Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika adrian

adrian

#6113397 Napisano: 17.11.2015 16:47:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oki, dzięki. Skoro rezerwa, to pewnie najmniejsza nagroda. Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6113377 Napisano: 17.11.2015 16:34:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostałem właśnie SMSa od K2 o wygranej w konkursie "Playboy Fragrances Play It Wild" w Tesco, ale nie sprecyzowali która to z nagród. Ktoś też tak ma? Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6111907 Napisano: 14.11.2015 17:14:47 w Konkursy ABC
U mnie patelnia z 27.10. Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6097014 Napisano: 20.10.2015 15:36:10 w Paragony
Kupię paragon Syoss z Drogerii Natura lub odsprzedam wygraną. Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6052122 Napisano: 03.08.2015 10:05:28 w Konkursy ABC
lusienka napisał(a):

alea napisał(a):

No do dziś maja czas na info z Żywiec zdrój ile Nas czeka na smska?

15.07 ja rezerwuję... emotka  

Niestety muszę Cię zmartwić. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6048288 Napisano: 23.07.2015 17:21:55 w Paragony
Kupię paragon Activia. z Carrefoura. Oferty na PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6047114 Napisano: 21.07.2015 13:30:45 w Paragony
Kupię paragon Activii lub odsprzedam wygrany numer komuś, komu się nie udało. Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#5988643 Napisano: 06.03.2015 13:17:21 w Wkurza mnie...
maryam napisał(a):

Zdjęcia super ale jak w każdym konkursie trzeba mieć i trochę szczęścia. Myślę że zdjęcia które nie wygrały powinieneś dodawać w kolejnych dniach aż do skutku emotka Ja tak miałam w konkursie Lays o ziemniaku ,dopiero za 4 razem wygrałam.

Tak też potem robiłem łudząc się, że fotki nie dostały się do galerii w natłoku innych zgłoszeń i przeoczenia organizatorów. Nic z tego. Murarz odpadł 3 lub 4 razy z różnych maili i w różnych etapach konkursu więc to chyba jednak nie przypadek. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#5988591 Napisano: 06.03.2015 11:54:20 w Wkurza mnie...
kubatbg napisał(a):

a mnie się podobają jedynie zdjęcia z Panią adrianową emotka  

nie nom żartuje, powaznie adrian zdjęcia są wy** w kosmos! zazdroszczę iwnecji i fantazji ! bo ja bym nagrodził wycieczkami wszystkie dosłownie wszystkie ! nom moze po za ostnią z "wąsem" której nie kumam ale poprzednie Extraklasa emotka

ale weź tu zrozum myślenie (lub jego brak) jury ...emotka

Pan z wąsem to wędkarz, który złowił złote Prince Polo. emotka  Niestety jak się okazuje, złota rybka nie spełniła żadnego z jego trzech życzeń - Barcelony, Londyn lub Paryża. emotka

Dzięki za dobre słowa. Cieszę się, że chociaż Wam się spodobały zdjęcia. Tak w gwoli ścisłości - uważam, że te fotki, które wygrały wycieczki są spoko, a niektóre nawet bardzo dobre. Gorzej było z wyborem zwycięzców nagród dziennych, a przecież bez tego nie dało się wygrać nagrody głównej.

Prawdę powiedziawszy następnym razem mocno zastanowię się nad uczestnicwwem w konkursie, kiedy zobaczę, że organizuje go IQ Marketing... Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#5988543 Napisano: 06.03.2015 10:54:45 w Wkurza mnie...
Co do poruszanego tutaj tematu o wynikach Prince Polo... Jako ciekawostkę powiem, że pierwsze 3 zgłoszone przez nas zdjęcia wygrały nagrodę dzienną, a 6 kolejnych odpadło. Staraliśmy się, żeby każde nasze zdjęcie prezentowało poziom umożliwiający powalczenie o wycieczkę, a tymczasem nie wygrały nawet puszki. Nie uważam, żeby te 6 fotek odstawało poziomem od pierwszych 3. Z resztą oceńcie sobie sami:
Pierwsze, które wygrały:



Kolejne, które już nie weszły:





Nie wiem po co organizator pisze w regulaminie, że wygrają najbardziej kreatywne prace, podczas gdy przegrywa się z ludźmi, którzy przykleili sobie wafelek do głowy. Nie wiem też po co pisać, że można wygrywać wielokrotnie, jak ewidentnie po 3 pierwszych zgłoszeniach ktoś uznał, że starczy tego dobrego. Mieliśmy jeszcze masę pomysłow na kolejne zdjęcia, ale ich zgłaszanie przestało mieć jakikolwiek sens.
No nic... zostały chociaż fajne wspomnienia z zabawy podczas ich robienia i pamiątki dla wnuczków. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#5984710 Napisano: 25.02.2015 13:49:23 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje Ciasteczko. W pełni zasłużone zwycięstwo. Dla mnie Wasze zdjęcia są zdecydowanie najfajniejsze i dziwne, że nie wygraliście już w pierwszym tygodniu, kiedy to mieliście jeszcze lepsze pomysły. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#5981793 Napisano: 18.02.2015 16:23:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Również gratuluję wygranym.
Liczyłem po cichu na to, że może wygrać mój bankier z sejfem, woreczkiem i wykresem. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#5980424 Napisano: 16.02.2015 00:30:26 w SZUKAM....
cc_investigator napisał(a):

nelunia napisał(a):

uważam tak samo jak Ty.Wygrałam już 5 puszek, ale do każdego selfi przygotowywałam się solidnie.Niektóre moje zdjęcia zostały odrzucone, a uważam, że były dopracowane i pomysłowe.Jak widzę w galerii fotki z przyklejonym do czoła wafelkiem albo przebranie typu wianek ze sztucznych kwiatów to w domu mamy tylko niezły ubaw i zastanawiamy się jaki kryteriami kieruje się szanowna komisja i wybiera takie zdjęciaszukam wciąż na to odpowiedzi.....

Podejrzewam, że chce nagrodzić jak najbardziej zróżnicowaną grupę osób - pewnie dokonuje dywersyfikacji, żeby nagrody nie trafiły "tylko do zawodowych konkursowiczów". Ale główne już pewnie będą za poziom.

Niekoniecznie. Nawet tutaj ludzie piszą, że wysłali kilka zdjęć (np. jedno w piątek, jedno w sobotę i jedno w niedzielę). a wybrali akurat to z najsłabszym pomysłem. Skoro więc i tak nagradzają daną osobę, to dlaczego nie mieliby nagradzać jej za najlepsze zdjęcie? Ponadto w galerii znaleźć można osoby, które wygrały nawet i 10 razy.

Wg mnie, jak to często bywa, ilość nadsyłanych zdjęć w pewnym momencie przerosła organizatorów, co odbija się na rzetelności prowadzenia konkursu. Widać to po wielu działaniach. Zauważcie, że na samym początku zdjęcia były dodawane na bieżąco,potwierdzenia przychodziły chwilę po wysłaniu, a maile informujące o wygranej wysyłane nawet tego samego dnia. Teraz wszystko mocno się wydłużyło, a ludzie na tablicy narzekają im, że  np. minął tydzień od momentu w którym otrzymali oświadczenie, a nadal ich zdjęcia nie ma w galerii.

U mnie niestety również pierwsze 3 zdjęcia wygrały, a 4 następne już nie. Głupio tak pisać o swoich fotkach, ale naprawdę ciężko znaleźć kryteria, którymi można by się kierować, żeby je odrzucić, a wybrać w tym samym czasie kilkadziesiąt zdjęć z wafelkiem na głowie. Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#5976186 Napisano: 05.02.2015 11:26:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W galerii Prince Polo z pierwszego tygodnia pojawiło się już moje zdjęcie, które wysłałem w ostatnich 30 minutach etapu więc chyba to już wszystkie przesłane. Jakie macie swoje typy teraz? emotka

Ja gdybym był komisją to wybierałbym wygranych z tych kilkunastu zdjęć.












Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#5945896 Napisano: 20.11.2014 22:46:15 w SZUKAM....
Szukam konkursu w którym trzeba/można kupić pastę do zębów, żeby wziąć w nim udział. Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#5914762 Napisano: 09.09.2014 17:11:55 w Rossmann
paolka napisał(a):

już są wyniki

http://www.rossne...d8-b54b-6b634a1ca9ae


Tak patrząc na listę laureatów, to nie wiem czy jest sens, żebym jako facet dalej w nich startował. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#5914760 Napisano: 09.09.2014 17:10:17 w NIE polecam wymiany z....
Mikki85 możesz rozwinąć?

Swoją drogą, to szkoda, że to wszystko wychodzi dopiero teraz. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#5914693 Napisano: 09.09.2014 15:14:08 w NIE polecam wymiany z....
Słabe jest to, że ufać nie można nawet wieloletnim użytkownikom tego forum, mających kilka tysięcy postów tak jak alaalex40.

Po moim ogłoszeniu na forum, że szukam paragonu do konkursu Dayli zgłosiła się do mnie na priv, podała cenę i dogadaliśmy się. Napisałem, że zależy mi na czasie, bo paragon muszę wysłać do agencji w ciągu 3 dni, dlatego dodatkowo opłacę kuriera i proszę o pilną wysyłkę.

Zaproponowała, że skoro tak, to żebym podał swoje dane i łatwiej będzie jeśli to ona wyśle paragon bezpośrednio do agencji. Tak też głupi zrobiłem i nasz kontakt raptownie się urwał. Przestała odpisywać na moje prośby o podanie numeru konta i inne pytania, mimo, że non-stop przesiaduje tutaj. Ignoruje również moje posty na forum ogólnym i jak gdyby nigdy nic pisze w innych tematach swoje. I tak przez ostatnie dwa tygodnie.

Teraz, ślędząc historie jej postów, widzę, że była i jest niesamowicie napalona na wszelkie bilety Mistrzostwa Świata w siatkówce, które to wygrałem w tym konkursie. Wnioskuję więc, że wykorzystała swój paragon oraz moje dane, do przechwycenia biletów wartych ok. 600 zł...

Wiedz, że ci nie odpuszczę i prędzej czy później, w taki lub inny sposób, pożałujesz tego. Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#5910704 Napisano: 31.08.2014 23:36:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luk1990 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

4_you napisał(a):

Jestem bardzo zdziwiony ze nie ma zadnych konkursow gdzie można wygrac bilety na MŚ w siatkówce (cos w Polsacie tylko widziałem) na Euro 2012 była masa konkursow a teraz nic emotka


z doładowaniami plusa jest



tylko w 1 etapie były bilety-teraz jest sprzęt elektroniczny

szkoda ,że pewnie te niewygrane bilety z paszportu korzyści są do dyspozycji organizatorów ;((


Alaalex40 czy mogłabyś mi odpisać na prywatną wiadomość? Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#5909554 Napisano: 28.08.2014 17:16:13 w Paragony
I ja mam paragon z Leclerca. Chyba sama końcówka konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0