Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kozuszka38

kozuszka38

#5903809 Napisano: 18.08.2014 12:17:44 w NA CO CZEKAMY?
Hebe - ,,Nuta lata dla Ciebie i dla Niego'' teoretycznie też chyba mają ostatni dzień dzsiaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5902198 Napisano: 13.08.2014 12:41:31 w Rossmann
misiamisiam napisał(a):

malenka89 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

Szukam z jakich dni z Fa maile poszły.Słałam 6.08 i nie wiem czy ten dzień też już rozwiązany?



z 5 na pewno już były emotka


u mnie jest z 04.08



dziękuję,już doczytałam w regulaminie ,że tydzien z którego wybierali kończył się 6.08 więc po ptokach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5902168 Napisano: 13.08.2014 12:20:02 w Rossmann
Szukam z jakich dni z Fa maile poszły.Słałam 6.08 i nie wiem czy ten dzień też już rozwiązany? Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5898413 Napisano: 04.08.2014 21:58:22 w Wkurza mnie...
natala91 napisał(a):

Kody Lajkonika, kolejny raz rozdrapałam zdrapke gr emotka



ja też,już poleciałą reklamacja na ich zabezpieczenia nie do zdarcia i odpisali,że mam wysłać oba opakowania,tylko co to da emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5894632 Napisano: 25.07.2014 21:50:16 w Kaufland konkursy
malmoki napisał(a):

mightyb napisał(a):

mikki85 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

staszek napisał(a):

czy te dzisiejsze bony są normalne czy te z rezerwy?


U mnie normalne.Wczoraj byłam na zakupach w Kauflandzie i pytałam,czy wydają resztę kasy z bonów.Kasjerki i w informacji powiedziały,że nie.Czy może mi ktoś podesłać regulamin ,jezeli ktoś był by tak dobry,to bardzo proszę emotka Kiedyś na forum był,bo czytałam,ale nie pamiętam gdzie go szukac emotka



ktoś na forum pisał, że tylko z nowych bonów wydają, ale ze starych też

ostatnio brakowało mi do okrągłego rachunku ok. 2 zł i chciałam dobrać przy kasie jakąś gumę lub batona, ale kasjerka sama zaproponowała, że mi wyda resztę i nic nie muszę dobierać

płaciłam starym bonem



Z nowych bonów wydaja resztę emotka


W moim Kauflandzie, pytałam w BOK-u, nie wydają żadnej reszty z żadnych talonów - pani dzwoniła gdzieś i zrobiła oczy jak mówiłam , że w innych sklepach wydają....



muszą wydać tutaj jest wszystko co dotyczy tych kart.Ja napisałam reklamację do Kauflandu,ę nie wydano mi reszty z bonu otrzymałam przeprosiny i w ramach rekompensaty bon kartę podarunkową wartości 20 zł na zakupy emotka
http://www.kaufla...odarunkowe/index.jsp Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5893802 Napisano: 24.07.2014 14:49:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Nivea i wyczekiwany ekspres z ITM Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5893179 Napisano: 23.07.2014 12:22:57 w SZUKAM....
czy czeka ktoś jeszcze na expres z ITM ,czy tylko ja mam tę przyjemność? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5893174 Napisano: 23.07.2014 12:11:11 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję wycieczek emotka Znam to uczucie,moja Brazylia już zrealizowana to była wspaniała wygrana i niezapomniane wrażenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5882513 Napisano: 01.07.2014 14:30:19 w Połączenia nieodebrane
663 512 380 dziś około 10.30 wie może ktoś z czego to mogło być? Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5878833 Napisano: 23.06.2014 16:06:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mightyb napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Nivea mnie nie lubi emotka



mnie tez nie lubi , jedne zgłoszenie od 1 dnia konkursu i czekam az mnie wylosują, nie liczę na voucher ani na aparat ja chce tylko kosmetyki emotka emotka emotka



u mnie 3 zgłoszenia i też nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5874830 Napisano: 13.06.2014 15:34:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może ktoś wie kiedy mają informować ze Stokrotkowego papirusa? Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5873783 Napisano: 11.06.2014 16:16:40 w Gratulacje! Dla wygranych!
,,Będzie,będzie zabawa,będzie się działo....'' Jeszcze raz dziękuję ślicznie wszystkim za gratulacje i życzę każdemu z Was przeżycia na żywo takich wspaniałych emocji emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5873634 Napisano: 11.06.2014 13:30:05 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dziękuję pięknie wszystkim za gratulacje .Tak chciałam wygrać tygodniową 500 zł, denerwowałam się,że nawet dniowej 100 nie potrafię wygrać a tu główna i to losowanie emotka przy 2 zgłoszeniach emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5873321 Napisano: 10.06.2014 22:25:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dałam się nabrać na ten konek i wydalam 2 dychy i co? Chcę dziś zarejestrować paragon ale stronka z datą wisi na 08 i nie da się dodać z dzisiejszą datą ,ma ktoś też taki problem? Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5871623 Napisano: 06.06.2014 21:29:39 w Hochland
nilia22 napisał(a):

Opowiem Wam jaką mialam dzisiaj nieprzyjemną sytuację dot. realizacji
wygranego bonu leclerk:/
Postanowilam w koncu zrealizować moj jeden z nielicznie wygranych bonow
(wczesniej wygralam 1 do PiP) pojechalam do leclerka na drugi koniec
miasta, poniewaz mam dosyc daleko, bylam u nich pierwszy raz,
i teraz juz wiem ze ostatni. Zrobilam zakupy, idę do kasy, a tam
Pani kasjerka do mnie ze bonu nie przyjmie, bo na bonie jest
Leclerk Ursynow, poprosila jakas kierowniczke, i tamta to samo,
ze mam zrealizowac w W-wie na Ursynowie, tlumaczylam ze bon jest z wygranej,
ze obowiazuje w calym kraju, a tamta dalej swoje, w koncu poszly po jakas
kolejna kierowniczke, szefowa wszystkich szefow, bardzo nieprzyjemna
kobieta, i ta do mnie ze co to za bon, na pewno go nie zrealizuja,
co to za pieczatka, chyba falszywa itd, ale stwierdzila laskawie ze
zadzwoni do centrali, jeszcze cos powiedziala ochroniarzowi, wskazala
na mnie i ten mnie pilnowal caly czas, chyba zebym z zakupami nie
zwiala!! czekalam 20 min, czulam sie jak zlodziejka:/ mialam ochote
walnac im te zakupy i ostentacyjnie wyjsc, ale stwierdzilam ze z jakiej
racji, nie po to tyle sie nameczylam zeby teraz odpuscic, po 20 min wrocila,
rzucila bon kasjerce, i powiedziala ze ma zrealizowac, odwrocila sie
i poszla, ani przepraszam, ani nic:/
Jestem wsciekla, nie gram zbyt często w konkach, i jak cos wygram,
nawet bon za 100zł, to sie naprawde cieszę, a tu ze nie zlodziejke,
oszustke robią...
mam ochotę napisac skarge, do leclerka, graspa,
i gdzie sie da, czy Wy mieliscie jakies problemy ze zrealizowaniem
tego bonu? czy tylko ja trafilam na tak "kompetentnnych" ludzi?

\\\

współczuję Ci bardzo,bo taka sytuacja jest bardzo upokarzająca.
Bedąc na Twoim miejscu napisałabym skargę na dany sklep.Sama pracuje w handlu i jest to dla mnie nie do pomyślenia potraktowanie w ten sposób klienta.
Opisywałam ostatnio na forum sytuację kiedy kupowałam w najbliższym kauflandzie i płaciłam kartą podarunkową 50 zł i oczywiście panie kasjerki jedna przez drugą stwierdziły,że wydać mogą tylko do 5 zł reszty. Nawet pani urzędująca w punkcie info potwierdziła.
Złożyłam zażalenie przez stronkę kauflandu .Na drugi dzień dostałam przeprosiny i zapewnienie,że sklep został o tym wraz z kierownikiem poinstruowany ponownie jak postępować z kartami podarunkowymi i to,że obojętnie jak reszta pozostała do wydania musi być zwrócona.W ramach rekompensaty przysłali mi 20 zł kartę podarunkową.Nie chodzi o ten bon,chociaż nie powiem bardzo mile mnie to zaskoczyło,lecz o to,żeby pokazać kto ma rację.Na razie nie byłam tam jeszcze na zakupach ale niebawem się tam zjawię,nie wiem co mnie czeka,ale myślę,że niemiłe panie nieco spokornieją.
Moja rada to napisz reklamację/zażalenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5871506 Napisano: 06.06.2014 16:39:46 w SZUKAM....
dysia napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

dysia napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

Szukam,czy wszyscy laureaci dostali maila z Żywca z 20 pakami.Mąż na liście jest a maila nie dostał emotka
miał ktoś już też taką sytuację ???



A w SPAMie nie ma?


właśnie emotka do mnie też wszytko do spamu trafia emotka



ale ja nawet w spamie nie mam emotka



To poczekaj 1 dzień. A jak nic nie przyjdzie to skontaktuj się z nimi. Myślę, że na stronie jest podany jakis email bądź telefon.



Mąż napisał im w wiadomości prywatnej na fb na razie czekamy. Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5871490 Napisano: 06.06.2014 16:02:16 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

dysia napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

Szukam,czy wszyscy laureaci dostali maila z Żywca z 20 pakami.Mąż na liście jest a maila nie dostał emotka
miał ktoś już też taką sytuację ???



A w SPAMie nie ma?


właśnie emotka do mnie też wszytko do spamu trafia emotka



ale ja nawet w spamie nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5871476 Napisano: 06.06.2014 15:45:09 w SZUKAM....
Szukam,czy wszyscy laureaci dostali maila z Żywca z 20 pakami.Mąż na liście jest a maila nie dostał emotka
miał ktoś już też taką sytuację ??? Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5869551 Napisano: 03.06.2014 08:15:14 w Pomocy!!!!
lookaso napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

asiam napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

Szukam pomocy jak wyrobić paszport w trybie pilnym.Może ma ktoś doswiadczenie w tej kwestii i mógłby mi doradzić jak się do tego zabrać


A może panie w paszportowym najlepiej doradzą ?
Ja paszport odbierałam o wiele wcześniej niż podano mi termin.Ale teraz zbliża się sezon.Zapewne więcej ludzi wyrabia paszporty.



no niby tak ale myślałam,że ktoś tutaj coś doradzi,bo obiło mi się o uszy,że ktoś miał taki sam problem niecierpiący zwłoki.



Tak się składa, że ostatnio wyrabiałem. Wszystko zależy od dobrej woli kierownika( czy jak on się tam nazywa) Twojego urzędu paszportowego, ale też i od powodu. Po złożeniu wniosku o paszport, składasz również tego samego dnia bądź następnego wniosek o przyśpieszenie wydania w którym podajesz powód(ja otrzymałem wniosek do uzupełnienia w recepcji urzędu) i rzeczywiście wszelkie zaświadczenia się przydają. W moim przypadku było to zaświadczenie od organizatora konkursu o wygranej, że do tego i tego dnia w celu potwierdzenia wyjazdu jest mi potrzebny paszport. We wniosku oprócz powodu zaznaczasz czy jest to wyjazd prywatny/służbowy, planowany/nieplanowany oraz podajesz datę wyjazdu. Mi się udało, paszport miałem po niecałych 2 tygodniach emotka więc polecam w nagłych wypadkach - nic się nie traci poza odrobiną czasu na napisanie wniosku.



dziękuję bardzo dzisiaj będziemy działać może się uda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kozuszka38

#5869481 Napisano: 02.06.2014 21:34:05 w Pomocy!!!!
asiam napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

Szukam pomocy jak wyrobić paszport w trybie pilnym.Może ma ktoś doswiadczenie w tej kwestii i mógłby mi doradzić jak się do tego zabrać


A może panie w paszportowym najlepiej doradzą ?
Ja paszport odbierałam o wiele wcześniej niż podano mi termin.Ale teraz zbliża się sezon.Zapewne więcej ludzi wyrabia paszporty.



no niby tak ale myślałam,że ktoś tutaj coś doradzi,bo obiło mi się o uszy,że ktoś miał taki sam problem niecierpiący zwłoki. Wyświetl w wątku >>
0 0