin, jakoś jej żałowałam.
Ale gdy czytam na jednym z portali opis: jak to jej facet zbierał ileś tam miesięcy pieniądze, żeby zabrać ją na wycieczkę na Bali (tą od Cin Cin) - żeby zobaczyć jej uśmiech i jeszcze zdjęcie z podróży - to trochę go ta wyobraźnia poniosła chyba!!! I to w złym kierunku...
Nie idźcie tą drogą...
emotka



fikcja konkursowa - ok, niektórzy to stosują. mnie bardziej bawi od kiedy to Bali należy do Malediwów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0