Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika masza

masza

#3580956 Napisano: 29.07.2010 02:44:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw zabawek z Kolorowej Krowy błyskawicznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3578637 Napisano: 29.07.2010 08:08:13 w Rossmann
grusia napisał(a):

masza napisał(a):

grusia napisał(a):

Mam pytanko - otóż na liscie laureatów III etapu BabyDream nie znalazłam swojego nazwiska , jednak okazało się, że zdjecie mojego synka jest w galerii laureatów . Zarówno zdjęć jak i nazwisk jest 25 czyli albo moje zdjecie jest tam przez pomyłke albo ktoś z listy został tam wpisany choć nie wygrał . Czy miał ktos podobną sytuację ?


a jest jakas galeria laureatow?



Tak emotka Jak wejdziesz an wyniki tego konkursu to na dole sa zakładki - zasady, regulamin, galeria laureatow i lista laureatow


no to mam to samo; moja fotka jest, nazwiska na liscie nie ma......napisałam juz do nich Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3578220 Napisano: 28.07.2010 11:42:39 w Rossmann
grusia napisał(a):

Mam pytanko - otóż na liscie laureatów III etapu BabyDream nie znalazłam swojego nazwiska , jednak okazało się, że zdjecie mojego synka jest w galerii laureatów . Zarówno zdjęć jak i nazwisk jest 25 czyli albo moje zdjecie jest tam przez pomyłke albo ktoś z listy został tam wpisany choć nie wygrał . Czy miał ktos podobną sytuację ?


a jest jakas galeria laureatow?
Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3576347 Napisano: 28.07.2010 11:41:20 w Carrefour konkursy
aggie napisał(a):

masza napisał(a):

był juz POznan?



Wygląda na to, że już był emotka Nikt nie pisał, ale skoro już są na s...

Chorrroba, coś nie mam szczęścia do wygrywania AGD


dzki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3576308 Napisano: 28.07.2010 11:30:21 w Carrefour konkursy
był juz POznan? Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

masza

#3565287 Napisano: 22.07.2010 05:04:16 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

goralecka napisał(a):

karolkas napisał(a):

a ja się wkurzyłam albo bardziej rozczarowałam, że peugeot ktorego wygrałam na weekend z pełnym bakiem, musze zwrócic takze z pełnym bakiem. wartość nagrody to 1200 zl, tzn ze samo wypozyczenie auta tyle kosztuje? juz benzyny nie dadzą? jakos mało atrakcyjne mi sie to wydaje emotka


szczerze to to raczej nie miałoby sensu emotka ten bak to w pewnym sensie tez nagroda. Moze spytaj kogos innego bo moze masz jakas zla iformacje:)


hmm... czasami jest ustalony jakiś limit kilometrów, np. że nie możesz zrobić więcej niż 500 czy 800


najlepiej zadzwonic i zapytac sie dokładnie i przestudiowac jeszcze raz regulamin Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3565280 Napisano: 22.07.2010 04:58:41 w Wkurza mnie...
edith napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

edith napisał(a):

A mnie wkurza zawiśc ludzka i to w rodzinie emotka Ostatnio fakt poszczęściło mi sie troche bo wygrałam pralkę,xbox,kosz piknikowy,porcelanę ale to nie podstawa żeby ktoś mi mówil,że głupi to ma zawsze szczęście emotka Ze niektorzy muszą ciężko pracowac a innym tak latwo wszystko przychodzi emotka To niech ruszą tyłki jadą na zakupy w taki upał,siądą i wymyślą hasełko....och zazdrośc ludzka niema granic emotka


z rodziny ci ktoś tak powiedział? no, szok po prostu,
szczęście szczęściem ale wygrywanie to i praca i talent też a szczególnie u Ciebie bo hasełkami wygrywasz
emotka emotka


Tak z rodziny zawistna bratowa męża,która kasą by mnie zasypała emotka


mnie tez to wkurza dlatego takich ludzi trzeba trzymać na dystans, szkoda słow zeby takiemu wytłumaczyć , ze to ciężko wygrać ; [ trzeba kupić towar, napisać hasło, znalezc czas i wenę na to wszystko]
i tak nie zrozumieją...... emotka

a bratowa moja już mi dała nauczkę jak nie oddała mi mojej , przeze mnie wygranej nagrody tylko dlatego , że była na jej dane

teraz wolę się z sąsiadką czy kolezanką podzielić niż z rodziną, która myśli ze to tak łatwo przychodzi..... Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3562506 Napisano: 21.07.2010 03:00:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
finessa napisał(a):

plocia napisał(a):

finessa napisał(a):

No kurde, kiedy wreszcie będą te wyniki tego konka
http://www.konkurs.mydziewczyny.pl/ no ile można jeszcze czekać emotka Na początku było w reg. że do 20 lipca będą wyniki, a teraz zmienili reg. i nic nie ma w treści, kiedy można spodziewać się wyników emotka emotka





regulamin:

4. Zwycięzcy zostaną wyłonienie po maksymalnie 21 dniach roboczych od daty zakończenia konkursu.

czyli jak byl do 30 czerwca to wyniki ....

ale uwaga tu pisze roboczych wiec od pon do piątku - 5 dni się liczy czyli powinny byc na koniec lipca emotka



Czyli do końca tego tygodnia...

na mojego@ odpisali ze prosza o cierpliwosc
Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3559134 Napisano: 20.07.2010 11:00:07 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

grusia napisał(a):

w ktorym miejscu ?


z 50 zdjec oni wybieraja 25... wydaje mi sie ze wczesniej to tylko internauci decydowali o zwyciezcach


nie, tak było od początku Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3558270 Napisano: 19.07.2010 09:34:54 w Wkurza mnie...
finessa napisał(a):

katmich staram się tym nie przejmować, rozmawiałam nawet z psychologiem, ale to nic nie pomogło.

emanuela24 ja chustkę zakładam delikatnie (nie ścisło) i leciutko zawiązuję emotka Grzywka, oczywiście, że to pomysł najgłupszy na jaki mogłam wpaść, ale mój jedyny sposób by to ukryć. Używałam nawet fluidów, ale to wszystko widać, te nierówności skóry emotka i zatyka pory, porażka emotka ale nie używam już od roku, na szczęście emotka
Specyfiki hormonalne i jakakolwiek kuracja nie wchodzi w grę, lekarz stwierdził, że nie mogę emotka

Najlepszy efekt był po srebrze kloidalnym (AG 100) ale bardzo krótki emotka nie zeszło wszystko, ale było na prawdę lepiej.
Kiedyś miałam DAVERCIN przepisany przez dermatologa(stosowałam 6 miesięcy i musiałam przestać, sytuacja się pogarszała)
Potem tabletki - kolejna porażka.
Po chwilowej przerwie jakiś antybiotyk, jeszcze gorzej emotka potem używałam tabletek CeraNOVA, masakra, zaczęły nawet wyskakiwać na policzkach emotka kolejnym krokiem były kremy, żele do mycia twarzy garniera, pomoc doraźna, potem totalny wysyp emotka Potem próbowałam kwas salicylowy przepisany przez dermatologa - efektu brak emotka potem trafiłam do szpitala na tydzień i miałam kroplówkę (pomogła, zaczęła mi się łuszczyć skóra jak cholera) ale już po 2 tygodniach wszystko powróciło ze zdwojoną siłą emotka już jestem bezsilna emotka


a mikrodermabrazja w gabinecie dermatologa lub u kosmetyczki?
albo kuracja EFFACLArem LRP? Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3548026 Napisano: 15.07.2010 09:45:19 w Inne mniejsze markety
toner5 napisał(a):

no tak, ale w zasadach jest napisane, że mają to być sklepy oznaczone plakatami...


czy oni to dokładnie sprawdza? Ze tam w tym dniu wisiał plakat? Znając osiedlowe drogerie to plakaty leżą sobie gdzies zrolowane na zapleczu Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3547876 Napisano: 15.07.2010 09:15:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kubek Niezłej-mamy z łobuziaków- kurier siódemka Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3545385 Napisano: 14.07.2010 09:40:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
koszulka niezła- mama za łobuziaki z Facebooka
M - ale 2 razy sie nią mogę owinąć emotka
kurier Siodemka Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3545106 Napisano: 14.07.2010 07:58:22 w skojarzenia
goła baba- akt Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3545039 Napisano: 14.07.2010 07:31:51 w skojarzenia
mnóstwo papierów- makulatura Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3544283 Napisano: 13.07.2010 07:34:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
kasia10006 napisał(a):

http://www.ciazow...-mojego-dziecka.html

Czy ktoś wie, czy już kontaktowali się ze zwycięzcami? Bo minęły 2 tygodnie od ogłoszenia wyników, i nic. A mieli kontaktować się przez @, w celu zebrania danych osobowych. emotka emotka emotka


no własnie tez tam wygrałam.... a moze maja nasze dane ? Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3543556 Napisano: 13.07.2010 02:58:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zabawka chicco x 2 , klikacz Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3543354 Napisano: 13.07.2010 01:27:52 w Paragony
posiadam paragonuy z g. natury Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3542455 Napisano: 13.07.2010 08:23:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
masza napisał(a):

gra z Blumisia


i TWÓJ STYL z pronumeraty wczoraj Wyświetl w wątku >>
0 0