Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ciasssteczko

ciasssteczko

#4885677 Napisano: 07.12.2011 10:59:26 w TESCO konkursy
konkx napisał(a):

Jest jeszcze jakaś ciapa, co tak jak ja przez miesiąc się nie mogła zmobilizować, żeby ułożyć zgłoszenie na Hortex i wysyłała teraz przed północą?
Czy jestem po prostu najwybitniejszym przedstawicielem ciap? emotka



witam w klubie ciap emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4882012 Napisano: 06.12.2011 09:39:51 w Rossmann
joan napisał(a):

mia napisał(a):

A z ciekawości się zapytam - może ktoś brał juz udział w Brise - jak tam przedstawia się liczba uczestników? emotka


Specjalnie sprawdziłam: uczestników 104. Do świecy zapachowej dołączona jest foremka, taka zwykła, a ludzie i tak sporo ukradli emotka Przy czym miałam zrobić pauzę od grania w Rossnecie, a z rozpędu kupiłam tę świecę, eh stare nawyki emotka




mia teraz można podglądać ilość uczestników na liście konkursów, nie tylko w osobistej zakładce emotka

joan to teraz pyk, fotkę na 'zatrzymaj chwile', zgarniasz wycieczkę i będziesz mieć chociaż tygodniowy odpoczynek od rossnetu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4879879 Napisano: 06.12.2011 10:47:12 w Gratulacje! Dla wygranych!
jeszcze raz serdecznie wam dziękuję i trzymam kciuki za spełnienie waszych konkursowych marzeń emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4876745 Napisano: 05.12.2011 10:44:28 w Gratulacje! Dla wygranych!
ojej, dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4822407 Napisano: 10.11.2011 07:04:36 w Warka Piwo
jakby co bede w sektorze 223 rzad 22 - moze znajde jakas znajoma buzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4690351 Napisano: 20.09.2011 05:54:11 w PODZIĘKOWANIA

ciasssteczko

#4655966 Napisano: 06.09.2011 08:51:49 w Warka Piwo
śmiać się czy płakać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4584479 Napisano: 02.08.2011 06:55:36 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

karkocka napisał(a):

właśnie przetestowałam piankę Wellaton, którą dostałam ze Stretcomu , użyłam średniego blondu na moje i tak jasne włosy,a wyszedł bardzo ciemny brąz, jestem w szoku emotka


średni blond zawsze wychodzi ciemny emotka
poczekaj niedługo się spierze, lub zrób kilka jasnych pasemek z wierzchu i będzie ok emotka



tu się nie zgodzę - średnie blondy np. Casting albo Syossa wychodzą średnie, tak jak powinny, a z pianką Wellatonu trzeba szczególnie uważać - wychodzą czarne blondy (na szczęście faktycznie trochę się wypierają) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4580179 Napisano: 01.08.2011 12:01:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
salwi napisał(a):

Ja wymieniłam z nimi kilka maili, w których próbowano mnie przekonać, że oni nie mogą sprawdzić, kto nabijał głosy. Nie wiem więc dlaczego Tobie napisano inaczej.



a to ciekawe, biorąc pod uwagę, że na początku konkursu nam wysłali maila w lekko oskarżycielskim tonie, że proszą, żebyśmy nie nabijali sobie nieuczciwie głosów - pomijam fakt, że jedyne nasze głosy to były wtedy serdeczne jedynki (no na pewno sami uporczywie zaniżaliśmy ocenę emotka ) ale jakoś widzieli, że głosy nie są w porządku emotka
próbowałam interweniować w sprawie nieuczciwego głosowania jeszcze ok. 2 tygodni temu, ale nikt nie raczył odpisać - ot, profesjonaliści emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4534908 Napisano: 15.07.2011 09:30:49 w TESCO konkursy
falus napisał(a):

Na jakiej stronce wpisuje się hasełka z velvet ?
http://www.mojevelvet.pl/ bo ta nie działa.



http://www.mojvelvet.pl emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4531194 Napisano: 13.07.2011 09:37:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
hmm, a to ciekawe, w zaginionym w czeluściach internetu regulaminie Britty wytłuszczonym drukiem widniał zapis o zgłoszeniach wyłącznie w formie pisemnej Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4527256 Napisano: 12.07.2011 12:33:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brunetka napisał(a):

dziwne, sporo czasu potrzebowali na te banalne przeprosiny i nędzną wymówkę... emotka



przede wszystkim, co to jest za praktyka, napuszczania najwyraźniej związanych z obsługą konkursu osób, najpierw żeby wychwalały makarony, a potem wyzywały biorące udział w dyskusji osoby od frustratów emotka czemu ci zacni rycerze lubelli dopiero dziś się obudzili, by bronić praw organizatora? czegoś takiego jeszcze nie widziałam Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4527232 Napisano: 12.07.2011 12:26:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jest wpis, przeprosili że nie poinformowali na fanpage'u (a nie mogli mailem? przecież mają bazę zarejestrowanych uczestników).

http://wygrajwaka...la.pl/regulamin.html
tu się dowiadujemy, że to wszystko DLA NAS ta zmiana, bo prosiliśmy emotka żenada Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4527207 Napisano: 12.07.2011 12:18:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a propos zamieszania w konkursie lubelli - chciałabym zwrócić uwagę na pewne śmieszne zjawisko... kilka osób wyraziło na ich wallu na fb złość, że zmienili zapis regulaminu, i tak oto nagle pojawia się kilka wpisów 'przypadkowych' użytkowników o przepisach, makaronach, ach, lubelko, mniam emotka jedną laskę wyszukano nawet na goldenline, że pracuje w agencji, obsługującej markę lubella. dyskusja na fanpage'u staje się coraz bardziej komiczna, fajnie, można się pośmiać, ale jednak denerwuje mnie takie traktowanie uczestników konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4524420 Napisano: 11.07.2011 12:18:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
79magda napisał(a):



Rozumiem. Czyli podkładem może być li i jedynie mój własny śpiew, a to wyklucza mnie na wstępie z grona laureatów
emotka

... Tylko tych przepisów nikt się nie trzyma i nikt ich nie kwestionuje i niczego w tej gestii nie wymaga, prawda... emotka



niestety w większości przypadków to brutalna prawda emotka

można jeszcze korzystać z darmowej muzyki - są poświęcone temu serwisy, ale należy sprawdzać warunki wykorzystania (cel prywatny vs. komercyjny), są też serwisy zrzeszające twórców, którzy udostępniają utwory dosłownie za parę groszy - wybór naprawdę jest dość szeroki, żeby nie łamać praw autorskich. ale komu by się chciało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4524376 Napisano: 11.07.2011 12:07:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
79magda napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

mysha napisał(a):

W wypadku praw osobistych (nie majatkowych) autorskich wykorzystana muzyka musi być podpisana autorem. Tu nie jest. To złamanie prawa.



oczywiście, nawet mając licencję należy podpisać zapożyczony utwór - tu pojawia się jedynie różnica pomiędzy plagiatem jawnym a ukrytym



W takim razie powiedzcie mi proszę, czy gdybym chciała przygotować prezentację makaronu, a w tle śpiewałoby Jak anioła głos, czy wystarczy, że na końcu napiszę, że twórcą słit muzy jest Feel?



nie wystarczy, przede wszystkim musi być udzielona licencja

wielu ludzi po prostu podpisując utwór twierdzi, że czerpią z prawa cytatu, co jest błędem, ponieważ to prawo odnosiłoby się do takiej pracy wyłącznie wtedy, gdybyś prezentowała zagadnienie np. motywu anioła w polskiej muzyce rozrywkowej, i ten fragment służyłby jako przykład Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4522640 Napisano: 10.07.2011 04:52:44 w Reklamacje wyników konkursów
dawidekk napisał(a):

Chyba, że był zapis w regulaminie, że organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu emotka



w przypadku Lubelli widnieje taki zapis: Organizator zastrzega prawo wprowadzenia zmian Regulaminach, z tym że zmiany te nie mogą naruszać praw już nabytych przez uczestników Konkursu.

Biorąc udział w konkursie na zasadach starego regulaminu nabyliśmy prawo do oceny naszego zgłoszenia przez jury, naruszeniem tego prawa jest nagradzanie zgłoszenia wyłonionego na mocy nowego regulaminu.
Ale Lubella już pokazała, gdzie i jak głęboko ma opinię uczestników, zmieniając zasady potajemnie i po fakcie - nagrodę w pierwszym tygodniu też przyznali według zapisanych później zasad (bez pretensji do laureatki emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4522143 Napisano: 10.07.2011 11:25:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
mysha napisał(a):

W wypadku praw osobistych (nie majatkowych) autorskich wykorzystana muzyka musi być podpisana autorem. Tu nie jest. To złamanie prawa.



oczywiście, nawet mając licencję należy podpisać zapożyczony utwór - tu pojawia się jedynie różnica pomiędzy plagiatem jawnym a ukrytym Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4522112 Napisano: 10.07.2011 11:09:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
mysha napisał(a):

A co z prawami autorskimi - osobistymi i majątkowymi - do wykorzystanej muzyki?

Autorskie prawa osobiste:
zespół uprawnień, jakie przysługują twórcy utworu. Autorskie prawa osobiste chronią „intelektualny” związek twórcy z jego dziełem. W prawie polskim pojęcie autorskich praw osobistych reguluje art. 16 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. Nr 80, poz. 904). Jest to rodzaj szczególnej więzi niezbywalnej i nie podlegającej zrzeczeniu się, łączącej twórcę z jego utworem, a wyrażającej się w prawie:
autorstwa utworu,
oznaczenia utworu swoim nazwiskiem lub pseudonimem albo do udostępniania go anonimowo,
nienaruszalności treści i formy utworu oraz jego rzetelnego wykorzystania,
decydowania o pierwszym udostępnieniu utworu publiczności,
nadzoru nad sposobem korzystania z utworu.



Tutaj problem jest w podejściu organizatorów - wiadomo, że wiele osób wykorzystuje popularne utwory i szczerze wątpię, że wszyscy pamiętają o wykupieniu licencji (sądzę, że raczej nikt). Organizator może powiedzieć na to, że przecież ma zapis w regulaminie, że użytkownik zgłaszając się do konkursu deklaruje, że przysługuje mu pełnia praw autorskich i wszelkie roszczenia dotyczą nie organizatora, a uczestnika - więc im ta deklaracja absolutnie wystarcza (choć najczęściej oczywiste jest, że zdjęcia czy muzyka jest po prostu wzięta z netu bez żadnych licencji). Nie interesuje ich, czy zgłoszenie jest bez wad prawnych, oni są nietykalni bo wobec nich żaden autor nie może mieć roszczeń do praw. Przykłady: choćby Barilla, ING, Rabatowcy (choć ci ostatni skłamali mi nawet, że sprawdzali i wszyscy uczestnicy mieli wykupione licencje na muzykę emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4520259 Napisano: 09.07.2011 08:29:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agamaty napisał(a):

Czy mi się wydaje czy Lubella zmieniła regulamin? Rękę sobie dam obciąć, że pierwotna wersja mówiła o wybraniu wygrywającego zdjęcia przez Jury. Obecnie mamy:
1. W każdą niedzielę, w okresie od 3 do 24 lipca 2011 r. ( tj. 3, 10,17 i 24 lipca), system komputerowy automatycznie ustali Zdjęcie na które przypadło najwięcej głosów zgodnie z zasadami niniejszego regulaminu.

Konkurs zmienił się w zwykłego klikańca emotka emotka



poza tym ciekawe, że mowa jest o największej liczbie głosów, a nie o najwyższej średniej...
Wyświetl w wątku >>
0 0