Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#2979064 Napisano: 30.12.2009 04:30:29 w Paragony
melissa napisał(a):

melissa napisał(a):

Mam 2 nowe wygrane z wczoraj - biżuteria za zakup Wedla za 11 zł - oddam jeden zestaw osobie, która ma dwa paragony lub inne propozycje - PW.



Już nieaktualne.



Ale moje aktualne emotka Ja też mam kilka świeżych zbędnych wygranych, oddam zestaw biżuterii za jeden paragonik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2979054 Napisano: 30.12.2009 04:26:46 w Oddam za darmo
majeczkamp napisał(a):

przyjmę niepotrzebne zaproszenia na sylwester lub drobne agd i rtv emotka


emotka emotka emotka
Ja za Sylwestra dziękuję, ale pozostałe też chętnie przyjmę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2971902 Napisano: 28.12.2009 05:53:49 w PODZIĘKOWANIA
Dziękuję mahuska emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2946099 Napisano: 16.12.2009 09:51:56 w Oddam za darmo
kalka napisał(a):

Oddam weekend w Krynicy Zdrój (ważny do najbliższego weekendu, można jechać tam również w dni powszednie)! Bardzo chciałam pojechać, ale jednak nie dam rady.



Kochani, nie piszcie już, bo oddany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2945821 Napisano: 16.12.2009 08:04:59 w Oddam za darmo
Oddam weekend w Krynicy Zdrój (ważny do najbliższego weekendu, można jechać tam również w dni powszednie)! Bardzo chciałam pojechać, ale jednak nie dam rady. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2925771 Napisano: 09.12.2009 07:53:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
marmoladella napisał(a):

To ja się pochwalę, że ostatnio we wszystkich opisowych konkursach, w jakich wygrałam, a było ich 2, zwyciężyła proza emotka
Nie obrażam się na nagradzane limeryki, sonety i fraszki, ale gdy wygrywa zwykła rymowanka, to mi smutno emotka



W Red Age z Loreala (Paryż), też wybrali prozę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2922516 Napisano: 08.12.2009 11:05:26 w Rossmann
becia1973 napisał(a):

niuniu napisał(a):

anus napisał(a):

Paryż mój emotka emotka emotka emotka



super gratuluję emotka emotka emotka




gratulacje emotka


I ja się dołączam Brawo!
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2922190 Napisano: 08.12.2009 09:58:37 w Rossmann
malenka89 napisał(a):

Kontakt do agencji Red Age - 22 215 55 65.


Dzwonił dzisiaj ktoś do Red Age w sprawie Loreala? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2917225 Napisano: 06.12.2009 10:05:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
mariolakal napisał(a):

agicho napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

kalka napisał(a):

ismena napisał(a):

mariolakal napisał(a):

A co sądzicie o tych wynikach ??? emotka emotka emotka
http://www.instyt...ia-Zdrowego-Szkliwa/



wyniki sprzed pół roku emotka już nawet była dyskusja na ich temat i podsumowanie było mniej więcej takie: organizator jest idiotą emotka


Faktycznie emotka oleche 1,2,3,4,5 Pięć olechów wygrywa główne nagrody emotka Nie tylko śmieszne, ale żenujące przede wszystkim emotka



a 9 olechów nagrody cotygodniowe. Organizator idiota? Żeby tylko...



Ja jedną wówczas wygrałam, której nigdy nie dostałam - emotka odpwoiedz dziwnej treści od nich otrzymałam , ża za późno reklamowałam emotka porażka konkurs i tyle!!!Nawsadzałam im wówczas!!! Przynajmnie sobie ulżyłam emotka


Ciekawe, czy olecho wszystkie zrealizował... emotka



emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2917208 Napisano: 06.12.2009 09:54:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
agicho napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

kalka napisał(a):

ismena napisał(a):

mariolakal napisał(a):

A co sądzicie o tych wynikach ??? emotka emotka emotka
http://www.instyt...ia-Zdrowego-Szkliwa/



wyniki sprzed pół roku emotka już nawet była dyskusja na ich temat i podsumowanie było mniej więcej takie: organizator jest idiotą emotka


Faktycznie emotka oleche 1,2,3,4,5 Pięć olechów wygrywa główne nagrody emotka Nie tylko śmieszne, ale żenujące przede wszystkim emotka



a 9 olechów nagrody cotygodniowe. Organizator idiota? Żeby tylko...



Ja jedną wówczas wygrałam, której nigdy nie dostałam - emotka odpwoiedz dziwnej treści od nich otrzymałam , ża za późno reklamowałam emotka porażka konkurs i tyle!!!Nawsadzałam im wówczas!!! Przynajmnie sobie ulżyłam emotka


To jest wkurzające, bo ludzie poświęcają swój cenny czas, wierząc, że to uczciwy konk, a organizatorzy są na tyle bezczleni, że nawet nie kryją, że to ustawiony konk emotka Dali by sobie po premii i nie zawracali ludziom głowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2917190 Napisano: 06.12.2009 09:44:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
ismena napisał(a):

mariolakal napisał(a):

A co sądzicie o tych wynikach ??? emotka emotka emotka
http://www.instyt...ia-Zdrowego-Szkliwa/



wyniki sprzed pół roku emotka już nawet była dyskusja na ich temat i podsumowanie było mniej więcej takie: organizator jest idiotą emotka


Faktycznie emotka oleche 1,2,3,4,5 Pięć olechów wygrywa główne nagrody emotka Nie tylko śmieszne, ale żenujące przede wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2915397 Napisano: 06.12.2009 07:44:34 w Rossmann
nin22 napisał(a):

u nas leży przy wejsciu na stojaku i jeśli jest każdy może sobie wziąć. Mają chyba zawsze dużo, bo nie muszę się śpieszyć, aby go zdobyć.



To podobnie jak u nas, leży przy kasie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2915043 Napisano: 05.12.2009 09:10:09 w Rossmann
kingaa napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

kalka napisał(a):

polec napisał(a):

kalka napisał(a):

kalka napisał(a):

marzenie225 napisał(a):

a co z konkiem Paryż z Lorealem?minął już 3 grudnia i nikt nie trafił weekandu?


I nikt nie wygra! Bo listy wygranych osób są podobno już od kilku dni gotowe emotka Tylko jak to możliwe, jak do wczoraj Redage miał powiadamiać o wygranych, a kiedy miałby być czas na przesyłanie paragonów, danych itp emotka Pomijam już fakt, że na wybór prac, które wygrały Paryż wystarczyło im 5 dni, a na wybór prac, które otrzymają kosmetyki potrzebują 2 miesiące! Nie rozumiem tego emotka Przecież zwycięzców obu nagród wybierają sposród tych samych prac emotka Dziwne...


I szkoda, że nikt od nas nie wygrał emotka Bo lubię, kiedy ktoś stąd wygrywa, nawet kiedy nie jestem to ja emotka



Ja nie wiem, ale podobno Ktoś dzwonił tam dopiero dzisiaj rano i wyniki będą w poniedziałek rozsyłać i dzwonić w sprawie Paryża, więc są sprzeczne informacje emotka


Jeśli tak, to było by super! emotka Poczekamy do poniedziałku i zobaczymy, bardzo bym chciała, aby informacja, którą otrzymałam (wydawałoby się, że z pewnego źródła) była nieprawdziwa! emotka

a mnie sie wydaje,ze nie ma zwyciezcow jeszcze
emotka



a ja jestem pewna, że nie ma jeszcze zwycięzców, bo nic nie wiem o wygranej, a w końcu mi się śniła i w końcu nadszedł mój czas emotka I specjalnie robią dalej konkursy z wycieczkami do Paryża, żeby mnie wyłapać i dać mi w końcu mój upragniony Paryż emotka emotka



emotka emotka emotka To ja Ci tego życzę emotka I mam nadzieję, że jednak będą dzwonić w ten poniedziałek! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2913481 Napisano: 05.12.2009 07:16:34 w Rossmann
polec napisał(a):

kalka napisał(a):

kalka napisał(a):

marzenie225 napisał(a):

a co z konkiem Paryż z Lorealem?minął już 3 grudnia i nikt nie trafił weekandu?


I nikt nie wygra! Bo listy wygranych osób są podobno już od kilku dni gotowe emotka Tylko jak to możliwe, jak do wczoraj Redage miał powiadamiać o wygranych, a kiedy miałby być czas na przesyłanie paragonów, danych itp emotka Pomijam już fakt, że na wybór prac, które wygrały Paryż wystarczyło im 5 dni, a na wybór prac, które otrzymają kosmetyki potrzebują 2 miesiące! Nie rozumiem tego emotka Przecież zwycięzców obu nagród wybierają sposród tych samych prac emotka Dziwne...


I szkoda, że nikt od nas nie wygrał emotka Bo lubię, kiedy ktoś stąd wygrywa, nawet kiedy nie jestem to ja emotka



Ja nie wiem, ale podobno Ktoś dzwonił tam dopiero dzisiaj rano i wyniki będą w poniedziałek rozsyłać i dzwonić w sprawie Paryża, więc są sprzeczne informacje emotka


Jeśli tak, to było by super! emotka Poczekamy do poniedziałku i zobaczymy, bardzo bym chciała, aby informacja, którą otrzymałam (wydawałoby się, że z pewnego źródła) była nieprawdziwa! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2913148 Napisano: 04.12.2009 09:47:51 w Rossmann
kalka napisał(a):

marzenie225 napisał(a):

a co z konkiem Paryż z Lorealem?minął już 3 grudnia i nikt nie trafił weekandu?


I nikt nie wygra! Bo listy wygranych osób są podobno już od kilku dni gotowe emotka Tylko jak to możliwe, jak do wczoraj Redage miał powiadamiać o wygranych, a kiedy miałby być czas na przesyłanie paragonów, danych itp emotka Pomijam już fakt, że na wybór prac, które wygrały Paryż wystarczyło im 5 dni, a na wybór prac, które otrzymają kosmetyki potrzebują 2 miesiące! Nie rozumiem tego emotka Przecież zwycięzców obu nagród wybierają sposród tych samych prac emotka Dziwne...


I szkoda, że nikt od nas nie wygrał emotka Bo lubię, kiedy ktoś stąd wygrywa, nawet kiedy nie jestem to ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2913122 Napisano: 04.12.2009 09:39:08 w Rossmann
marzenie225 napisał(a):

a co z konkiem Paryż z Lorealem?minął już 3 grudnia i nikt nie trafił weekandu?


I nikt nie wygra! Bo listy wygranych osób są podobno już od kilku dni gotowe emotka Tylko jak to możliwe, jak do wczoraj Redage miał powiadamiać o wygranych, a kiedy miałby być czas na przesyłanie paragonów, danych itp emotka Pomijam już fakt, że na wybór prac, które wygrały Paryż wystarczyło im 5 dni, a na wybór prac, które otrzymają kosmetyki potrzebują 2 miesiące! Nie rozumiem tego emotka Przecież zwycięzców obu nagród wybierają sposród tych samych prac emotka Dziwne... Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2904805 Napisano: 02.12.2009 01:45:51 w Połączenia nieodebrane
To trzymam kciuki emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2904792 Napisano: 02.12.2009 01:41:58 w Połączenia nieodebrane
ludzka_istota napisał(a):

mam zawał emotka
próbowałam odebrać, ale się rozłączyło


emotka emotka emotka
Ja oddzwaniałam do nich, jak nie odebrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2904734 Napisano: 02.12.2009 01:27:26 w Połączenia nieodebrane
ludzka_istota napisał(a):

222155565 wie ktoś może, co to za numer?


To gencja Red Age, mają dziś dzwonić w sprawie Walentynek w Paryżu z Rossmanna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2903561 Napisano: 02.12.2009 08:51:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
A czy były już wyniki z ECCO? Też już powinny być emotka Wyświetl w wątku >>
0 0