Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika adrian

adrian

#6443975 Napisano: 19.12.2017 13:51:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

estrelitta napisał(a):

krseta napisał(a):

xpac napisał(a):

czeko napisał(a):

Pytanko odnośnie konkursu Żywiec zdrój emotka do tych co wygrali- wysyłaliście smsy czy dodawaliście zgłoszenie przez formularz?:)

o kurde to tam był formularz ?:) Wszystko wysłane smsem

był był, ale jakoś długo wysyłał.. też jestem ciekawy czy / i co wygrał ktoś za pomocą formularza:) tam nie ma rezerwy prawda?

ja wygrałam przez formularz - karta

ja tez przez formularz karta

Ja również przez formularz - iPhone Wyświetl w wątku >>
1 krseta 0

adrian

#6443875 Napisano: 19.12.2017 11:31:45 w moje dzisiejsze wygrane :)

adrian

#6442975 Napisano: 16.12.2017 14:06:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

adrian napisał(a):

Piszesz, że konkurs organizowany jest dla dzieci, a na dowód wklejasz fragment regulamin informujący, że...
"konkurs przeznaczony jest dla wszystkich osób fizycznych, zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej."
Sęk w tym, że NIGDZIE nie ma informacji o tym, że jest to konkurs skierowany jedynie do dzieci. Przecież nawet w formularzu określasz czy jesteś pełnoletni czy niepełnoletni, a więc obie opcje są dopuszczalne. Tyle w teorii.
Natomiast co jakiś czas na forum ktoś chwali się wygraną od Kiory i po prostu ciekawi mnie czy w praktyce nie są nagradzani sami niepełnoletni. Jeżeli okazałoby się, że tak jest faktycznie, to dla mnie to sygnał, że nie ma sensu zajmować się tymi konkursami, mimo że regulamin dopuszcza wszystkich.
Dzieci nie mam i nie zamierzam się pod nie podszywać.

emotka
Słusznie - dla wszystkich, W TYM DLA DZIECI.
Pytanie: "czy gracie NA SIEBIE, czy na dzieci" wskazuje wyraźnie, że pytasz dorosłych. Jeśli dorosły gra NA dane swojego dziecka, to jest oszustwo i świństwo. Nic więcej nie mam do dodania. Tylko tego "się czepiam".

A kogo mam pytać na tym forum jeśli nie dorosłych? Nie zauważyłem, żeby dzieci chwaliły się tu swoimi wygranymi.

Nie zamierzam oceniać czy świństwem jest wysyłanie odpowiedzi za dzieciaki czy także wspólne wymyślanie, jedynie korekta literówek, a może zupełny brak ingerencji. Ty widzę masz w tym lekkość, więc może znajdziesz kogoś kto będzie chciał się Tobą poprzepychać w tym temacie przed świętami. Ja nie jestem zainteresowany.

Mnie sprawa nie dotyczy, bo tak jak wspomniałem cały czas gram na siebie. Dzięki odpowiedzi Assal oraz tym z prywatnej skrzynki wiem już, że dla agencji nie jest to dyskwalifikacją. Dziękuję Wam za odpowiedzi. emotka Wyświetl w wątku >>

adrian

#6442970 Napisano: 16.12.2017 13:17:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ja nie lubię jak się kogoś bezpodstawnie atakuje.

Piszesz, że konkurs organizowany jest dla dzieci, a na dowód wklejasz fragment regulamin informujący, że...
"konkurs przeznaczony jest dla wszystkich osób fizycznych, zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej."

Sęk w tym, że NIGDZIE nie ma informacji o tym, że jest to konkurs skierowany jedynie do dzieci. Przecież nawet w formularzu określasz czy jesteś pełnoletni czy niepełnoletni, a więc obie opcje są dopuszczalne. Tyle w teorii.

Natomiast co jakiś czas na forum ktoś chwali się wygraną od Kiory i po prostu ciekawi mnie czy w praktyce nie są nagradzani sami niepełnoletni. Jeżeli okazałoby się, że tak jest faktycznie, to dla mnie to sygnał, że nie ma sensu zajmować się tymi konkursami, mimo że regulamin dopuszcza wszystkich.

Dzieci nie mam i nie zamierzam się pod nie podszywać. Wyświetl w wątku >>

adrian

#6442962 Napisano: 16.12.2017 12:46:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursach Disneya organizowanych przez agencję Kiora gracie na siebie czy swoje dzieci? Kiedyś wygrałem u nich główną, a odkąd mają własny formularz na stronie do zgłaszania odpowiedzi, to wielkie nic. emotka System wymaga podania numeru PESEL i zastanawiam się czy to nie jest przyczyną...

Będę wdzięczny za odpowiedzi tu lub w PW. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6442517 Napisano: 15.12.2017 10:46:17 w moje dzisiejsze wygrane :)

adrian

#6441762 Napisano: 13.12.2017 22:24:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
Były dzisiaj w RMF telefony do 3 zwycięzców aut? Co wygrało? Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6440111 Napisano: 11.12.2017 11:21:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nieodebrane połączenie z piątku, dzisiaj okazało się tym co przypuszczałem. Wycieczka do Brazylii z konkursu Jacobs w Kaufland. emotka Wyświetl w wątku >>

adrian

#6435893 Napisano: 01.12.2017 17:48:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nie miałem czasu pochwalić się wcześniej - replika kasku Jorge Lorenzo od Monster. emotka Wyświetl w wątku >>

adrian

#6434073 Napisano: 28.11.2017 12:49:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
lemontree96 napisał(a):

adrian napisał(a):

lemontree96 napisał(a):

Zestaw kosmetyków Palmolive z konkursu w Super-pharm  emotka

I u mnie również SMS o wygranej z Palmolive Superpharm, ale bez wskazania jaka nagroda.


Lemontree96 u Ciebie były podane kosmetyki w SMSie?

U mnie było określone, że to nagroda drugiego stopnia emotka

Czyli chyba mogę spodziewać się czegoś ekstra. emotka Wyświetl w wątku >>

adrian

#6434072 Napisano: 28.11.2017 12:48:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Miła26 napisał(a):

adrian napisał(a):

lemontree96 napisał(a):

Zestaw kosmetyków Palmolive z konkursu w Super-pharm  emotka

I u mnie również SMS o wygranej z Palmolive Superpharm, ale bez wskazania jaka nagroda.


Lemontree96 u Ciebie były podane kosmetyki w SMSie?

o której godzinie przyszły smsy?

12:05 Wyświetl w wątku >>
1 Mila26 0

adrian

#6434065 Napisano: 28.11.2017 12:46:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
lemontree96 napisał(a):

Zestaw kosmetyków Palmolive z konkursu w Super-pharm  emotka

I u mnie również SMS o wygranej z Palmolive Superpharm, ale bez wskazania jaka nagroda.


Lemontree96 u Ciebie były podane kosmetyki w SMSie? Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6430726 Napisano: 20.11.2017 18:44:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy PMI Combera daje tylko jedną szansę na odebranie telefonu z informacją o wygranej?

Dzwonili dzisiaj rano z Wedla "Radość daje mi" (jak sądzę z rezerwą), ale nie zdążyłem odebrać. Resztę dnia nie odbierali lub zrzucali połączenia. Po zawodach? Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6429836 Napisano: 17.11.2017 19:30:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A oni cytują w radio te odpowiedzi czy tylko o nich wspominają? Może było to napisane jakimś fajnym stylem. Nie chce mi się wierzyć, że losują te odpowiedzi, bo regulamin mówi o tym, że w komisji jest 50 osób. Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6428650 Napisano: 14.11.2017 22:45:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dziś 2x głośniki JLB GO z DC + voucher Polski Bus z Tesco Magazyn. Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6426750 Napisano: 10.11.2017 12:14:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Brał już ktoś z Was udział w urodzinowym konkursie Allegro? Sądzicie, że trzeba pisać o faktycznie kupionych przedmiotach na koncie czy można popuścić trochę wodze fantazji? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6422843 Napisano: 31.10.2017 13:37:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Śniadaniowej wygrał ktokolwiek z Was więcej niż raz na 1 numer? W regulaminie nie ma informacji o tym jakoby było to niedozwolone, ale zastanawia mnie jak wygląda to w praktyce. Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6422840 Napisano: 31.10.2017 13:27:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dziś kolejna Śniadaniowa. Na razie więc 3/3. emotka Wyświetl w wątku >>

adrian

#6401435 Napisano: 09.09.2017 17:34:13 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się z tego, że wreszcie w Warszawie otworzyli Intermarche. emotka Wyświetl w wątku >>

adrian

#6396439 Napisano: 30.08.2017 08:20:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
I wczoraj jeszcze 2 grille od Heinz. emotka Co za dzień! Wyświetl w wątku >>