Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mrufka

mrufka

#3750779 Napisano: 03.10.2010 05:05:38 w Rossmann
a wyniki Miss Sporty..? No problem dance 2 dni wcześniej się skończyło a wyniki już od paru dni, a miss nadal nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3739219 Napisano: 29.09.2010 05:23:35 w skojarzenia
folwark ==> zwierzęta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3721886 Napisano: 24.09.2010 12:04:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
a ja dzisiaj dopiero weszłam na sławetny konkurs My dziewczyny, widze że wreszcie zwycięzców dodali jak należy, i jestem w szoku.... praca którą zgarnęłam bon jest właściwie najgorsza z tych które im wysłałam, byłam przekonana że wygrało moje ostatnie zgłoszenie, bo było przyanjmniej wg mnie ale pewnie i każdy by przyznał że lepsze niż reszta a już na pewno to które komisja wybrała emotka wgl patrząc na niektóre prace to trochę dziwny gust.... no ale o tym się nie mówi bo każdy inaczej myśli.

nie żebym narzekała. bo nie mam absolutnie na co, mi się udało.. i ogromnie się cieszę ;] po prostu czuję się hm zaskoczona niezmiernie co wybrali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3719878 Napisano: 23.09.2010 04:46:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
voucher na spodnie z big stara, z ofeminin emotka baaaardzo szybka wysyłka, rozwiąznaie konkursu 20, a już wczoraj kuriera do mnie wysłali i nawet mnie o tym poinformowali emotka to nie to samo co z Mydziewczyny... Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3699677 Napisano: 14.09.2010 03:33:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bon 500 zł z reserved z My dziewczyny emotka emotka emotka mega radosć bo czekałam na niego tyyyle czasu emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3695052 Napisano: 12.09.2010 04:43:52 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza samotność.... ja chcę chłoooooopa emotka emotka emotka

a na dodatek bon z Mydziewczyny nadal brak. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3678838 Napisano: 05.09.2010 07:19:12 w skojarzenia
seks ==> piotrek. Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3676757 Napisano: 04.09.2010 09:00:02 w skojarzenia
zdj, wspomnienia ==> WAKACJE emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3675639 Napisano: 04.09.2010 01:16:18 w Oddam za darmo
kod z coli 2l

M4RERW NHHFKM 6NMK

tylko przyznać się kto zabiera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3669090 Napisano: 01.09.2010 06:02:33 w Wkurza mnie...
chmurka napisał(a):

deszcz który pada od trzech dni emotka



popieram. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3669005 Napisano: 01.09.2010 05:34:26 w GFK
u mnie dłuuuuuga cisza. zero ankiet. emotka niemożliwe żeby mój profil do ŻADNEJ ankiety nie pasowal emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3667978 Napisano: 01.09.2010 12:10:50 w Wkurza mnie...

mrufka

#3639633 Napisano: 20.08.2010 06:47:57 w Dziś cieszę się z.....
zielonaszpilka napisał(a):

mrufka napisał(a):

cieszę się ze zdania prawka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Dzisiaj zdałam, za drugim podejsciem, ale dla mnie to super emotka emotka


gratuluję emotka podobno za drugim razem zdają najlepsi kierowcy emotka



dzieeeki emotka haha tego to nie słyszałam.. chyba nie o mnie bo strach na drogach teraz będzie emotka ale grunt że papierek będzie wreszcie ^^ Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3639606 Napisano: 20.08.2010 06:32:41 w Dziś cieszę się z.....
cieszę się ze zdania prawka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Dzisiaj zdałam, za drugim podejsciem, ale dla mnie to super emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3631605 Napisano: 18.08.2010 10:47:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
mrufka napisał(a):

a na corny ja też czekam..... za głosowanie. Nie pamiętam nawet który etap ale daaawno to było emotka



edit: przed 5 minutami dotarły, batoniki sztuk 10 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3631599 Napisano: 18.08.2010 10:45:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
batoniki corny dotarły przed 5 minutami emotka sztuk 10, za głosowanie w którymś tam etapie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3631542 Napisano: 18.08.2010 10:30:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
mrufka napisał(a):

monis napisał(a):

monisia23 napisał(a):

mrufka napisał(a):

ok ktoś pisał że bony są do realizacjo od 15 sierpnia. Przekopałam regulamin ale nie znalazłam tego.. chyba że niedowidze co często mi się zdarza emotka a zamiast tego mam to:

6. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, powiadomiony Uczestnik biorący udział w Konkursie powinien odpowiedzieć pocztą elektroniczną na adres wskazany przez Organizatora w terminie 5 (pięciu) dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem przepadku prawa do nagrody.

kolejna niekompetencja, bo skrócili czas do 3 dni kosztem swojego mega tempa. Nie czepiam się bo i tak jestem szczęśliwa ale jeśli przykładowo ktoś nie ma dostępu do neta bo wakacjuje czy coś to 3 dni to niedużo. aha i jeszce jedno mnie ciekawi


11. Zwycięzca nagrody głównej ma obowiązek w terminie do 7 dni roboczych od chwili powiadomienia o wygranej przesłać Organizatorowi wybrane przez siebie zdjęcie, do których posiada pełne prawa autorskie wymienione w § 2 pkt. 2d. Zdjęcie musi posiadać następujące wymagania techniczne: rozmiar minimum 7 Mpx. Na zdjęcie naniesione będą elementy, które umieścił uczestnik konkursu w aplikacji i wykorzystane do zrealizowania nagrody głównej. W przypadku nie dostarczenia zdjęcia, bądź dostarczenia go niezgodnie z wymaganiami technicznymi Organizator ma prawo wybrać nowego zwycięzcę konkursu.

hmmm. zastanawiajace. W mailu nic o tym nie ma, a ja panicznie sie boję że mi zabiorą to co dali emotka Ktoś może dostał coś o tym w wiadomości..?



No wlasnie ja o tym wiedzialam wczesniej i dzis sie zastanawialam nad tym zdj...mnie to nie dotyczy bo mam kosmetyki no ale...



wiece co to z 11 punktu jest identyczne, jak było w regulaminie w konku o bilbord, i tam trzeba było odesłac zdjęcie i oni nanosili te wszytskie swiecidelka co sie samemu nanioslo, mysle ze to nie do tego konka emotka



no faktycznie chyba masz rację.. nie brałam udziału w alwaysach ale by sie chyba zgadzało emotka taaak nie ma to jak porządek w regulaminie, wszystko jasno i precyzyjnie emotka emotka dzięki za uświadomienie emotka




(tak dla ścisłośći: pytałam ich o to, odpisali

Witamy serdecznie,
Zapis nie jest zobowiązujący. Prosimy o zignorowanie pkt.11.
Pozdrawiamy,
Zespół Mydziewczyny.
)

a na corny ja też czekam..... za głosowanie. Nie pamiętam nawet który etap ale daaawno to było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3612091 Napisano: 10.08.2010 04:28:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
monis napisał(a):

monisia23 napisał(a):

mrufka napisał(a):

ok ktoś pisał że bony są do realizacjo od 15 sierpnia. Przekopałam regulamin ale nie znalazłam tego.. chyba że niedowidze co często mi się zdarza emotka a zamiast tego mam to:

6. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, powiadomiony Uczestnik biorący udział w Konkursie powinien odpowiedzieć pocztą elektroniczną na adres wskazany przez Organizatora w terminie 5 (pięciu) dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem przepadku prawa do nagrody.

kolejna niekompetencja, bo skrócili czas do 3 dni kosztem swojego mega tempa. Nie czepiam się bo i tak jestem szczęśliwa ale jeśli przykładowo ktoś nie ma dostępu do neta bo wakacjuje czy coś to 3 dni to niedużo. aha i jeszce jedno mnie ciekawi


11. Zwycięzca nagrody głównej ma obowiązek w terminie do 7 dni roboczych od chwili powiadomienia o wygranej przesłać Organizatorowi wybrane przez siebie zdjęcie, do których posiada pełne prawa autorskie wymienione w § 2 pkt. 2d. Zdjęcie musi posiadać następujące wymagania techniczne: rozmiar minimum 7 Mpx. Na zdjęcie naniesione będą elementy, które umieścił uczestnik konkursu w aplikacji i wykorzystane do zrealizowania nagrody głównej. W przypadku nie dostarczenia zdjęcia, bądź dostarczenia go niezgodnie z wymaganiami technicznymi Organizator ma prawo wybrać nowego zwycięzcę konkursu.

hmmm. zastanawiajace. W mailu nic o tym nie ma, a ja panicznie sie boję że mi zabiorą to co dali emotka Ktoś może dostał coś o tym w wiadomości..?



No wlasnie ja o tym wiedzialam wczesniej i dzis sie zastanawialam nad tym zdj...mnie to nie dotyczy bo mam kosmetyki no ale...



wiece co to z 11 punktu jest identyczne, jak było w regulaminie w konku o bilbord, i tam trzeba było odesłac zdjęcie i oni nanosili te wszytskie swiecidelka co sie samemu nanioslo, mysle ze to nie do tego konka emotka



no faktycznie chyba masz rację.. nie brałam udziału w alwaysach ale by sie chyba zgadzało emotka taaak nie ma to jak porządek w regulaminie, wszystko jasno i precyzyjnie emotka emotka dzięki za uświadomienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3611601 Napisano: 10.08.2010 01:24:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
monisia23 napisał(a):

No wlasnie ja o tym wiedzialam wczesniej i dzis sie zastanawialam nad tym zdj...mnie to nie dotyczy bo mam kosmetyki no ale...



a moze jak się wyśle dane to wtedy poprosza o zdj dopiero (?) Jeśli nie to chyba i tak im wyślę. Chociaż ten regulamin nie wiem na co komu jak sami się nie trzymają. ;] Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3611549 Napisano: 10.08.2010 12:56:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
ok ktoś pisał że bony są do realizacjo od 15 sierpnia. Przekopałam regulamin ale nie znalazłam tego.. chyba że niedowidze co często mi się zdarza emotka a zamiast tego mam to:

6. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, powiadomiony Uczestnik biorący udział w Konkursie powinien odpowiedzieć pocztą elektroniczną na adres wskazany przez Organizatora w terminie 5 (pięciu) dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem przepadku prawa do nagrody.

kolejna niekompetencja, bo skrócili czas do 3 dni kosztem swojego mega tempa. Nie czepiam się bo i tak jestem szczęśliwa ale jeśli przykładowo ktoś nie ma dostępu do neta bo wakacjuje czy coś to 3 dni to niedużo. aha i jeszce jedno mnie ciekawi


11. Zwycięzca nagrody głównej ma obowiązek w terminie do 7 dni roboczych od chwili powiadomienia o wygranej przesłać Organizatorowi wybrane przez siebie zdjęcie, do których posiada pełne prawa autorskie wymienione w § 2 pkt. 2d. Zdjęcie musi posiadać następujące wymagania techniczne: rozmiar minimum 7 Mpx. Na zdjęcie naniesione będą elementy, które umieścił uczestnik konkursu w aplikacji i wykorzystane do zrealizowania nagrody głównej. W przypadku nie dostarczenia zdjęcia, bądź dostarczenia go niezgodnie z wymaganiami technicznymi Organizator ma prawo wybrać nowego zwycięzcę konkursu.

hmmm. zastanawiajace. W mailu nic o tym nie ma, a ja panicznie sie boję że mi zabiorą to co dali emotka Ktoś może dostał coś o tym w wiadomości..? Wyświetl w wątku >>
0 0