Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ignam

ignam

#3305194 Napisano: 19.04.2010 11:29:13 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Looks w Carrefour. W zeszłym tygodniu wygrałam książkę. Kupiłam drugie dwa produkty, odczekałam i wysyłam dziś z drugiego numeru i znowu książka. Nie wierzę, że jeszcze nie mają 90 zgłoszeń. To co jest grane. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

ignam

#3293370 Napisano: 13.04.2010 05:30:28 w Wkurza mnie...
kasiawr napisał(a):

agusia32 napisał(a):

ismena napisał(a):

wkurza mnie, że przeczytałam posty w tym temacie... przykro mi, że niektórych nic nie zmieni emotka



Dokładnie to samo czuję emotka



Takie tragedie nie powinny zmieniać ludzi, nie oszukujmy się, ale ludzie zmienią się tylko na tydzień, może dwa, później będą tacy jak dawniej. Tym bardziej nie ma co oczekiwać od kogoś, że taka tragedia go zmieni. To sprawa indywidualna każdego człowieka.

ferinka24 napisał(a):


normalnie szok emotka

proponuje posłuchać wiadomości to raz, a dwa to dowiedzieć się swoją drogą kogo chowa się na Wawelu....



Gdybyś czytała gazety wcześniej, przed tragedią, to wiedziałabyś, że Kraków nie chciał prezydenta Kaczyńskiego za życia, to dlaczego chce po śmierci?


Nie chce.
http://forum.gaze...0573,Na_Wawelu_.html Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3284539 Napisano: 09.04.2010 06:02:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Książka Błękitnokrwiści chyba z fantasybook emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3281934 Napisano: 08.04.2010 08:45:19 w Carrefour konkursy
Dowiedziałam się dziś w moim Carrefourze, że przejmuje ich inna firma. Nie wiem natomiast czy tylko mój sklep czy całą sieć. Chodziły jakieś plotki u Was? Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3276550 Napisano: 07.04.2010 04:17:03 w Pomocy!!!!
magnus napisał(a):

spin napisał(a):

magnus napisał(a):

spin napisał(a):

magnus napisał(a):


Biega jak naelektryzowana tam gdzie chce emotka emotka


tak nagle sama zaczela? czy cos z nia robiles predzej




Sama emotka
Myślałem ,że podkładka, ale nie, przetarłem ją od spodu chusteczką wilgotną, zresetowany komp i nic. Chyba rzeczywiście dla kota


a podkladki nie wymieniales, moze masz taka 3D, a moze cos ze sterownikami





Dzięki:)
na innej podkładce to samo, zrobie jeszcze reset
i do jutra, bo nie da sie pisać emotka


Sprawdź szybkość myszy w ustawieniach. Albo może macie dwie myszy od dwóch kompów na jednym kanale - wtedy też się cuda dzieją (przy bezprzewodowych) Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3276438 Napisano: 07.04.2010 03:42:12 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje dla doma83 za wytrwałość w Montezumie emotka
Ja wymiękłam jak zaczęli dziwne sztuki z nagrodami tygodniowymi. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3268347 Napisano: 04.04.2010 08:24:46 w co chcielibyście wygrać?

ignam

#3259235 Napisano: 01.04.2010 11:59:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Smętny pojedynczy film Polańskiego z Interii. A miały być trzy emotka Chyba. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3252208 Napisano: 30.03.2010 05:16:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dwa szlafroczki, dwie książki i dwa złote znalazłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3249453 Napisano: 30.03.2010 12:15:35 w Popraw sobie humor...
sharac napisał(a):

Połykacze żarówek

Tak idiotyczną zabawę mogli wymyślić chyba tylko studenci. Krakowscy żacy zakładają się o to, kto włoży do buzi żarówkę.

O to, czy można włożyć żarówkę do buzi i ją wyjąć, kłócili się dwaj studenci medycyny z Krakowa. Razem z kolegą wsiedli do taksówki i pojechali na pogotowie. Żacy nie zostawiali swego kolegi i wrócili z nim na pogotowie. Wchodząc do pokoju lekarskiego zauważyli płaczącego taksówkarza... z żarówką w ustach. Czy ta historia to ponury żart? Niestety, nie. To coraz częściej spotykana zabawa wśród studentów polskich uczelni. mówią, że kiedy włożymy żarówkę do buzi, wiązadła i mięśnie w stawie żuchwowo-skroniowym są maksymalnie naciągnięte. Aby ją z powrotem wyciągnąć z ust człowiek musiałby je jeszcze troszeczkę bardziej naciągnąć, a to niestety jest niemożliwe. - Wówczas działa tzw. mechanizm blokujący - opowiada nam krakowski lekarz ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, na który studenci z żarówkami zgłaszali się już dziesięciokrotnie.


Musierowicz czytali. Ona ten patent opisała parę lat temu w którymś tomie Jeżycjady i tak się zastanawiałam, kto skorzysta. Ale nasi żacy strasznie wolno czytają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3237212 Napisano: 25.03.2010 10:02:22 w Wkurza mnie...
Właśnie robię porządki w zakończonych konkursach i się wkurzyłam. Narzekacie w małych miastach, że nie macie hipermarketów na promocje itd. A ja już wyrzucam kolejny konkurs, w którym zwycięzcy są wyłącznie z małych miejscowości. I to nie jest przypadek.
Nazwałam to sobie portale z misją. Ale mnie trafia.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3227353 Napisano: 22.03.2010 11:41:38 w Wkurza mnie...
I wkurza mnie, że tak krótko mogę edytować posta.
Miało być mnie wkurzają! Mnie!
I nie mogę już poprawić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3227346 Napisano: 22.03.2010 11:39:46 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

missy7 napisał(a):

Wkurza mnie, że toczy się bezsensowna dyskusja w wątku (teraz - tylko info bez pytań i dyskusji) - chyba tytuł wątku dla niektórych jest niejasny... ojj posypią się karniaki...


hehe to samo sobie pomyslała, ale ,myślę, ze osoby dyskutujące tam, nie zdaja sobie sprawy w jakim topiku sa emotka


Też tak myślę.
Wkurza mnie to, bo widząc top u góry spisu mam nadzieję, że kolejne fajne kubki do zgarnięcia, a tu lipa.


To samo miałam emotka Rozpędziłam się nawet, żeby napisać co o tym myślę ale popatrzałam na to bez dyskusji i dałam spokój.
Przy okazji - formularz jest tam, gdzie te dwie strzałeczki emotka
Wkurzają mie przedświąteczne porządki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3225006 Napisano: 22.03.2010 12:56:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Jeffery Deaver - książka ze students.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3217271 Napisano: 19.03.2010 06:40:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Gone 2 z Outpost.
Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3212335 Napisano: 18.03.2010 12:03:50 w Carrefour konkursy
Też dostałam drugą część paczki. Szybciutko. I tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3210836 Napisano: 17.03.2010 09:28:56 w Carrefour konkursy
Czemu ja maila nie dostałam?
Brałam udział w tym zmasowanym ataku i to za karę?
To upominka pewno tez nie dostanę za karę?

emotka
Mam tylko SMSa. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3208604 Napisano: 17.03.2010 11:36:26 w Carrefour konkursy
niuniu napisał(a):

ufff... emotka ja jeszcze nie pisałam reklamacji bo 'kosza nie mam a kuriera ani widu ani słychu. jak myśłicie napisać @ czy nie musze skoro mają to naprawić?



Napisz jak dostaniesz. Niech to się rozłoży w czasie. Zresztą mogą wstrzymać wysyłkę i następne będą już OK. Poczekaj.
Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3208272 Napisano: 17.03.2010 10:18:40 w Carrefour konkursy
ziolko napisał(a):

ignam napisał(a):

ziolko napisał(a):

ignam napisał(a):

radosna napisał(a):

Rozmawiałam z panią z agencji reklamowej Swiift, która organizowała konkurs. Pani cierpliwie odpowiedziała, że dołoży wszelkich starań, aby laureaci konkursu otrzymali brakujące rzeczy. Nie zawinił Procter and Gamble, nie zawiniła agencja tylko firma pakująca nagrody. W każdym bądź razie na pewno powiadomią laureatów konkursu o wynikach śledztwa.


Właśnie do mnie dzwoniła. Potwierdzam. W międzyczasie wysłałam reklamację do P&G.
Ruszyło. No.


i jaka odp?


Z P&G ?
Dopiero wysłałam. Ale zaraz potem był telefon ze Swiifta.


no właśnie pytam się co ze Swiifta powiedzieli emotka


Prosiła żeby wymienić jej otrzymane produkty i powiedziała to co zacytowałam, ze to prawdopodobnie ci co pakowali i ze dołożą starań żeby nikt nie był poszkodowany.
Swoją drogą zauważyłyście, ze to jest dokładnie druga część tych wymienionych w regulaminie, nie wybiórczo brakuje ale dokładnie początkowych produktów. Tak jakby ktoś pół zdania uciął. Może i tak było.
Wyświetl w wątku >>
0 0