Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika iwona0103

iwona0103

#7077934 Napisano: 02.02.2023 19:54:22 w Czy informują/ informowali?
west04 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

A Monini na instagramie?

Cisza

Odpisali mi na priv: wyniki będą jutro Wyświetl w wątku >>

iwona0103

#7077094 Napisano: 30.01.2023 12:54:06 w Smolar
W wynikach jest zakładka Empik. Czy podpięte? Wyświetl w wątku >>
0 0

iwona0103

#7076745 Napisano: 27.01.2023 11:10:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw kaw Jacobs ITM - dpd
część liter w imieniu i nazwisku zastąpiona *  emotka Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

iwona0103

#7076468 Napisano: 25.01.2023 23:46:33 w Wkurza mnie...
southlander napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

southlander napisał(a):

carrrolinax3 napisał(a):

southlander napisał(a):

Czy w pogoni za kolejnymi wygranymi naprawdę nie da się uczciwie...? Znany części forumowiczom śpiewający pan, tym razem bez wideo, za to z ordynarnym autoplagiatem, polecam odnaleźć jego komentarze. To samo zdjęcie, tekst praktycznie kopiuj/wklej. 

https://www.faceb...et=a.449929500504299
https://www.faceb...360/216443820774261/

Ręce opadają. 

Tutaj akurat nie za bardzo rozumiem problem, niech rzuci kamieniem ten, który nigdy nie wysłał dwa razy tego samego (albo podobnego) zgłoszenia na różne konkursy. Sama niejednokrotnie wysyłałam ten sam tekst kilka razy np do Heinekena. Jeśli kopiuje siebie, jego sprawa, co innego gdyby kopiował innych.

Czyli po prostu oszukiwałaś tych do których wysyłałaś zgłoszenie, oraz wszystkich współkonkursowiczów. Proponuję poczytać regulaminy. Wysyłając zgłoszenie oddajesz prawa autorskie do tego tekstu, więc potem to już nie jest TWÓJ tekst i nie masz prawa go używać. Koniec, kropka. To elementarna etyka. Ja mogę rzucić kamieniem, a nawet głazem. Gdybym się bawił w ten sposób, to bym tylko krążył po konkursach z poprzednimi zwycięskimi tekstami i bezwysiłkowo kosił nagrody śmiejąc się w twarz wszystkim którzy próbują grać uczciwie. Nigdy nie wysyłałem tego samego tekstu. Nawet nieraz są identyczne pytania konkursowe, np. z okazji Nowego Roku "jakie masz postanowienia noworoczne?", zawsze, ale to zawsze piszę nowy tekst.

Nigdy nie byłem konkursowym romantykiem ale zaczynam tracić resztki wiary w uczciwą rywalizację, skoro są ludzie którzy nie tylko się nie wstydzą autoplagiatów, ale nawet twierdzą że to nic złego.

No ale skoro moim marzeniem noworocznym jest x to czemu skoro same agencje plagiatują to pytanie to ja mam jednej napisać prawdę, że marzę o x a innym już skłamać żeby autoplagiatu nie popełniać? czy nie brać udziału w konkursach bo pytania się powtarzają przecież .... 

Oni nie biorą udziału w konkursie, to Ty bierzesz i to Ty masz wykonać autorski oryginalny tekst. A jeśli Twoim marzeniem noworocznym jest X i chcesz ściśle się tego trzymać, to przecież możesz w 3 różnych konkursach, napisać 3 kompletnie różne teksty o X. Naprawdę trzeba używać identycznych zdań? Skupiać się zawsze na tym samym w ramach jednej odpowiedzi? Jeśli Twoim marzeniem na 2023 jest posiadanie domu, to np.:
- jeden tekst piszesz w luzackim klimacie
- drugi tekst piszesz wierszykiem
- trzeci tekst piszesz poważny
A jeśli pisujesz tylko w jednym stylu, też jest proste rozwiązanie:
- jeden tekst piszesz wprost o tym że marzysz o pięknym domu,
- w drugim piszesz że nigdzie nie czujesz się jak u siebie, stąd chcesz to wreszcie zmienić i wreszcie to się staje możliwe
- w trzecim piszesz że potrzebujesz przestrzeni, więc dom będzie idealny żeby to osiągnąć

Możesz różnicować wypowiedzi stylem, formą, długością, nastrojem, jest przecież tyle możliwości że głowa mała. I tak, zdarzało mi się odpuścić bo już nie byłem w stanie wysmażyć kolejnego tekstu na ten sam temat. Lepsze to niż plagiat, ale widocznie powinienem zmienić podejście. emotka Ileż to oszczędności czasu, a ja jak cenzura wysilam mózg, tłukę palcami w klawiaturę i to co mi zajmuje pół godziny ktoś zrobi kilkoma klikami w pół minuty i jeszcze nie widzi problemu. Na wspomnianego wcześniej Heinekena, napisałem chyba kilkanaście różnych tekstów zanim w końcu wygrałem, jak widać byłem głupi że nie zachowałem zwycięskiego z tamtego roku skoro to takie powszechne. emotka

"Grajek" mocno działa mi na nerwy, ale akurat tutaj raczej nie można się przyczepić, bo najpierw dodał zgłoszenie do Huawei, a tam w regulaminie nic nie ma nt. praw autorskich Wyświetl w wątku >>
0 0

iwona0103

#7076425 Napisano: 25.01.2023 19:37:34 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Kod rabatowy o wartości 100 zł, który można przeznaczyć na HUAWEI FreeBuds 5i oraz HUAWEI nova Y61, ważny do 7.02. wymienię na... Wyświetl w wątku >>
0 0

iwona0103

#7076263 Napisano: 24.01.2023 21:22:12 w Kupię...
0 0

iwona0103

#7076117 Napisano: 24.01.2023 10:54:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

notta napisał(a):

southlander napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

Ogólnie to tez macie wrażenie ze mało teraz fajnych konkursów? Zawsze miałam pełna kopertę z paragonami do wysłania przy sobie i w wolnej chwili w pracy zawsze rozwiązywałam konkursy albo myślałam nad zdjęciem, a teraz mam pusta, mnóstwo konkursów z najgorszymi produktami typu energetyki i ciagle słodycze ale tez żeby super extra nagrody były to nie, nagród jak już malutko a produkty drogie

I to nawet nie kwestia tylko konkursów z paragonami, ale w ogóle wszystkich. No cóż, takie czasy, ale i weźmy pod uwagę że teraz jest trochę taki naturalny martwy sezon, bo konkursy zimowe zwykle są robione w grudniu pod Święta. Teraz to musimy się jakoś doturlać do wiosny, zawsze zmiana pory roku to wysyp konkursów. emotka  Po drodze jeszcze Walentynki, myślę że za tydzień agencje na chwilę się obudzą z tej hibernacji. 

Budżety marketingowe są nowe. Trzeba zlecić przetargi, podpisać umowy, harmonogramy zatwierdzić. Zawsze Wlanetynki- dzień kobiet się ruszało. Więc jeszcze chwilę trzeba poczekać... no albo wersja b. Inflacja zjadła budżety marketingowe i będzie bida

zawsze było tak mało konkursów z początkiem roku. Zgadzam się z notta dopiero luty, marzec pojawiało się coś konkretniejszego.

Co roku tak jest... w grudniu zawsze jest tak dużo konkursów, że nie można się wyrobić i co roku powtarzam sobie: "jeszcze trochę, dasz radę, w styczniu odpoczniesz, bo nic nie będzie" emotka Wyświetl w wątku >>

iwona0103

#7075969 Napisano: 23.01.2023 15:01:07 w Informują
Informują z Wygraj FreeBuds 5i za 1 zł!

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
kupon 100 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iwona0103

#7074347 Napisano: 13.01.2023 16:46:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Powiadomienie, że planner czeka w rossmannie Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

iwona0103

#7074259 Napisano: 13.01.2023 12:09:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
spursman napisał(a):

olywka napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Dużo osób chwali się kawą Jacobs z ITM,
ale nikt nie chwalił się odkurzaczememotka
Czy nikt nie wygrał, a może nie informowali jeszcze?
U mnie 0/2 emotka

Też jestem zażenowany swoim talentem pisarskim (0/1).  Ja - matematyk z zawodu. A początkowo uwierzyłem w te "zdolności" pisarskie. Najpierw jedna nagroda, druga trzecia, a teraz o drobnicę ciężko. Właśnie zdałem sobie sprawę, że nawet kawy nie umiem wygrać w itm (gdzie sklepów tyle, co kot napłakał), a co dopiero mowa o 20 tysi od Avanti. O odkurzaczu nie marzyłem, ale na zestaw kaw dla Tatusia czekałem. Ano, czekałem, czekałem i się nie doczekałem. Nie używałem rymów w zgłoszeniu, jak coś.

Podziwiam matematyka piszącego na konkursy, mój syn studiuje matematykę, ale on całkowicie niekonkursowy typ emotka   
Dorabiasz w konkursach dla rozrywki, bo matematycy na brak pracy nie narzekają? emotka

Ja też z zawodu matematyk (nie nauczyciel), ale wygrywać się udaje np. w kawach jacobs 1/1 (chociaż nie jestem wymiataczem w promocyjnych), kwestia pomysłu i weny  emotka
Konkursy to rozrywka, albo uzależnienie, które zaczęło się kilkanaście lat temu emotka

Ja też z zawodu ścisłowiec, a nie narzekam   emotka  o dziwo najlepiej idzie mi w konkursach promocyjnych oraz kreatywnych (opis). Moją zmorą są konkursy fotograficzne - tych nie lubie. Myślę że zawód nic nie ma do rzeczy i idzie bardzo dużo wygrać nie mając wykształcenia humanistycznego  emotka  Rymuje, promuje i często wygrywam i nie mówię tu tylko o ochłapach  emotka  

informatycy też wygrywają emotka
Rymowanki też wchodzą emotka
Najgorzej w loteriach... może VISA dzisiaj 13-tego odczaruje mi loterie! 

Mi obecnie zawodowo bliżej do informatyki niż matematyki emotka   Wyświetl w wątku >>

iwona0103

#7074241 Napisano: 13.01.2023 10:54:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Dużo osób chwali się kawą Jacobs z ITM,
ale nikt nie chwalił się odkurzaczememotka
Czy nikt nie wygrał, a może nie informowali jeszcze?
U mnie 0/2 emotka

Też jestem zażenowany swoim talentem pisarskim (0/1).  Ja - matematyk z zawodu. A początkowo uwierzyłem w te "zdolności" pisarskie. Najpierw jedna nagroda, druga trzecia, a teraz o drobnicę ciężko. Właśnie zdałem sobie sprawę, że nawet kawy nie umiem wygrać w itm (gdzie sklepów tyle, co kot napłakał), a co dopiero mowa o 20 tysi od Avanti. O odkurzaczu nie marzyłem, ale na zestaw kaw dla Tatusia czekałem. Ano, czekałem, czekałem i się nie doczekałem. Nie używałem rymów w zgłoszeniu, jak coś.

Podziwiam matematyka piszącego na konkursy, mój syn studiuje matematykę, ale on całkowicie niekonkursowy typ emotka   
Dorabiasz w konkursach dla rozrywki, bo matematycy na brak pracy nie narzekają? emotka

Ja też z zawodu matematyk (nie nauczyciel), ale wygrywać się udaje np. w kawach jacobs 1/1 (chociaż nie jestem wymiataczem w promocyjnych), kwestia pomysłu i weny  emotka
Konkursy to rozrywka, albo uzależnienie, które zaczęło się kilkanaście lat temu emotka Wyświetl w wątku >>

iwona0103

#7074075 Napisano: 12.01.2023 16:30:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Sylwestrowa twórczość zaowocowała słodyczami Dare (1/2) i kawami Jacobs (1/1)   emotka Wyświetl w wątku >>

iwona0103

#7074016 Napisano: 12.01.2023 14:37:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Mam pytanko czy ktoś się orientuje czy na wyjątkowyprezent.pl da się łączyć vouchery aby wybrać jedną ciekawą atrakcję?

podpinam sie , tz miałam zadać to pytanie

https://www.wyjat...prezent.pl/giftcard/
W przypadku posiadania kilku Kart Podarunkowych Gift Card można ich wszystkich użyć w jednym zamówieniu Wyświetl w wątku >>
0 0

iwona0103

#7073812 Napisano: 11.01.2023 15:56:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Zupełnie nie wiem co to za przesyłka, kojarzy ktoś albo dostał taką informację? 

Oni często organizują konkursy na FB Wyświetl w wątku >>
0 0

iwona0103

#7073713 Napisano: 11.01.2023 10:28:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elewandowska25 napisał(a):

Czy wszyscy otrzymali @ z konkursu "Spraw sobie słodki prezent"?

W innym wątku pisałam, że warto wpisać w wyszukiwarce "Słodki konkurs", bo maile wpadły w różne dziwne miejsca poczty Wyświetl w wątku >>
0 0

iwona0103

#7073678 Napisano: 11.01.2023 00:09:51 w Informują
Informują z Konkurs "Pokaż jak spędzasz czas na maxi i zgarnij maaaxi nagrody"

Rodzaj powiadomienia: Mail o północy, dokładnie 00:00 😳
Dodatkowe informacje:
Kilka sekund opóźnienia, bo wyniki miały być do 10.01. 😂 Wyświetl w wątku >>

iwona0103

#7073676 Napisano: 10.01.2023 23:40:59 w Avanti
izkak napisał(a):

andii napisał(a):

A Auchan do końca rozwiązali?emotka  (pepsi+lays)

Tak, jest już pełna lista na stronie. BTW, jak jest u nas Remigiusz to gratki głównej! emotka

Może Remigiusz M. to Remigiusz Mróz emotka  zamiast pisać o Chyłce napisał o Pepsi emotka Wyświetl w wątku >>

iwona0103

#7073664 Napisano: 10.01.2023 21:49:55 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

marcella napisał(a):

Czy Dare słodycze wysyłają info o wygranej?

Ja jeszcze nie mam.

Wpisz w wyszukiwarce "Słodki Konkurs", bo na o2 wpadło do Ofert Wyświetl w wątku >>

iwona0103

#7073516 Napisano: 10.01.2023 12:05:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś ma już do odbioru planner z Rossmanna? Wyświetl w wątku >>
0 0

iwona0103