Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika martu18

martu18

#2948351 Napisano: 17.12.2009 09:02:15 w Paragony
poszukuje skanu paragonu na konkurs Careefoura z koszami kosmetyków, jesli ktoś ma to poproszę PW.. Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2945731 Napisano: 16.12.2009 07:34:32 w Rossmann
przecież jeszcze mają dwa dni według regulaminu na zawiadamianie... Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2937245 Napisano: 12.12.2009 07:29:55 w Rossmann
ja tam nie wiem, jak wygram to się będę martwić.
a co do strony to i owszem widziałam, że tam jest oddzielnie total effects x7 i total effects cleansers... tylko skąd wiesz o którą linię chodzi skoro w regulaminie jest napisane tylko total effects?
Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2937155 Napisano: 12.12.2009 07:03:49 w Rossmann
polec napisał(a):

martu18 napisał(a):

polec napisał(a):

martu18 napisał(a):

polec napisał(a):

nataszka napisał(a):

wysłałam 1 zgłoszenie na olay(siostra jechała do rossmana specjalnie po tonik za 19.99 35 km i teraz patrzę że paragon dosłownie wyparował...., czy jest ktoś chętny poratować paragonem z Kłodzka lub z Wrocławia wrazie wygranej ???jestem wkurzona bo tych paragonów pilnuję jak oka w głowie...???



Ale to miały być kremy z lini definite i total effects, a nie tonic to inna linia cleneaser czy coś takiego. To sie nie liczy emotka , tez tak mam , kupiłam Tonik z olay i sie okazało, ze to nie to, więc po fakcie, a na nowe zakupy pieniedzy brak, wiec lipa emotka


ja kupiłam tonik total 7 effects, to nie musiały być kremy...




Nie wiem na 100% , ale w regulaminie jest napisane tak zakup w drogerii Rossmann produktu Olay z linii Definity, Regenerist oraz Total
Effects

Natomiast na stronie olay jest oddzielny Dział pt: total effect cleansers oddzielnie poza działami total effects, definity i regenerist , a w regulaminie nie ma total effects cleansers emotka


http://www.olay.p...;search=product_line

Już to własnie sprawdzałyśmy, bo sama się na to złapałam niestety emotka


zakup w drogerii Rossmann produktu Olay z linii Definity, Regenerist oraz Total
Effects to nie jest zaznaczone przecież, że nie może być total effect cleansers... jak i też nie ma zaznaczone, że to musi być krem koniecznie. ja mam tonik i będę się kłóciła w razie wygranej.
emotka



ja też nie wiem, ale total effects cleansers to jest oddzielna linia nie zalicza się do tych 3 pozostałych wymienionych w regulaminie i tu jest problem.


no ale jak to się nie zalicza skoro nie ma sprecyzowania, że to musi być total effects 7x tylko jest napisane total effects. Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2937094 Napisano: 12.12.2009 06:43:27 w Rossmann
polec napisał(a):

martu18 napisał(a):

polec napisał(a):

nataszka napisał(a):

wysłałam 1 zgłoszenie na olay(siostra jechała do rossmana specjalnie po tonik za 19.99 35 km i teraz patrzę że paragon dosłownie wyparował...., czy jest ktoś chętny poratować paragonem z Kłodzka lub z Wrocławia wrazie wygranej ???jestem wkurzona bo tych paragonów pilnuję jak oka w głowie...???



Ale to miały być kremy z lini definite i total effects, a nie tonic to inna linia cleneaser czy coś takiego. To sie nie liczy emotka , tez tak mam , kupiłam Tonik z olay i sie okazało, ze to nie to, więc po fakcie, a na nowe zakupy pieniedzy brak, wiec lipa emotka


ja kupiłam tonik total 7 effects, to nie musiały być kremy...




Nie wiem na 100% , ale w regulaminie jest napisane tak zakup w drogerii Rossmann produktu Olay z linii Definity, Regenerist oraz Total
Effects

Natomiast na stronie olay jest oddzielny Dział pt: total effect cleansers oddzielnie poza działami total effects, definity i regenerist , a w regulaminie nie ma total effects cleansers emotka


http://www.olay.p...;search=product_line

Już to własnie sprawdzałyśmy, bo sama się na to złapałam niestety emotka


zakup w drogerii Rossmann produktu Olay z linii Definity, Regenerist oraz Total
Effects to nie jest zaznaczone przecież, że nie może być total effect cleansers... jak i też nie ma zaznaczone, że to musi być krem koniecznie. ja mam tonik i będę się kłóciła w razie wygranej.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2937017 Napisano: 12.12.2009 06:15:12 w Rossmann
polec napisał(a):

nataszka napisał(a):

wysłałam 1 zgłoszenie na olay(siostra jechała do rossmana specjalnie po tonik za 19.99 35 km i teraz patrzę że paragon dosłownie wyparował...., czy jest ktoś chętny poratować paragonem z Kłodzka lub z Wrocławia wrazie wygranej ???jestem wkurzona bo tych paragonów pilnuję jak oka w głowie...???



Ale to miały być kremy z lini definite i total effects, a nie tonic to inna linia cleneaser czy coś takiego. To sie nie liczy emotka , tez tak mam , kupiłam Tonik z olay i sie okazało, ze to nie to, więc po fakcie, a na nowe zakupy pieniedzy brak, wiec lipa emotka


ja kupiłam tonik total 7 effects, to nie musiały być kremy... Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2927729 Napisano: 09.12.2009 05:08:57 w Rossmann
czy po odesłaniu skanu paragonu na Paryż dostaliście jakieś potwierdzenie odbioru albo inną wiadomość od nich? Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2924080 Napisano: 08.12.2009 05:02:31 w Rossmann
cobra176 napisał(a):

martu18 napisał(a):

cobra176 napisał(a):

Mam pytanko dot. wygranej w rossnecie. Piwreszy raz tam wygrałam i jestem zielona.
Czy nagrodę muszę odebrać osobiście, czy może ktoś to za mnie zrobić? Potrzebny jest dowód czy coś...?
Proszę o usmiadomienie mnie emotka


jak sama odbierasz to dowód potrzebny, a jak ktoś ma Ci odebrać to musi mieć Twoje upoważnienie...



Na piśmie?


no tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2924054 Napisano: 08.12.2009 04:57:13 w Rossmann
cobra176 napisał(a):

Mam pytanko dot. wygranej w rossnecie. Piwreszy raz tam wygrałam i jestem zielona.
Czy nagrodę muszę odebrać osobiście, czy może ktoś to za mnie zrobić? Potrzebny jest dowód czy coś...?
Proszę o usmiadomienie mnie emotka


jak sama odbierasz to dowód potrzebny, a jak ktoś ma Ci odebrać to musi mieć Twoje upoważnienie... Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2923516 Napisano: 08.12.2009 02:57:40 w Rossmann
kickong napisał(a):

martu18 napisał(a):

kickong napisał(a):

martu18 napisał(a):

kickong napisał(a):

Z Paryżem to oni jutro jeszcze pewnie będą dzwonić. Ostatnio jak było do wygrania 15 wycieczek na Sylwestra to 3 dni informowali partiami.


nie wiem czy będa jeszcze dzwonić, chyba że ktoś nie dośle paragonu, bo Pani mówiła ze najlepiej jak wysle paragon i dane osoby towarzyszącej dziś do 18....



Ja wygrałam Sylwestra i miałam tak samo. Mnie powiedzieli, że najlepiej paragon i dane osoby towarzyszącej wysłać tego dnia, kiedy mnie poinformowali (generalnie jak najszybciej), a na drugi dzień jeszcze dzwonili.


a no to może jeszcze zadzwonią emotka tego życzę reszcie emotka ale na forum padło 5 wygranych emotka fajnie, że poznam ludzi z forum emotka



Na Sylwestra padły trzy wygrane na forum, a tylko ja jadę:( Jedna osoba sprzedała, a druga oddała rodzicom. Może na Walentynki więcej się skusi:)


nie wiedziałam, że można oddać tą wycieczkę..
Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2923423 Napisano: 08.12.2009 02:35:56 w Rossmann
kickong napisał(a):

martu18 napisał(a):

kickong napisał(a):

Z Paryżem to oni jutro jeszcze pewnie będą dzwonić. Ostatnio jak było do wygrania 15 wycieczek na Sylwestra to 3 dni informowali partiami.


nie wiem czy będa jeszcze dzwonić, chyba że ktoś nie dośle paragonu, bo Pani mówiła ze najlepiej jak wysle paragon i dane osoby towarzyszącej dziś do 18....



Ja wygrałam Sylwestra i miałam tak samo. Mnie powiedzieli, że najlepiej paragon i dane osoby towarzyszącej wysłać tego dnia, kiedy mnie poinformowali (generalnie jak najszybciej), a na drugi dzień jeszcze dzwonili.


a no to może jeszcze zadzwonią emotka tego życzę reszcie emotka ale na forum padło 5 wygranych emotka fajnie, że poznam ludzi z forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2923401 Napisano: 08.12.2009 02:30:38 w Paragony
szukam osoby ktora ma zbędny paragon z carrefoura z konkursu z koszami gdzie trzeba było kupić 2 rzeczy: h&s, lub olay lub pantene lub oddam wygraną jak jeszcze zadzwonią. PW Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2923361 Napisano: 08.12.2009 02:20:36 w Carrefour konkursy
chętnie odkupię paragonik na kosz, lub odsprzedam wygraną... o ile jeszcze zadzwonią, bo już dwa razy próbowali... PW z propozycjami...
swoją drogą chyba grało mało ludzi skoro u mnie dwie wygrane.... Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2923342 Napisano: 08.12.2009 02:15:04 w Rossmann
kickong napisał(a):

Z Paryżem to oni jutro jeszcze pewnie będą dzwonić. Ostatnio jak było do wygrania 15 wycieczek na Sylwestra to 3 dni informowali partiami.


nie wiem czy będa jeszcze dzwonić, chyba że ktoś nie dośle paragonu, bo Pani mówiła ze najlepiej jak wysle paragon i dane osoby towarzyszącej dziś do 18.... Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2923254 Napisano: 08.12.2009 01:54:26 w Rossmann
ja mam Paryż w Walentynki!!!!!! wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2921529 Napisano: 08.12.2009 06:41:11 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

... nieraz poranna prasa...
człowiek chce sobie poczytać do śniadanka, do ciepłej herbatki i świeżych, pachnących bułeczek... zobaczyć, co tam ciekawego na świecie się dzieje... może jakiś nowy, interesujący konkursik się trafi?...
otwieram zatem dziś szarą płachtę gazety a tu: „zgłodniały wilczur pożarł swojego właściciela, obgryzając mu mięśnie i część kości”
i na głodniaka do pracy pojadę!
emotka emotka emotka


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2912420 Napisano: 04.12.2009 05:58:50 w Rossmann
moja mama poszła dziś odebrać bon do Rossmana, a Pani Jej powiedziała, że bon przyjdzie do niej pocztą. a na pytanie po co w takim razie trzeba było adres drogerii podać, powiedziała, że żeby zrobić w danym miejscu zakupy... masakra, a to była kierowniczka sklepu... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2905742 Napisano: 02.12.2009 06:26:43 w Rossmann
magdus8 napisał(a):

martu18 napisał(a):

olciak napisał(a):

aggie napisał(a):

Czy ktoś wykorzystał już bon na 200 zł z konkursu L'oreala - tego z sylwestrem w Paryżu?
Bo ja myślałam ze jest to bon do Rossmanna ,a pani w Rossmannie powiedziała mi ze to bon tylko na produkty L'oreala. No i zgłupiałam. Nie kłóciłam sie bo nie byłam pewna. A teraz to już sama nie wiem. W regulaminie nie ma nic takiego wspomniane emotka

http://www.rossne...elaksu/?arId=46407#1


u mnie to samo stwierdzili emotka tez liczylam na zakupy inne niz kosmetyki a tu lipa emotka


nie żartujcie! nie dość, że do końca roku to jeszcze tylko loreal! masakra...
nie biorę więc udział w konkach na bony do rossmanna... emotka emotka emotka




Ja dziś wykorzystałam bon i kupiłam bardzo dużo rzeczy i nic Loreala. Można kupić co się chce, wiec spokojna głowa emotka


ufff emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2905701 Napisano: 02.12.2009 06:15:07 w Rossmann
olciak napisał(a):

aggie napisał(a):

Czy ktoś wykorzystał już bon na 200 zł z konkursu L'oreala - tego z sylwestrem w Paryżu?
Bo ja myślałam ze jest to bon do Rossmanna ,a pani w Rossmannie powiedziała mi ze to bon tylko na produkty L'oreala. No i zgłupiałam. Nie kłóciłam sie bo nie byłam pewna. A teraz to już sama nie wiem. W regulaminie nie ma nic takiego wspomniane emotka

http://www.rossne...elaksu/?arId=46407#1


u mnie to samo stwierdzili emotka tez liczylam na zakupy inne niz kosmetyki a tu lipa emotka


nie żartujcie! nie dość, że do końca roku to jeszcze tylko loreal! masakra...
nie biorę więc udział w konkach na bony do rossmanna... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

martu18

#2905254 Napisano: 02.12.2009 03:54:22 w Paragony
czarnygreg napisał(a):

A na rezerwę nie czekacie?


nie ma nic o rezerwie w regulaminie... Wyświetl w wątku >>
0 0