Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mrufka

mrufka

#4616626 Napisano: 17.08.2011 04:44:25 w Rossmann
gabiks napisał(a):

Świętujemy urodziny gamy do demakijażu Bourjois w Rossmann!


Szanowni Państwo.

Z przyczyn technicznych wyniki tego konkursu zostaną opublikowane w późniejszym terminie!

Za zamiany przepraszamy.

Pozdrawiamy,

Redakcja Rossnet.pl



schytrzyli się i już nawet daty nie podają. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4613557 Napisano: 16.08.2011 09:57:19 w Rossmann
też nie trafiłam astora. a szkoda bo podkład by mi się przydał akurat. ale w sumie teraz dopiero widzę wyraźnie jak mało było tam nagród to i szanse małe emotka szczególnie jak tylko na siebie poszło
szczere graty dla wybrańców losu którym się udało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4613545 Napisano: 16.08.2011 09:51:44 w GFK
aniutka napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

hittmanka napisał(a):

Usługi bankowe-

wykształcenie średnie i po badaniu emotka


wyższe, zatrudnienie na pełny etat i-dziękujemy, przekroczona liczba respondentów emotka



Również przekroczona liczba respondentów
emotka



...u mnie też...

pierwsza ankieta od paru mies i znowu cenzura wołowa emotka wysłali po 9, odpowiedziałam po zaledwie 2 h i już przekroczona liczba? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4608917 Napisano: 13.08.2011 11:15:46 w Rossmann
ahaa ok, źle zrozumiałam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4607924 Napisano: 12.08.2011 06:56:45 w Rossmann
annb napisał(a):

oj,tam,oj tam,ja szybciutko skończę grać,bo na 2 przeglądarki gram emotka



a da się z 1 konta na różne przeglądarki 2 razy zagrać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4607775 Napisano: 12.08.2011 06:03:54 w Rossmann
annb napisał(a):

rimmel jest,ale opisówka,a ta czasówka to chyba 2 część,koleżanka wynalazła (gram Jej tam w czasówkach)



grał tam ktoś teraz na 20? ja się tradycyjnie zagapiłam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4607613 Napisano: 12.08.2011 04:49:25 w Rossmann
pola731 napisał(a):

grałam tylko na siebie - cały jeden raz - więc szanse mizerniutkie mam w Astorze



ja też grałam raz emotka zapomniałam na siostrę też spróbować. a ze do mądrych nie należę to nadzieję mam oj mam emotka

ty też powinnaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4607074 Napisano: 12.08.2011 12:49:28 w Rossmann
henryczka62 napisał(a):

a może system im padł i nie zapisywał zgłoszeń, a teraz nie mają skąd wziąć listy



może i tak, w końcu to rossnet, jedna wielka loteria emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4607058 Napisano: 12.08.2011 12:41:31 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

rita888 napisał(a):

Nowy konkurs już jest http://www.rossne...s.aspx?contestId=942


i nie mieli problemow zeby go umiescic.. a z lista maja emotka emotka



doookładnie emotka
zero przyzwoitości. Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4606993 Napisano: 12.08.2011 12:22:22 w Rossmann
marlenkalw napisał(a):

mrufka napisał(a):

a ja niedawno się zorientowałam że mój zegar na kompie nie jest zsynchronizowany z tym greenwich emotka kiedyś się zgadzał i grałam na niego i tak sobie myślę ze i na Astor i na Boujuris poszło min 10 sekundowe opóźnienie emotka

wiec nawet nie wiem czy jest dla mnie sens czekac na te wyniki emotka


Sens jest bo nie wiemy jaki oni mają zegar emotka



też racja emotka dzięki za dobre słowo dobra kobieto emotka bo jak nawet w ten głupi żel do demakijażu nie uda mi się wstrzelić to załamka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4606945 Napisano: 12.08.2011 12:08:00 w Rossmann
a ja niedawno się zorientowałam że mój zegar na kompie nie jest zsynchronizowany z tym greenwich emotka kiedyś się zgadzał i grałam na niego i tak sobie myślę ze i na Astor i na Boujuris poszło min 10 sekundowe opóźnienie emotka

wiec nawet nie wiem czy jest dla mnie sens czekac na te wyniki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4592163 Napisano: 06.08.2011 11:33:27 w Rossmann
tinagoni napisał(a):

siutek3 napisał(a):

mrufka napisał(a):

ziolko napisał(a):

mrufka napisał(a):

no z tym ich wiecznym przesuwaniem wyników idzie się załamać emotka


a moze warto napisac zbiorowo prośbę do osób, które zajmują się konkursami na rossnecie, żeby byli poważni i dotrzymywali terminów? bo to nie pierwszy konkurs, co tak się kończy.
Ostatnio z tego co widzę, to prawie wszystkie mają terminy przesunięte ;/



hm może i niegłupi pomysł. ale mam wrażenie że ross sam sobie panem i wyrocznią i co ich tam obchodzą terminy, skoro i tak masa chętnych na te konkursy zawsze jest..



przesuwają terminy ogłoszenia, ale co i gorsze też terminy odbioru nagród (a nie każdemu może pasować potem odbiór)... emotka może faktycznie warto coś z tym zrobić, bo w koncu regulamin obowiązuje dwie strony...


mi tak przepadła pierdołka - chusteczki z neutrogeny do demakijażu, nie dostarczali towaru, a jak przyszłam po terminie i juz chusteczki były, to panie powiedziała,że termin odbioru nagród już minął emotka naszczęście to losowa sytuacja



też racja. u mnie np ze szminką z Astor musiałam bawić się w te upoważnienia, bo jak mi pasowało i byłam akurat na miejscu i mogłabym odebrać to termin był przesunięty o tydz albo 2 o ile dobrze pamiętam emotka

to może faktycznie im wysłać tak jak mówiła ziolko jakąś zbiorową wiadomość o tym.. podać dokładnie w których konkursach nie trzymali się ustalonych terminów, i podpiszemy pod tym nasze nazwiska?
tylko kto się tym zajmie? emotka mogę ja, ale biorę tam rzadko udział i musiałybyście mi pomóc ogarnąć których konków to dotyczyło, hm? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4591253 Napisano: 05.08.2011 07:27:12 w Rossmann
ziolko napisał(a):

mrufka napisał(a):

no z tym ich wiecznym przesuwaniem wyników idzie się załamać emotka


a moze warto napisac zbiorowo prośbę do osób, które zajmują się konkursami na rossnecie, żeby byli poważni i dotrzymywali terminów? bo to nie pierwszy konkurs, co tak się kończy.
Ostatnio z tego co widzę, to prawie wszystkie mają terminy przesunięte ;/



hm może i niegłupi pomysł. ale mam wrażenie że ross sam sobie panem i wyrocznią i co ich tam obchodzą terminy, skoro i tak masa chętnych na te konkursy zawsze jest.. Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4591094 Napisano: 05.08.2011 06:08:02 w Rossmann
no z tym ich wiecznym przesuwaniem wyników idzie się załamać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4573188 Napisano: 29.07.2011 04:59:50 w Rossmann
merynosek napisał(a):


Ale z drugiej strony, mieliśmy fajną zabawę emotka To może to nie był do końca stracony czas? emotka



wspólna zabawa z mężem - bezcenna! emotka


rano posłałam na 10 astor, z kim mogę wymienić odp na pw? chcę spr czy na pewno dobre.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4569641 Napisano: 28.07.2011 03:14:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
malinowaona napisał(a):

joasia4786 napisał(a):

axe streetcom


i u mnie:) emotka



ja też emotka moja pierwsza kampania.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4557722 Napisano: 24.07.2011 03:17:23 w Pomocy!!!!
skorpionka82 napisał(a):

mia napisał(a):

Ja dzisiaj w końcu dostałam, ale to informacja z FB:
Nivea Polska: Otrzymaliśmy informację od naszego działu technicznego, że ankiety zostały wysłane do wszystkich, przy czym pojawił się problem z filtrem spamowym na onecie oraz wp. W tej sytuacji odstępujemy od wymogu konieczności wypełnienia ankiety.


super, ja nie dostałam na onecie ;/



to świeeetnie emotka juz o nich zapomniałam ale niefajnie by było żeby wymagali czegoś czego nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4541853 Napisano: 18.07.2011 05:44:06 w Dziś cieszę się z.....
wsciekly napisał(a):

mrufka napisał(a):

dostałam się na PW emotka emotka



gratki emotka jaki kierunek emotka



gospodarka przestrzenna emotka
dzisiaj zawiozłam papiery, jeszcze trochę i będę pełnoprawną studentką emotka i z tego też się dzisiaj cieszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4539230 Napisano: 17.07.2011 04:18:48 w Pomocy!!!!
hittmanka napisał(a):

eldcia napisał(a):

przemekm77 napisał(a):

hej
jak to jest z tym Maybelline?
też nie możecie sie zalogować?
jestem na wczorajszej liście zwycięzców, czy wysyłają info na maila o wygranej? bo na razie nic nie mam


ja nie mogę się zalogować od samego początku emotka emotka emotka


ja dzisiaj grałam normalnie a teraz też nie mogę się zalogować... zmieniam haslo, wysyłają mi na maila a przy logowaniu dalej wyskakuuje, że nieprawidłowe... emotka



też nie mogę się zalogować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4539218 Napisano: 17.07.2011 04:09:25 w Dziś cieszę się z.....
dostałam się na PW emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0