Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika masza

masza

#3871887 Napisano: 17.11.2010 09:34:40 w PODZIĘKOWANIA
Marzenka 2210 dziękuję ślicznie za czu-czu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3870205 Napisano: 16.11.2010 04:35:04 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

izoldaaa6 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

aswiercinska napisał(a):

maa napisał(a):

czy na ponizszy adres slaliscie paragony z konkursu BAM?


artprom@ceti.pl

a jesli tak to czy ktos otrzymal potwierdzenie


tak mi potwierdzili



mi również, ale tylko przeczytanie a nie poprawność



ja wysyłałam bez info o odczytaniu przez nich, ale potwierdzić też mi nikt jeszcze nie potwierdził,
chyba będzie trzeba do nich dzwonić każdy z osobna i się pytać czy wszystko oki emotka




wlasnie u mnie tez cisza



poczekajmy, oni po 15 listopada mieli juz zacząc wysyłkę bonów...
Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3869622 Napisano: 16.11.2010 01:41:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
monisia23 napisał(a):

Chyba jednak ze wszystkich...


noo wiec jest jeszcze nadzieja.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3869576 Napisano: 16.11.2010 01:25:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
monisia23 napisał(a):

masza napisał(a):

to czekamy teraz na decyzję jury....



Decyzja jury? Maja wybrac z tych 200 zdjęć...


a nie ze wszystkich? Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3869563 Napisano: 16.11.2010 01:22:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
to czekamy teraz na decyzję jury.... Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3869527 Napisano: 16.11.2010 01:09:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
monisia23 napisał(a):

200 pluszowych miśków bebiko, na dwa zdjęcia moich synków miałam po blisko 60o uczciwych głosów, misia brak, ale cóż się dziwić jak zdjęcie z najwyższą punktacją ma 13639 głosów. Ciekawe jakim cudem, brak słów emotka //////////
Nawet głupiego miśka dla dziecka nie ma szans wygrać ;/


uwazam, ze powinni zwerzfikowac wyniki pod wzgl. autentycznosci.... Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3865726 Napisano: 15.11.2010 09:13:54 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

79magda napisał(a):

Też mnie wkurza konkurs Gerbera... muszę wśród koleżanek poszukać takich z młodszymi pociechami, choć moja czterolatka pałaszuje słoiki z owocami, zupki to tylko z Hippa, taką dla dużych dzieci emotka


a mnie wkurza,że mój siostrzeniec ma dopiero 3 miesiące i jeszcze na razie tylko mleko matki pije emotka Dobrze,że ten konk trwa do lutego,bo do tego czasu już zacznie jeść normalne rzczy emotka W najgorszym razie sama dla siebie kupię te słoiczki,ale podam siostry dane jak wygram emotka


dorośnie do nich, mają długi termin przydatności emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3863852 Napisano: 14.11.2010 03:49:00 w Pomocy!!!!
merynosek napisał(a):

masza napisał(a):

arta napisał(a):

merynosek napisał(a):

merynosek napisał(a):

puchiko napisał(a):

merynosek napisał(a):

Mam problem...
Dostałam dzisiaj ubrania wygrane w licytacji na Allegro i brakuje 1 rzeczy! Napisałam już do sprzedającej ale póki co brak odzewu... Co robić? emotka Miał ktoś już taką sytuację?



niech dośle na koszt własny bo to jej przeoczenie i zazwyczaj tak się kończą takie sytuacje emotka



Tak właśnie napisałam, że czekam na dosłanie tej rzeczy. Ale na razie nie odp


Odpisała mi panna, że jej syn zniszczył tą rzecz i zapomniała o tym napisać emotka I teraz mi pisze, że mogę jej odesłać na swój koszt te ubrania! A ona wróci mi tylko za aukcję... Ja mam dwa razy za wysyłkę płacić! Wk... się!


Jaja sobie robi. Niech dośle coś innego w zamian - ale TY wybierasz, co. A na allegro jest takie coś jak centrum sporów - zawsze możesz założyć...


a wg. mnie powinna Co odesłać część pieniędzy albo inną rzecz, a jak nie to napisz to w negatywię, jak postąpiła, i będzie mieć nauczkę.....

Ja kupiłam dla dziecka leżaczek , w opisie było jak nowy a w środku zardzewiała bateria i mechanizm.......Więc napisałam , ze towar jest niezgodny z opisem i chcę go oddać , i wtedy Pani zaproponowała , że odesle mi 50 zł,


Wczoraj mi ta Pani odpisała, że kupi mi inną rzecz z pieniędzy dziecka i ma jutro wysłać... Ciekawe czy na litość mnie chce wziąć, że o pieniądzach dziecka mówi... Co jak co, ale mój syn nożyczkami się nie bawi... i nie niszczy mi rzeczy...


ale czemu z pieniedzy dziecka? Przecież jej zapłaciłas....Nie daj się wziąść na litość Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3863791 Napisano: 14.11.2010 03:18:56 w TESCO konkursy
szczupak napisał(a):

wczoraj- sobota rano dzwonił gość z luksji i miał przyjść sms z adresem na jaki odesłać paragon, do dzis nic nie doszło, miał ktoś też tak?


wyślij paragon lub kopię na adres;

XL Promotion
ul. Szkolna37a
05-816 Michałowice

i oczywiscie dane i wygrany nr fonu Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3863785 Napisano: 14.11.2010 03:15:24 w Pomocy!!!!
arta napisał(a):

merynosek napisał(a):

merynosek napisał(a):

puchiko napisał(a):

merynosek napisał(a):

Mam problem...
Dostałam dzisiaj ubrania wygrane w licytacji na Allegro i brakuje 1 rzeczy! Napisałam już do sprzedającej ale póki co brak odzewu... Co robić? emotka Miał ktoś już taką sytuację?



niech dośle na koszt własny bo to jej przeoczenie i zazwyczaj tak się kończą takie sytuacje emotka



Tak właśnie napisałam, że czekam na dosłanie tej rzeczy. Ale na razie nie odp


Odpisała mi panna, że jej syn zniszczył tą rzecz i zapomniała o tym napisać emotka I teraz mi pisze, że mogę jej odesłać na swój koszt te ubrania! A ona wróci mi tylko za aukcję... Ja mam dwa razy za wysyłkę płacić! Wk... się!


Jaja sobie robi. Niech dośle coś innego w zamian - ale TY wybierasz, co. A na allegro jest takie coś jak centrum sporów - zawsze możesz założyć...


a wg. mnie powinna Co odesłać część pieniędzy albo inną rzecz, a jak nie to napisz to w negatywię, jak postąpiła, i będzie mieć nauczkę.....

Ja kupiłam dla dziecka leżaczek , w opisie było jak nowy a w środku zardzewiała bateria i mechanizm.......Więc napisałam , ze towar jest niezgodny z opisem i chcę go oddać , i wtedy Pani zaproponowała , że odesle mi 50 zł, Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3862540 Napisano: 13.11.2010 09:44:12 w Allegro.pl - bez linków
olunka napisał(a):

masza napisał(a):

olunka napisał(a):

może mi też pomożecie, sprzedałam żelazko i kupujący mi napisał, że dostała uszkodzone, tzn żelazko ma odpryski poslał zdjęcia, na 100 % było ok przy wysyłce, co mam teraz zrobić?
dodam, że nigdy nie mialam takiej sytuacji, zawsze bylo wszystko w porządku i mam same pozytywy


olunka, nie wiem co Ci doradzić? A dobrze je zabezpieczyłaś przy wysyłce? Może podczas transportu się uszkodziło?


dobrze,mąż je pakował i twierdzi, że jeszcze przed wysyłką je sprawdzał, a facet twierdzi, że pudełko całe to sugeruje, że ja takie wysłałam i zataiłam uszkodzenia, wrr ale jestem wkurzona, nigdy czegoś takiego nie robie
emotka


qrcze to już nie wiem, co doradzić.... Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3862212 Napisano: 13.11.2010 07:55:40 w Allegro.pl - bez linków
olunka napisał(a):

może mi też pomożecie, sprzedałam żelazko i kupujący mi napisał, że dostała uszkodzone, tzn żelazko ma odpryski poslał zdjęcia, na 100 % było ok przy wysyłce, co mam teraz zrobić?
dodam, że nigdy nie mialam takiej sytuacji, zawsze bylo wszystko w porządku i mam same pozytywy


olunka, nie wiem co Ci doradzić? A dobrze je zabezpieczyłaś przy wysyłce? Może podczas transportu się uszkodziło? Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3862139 Napisano: 13.11.2010 07:21:58 w Allegro.pl - bez linków
oki dziękuję asiam i arta Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3862136 Napisano: 13.11.2010 07:18:54 w Allegro.pl - bez linków
arta napisał(a):

masza napisał(a):

ja mam pytanie; czy jak ktos mi wplacił przez allegro[ ma 0 aukcji na koncie i dlatego jestem nieufna] to moze jeszcze wycofać to? czy smiało mogę mu wysłac towar


jesli Ci wpłacił to będziesz to widziała na allegro, ze wplata dotarla, wiec oznacza to, ze jest wszystko ok!


tak, tzn, na allegro juz zleciłam wypłatęna konto, tylko zastanawiam się , czy to jeszcze jakoś mozna wycofać, czy kaska wpłynie bezproblemowo na moje konto?
Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3862127 Napisano: 13.11.2010 07:14:42 w Allegro.pl - bez linków
ja mam pytanie; czy jak ktos mi wplacił przez allegro[ ma 0 aukcji na koncie i dlatego jestem nieufna] to moze jeszcze wycofać to? czy smiało mogę mu wysłac towar Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3860348 Napisano: 12.11.2010 11:05:43 w TESCO konkursy
własnie eski z luksji idą.......... Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3860225 Napisano: 12.11.2010 10:22:31 w TESCO konkursy
sylwika76 napisał(a):

masza napisał(a):

czy dostaliscie juz potwierdzenia z BAM?


ja nic nie dostałam
emotka


mi jedno przyszło, drugie jeszcze nie
Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3859236 Napisano: 12.11.2010 04:53:03 w TESCO konkursy
czy dostaliscie juz potwierdzenia z BAM?
Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#3853457 Napisano: 10.11.2010 08:26:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

masza

#3847406 Napisano: 09.11.2010 08:46:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta z DUPLO dotarła w towarzystwie batoników PP emotka Wyświetl w wątku >>
0 0