Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ciasssteczko

ciasssteczko

#5282848 Napisano: 12.07.2012 11:16:10 w Wkurza mnie...
assal napisał(a):

Cwaniacy, którym się wydaje, że im wszystko wolno emotka
Ktoś się naciął i zapłacił? emotka
http://anika28.bl...ecej,2,ID479042838,n



Żerują na zdezorientowanych, początkujących przedsiębiorcach. Niedawno założyłam firmę i nie minął tydzień od ukazania się wpisu w CEIDG, a już przyszło do mnie pisemko z fakturką od nich emotka
Mnie równie mocno wkurza fakt, że osobom rozpoczynającym działalność trudno jest dotrzeć do ujednoliconych, pełnych informacji co zrobić, gdzie iść, co wysłać i ile trzeba zapłacić w ZUSach, US, etc. W pewnym sensie nie dziwię się, że takie osoby mogą się naciąć - niestety nie każdy czyta całe pisma i drobne druczki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#5282733 Napisano: 12.07.2012 10:01:40 w TESCO konkursy
Jeszcze nie obdzwaniają nieodebranych, więc na pewno nie skończyli podstawowej listy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#5282462 Napisano: 12.07.2012 07:51:53 w TESCO konkursy
bartula napisał(a):

nocti napisał(a):

Mąż zameldował, że 4Frame dzwoni z kosmetykami z BAM. emotka


Jaki numer? Mam nieodebrane....



zdaje się, że 664027xxx emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#5279878 Napisano: 10.07.2012 12:47:05 w Carrefour konkursy
cc_investigator napisał(a):

bartula napisał(a):

wściekły dzwonili czy nie z tym autem, bo nie wiemy czy czekać emotka


o to ja bym na pw jakis tajemniczy znak poprosiła emotka



przecież do wscieklego dzwonią ZAWSZE z KAŻDEGO konkursu, jeszcze nie wiecie? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#5272662 Napisano: 04.07.2012 12:56:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewalibra napisał(a):

gratuluję Bakalland główna choć sto razy odgrzewany kotlet mielony przarabiany...



dokładnie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#5270868 Napisano: 03.07.2012 01:08:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie brałam udziału, ale zerknęłam zaciekawiona komentarzami - koleś na bank podstawiony, nagle pochwała dla firmy. Czemu nagle dzieli się swoją wielką żyrandolową radością i pod postem Joanny i Irenci? Nagle wypłynęła wielka potrzeba dzielenia się szczęściem? emotka

Nie pierwszy fanpage, który po konkursowym smrodzie napuszcza ludzi do chwalenia czy to konkursu, czy produktów. ŻENADA. Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#5268716 Napisano: 02.07.2012 11:30:13 w TESCO konkursy
merkana napisał(a):

Orientujecie się do kiedy ma zostać rozwiązana Toskania na talerzu? Zakończyła się 30go. emotka



do 20 lipca mają powiadomić laureata emotka

http://www.lubell...kania_na_talerzu.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#5222037 Napisano: 05.06.2012 10:49:15 w TESCO konkursy
brunetka napisał(a):

Powiedzcie mi czy w Lśniącej promocji z ostatniego etapu wygrał ktoś z naszych emotka



też mnie to ciekawi... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#5219489 Napisano: 04.06.2012 09:06:36 w Carrefour konkursy
perlshine napisał(a):

merkana napisał(a):

A w którym dniu wysyłałyście zgłoszenia? U mnie cisza, wysłałam ostatniego i ciągle się łudzę emotka



ja ostatniego i też nic nie mam



wysyłałam sms 13 maja i miałam telefon dziś rano Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#5165533 Napisano: 29.04.2012 03:40:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anava napisał(a):

anava napisał(a):

aga67 napisał(a):

Jak rozumiecie zapisy regulaminu dotyczące terminu konkursu z odkurzaczami Bora:1)Konkurs prowadzony jest na terenie całej Polski w terminie od 23 marca 2012 roku do 30 kwietnia 2012 roku.
2)Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń – 15 maja 2012 roku; decydująca jest data stempla pocztowego. Zgłoszenia nadesłanie po terminie nie biorą udziału w Konkursie
-czyli stempel musi być z 30.04 2012 czy może być po tym terminie ale ma dojść do 15.05?
Może ktoś mnie oświeci, bo mam odkurzacz i paragon a jakoś przegapiłam emotka terminy i jutro raczej nie dam rady wysłać. emotka


kupić musisz do 30.04
pracę wysłać do 15.05

emotka


lepszy jest zapis:

Nagrodami w Konkursie są:
a. dwuosobowa wycieczka na wyspę Bora Bora o wartości 33 350 zł (trzydzieści trzy
tysiące trzysta pięćdziesiąt złotych). Zwycięzca nagrody we własnym zakresie
zobowiązany jest do zdobycia wizy amerykańskiej niezbędnej do odbycia podróży.



Żaden organizator raczej nie załatwi laureatowi amerykańskiej wizy, bo nawet do turystycznej (tu podejrzewam, że w grę wchodzi jakiś transfer na terenie USA) konieczna jest osobista rozmowa z konsulem. Trochę boli ryzyko, że wizy można nie dostać i wycieczka przepadnie, ale to już zależy na kogo się trafi w ambasadzie i czy organizator da laureatowi stosowne papierki potwierdzające nagrodę (co ciekawe niemile widziane jest jednak np. posiadanie wykupionych biletów lotniczych, bo to chyba bezczelne tak zakładać, że się do Stanów wjedzie emotka ). Chociaż skoro już fundują wyjazd za tyle kasy to w sumie mogliby dorzucić po pięć stówek na wizę emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#5056574 Napisano: 06.03.2012 02:56:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
oldrac napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Prymatu - ile mamy czasu na wysłanie oświadczeń i paragonów?



30 dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#5046017 Napisano: 29.02.2012 08:55:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aerdna napisał(a):

Przyznać się, kto to (może z forum ?)

Konkurs polega na uzupełnieniu zdania „KOCHAM 100% NATURALNY SMAK, PONIEWAŻ …….”.

http://www.dailym...ralny-smak_lifestyle







Jakby co - oto odpowiedź pani z maila kontaktowego odnośnie konkursu (spytałam co prawda o załączniki pocztowe, ale mam nadzieję, że dotyczy to wszystkich dodatków):
Droga Pani,
bardzo dziekuje za pytanie.
Jesli chodzi o prace to aby konkurs byl sprawiedliwy nie powinny być brane pod uwagę.
Natomiast będzie nam miło otrzymać taką pracę i jeśli wyrazi Pani zgodę to umieścimy ją na naszej stronce konkursowej,
serdecznie pozdrawiam,
... Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#5042323 Napisano: 27.02.2012 11:37:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jenny21 napisał(a):

Czy ktos gral w gazetowym konku DOBRE WNÊTRZE na Walentynki? Może ktoś ma info ad wygranej już?



na profilu na facebooku napisali, że laureatów podadzą dopiero w druku w numerze kwietniowym (dostępny od 15 marca) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#5001714 Napisano: 07.02.2012 09:10:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ismena napisał(a):

wsciekly napisał(a):

rodos napisał(a):

No właśnie zna ktoś tą agencję? albo wygrał w jakimś konkursie organizowanym przez nią?


a o jaka agencje chodzi ?



FireFly Creation M. Piotrowski



FireFly swojego czasu obsługiwało hasłówki m.in. dla Żywca Zdrój i Burger Kinga - byli jak najbardziej w porządku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4916679 Napisano: 23.12.2011 09:21:51 w Rossmann
gargi napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

gargi napisał(a):

odbierał ktoś presto?
były już? bo od dzisiaj miały być.
byłabym wdzięczna za informację czy są i co tam jest w tym zestawie. : )



odbierałam dzisiaj bez problemu, z tego co panie mówiły zestaw czekał już od paru dni emotka


ok, to się jutro przejdę. ; )
a fajny ten zestaw?



razem sześć paczek - trzy różne rodzaje Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4916089 Napisano: 22.12.2011 07:19:11 w Rossmann
gargi napisał(a):

odbierał ktoś presto?
były już? bo od dzisiaj miały być.
byłabym wdzięczna za informację czy są i co tam jest w tym zestawie. : )



odbierałam dzisiaj bez problemu, z tego co panie mówiły zestaw czekał już od paru dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4913370 Napisano: 21.12.2011 09:35:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw Avon (Payback) z pierwszego etapu UPSem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4912440 Napisano: 20.12.2011 07:00:16 w PODZIĘKOWANIA

ciasssteczko

#4891626 Napisano: 10.12.2011 03:02:16 w TESCO konkursy
Kiedyś miałam podobną przygodę z konkursem, w którym zgłoszenia można było nadsyłać do dnia X (nie określili godziny, ale wiadomo, że wtedy traktuje się to jako włącznie, do końca dnia). Problem w tym, że dnia X w południe ukazały się już wyniki emotka Konkurs nie był promocyjny więc nie poniosłam strat, ale tak dla zasady zadzwoniłam spytać, dlaczego odeszli od regulaminu. Pani z marketingu odesłała mnie na stronę, bo w regulaminie jest napisane że dziś wyniki. Na moją prośbę, żeby sama otworzyła stronę i wskazała mi gdzie jest ten zapis stwierdziła, że nie ma jak spojrzeć i do mnie oddzwoni. Zrobiłam screeny na wszelki wypadek, i nie pomyliłam się - w ciągu minuty na stronie zmienili regulamin. Po dwóch minutach pani, która jeszcze przed chwilą nie miała internetu żeby sprawdzić oddzwania do mnie i opierdziela, że pani se spojrzy, wszystko jest napisane, kiedy się chce brać udział w konkursach, to trzeba czytać regulaminy, a nie dzwonić z pretensjami jak się nie zdążyło! emotka Tak bezczelnie kłamliwego babska jeszcze nie spotkałam, niestety screeny mogłam sobie, za przeproszeniem, wsadzić, bo sami sobie organizowali konkurs i nie było nawet komu się poskarżyć na to babsko. Od tej pory konkursy onetu mam na czarnej liście, mam nadzieję, że z Mlekołakami będziecie mieli więcej szczęścia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ciasssteczko

#4888270 Napisano: 08.12.2011 09:54:24 w TESCO konkursy
a czy choinka na planszy stojacej w Tesco nie jest trochę wyraźniejsza? na stronie rozdzielczość jest fatalna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0