Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ignam

ignam

#3393334 Napisano: 19.05.2010 10:02:53 w Wkurza mnie...
W nocy dodałam do bazy kilka konkursów, miedzy innymi ten z dlalejdis z zegarkiem Lorus. I co?
I jest jeden. Nie warto się męczyć. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3390875 Napisano: 18.05.2010 12:17:05 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

Wkurzają mnie ludzie na allegro, kupują przedmiot blokując innym możliwość zakupu, a później za niego nie płacą, a ja muszę bujać się ze zwrotem prowizji. A później jeszcze taka baba napisze, że jestem niewyrozumiała, bo nie mogłam poczekać. A żeby przynajmniej odpowiedziała na jakąkolwiek moją wiadomość emotka



Też to ostatnio przerabiałam. Ale Allegro blokuje konto delikwenta po 3 ostrzeżeniach i zwrotach prowizji. Trzeba się domagać choćby złotówki to wyblokują dowcipnisiów.
Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3388834 Napisano: 17.05.2010 06:40:44 w Połączenia nieodebrane
psika napisał(a):

lalunia napisał(a):

Okolo 17-tej dzwonił facet z zastrzeżonego

stokrotka7856 napisał(a):

o 18,20 połączenie nieodebrane z nr zastrzeżonego, wie ktos kto mógł dzwonic




Tez mam o tej porze zastrzeżony emotka


ja mam o godzinie 18.43 tez nieznany numer, Co to może być?


Do mnie dzwonili o tej porze z zastrzeżonego. Wciskają te golarki, o których już była mowa jakiś czas temu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3374331 Napisano: 12.05.2010 05:24:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dwa klikery. Nie wiem czemu dwa. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3371060 Napisano: 11.05.2010 12:35:23 w Carrefour konkursy
Reni napisał(a):

amif napisał(a):

Kraków dużo chętnych?


a jak myślisz?? emotka emotka emotka
emotka emotka emotka


Też
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3370806 Napisano: 11.05.2010 11:19:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dwa filmy ze Stopklatki - Solista i Wrogowie publiczni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3367758 Napisano: 10.05.2010 11:51:24 w Wkurza mnie...
I jeszcze świeżutko się wkurzyłam, bo dodałam w nocy promocje w Netto i nie ma w bazie. A inne cenzurarelki dodane w tym samym czasie są. Mogłabym wrzucić do topu inne mniejsze markety ale tego nie robię, żeby nie robić bałaganu. Powkurzam się jeszcze i ze złości dodam do info jak się do wieczora nie pokaże. Ale może źle go opisałam. To się będę wkurzać na siebie, że znowu kopiowałam z regulaminu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3367658 Napisano: 10.05.2010 11:30:07 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

ignam napisał(a):

Wkurza mnie bałagan jaki się zrobił ostatnio na forum. (...) Tworzy nowe wątki opisane, a w tych watkach pojawiają się linki do konkursów, które powinny być w bazie a nie w watkach. Nie mam ochoty przekopywać się przez posty z dwóch dni żeby zobaczyć co przegapiłam. W wątku drobne promocje omawiane są duże loterie.
Popieram wydzielenie konkursów dla dzieci ale przecież w segregacji konkursów a nie na forum. (...) Dlaczego mnożysz wątki? Czy układ e-konków ci nie odpowiada. Z mojego punktu widzenia narobiłaś bałaganu na forum.


A co sądzisz o istniejących topach, które grupują inne rodzaje konkursów i doczekały się wielu wpisów? Na przykład:
Konkursy z grami https://www.e-kon...9782-cat-1-pg-1.html
Konkursy w REALU https://www.e-kon...ic-870020-cat-1.html
Konkursy na Facebooku https://www.e-kon...ic-870151-cat-1.html
Konkursy Carrefour https://www.e-kon...ic-870021-cat-1.html
Inne mniejsze markety https://www.e-kon...ic-870089-cat-1.html
Konkursy TESCO https://www.e-kon...ic-869813-cat-1.html
Konkursy POLO Market https://www.e-kon...ic-870087-cat-1.html
Konkursy WINIARY https://www.e-kon...ic-870118-cat-1.html
Konkursy NETTO https://www.e-kon...ic-870132-cat-1.html
Konkursy fotograficzne https://www.e-kon...ic-220689-cat-1.html

W każdym z nich omawiane są konkursy znajdujące się lub zgłaszane do bazy. Trzeba jeszcze uwzględnić, że w bazie ukazują się czasem z dużym opóźnieniem lub wcale - o czym miałem okazję nie raz pisać na forum i do Adminów (nie doczekawszy się żadnego wyjaśnienia emotka )
CZYM w świetle powyższego, wyróżnia się top wydzielony do konkursów dla dzieci, że zasłużył na Twoje potępienie?
Pytam z czystej ciekawości, bo tego nie rozumiem.
JA tego nie rozumiem. Taki jest MÓJ punkt widzenia emotka


Przecież napisałam, że popieram wydzielenie konkursów dla dzieci. Ale w bazie. I nie mam nic przeciwko omawianiu ich w osobnym wątku. Tylko czemu on jest wołowymi literami tytułowany. Nie robię konkursów dla dzieci a weszłam do niego odruchowo. Bo widocznie ważne. A z dodawaniem konkursów wiem jak jest. Moje się też nie wszystkie pokazują. I przyznaję się bez bicia, że zdarzyło mi się dodać do info normalny konkurs, który dodałam wcześniej do bazy i się nie pokazał. Ale do info, a nie w innym wątku. Dokładnie to wkurzyły mnie te drobne promocje a nie konkursy dla dzieci. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3365412 Napisano: 09.05.2010 01:41:15 w Carrefour konkursy
jac1968 napisał(a):

ignam napisał(a):

jac1968 napisał(a):

wiosna17 napisał(a):

Czy na Arielu jest napisane 7 technologii? Bo mi koleżanka kupiła Ariel Pro-Zim 7, ale to chyba nie to?


też mam taki pytałem przy kasie i mówiła ,że to 7 technologii


Chyba jednak nie ten - ten jest z technologią Pro-Zim 7, a konkursowy ma być 7 technologii.
Ja mam ten 7 technologii ale na paragonie mam Ariel WHI.


a pro zim 7 to nie to samo?


Na ulotce jest ten z napisem Complete 7, 7 technologii idealnego usuwania plam. Wpisałam w Google Pro-Zim i wyszło mi, że to jest jakaś technologia. A tu chcą 7 technologii. Czyli chyba jednak nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3365401 Napisano: 09.05.2010 01:36:49 w Wkurza mnie...
krynia napisał(a):

ignam napisał(a):

krynia napisał(a):

ignam napisał(a):

krynia napisał(a):

ignam napisał(a):

krynia napisał(a):

ignam napisał(a):

Wkurza mnie bałagan jaki się zrobił ostatnio na forum. A personalnie robi go osoba o nicku krynia.
Tworzy nowe wątki opisane wołowymi literami (caps lock się zaciął?) a w tych watkach pojawiają się linki do konkursów, które powinny być w bazie a nie w watkach. Nie mam ochoty przekopywać się przez posty z dwóch dni żeby zobaczyć co przegapiłam. W wątku drobne promocje omawiane są duże loterie.
Popieram wydzielenie konkursów dla dzieci ale przecież w segregacji konkursów a nie na forum.
Kryniu - zachowujesz się jak krakowskie starsze panie w tramwajach. Łokciem, nóżką, siateczką po nogach - byle zająć miejsce. Jesteś z Krakowa to chyba wiesz o czym mówię.



a według mnie szukasz dziury w całym, bo nic innego Cię nie wkurza...
zerknij za okno i powkurzaj się na tę naszą kochaną prawdziwie wiosenną pogodę...


A merytorycznie?



Wściekły pies ugryzł ?
To do sanepidu !


Merytorycznie, to znaczy, że proszę żebyś odniosła się do meritum - czyli treści sprawy.
Dlaczego mnożysz wątki? Czy układ e-konków ci nie odpowiada. Z mojego punktu widzenia narobiłaś bałaganu na forum.



merytorycznie nie znaczy na każdy bezsensowny temat


No trudno, jakoś przeczekam tę sensowną aktywność. Bo rozmawiać się nie da.



Naprawdę kogoś tu wściekły pies ugryzł !

Pluje się i pieni...

Jeszcze raz powtarzam - do sanepidu, a nie na forum...


A dlaczego mnie obrażasz?
Twoje odpowiedzi są niegrzeczne i niestosowne.
Dlaczego uważasz, że nie mam prawa do krytyki?

Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3365383 Napisano: 09.05.2010 01:29:43 w Carrefour konkursy
jac1968 napisał(a):

wiosna17 napisał(a):

Czy na Arielu jest napisane 7 technologii? Bo mi koleżanka kupiła Ariel Pro-Zim 7, ale to chyba nie to?


też mam taki pytałem przy kasie i mówiła ,że to 7 technologii


Chyba jednak nie ten - ten jest z technologią Pro-Zim 7, a konkursowy ma być 7 technologii.
Ja mam ten 7 technologii ale na paragonie mam Ariel WHI.
Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3365373 Napisano: 09.05.2010 01:24:14 w Wkurza mnie...
krynia napisał(a):

ignam napisał(a):

krynia napisał(a):

ignam napisał(a):

krynia napisał(a):

ignam napisał(a):

Wkurza mnie bałagan jaki się zrobił ostatnio na forum. A personalnie robi go osoba o nicku krynia.
Tworzy nowe wątki opisane wołowymi literami (caps lock się zaciął?) a w tych watkach pojawiają się linki do konkursów, które powinny być w bazie a nie w watkach. Nie mam ochoty przekopywać się przez posty z dwóch dni żeby zobaczyć co przegapiłam. W wątku drobne promocje omawiane są duże loterie.
Popieram wydzielenie konkursów dla dzieci ale przecież w segregacji konkursów a nie na forum.
Kryniu - zachowujesz się jak krakowskie starsze panie w tramwajach. Łokciem, nóżką, siateczką po nogach - byle zająć miejsce. Jesteś z Krakowa to chyba wiesz o czym mówię.



a według mnie szukasz dziury w całym, bo nic innego Cię nie wkurza...
zerknij za okno i powkurzaj się na tę naszą kochaną prawdziwie wiosenną pogodę...


A merytorycznie?



Wściekły pies ugryzł ?
To do sanepidu !


Merytorycznie, to znaczy, że proszę żebyś odniosła się do meritum - czyli treści sprawy.
Dlaczego mnożysz wątki? Czy układ e-konków ci nie odpowiada. Z mojego punktu widzenia narobiłaś bałaganu na forum.



merytorycznie nie znaczy na każdy bezsensowny temat


No trudno, jakoś przeczekam tę sensowną aktywność. Bo rozmawiać się nie da. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3365359 Napisano: 09.05.2010 01:16:36 w Wkurza mnie...
krynia napisał(a):

ignam napisał(a):

krynia napisał(a):

ignam napisał(a):

Wkurza mnie bałagan jaki się zrobił ostatnio na forum. A personalnie robi go osoba o nicku krynia.
Tworzy nowe wątki opisane wołowymi literami (caps lock się zaciął?) a w tych watkach pojawiają się linki do konkursów, które powinny być w bazie a nie w watkach. Nie mam ochoty przekopywać się przez posty z dwóch dni żeby zobaczyć co przegapiłam. W wątku drobne promocje omawiane są duże loterie.
Popieram wydzielenie konkursów dla dzieci ale przecież w segregacji konkursów a nie na forum.
Kryniu - zachowujesz się jak krakowskie starsze panie w tramwajach. Łokciem, nóżką, siateczką po nogach - byle zająć miejsce. Jesteś z Krakowa to chyba wiesz o czym mówię.



a według mnie szukasz dziury w całym, bo nic innego Cię nie wkurza...
zerknij za okno i powkurzaj się na tę naszą kochaną prawdziwie wiosenną pogodę...


A merytorycznie?



Wściekły pies ugryzł ?
To do sanepidu !


Merytorycznie, to znaczy, że proszę żebyś odniosła się do meritum - czyli treści sprawy.
Dlaczego mnożysz wątki? Czy układ e-konków ci nie odpowiada. Z mojego punktu widzenia narobiłaś bałaganu na forum. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3365352 Napisano: 09.05.2010 01:09:21 w Wkurza mnie...
krynia napisał(a):

ignam napisał(a):

Wkurza mnie bałagan jaki się zrobił ostatnio na forum. A personalnie robi go osoba o nicku krynia.
Tworzy nowe wątki opisane wołowymi literami (caps lock się zaciął?) a w tych watkach pojawiają się linki do konkursów, które powinny być w bazie a nie w watkach. Nie mam ochoty przekopywać się przez posty z dwóch dni żeby zobaczyć co przegapiłam. W wątku drobne promocje omawiane są duże loterie.
Popieram wydzielenie konkursów dla dzieci ale przecież w segregacji konkursów a nie na forum.
Kryniu - zachowujesz się jak krakowskie starsze panie w tramwajach. Łokciem, nóżką, siateczką po nogach - byle zająć miejsce. Jesteś z Krakowa to chyba wiesz o czym mówię.



a według mnie szukasz dziury w całym, bo nic innego Cię nie wkurza...
zerknij za okno i powkurzaj się na tę naszą kochaną prawdziwie wiosenną pogodę...


A merytorycznie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3365341 Napisano: 09.05.2010 01:02:30 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie bałagan jaki się zrobił ostatnio na forum. A personalnie robi go osoba o nicku krynia.
Tworzy nowe wątki opisane wołowymi literami (caps lock się zaciął?) a w tych watkach pojawiają się linki do konkursów, które powinny być w bazie a nie w watkach. Nie mam ochoty przekopywać się przez posty z dwóch dni żeby zobaczyć co przegapiłam. W wątku drobne promocje omawiane są duże loterie.
Popieram wydzielenie konkursów dla dzieci ale przecież w segregacji konkursów a nie na forum.
Kryniu - zachowujesz się jak krakowskie starsze panie w tramwajach. Łokciem, nóżką, siateczką po nogach - byle zająć miejsce. Jesteś z Krakowa to chyba wiesz o czym mówię.
Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3355131 Napisano: 05.05.2010 08:37:43 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie dzisiejszy bałagan na forum.
W każdym wątku.
Generalicjo do pracy.
Trzeba pozamiatać.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3345737 Napisano: 02.05.2010 07:48:47 w Popraw sobie humor...
bruce napisał(a):

sharac napisał(a):

Wybory od drugiej strony
http://www.sadistic.pl/wybory-2010-vt38586.htm


emotka emotka


A nie można by ich zamienić?
Pana w środku nie liczę emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3344060 Napisano: 01.05.2010 07:44:37 w Wkurza mnie...
mio napisał(a):

wkurza mnie ból po lewej stronie brzucha pod żebrami strasznie mnie boli od 17 położyłam się troche przespałam ale dalej bardzo boli emotka emotka co to moze byc emotka emotka emotka


Tak zwane g...na zakręcie najprawdopodobniej.
Polecam no-spę.
I zdrowia życzę.

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#3332177 Napisano: 27.04.2010 08:45:27 w Wkurza mnie...

ignam

#3331687 Napisano: 27.04.2010 06:29:34 w Carrefour konkursy
Dzisiaj były telefony z Looks Carrefour o paragony na wygrane książki. Wyświetl w wątku >>
0 0