Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cytriss19

cytriss19

#7189381 Napisano: 06.07.2024 11:00:37 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Na sprzedaż mam dwa bilety na Clout Festiwal 2024, który odbędzie się na TORZE SŁUŻEWIEC W WARSZAWIE W DNIACH 13-14 lipca 2024 r. Cena regulaminowa to 1378 zł, ja sprzedaję za 950 zł.*Każdy bilet jest "na okaziciela", po zakupie i wysłaniu potwierdzenia przelewu wysyłam bilety na adres e-mail. 
*Dwa bilety -> każdy jest dwudniowy Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7188500 Napisano: 03.07.2024 17:45:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Chcielibyśmy Cię poinformować, że Twoja odpowiedź została wyróżniona w konkursie: Konkurs KAKTUS w ŻABCE do nagrody: II stopnia – podwójny bilet na Sunrise Festival, który odbędzie się w dniach 19-21.07.2024 w Kołobrzegu!
emotka
mail o 16:38 Wyświetl w wątku >>

cytriss19

#7188499 Napisano: 03.07.2024 17:44:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

Wygrał ktoś cokolwiek w monster munch? Ponad 1000 bonów i zero wygranych na forum. Na maila zero potwierdzenia mimo, że w regulaminie jest o tym mowa. Nie znam tej agencji , wiarygodna jakaś?

Wydawało mi się, że widziałam wpis lub dwa na forum o bonach ale ręki sobie nie dam uciąć emotka Wyświetl w wątku >>
1 isiulka 0

cytriss19

#7188196 Napisano: 02.07.2024 19:16:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

yaagatka napisał(a):

Sonia1988 napisał(a):

Jak wyglądają te bilety z rockstar na smolastego? Nie są imienne? Nie muszą być osoby pełnoletnie?

Dostaliście je w ogóle na maila czy jeszcze nie?
Obstawiam, że nie będą imienne (ale to tylko przypuszczenie)
Sama sie zastanawiam bo wygrałam  i nie wiem czy w ogóle jest sens jechać. Będą jakieś atrakcje oprócz samego Smolastego? emotka


Ja nadal czekam, nic nie dostałam emotka

ja akurat nie wygrałam biletów ale rok temu na koncercie Darii Zawiałow z Liptona było parę atrakcji oprócz Darii emotka  I fajny klimat, bo mało osób. Bar z herbatkami na zimno, dj-ka, wystawa obrazów itp. W tym roku jeśli uda się wygrać koncert Smolastego to pojechałabym zobaczyć jak to zorganizowali. Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7187469 Napisano: 30.06.2024 23:22:56 w SZUKAM....
gryszelm napisał(a):

rainbowdash napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Szukam informacji z jakiego konkursu są kody do kin Kinads ważne do dziś?

Herbata Lipton

Ale z jakiej herbaty Lipton? Bo bilety z "Loteria Lipton-Herbatki Owocowe" ważne są do 30.11.2024 r.

wymiana kodów z Coca-Coli na bilety, w apce Wyświetl w wątku >>
1 gryszelm 0

cytriss19

#7185887 Napisano: 25.06.2024 14:32:12 w Co można dostać gratis?
dany-duszek napisał(a):

pioge7 napisał(a):

malmoki napisał(a):

karkocka napisał(a):

https://www.everydayme.pl/lenor-olympics
Kup dowolny rodzaj perełek zapachowych Lenor lub płynu do płukania Lenor Fresh Air Effect w okresie
01.05.2024 – 02.06.2024

Wypróbuj i otrzymaj 100% zwrotu pieniędzy!*

Dostał ktoś zwrot do portfela wirtualnego na everydayme ?


Zgłaszałem się na początku trwania i zwrot był po paru godzinach na konto.
Tam było dziennie ileś zwrotów więc 2 późniejszym terminie ciężko było się załapać.

przecież tam była duża pula zwrotów niewykorzystanych w ostatnich dniach. Więc wątpię aby w jakimś dniu nie było dostępnych zwrotów.

Ale tam był jakiś zapis, że paragon trzeba zgłosić ileś tam czasu od kupienia produktu - może zgłoszony za późno? Po drugie na wyjęcie środków z portfela też był jakis termin a ja się przegapi to juz nie można. I po trzecie: czy masz potwierdzenie zgłoszenia? Mi raz nic nie przyszło, napisałam do nich i się okazało, że system nie zarejestrował nic. Musiałam zgłaszac jeszcze raz i wtedy było info na e-maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7184641 Napisano: 20.06.2024 09:59:56 w Konkursy z grami
kalmia86 napisał(a):

cytriss19 napisał(a):

samuraj napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

Do osób które wygrały w Hardmade 50 zł do żabki - jaki mieliście maksymalny wynik? Stawiałam, że to pewniak u mnie a jednak się przeliczyłam.

Ponad 150

A ja miałam najwięcej 83 i mam e-maila z wygraną. Nie spodziewałam się zupełnie ale obstawiam, że zagrałam w jakiś dzień, gdzie może mało było graczy... Albo mało osób z dużym wynikiem

Ja miałam nawet 125 tys i brak maila z wygraną. Grałam wiele razy. Wyniki po 90 tys. Kilka po tych 120 tys. Maila brak.

Mi nie szło łapanie owocków. Taki wynik miałam 2, 3 lub 4 czerwca (nie pamiętam dokładnie). Inne dni to wyniki jeszcze słabsze i brak e-maila Wyświetl w wątku >>
1 kalmia86 0

cytriss19

#7184633 Napisano: 20.06.2024 09:45:29 w Konkursy z grami
samuraj napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

Do osób które wygrały w Hardmade 50 zł do żabki - jaki mieliście maksymalny wynik? Stawiałam, że to pewniak u mnie a jednak się przeliczyłam.

Ponad 150

A ja miałam najwięcej 83 i mam e-maila z wygraną. Nie spodziewałam się zupełnie ale obstawiam, że zagrałam w jakiś dzień, gdzie może mało było graczy... Albo mało osób z dużym wynikiem Wyświetl w wątku >>
1 kalmia86 0

cytriss19

#7183844 Napisano: 17.06.2024 14:31:46 w Czy informują/ informowali?
_________ napisał(a):

Cześć. Tic tac mniej więcej w jaki dzień i w których godzinach informuje ?

ja miałam info we wtorek o 15:12 Wyświetl w wątku >>
1 _________ 0

cytriss19

#7182739 Napisano: 13.06.2024 10:19:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiolka252 napisał(a):

Situation napisał(a):

nataliii napisał(a):

Jak wypłacić Blik Capitan Jack? W bankomacie mi pokazuje błąd bo kwota minimalna wypłaty to 50zl:(

Niby można w PKO ja byłem w 3 i w każdym tylko 50. Ale wypłaciłem w bankomacie banku spółdzielczego bez problemu

W euronetach takich co stoją na stacjach bądź galeriach

Potwierdzam. Nigdzie nie mogłam wypłacić a zajechałam po drodze na jakąś stację nieznanej marki i tam bankomat wydał bez problemu. Wyświetl w wątku >>
1 wiolka252 0

cytriss19

#7182449 Napisano: 12.06.2024 13:23:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

samdej napisał(a):

mampytanie napisał(a):

cytriss19 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

OK, mam screena z konkursu Heinz, że miał być zestaw żeliwnych patelni (jest to opisane, że żeliwnych), a przyszly jakieś teflonowe…. Czy myślicie, że reklamacją coś zdziała się?

też się nad tym zastanawiałam... Ogólnie jak zobaczyłam tę małą paczkę to myślałam, że jest jedna i się wkurzyłam. Są trzy ale rzeczywiście nie żeliwne. Szkoda, że w Regulaminie nie było podane nic więcej - ani firmy, ani wartości. Jednak żeliwne to żeliwne

A masz zapis z regulaminu? W regulaminie było, że żeliwne? Bo ja mam zrzut ekranu patelni ze zdjęcia i tam jest napisane „zestaw żeliwnych patelni i sosów Heinz”

Była mowa w regulaminie o żeliwnych.

Bardzo Ci dziękuję, zatem działamy z reklamacja

Potwierdzam, mam regulamin dołączony do e-maila z wygraną. Również napiszę, jeśli komuś odpiszą to dajcie znać Wyświetl w wątku >>

cytriss19

#7182410 Napisano: 12.06.2024 11:47:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

OK, mam screena z konkursu Heinz, że miał być zestaw żeliwnych patelni (jest to opisane, że żeliwnych), a przyszly jakieś teflonowe…. Czy myślicie, że reklamacją coś zdziała się?

też się nad tym zastanawiałam... Ogólnie jak zobaczyłam tę małą paczkę to myślałam, że jest jedna i się wkurzyłam. Są trzy ale rzeczywiście nie żeliwne. Szkoda, że w Regulaminie nie było podane nic więcej - ani firmy, ani wartości. Jednak żeliwne to żeliwne Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7182360 Napisano: 12.06.2024 09:35:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw patelni (3 patelnie ze zdejmowaną rączką) i sosów Heinz (3 sosy) z konkursu "Drużyna Heinz" (zakończył się gdzieś w marcu więc trochę to trwało). FedEx, wcześniej info sms Wyświetl w wątku >>

cytriss19

#7182221 Napisano: 11.06.2024 15:18:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
aaaa jadę do Berlina z Tic Tac!!! E-mail 5 min temu Wyświetl w wątku >>

cytriss19

#7181546 Napisano: 09.06.2024 08:25:04 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Sonia1988 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

Sonia1988 napisał(a):

jokan napisał(a):

Dagaa napisał(a):

Gdzie kupujecie produkty Foxy? W mojej biedrze nic nie mają, dino też lipa 😔

ja wczoraj widziałam w Delikatesach Centrum. Wg aplikacji Blix aktualnie Foxy jest w promocji w Auchan, Aldi, Leclerc, Chorten, Stokrotce i wielu innych sklepach (np. drogeriach)

Auchan ręczniki kuchenne aktualnie w cenie 3,44

ale opis paragonu to Ręcznik kuchenny i jakieś cyfry czy tylko u mnie?

Tak, ale ja wygrałam główną też paragonem z Auchan i było napisane chusteczki i sami weryfikowali, wszystko sprawnie poszło.

ja kupuję w Kauflandzie, ostatnio ręczniki papierowe były w promocyjnej cenie Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7178916 Napisano: 28.05.2024 21:31:38 w Żabka
cytriss19 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Z Burna konkurs do dzisiaj - a dalej losów nie ma
Dzwońcie na infolinię podaną w kontakcie- pan zdziwiony ,że takie problemy, na @ nie odpisują

ja właśnie w tej chwili piszę reklamację do Navagency, na adres podany w regulaminie czyli help@navagency.com Napiszę też aby uwzględnili moje zgłoszenie aczkolwiek z tym to nie wiem jak będzie... Nigdy tego nie robiłam ale tu serio mi zależało na wygranej i spróbuję

Przed minutą dostałam e-mail od żabki o przydzieleniu losów do konta... A pisałam do nich dziś popołudniu jak się zorientowałam, że ich nie mam. Szybko i sprawnie  emotka  Rzeczywiście w apce już są, więc sprawdzajcie. A moja reklamacja taka długa... emotka  Zapiszę w roboczych, oby nie trzeba było z niej nigdy korzystać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7178914 Napisano: 28.05.2024 21:23:38 w Żabka
Monika11 napisał(a):

Z Burna konkurs do dzisiaj - a dalej losów nie ma
Dzwońcie na infolinię podaną w kontakcie- pan zdziwiony ,że takie problemy, na @ nie odpisują

ja właśnie w tej chwili piszę reklamację do Navagency, na adres podany w regulaminie czyli help@navagency.com Napiszę też aby uwzględnili moje zgłoszenie aczkolwiek z tym to nie wiem jak będzie... Nigdy tego nie robiłam ale tu serio mi zależało na wygranej i spróbuję Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7178886 Napisano: 28.05.2024 19:25:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

cytriss19 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Mam rezerwę Kinder bueno - bilety. Wczesniej wygrałam juz. Mozna bylo tylko raz wygrac, dobrze rozumiem, ze tej rezerwy nie dostane?

Też jestem ciekawa. W pierwszej rezerwie wygrałam dwa razy bilety na tego samego maila. Wypełniłam oba formularze, ale czy dostanę bilety razy dwa to nie wiem emotka

Niestety raczej nie. Też wypełniłam oba formularze ale wysłali jeden bilet. A miałam małą nadzieję na dwa emotka

A wysyłali już te bilety z rezerwy? Kiedy je dostałaś?

Wygrałam dwa razy jeszcze przed rezerwą, bo nie doczytałam regulaminu, że można raz... Dostałam oba formularze, oba wypełniłam bez problemu więc myślałam, że będą jednak dwa. Ale przyszedł tylko jeden. Podejrzewam, że tak samo z dwiema wygranymi w rezerwie. Wyświetl w wątku >>

cytriss19

#7178864 Napisano: 28.05.2024 17:58:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Mam rezerwę Kinder bueno - bilety. Wczesniej wygrałam juz. Mozna bylo tylko raz wygrac, dobrze rozumiem, ze tej rezerwy nie dostane?

Też jestem ciekawa. W pierwszej rezerwie wygrałam dwa razy bilety na tego samego maila. Wypełniłam oba formularze, ale czy dostanę bilety razy dwa to nie wiem emotka

Niestety raczej nie. Też wypełniłam oba formularze ale wysłali jeden bilet. A miałam małą nadzieję na dwa emotka Wyświetl w wątku >>

cytriss19

#7177358 Napisano: 22.05.2024 13:33:23 w Czy informują/ informowali?
helcia85 napisał(a):

Czy konkurs Sheba został poinformowany za ostatni etap?

podobno tak, na forum była o tym jakaś wzmianka Wyświetl w wątku >>
0 0